Koho z vás už tohto roku zašívali?

48 nepřečtených
  • Matts.

    Tento rok mal štastie do minulého štvrtku, skončil som na urgente s dierou v lakti. Zašívanie, rtg. Ináč celý rok v pohode.

    0 0
    • jakub  

      me este letos nigdo nezasil ale ja jsem uz zasil dost lidi… ale trosku v jinym slova smyslu asi nez ty myslis (((-:

      0 0
      • fousac  

        ze ty si zasil moji starou?? sem ji od cervence nevidel.. ale prej ji svestky nahaneli..

        0 0
        • jakub  

          nevim… letos jich uz bylo tolik ze bych snad sam naplnil celej kriminal… mozna jo..

          0 0
    • CZiko  

      no pozor, pozor… co je pod tři stehy se nepočítá:-) Jinak já jsem pan šikula, takže jsem nebyl šitý ani jednou… ale na hubu jsem padal, to jo:-)

      0 0
      • Matts.  

        a ked je 12 stehov na hlave, to je v poriadku?

        0 0
        • -b-n-x-  

          kde jsi nechal helmu?

          0 0
          • wroum  

            stihnul sundat – aby ji neodrel :-)

            0 0
            • Hanz_Zlin_CB  

              kazdopadne helma jena ozdobu a kdo ji ma odrenou neni fesak proto ji vzdy vozime na zadech v batohu nejlepe v obalu

              0 0
              • -b-n-x-  

                Ne fesak, ale Plasak. Do kopce ji vsak vozit muzeme. Pri tom je riziko poskezeni helmy minimalni. I tak ale pozor! Ja si dneska znicil patku a mozna i prehazku prave pri jizde do kopce. Byl to takovy hajzl klacek.

                0 0
                • CZiko  

                  je zajímavé, že když jsem tenhle rok dřel svou kokoskou pro-tec asi půl metru po betonu,tak jsem ji ani tak nepodřel :-? Byly tam jen šmouhy, které se hnedle smazaly… Jinak gratuluju k přehazce, já ji urval taky:-) i když pravda o lavičku – tam jsem zlomil patku. Ale ramínko přehazky ohlé o devadesát stupňů rovnání ve svěráku nevydrželo a ruplo taky:-( Takže máme koukám oba veselé zakončení sezóny:-D

                  0 0
                  • -b-n-x-  

                    no jo, tak uz to byva. Me se dneska podarilo i uplne trapne, zbytecne a bezduvodne spadnout na asfalte o podrit se. Jedu proste normalne z kopce a napadne me, ze si skocim vedle cesty pres lezici vetev. Tak jsem si nadjel, udelal takoveho bunnyho lehce do zatacky a ani nevim jak, muj loket, stehno a koleno brousilo asfalt na ceste (teda, spise naopak). Zvlastni, ze obleceni se ani lehce neprotrhalo a mobil taky v pohode. Asi je ta M65 prece jen odolna.

                    0 0
                    • goofy  

                      Hmm… Tak to ja zase pod Ropici procvaknul dushi, a vshechny moje zachranne prostredky selhaly, tak sem se az do Reky tahal s kolem peshky… :o( P.S.: hlavne, ze sem mnel, lepeni a nahradni dushi (dushe derava a lepidlo doshlo)… Aspon sem zjistil, ze rozshirujou sjezdovku… ;o)

                      0 0
                      • -b-n-x-  

                        Ty jsi tam byl dneska? To ale pekne nasere jit s kolem pesky dolu. Jeste k tomu kdyz jsi mel to ¨vybaveni¨. Zakony schvalnosti no

                        0 0
                        • goofy  

                          Jo jo byl… A pekne sem si zanadaval, bo sem prez rok nepichnul, a ted, kdyz sem se teshil na ten sjezdik… No nic no, tak zase prishte. nejvic mne shtvalo, ze sem nepotkal ani zadneho bajkera, abych si pujcil lepeni… Sami peshaci… :o(

                          0 0
                          • -b-n-x-  

                            na jaky sjezdik ses to tesil?

