Doporucite NoWind bundu od SCHWARZKOPF ?

20 nepřečtených
  • wertigo

    Ahojte, po precteni problematiky NoWind/WS a spol. jsem si vytipoval tyhle 2 bundy:

    http://www.bartsport.cz/…shop/de/1588 http://www.bartsport.cz/…shop/de/1931

    Rad bych ji vyuzil na podzimni/zimni noseni po meste, zimnich jizd do prace, sjezdoveho lyzovani, turistiky. Nemate je nekdo, jake jsou zkusenosti? Ma cenu vybirat bundu s odvetravanim v podpazi,pomaha to nebo jsou to jen dalsi zipy navic?

    0 0
    • Fidoo  

      nelze než souhlasit s hodnoceními pod specifikací výrobků. Jdi do toho, nepoužívají kasickej Windstoper, ale ekvivalent Pontero (nebo jaxe to menuje). Podle mýho tam nějakej rozdíl bude, ale myslim že minimální. Mám no wind od direct alpine a zatím v poho – a taky to neni windstoper originál---- koukám že High Point začíná bejt drahej – a nebejvávalo to

      0 0
    • scret  

      Jsou to dobry bundicky,ale byt tebou,tak bych uz sel do bundy VOODOO – je to No Wind Softshell. Odvetravani v podpazi je dobra vec…

      0 0
      • wertigo  

        Ta Voodoo je uz moc sportovni, tyhle mi prijdou i kapku civilnejsi, zvlast v tmavych barvach.

        0 0
    • Lance  

      Hlavne sou cervene,takze se mi libi moc, odvetrani v podpazi neuzivam i kdyz......

      0 0
    • dalimil  

      http://www.mons.cz/detail.php?… mám jí asi rok a jsem moc spokojený

      0 0
      • pos3k  

        ja uz 3 rokem, bohuzel neni odvetrana, nema stahovaci limec, stahovani v pase mi na jedne strane nedrzi (slaby skripec?), zesileni na ramenou se mi po case odparalo – nevydrzela nit (nosim 2× tydne velky bagl 70 l, v tydnu maly 30l)…kupoval jsem ji asi za 2k ve sleve v HUMI mam ji jako podzimni-zimni-jarni bundu (pod ni jen menim vrstvy funkcniho pradla), uz bych do ni nesel

        0 0
        • dalimil  

          taky jsem jí měl za levno z humi.Dovolenou v Norsku vydržela,na ne-extrémní nošení je v pohodě. ( zatím )

          0 0
    • sis  

      myslim ze ani jedna nebude spatna.ten kevlar si myslim neni nutny tzn. asi bych bral ten Magic rock. odvetrani je si myslim dost dobra vec!obe maji protismerne zipy,taky fajn.

      0 0
      • wertigo  

        Magic Rock nema odvetrani v podpazi resp. na boku(odlistnost u bund SCHWARZKOPF), otazka je jestli to za 800–1000,– priplatek stoji za to. vetrani se da snad resit i obcasnym rozepnutim hlavniho zipu bundy. ty kevlarove vyztuhy jsou asi jen pro borce co casto tahaji tezky batoh, asi to zmensuje celkovou prodysnost…

        0 0
        • scret  

          Magic Rocka ma reseny odvetrani pres kapsy…

          0 0
          • wertigo  

            to by mohlo stacit, dik za info.

            0 0
          • sis  

            jestli to ma pres kapsy tak by to mohlo stacit. navic rikam ten hlavni zip…myslim ze to staci. ja vetram pres kapsy, zip i rukavy:-)

            0 0
        • scret  

          O tu prodysnost bych se zas az tak nebal,ano snizi se diky vystuzeni,ale otazkou je jestli to vubec subjektivne poznas,myslim ze ne…

          0 0
    • venca1  

      že máš RM tak ti poradím. zkus zajít do hudy sportu, tam měli nedávno velké slevy právě na takové bundy. bylo to v ostravě, nevím jak jinde

      0 0
      • Luke  

        slevy v hudy byvaji v srpnu a unoru myslim, nekdy se vyplati pockat

        0 0
      • sis  

        jojo a jednu vypecenou 40% jsem vyhmat:-)

        0 0
    •  

      Máme rádi zvířata!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.