Kde je dirtová dráha v prokopáku?

7 nepřečtených
  • darthrevan

    Jezdím tam docela často, ale ještě jsem na ní nenarazil. Poradí někdo?

    0 0
    • Meesha  

      myslis to co je ve fotkach? O jiny teda nevim zase asi je :-) Tenhle velkej dirt je, kdyz jedes fur po ty asfaltovy sinici, podjedes pod mostem a pak se das nahoru (tusim modra TZ?) no a pak este kousek a prijedes k nemu.

      0 0
      • darthrevan  

        Takže ve směru ze stodůlek přijedu k mostu, podjedu ho a pak furt dál?

        0 0
        • Meesha  

          to nevim, tohle sem myslel jakoby od spodu od vltavy. (myslim, ze se to tam menuje Slivenec?)

          0 0
          • darthrevan  

            Hmm, já to tam prostě nenašel. Jukni pls. sem a zkus mi to trochu víc popsat…kuju http://mapy.cz/search.py?…

            0 0
            • Meesha  

              to fakt nepoznam :-/ Kdyz prijedes do Prokopaku, tak tam nekde zhruba uprostred dole u potoka je rozcesti modra x zluta. No a pojedes po modry smerem nahoru (ne smerem k Vltave), podjedes most, pak je tam takova krizovatka a detsky hriste, preskocis retarder a pak ta modra uhyba doleva takovou pesinou. Tak pesinou furt po modry, projedes kolem baraku a pak je tam takova velka skalni stena po pravy strane. Tam je par mensich skoku (taky sou na tech fotkach) a pojedes fut dal tam je takovy nahoru-dolu se zabradlim a pak uz dojedes k tomu dirtu co hledas. Kdyz se podivas, tak tam urcite okolo jeste neco najdes – sou tam myslim nejaky dropy atd. Pak ta modra pokracuje jakoby prudce nahoru a sou tam schody. Nad tema schodama ja pak nalevo taky nejakej skok.

              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.