• dieegoo

www.bike-eshop.cz/…oupit/gripy/?…

máte je někdo? Jaké jsou? Za tu cenu nevypadají špatně.

• Veeteck  

Mel jsem podobny model od BBB, ale nevyhovovalo mi, jak maly byl prumer gripu. Pro nekoho z mensi rukou by to ale mohlo byt OK, kdyztak je mam doma :)

• Pá-dlista1  

Jezdil jsem je. Vzorek i smes mi vyhovuje. Je to hodne podobny ODI Ruffian, akorat zpracovani proti ODI vypada levne. Tenhle system trochu hrka, ale kdyz mas hluboko do kapsy da se s tim zit.

• wbiker  

Tyhle sem nejezdil, ale vypadají, že mají podobnou konstrukci jako Author. Na těch mi dost vadil skok mezi gripem a objímkou, je tam dost velký skok. A pokud vozíš rohy, tak platí ro samé. Navíc mi páčka od řazení (Alivio RF) často zavadila o tu vysokou objímku. Já osobně jsem kvůli tomuhle ty Author gripy vrátil. Na druhou stranu, jestli jsou stejné jako ODI…na ty jsem ještě neslyšel křivé slovo. A pak si vyber.:-)

• Pá-dlista1  

Stejny teda rozhodne nejsou. S tim skokem to je pravda. Konstrukce je uplne jina. Jen prumer a vzorek a mozna i smes ty samotny gumy je podobna Ruffianum. Jinak je to chudy pribuzny poradnych gripu :)

• Phoebe  

Také mi to trochu vadilo při řazení, ale pokud silnou část objímky máš v jiném úhlu, tak to přestalo vadit. Jinak je nějakou dobu jezdím a v pohodě.

• goofy  

No jako je ta objimka vyzsi, ale kdyz se posunou packy do vzdalenejsi polohy, a nejsou nalepene na gripu ta, ze ani ho nejde drzet, tak neni problem…

• wbiker  

No v mém případě bych musel páčky naopak přisunout blíž, už palcem bych pak na ně nedosáhl. Jinak je to taky možnost, ale pro mě bylo přijatelnější vyměnit gripy. 2 Pá-dlista: V čem mají jinou konstrukci – hliníková trubka na tom guma a po stranách dvě objímky?:-)

• Pá-dlista1  

Tam zadna hlinikova trubka neni. Ani u jednech ;) Krapek jinak se dotahujou a drzej.

• wbiker  

„Gripy s vnitřní hliníkovou vložkou“ – předpokládám, že ta vložka bude mít kruhévý profil, tak by se snad s přivřením ok dalo mluvit o trubce.:-) Jak říkám, tyhle gripy jsem nejezdil, ale vypadají odobně jako ty Author. A ta objímka vypadá se stejným odskokem.

• goofy  

U meho kola to je vyfocene, jak sem to myslel…

• goofy  

Mam je asi 4–5 mesicu. Maji pekny vzorek a drzi se mi pekne. Nezdaji se mi nijak male, a to mam celkem velke hnaty (prej). Jinak sem je koupil v bikezone, kdyz sem si tam sel pro BBB, ale zlakaly mne uchopem tyhle.

• MartinXC  

Prý „50g i se zátkou“ :-)

• black.horse  

kup si ODI a nebudeš litovat, ta investice se myslím vyplatí;-)

• corse1  

jezdim ODI rufian s max. spokojeností

• rock  

Hmm, vtipe, vylez … Ruffiany stojí zhruba stejně, jako jsem dal za představec + řidítka :-( … udělat gripy za balík umí každej blbec, přijatelná mi připadá tak třetinová cena …

• black.horse  

heh, tak nejezdi na kole a nebo neshanej kvalitni veci, protoze to proste neco stoji…

• rock  

V zadání threadu byly gripy za 150, ty ODI stojí pětinásobek; to je jak kdyby se někdo zajímal o rám Author za pětku a dostalo se mu tipu, že Attitude za 25 kKč je dobrej …

• Pá-dlista1  

To mas pravdu. Nezaslouzis si je :) Ale abych te uklidnil, tak ja jsem je taky vozil na kole, kde predstavec a riditka nemely dohromady cenu ani polovic tech gripu… , ale vyplati se to.

