• MaPa

    Ahoj, mám dotaz, vyhledávání jsem zkusil, našel tuny věcí, ale nic přímo k tomuhle: Gripy Setlaz – vozíte je někdo, zkoušeli jste rozdíl mezi jednotlivými typy a jaký je v nich rozdíl? Nebo jít radši do něčeho jiného (špatná zkušenost)? Ježdění enduro – skoky maximálně přes stromy na cestě. link http://www.cykloprofi.cz/…z/gripy.html Díky.

    0 0
    • Pá-dlista1  

      Ja bych do nich nesel. Mam rad pevny uchop a taky radsi tenci. Mi to prijde jak na damsky kolo do mesta. Ja rad ODI ;)

      0 0
    • Splinter  

      Má je kamoš (ty poslední na tom webu), jsou dost měkký, ale jinak napohodu.. Mám raději taky pevnější úchop..

      0 0
    • vojtechposmourny  

      Taky hlasuju pro ODI. Za těch 750kč to stojí. Jinak odi je dělá i pro jiný značky (lizard skins, bontrager, raceface), třeba budou levnější. No, ty raceface asi ne :-)

      0 0
    • wbiker  

      Mám ten model REFLECTIVE HORIZONT GRIP, no a jsou úplněn na nic. Ze začátku byly dobře pohodlný, ale časem se promačkaly a teď mi přijde, jako bych držel holý řídítka omotaný hadrem. V poslední fázi se mi ještě odlepila vrchní tkanina od té pěny uvnitř a pěna se začala vytrhávat. Takže tenhle model určitě ne. Nevím, jak jsou udělaný ty ostatní, ale jestli jsou podobně (tkanina + pěna), tak bych si být tebou koupil na mtb jiný. Jinak něco podobnýho, co tady, sem psal i do recenzí.

      0 0
      • MaPa  

        Děkuji, tak něčeho takového jsem se obával…

        0 0
      • honz@  

        A kolik jsi na nich najel km? Já je mám cca 2 tkm a ztím docela vpoho na pěnové gripy. Ale je pravda, že pokud bych si gripy vybíral sám (byly na kole), vyberu jiné, líbí se mi Specialized BG.

        0 0
        • wbiker  

          Přesně to nevím, ale tak zhruba ty 2000 až 2500. ještě teda dodám, že jezdím v rukavicích, nevím, do jaké míry to ovlivní trvanlivost.

          0 0
    • JMT  

      segra je vozi a moc si je chvali ja na nich jel za mokra na kamosove kole a dost to klouzalo, on na nich jezdi za deste bez problemu…

      0 0
    •  

      Ječňák je borec!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.