                            0 0
                            • goofy  

                              To sem eshte nemel vybrane… Bud az na Kotar, nebo sem pred nedavnem objevil freeridek na Ropicce, ale nevim, jestli bych ho nashel… :o) Hlavne sem byl asi po mesici zase s kolem na horach, takze poradne kopce, a ne ty hrbolky, co mam kolem baraku… ;o)

                              0 0
                              • -b-n-x-  

                                na Ropicce? By me to hodne moc zajimalo kde tam? Honem honem popis, kde a kam se dojede :-)

                                0 0
                                • goofy  

                                  No ja sem to pojal poprve tak odvazne, a kousek za chatou sem nashel takovy volnejshi les. Tak sem se spustil dolu, a sjel sem pak k asfaltce. Ale bylo to takove slabshi. Sem jel totiz v ten patek s kamoshem, a on nemel prilbu a zacina, tak sem z nim nechtel jezdit nejake drsnejshi veci… Z Javoroveho nebo z Ropice to je lepshi… :o) A snazil sem se slezt sjezdovku v Rece. Celkem utopie, a pritom na lyzich pohodicka… :o) P.S.: si uz presne nepamatuji, kde to na te Ropicce bylo, ale vim jak to vypadalo… :o)

                                  0 0
      • Biker jak Pes  

        no já jsem slyšel, že co je pod 5 stehů se nepočítá, tak teda nevím, jestli to tady mám psát… :))

        0 0
      • SELMIRA  

        hm, už si teda nevzpomínám, kolik stehů jsem měla když jsem si před lety trochu rozpůlila ústa :o) ale když k tomu přičtu ještě všechny další bikový šrámy, doufám, že se to počítá a teda mam už vybráno!

        0 0
        • RUMcajs  

          Simte, ceho se bojis? Na bolest je RUM a na stehy plasticka chirurgie :-)

          A vubec, lekari dnes dokazi hotove zazraky :-)))

          0 0
          • Hanz_Zlin_CB  

            rum je i na zimu alias v krizovkach deka na 3 = RUM

            0 0
          • Lister  

            Nejlepší je plastický chirurg ožralý RUMem, aby ho to nebolelo, když se píchne do prstu :o)

            0 0
    • fousac  

      ?uk ?uk ?uk.. ale naposledy me stupovali tusim nekdy v 91 roce..

      0 0
    • Smazaný účet  

      me

      0 0
    • pened  

      no, nezasivali, ale dva tydny jsem cekal, objednan na CTcko, jestli nemam zlomeny 6.obratel (prilba byla na 4 ks).

      0 0
    • Dijck  

      Takisto laket, 4 ci 5 stehov(tak sikovne,ze bolo vidno klb):) Ale statocne som s tym dosiel 40km domov:D

      0 0
    • tjuren  

      Mě budou zašívat až v listopadu. Teda nejdřív mě rozříznou a když neumřu tak mě zase zašijou. Vlastně se na to šití těším :-)))

      0 0
    • biker007  

      koleno, 2 stehy.. letos to je slabota:) loni to bylo o necem jinem.. 12 stehu pod okem;)

      0 0
    • Chaingang  

      kotník-6 stehů,jinak letos nic

      0 0
      • Chaingang  

        Vlastně ještě 2 stehy na malíčku,to je ale málo,tak to nebudu k letošku přičítat :))

        0 0
    • Lister  

      Tuk, Tuk, Tuk, letos ani jednou, ale po tom co mi před pár lety velmi nevzhledně přišili urvanou pokrývku hlavy tak už razím jen teorii, že co si neuděláš sám to nemáš, tak příště už jen autooperace :o)

      0 0
    • madcat  

      zatím mě nezašívali, ale skoro to na šití bylo..... blbě sem dopadl na větším dropu v bikeparku na Ještědu a udělal sem si díru o šutry do boku… no srostlo to samo, ale ještě teď tam mám fialovej flek :)))) asi pouvažuju o nějakým krunýřu a obrněných trenkách :)))

      0 0
    • enjoy  

      rikas letos?tak me 1.1. v asi 2 hodiny rano:-)

      0 0
    •  

      Džez nade vše!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.