• rock  

Já jsem naprosto klidný :-) … vozím BBB co stály 2.5 stovky a naprosto mi vyhovují; že se ODI vyplatí Ti budu muset věřit ale těžko si to vyzkouším – na biku mám spoustu jiných míst vhodných k investici než gripy za cenu, která mi připadá nenízká …

• corse1  

To mě taky,ale nic stím nenaděláš.Až je zkusíš,budeš rád že jsi nekoupil 3× nějaký napodobeniny.A blbců co uměj udělat dobrý gripy zase tak moc není.

• tomek  

Co říkáš na TOKEN? Já jsem sháněl loni nějaké gripy na ESP X.0 a bylo málo možností. Koupil jsem TOKENy a spoko. Jedny z mála na utah. šroubek a možnost uřezání na gripshift

• wbiker  

Zcela objektivní otázka – co je na nich tak užasnýho?

• Manas  

Jsou funckni, vydrzely mi vic nez dve sezony, skutecne se nemuzou protocit a ten grip krasne drzi. i s trochou blate to stale drzi. Coz jiny ne. BTW: Pokud by nekdo uvazoval na protiotocnymy drzatky od Artura, tak rychle zapomenout. Ochmata se to raz dva a nedrzej objimky. Zkusenost 4 lidi.

• Radek Broz  

funkcnost kvalita zpracovani trvanlivost material design

• Lister  

jen tak pro zajímavost, jak je to u nich s kompatibilitou těch koncovek a pak jednotlivých gripů, dejme tomu koupím model Ruffian a můžu tam pak nacpat grip Rogue. A co barvy objímek dělají se rúzné kombinace barvy těch objímek + jednotlivé modely gripů???

• Radek Broz  

Vsechno je kompatibilni – delaji se normalni koncovky (v ruznych barvach – v sadach jsou, myslim, jen cerne a stribrne, barevny musis dokoupit) pak BMX verze (imho stejny, jen je misto vnejsi objimky velka zaslepka) a nove delaj zaslepku, kterou dmas misto vnejsi objimky.

• Lister  

když už jsem u těch gripů, který levnější gripy se systémem uchycení proti otočení ve formě stahovacích objímek nebo červíku + podložení nějakou ploškou, aby se to nezakusovalo přímo do řidítek, byste doporučily. Jsem se díval na BBB ale tam mi přijde, že ten červík se vrtá přímo do rodel a to nechci.

• foxhound  

Tyhle mám na kole, jsou super, akorát se strašně rychle opotřebovávají… nebo to je možná tím, že hodně jezdím :D

• jIrI___  

Máte někdo zkušenost s gripy Fizik XC Grip ?

• mr.antik  

ještě se přidám, jak se maj rádi lockony a karbonový řidítka? V hliníku to dělá pěkný ďubky…

• jIrI___  

Ďubky? Tohle mi moje vůbec nedělají a ni si nedovedy představit jak by to dokázaly. Šroubkama „stahuju“ vnitřní plastovou vložku a až ta obepíná řidítka.

• DaSnail  

slušné lockony ďubky nerobia. buď je pod červíkom plech, alebo sa sťahuje alu alebo plastová objímka.

gripy ktoré majú taký blbý systém nebrat

• Foose  

gripy za 7 kil? tak to je teda pálka…

• Kubiczech  

Rozhodně lepší neý kus silikonu za pětikilo. (: Tady bych to asi nezkoušel a vzal místo nich osvědčené ODI Rogue.

Nová reakce na zakládající

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.