• scret

    Zdravicko,nemate nekdo uz vidli Manitou 06 s ClickIt Remote LO?Je to vylepseni Remote lockoutu z lonska nebo je to uplne to samy???Ma nekdo alespon ten lonskej LO na riditkach??pripadne jaky zkusenosti s tim mate??Diky.

    0 0
    • Lister  

      Měl jsem možnost koupit Blacka 2006 s tím dálkáčem, a proti němu letošního bez dálkáče. Vzal jsem nakonec toho bez dálkáče a vůbec nelituju, uzamykání na vidlici je v pohodě po ruce, zavřít vidlu je jednodužší než třeby vytáhnout flašku z košíku. Dokážu si představit jiné využití těch peněz, které jsem ušetřil. A třeba pro gramhoniče je to váha navíc :o). Navíc letošní Manitoučka mají vnitřní nohy černé a to si ma na nich vůbec nelíbí :o(

      0 0
    • gobike  

      Nevite nekdo, jak to bude se Splice 2006, sem nekde cetl, ze bude vzduchova, nema nekdo podrobnosti?? Treba jaky bude vzhled, material, tlumeni…

      0 0
    • scret  

      To nikdo nema LO na riditkach???

      0 0
      • cabbage  

        ten lonskej si muzes vyzkouset na vidlici ve spojanu v Progresscyclu… imho je dost na *****, uzamceni v poho., ale odemykani je dost krkolomny. p.s. prej se da na manitou vidli pouzit poplock od Rock Shoxu kterej je mnohem vychytanejsi…

        0 0
        • scret  

          no jsem na to zvedavej… Cca za 14 dni budu mit doma R7 Super s ClickIt remote LO…tak hnedle vyzkousim a dam pripadne vedet kde soudruzi z NDR udelali chybu:))) Doufam ze nebudu muset kupovat klasickej LO na korunku:(((

          0 0
        • mechanik  

          Souhlasím poplock je naprosto supr to ty ostatní kreace jsou proti němu hnus jak designově tak funkčně.

          0 0
          • TinkTink  

            Mas uplnou pravdu…vsechny veci jak omezit zdvih na vidlici jsou uplne zbytecne VCETNE poplocku a nefunguji nikdy uplne dobre…jo jo…souhlasim…zlata pruzina s olejem :)

            0 0
            • JMT  

              zlata pruzina je humus, treba cervena nebo modra jo, ale zlata fakt ne…

              0 0
            • scret  

              nevim,ja jezdil ted dve sezony Blacka Super s LO a nebyl s tim vubec problem!Jedina chybka byla ze po case diky drobnym unikum oleje po zamceni LO vidle chodila cca 1cm. Ale stacilo dolejt olej a bylo vse zase ok!!!Prej se to stava u vsech Manitucek s LO.Nevim jak treba u RS apod.

              0 0
              • TinkTink  

                Jo..to se stava…u RS se stava, ze treba prestanou fungovat :o))))…no…konec vtipu…ja ted vozim jenom Manitou…

                0 0
                • mechanik  

                  A kolik jsem v poslední době viděl i nových né zrovna fungující Manitouek radši no coment… Je pravda že to byly jen malé chyby z montáže, proto asi tak zlevnily :-))

                  0 0
            • mechanik  

              Já mněl na mysli pouze konstrukci design a funkci samotné páčky na řídítka a tu má RS nejvymakanější!! Všechny ostatní jsou humus. O samotné funkci nebo nezbytnosti lockoutu nekomentuju každý si otom myslí svoje:-)))

              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.