• Romain

    Nazdar bikeři, potřebuju poradit.V záběru při šlapání mě ze středu jde divný zvuk, klapání , praskání nebo tak něco a přitom jsem měl kolo na garančce, upozornil jsem je na to, ale nic mě s tím neudělali.

    0 0
    • RomanH  

      Zkus jestli Ti to dela i pri jizde ze sedla. Pokud ne, mohla by to byt i sedlovka (pretazena, pisecek mezi ni a ramem…)

      0 0
    • blue  

      sice ti neporadim, jak odstranit praskani, ale jednu dobrou radu ti precijen dam… pouzivej vyhledavani…

      0 0
    • rich  

      ten isty problem, a rovnako som prispel do sidkusie spred tyzdna s podobnym problemom. pred tyzdnom som s WD40 vystriekal stred bez rozobrania, len som tam hadicou poriadne narval medzi kluku a stred, nieco sa uslo aj kluke a zrazu to prestalo.

      0 0
    • homat  

      Zkus vyměnit šlapky, většinou je to v nich, (někdy stačí doplnit mazivo do ložisek šlapky),praskaj nejen ve středu, ale i ve čtvrtek a v pátek. :-)

      0 0
      • Dumbo  

        si si isty ze to ide zo stredu ? ja mam podobny problem a prisiel som nato ze to praska a vrzga iba ked zatlacim na kluku to znamena ze mam pravdepodobne vymackany stvorhran na kluke

        0 0
        • homat  

          Když píše o garančce, tak myslím, že kliky ještě nevymačkal.

          0 0
    • Žanek  

      Stáhnout kliky, vyndat střed, očistit závity v rámu, očistit čtyřhran (nebo octalink, isis…), namazat závity vazelínou a zase složit. Ale než se s tím začneš drbat, tak se ujisti, že ty zvuky pocházejí opravdu ze středu. Cpát do středu Wé déčko zvenku je podle mě kravina. Sice to krátkodobě pomůže, ale spolu s ním se dovnitř dostane bordel a ten ložiskům moc nesvědčí…Řešení to je, ale ne dlouhodobé.

      0 0
    • Otelo  

      podobny problem … ukazalo sa ze to nie je stred, ale jeden z pedalov nebol poriadne utiahnuty v kluke. inokedy zase pri zase neboli namazane naslapne pedale v miestach kde sa opieraju pruziny o kov.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.