• sfinga

    Co na to říkáte? Četl jsem článek na MTBS a musím říct, že s tím souhlasím. Je tak dál.....

    0 0
    • zac  

      no jenom aby se tech hamburgeru neprejedli! :) je to spravna vec! kdyz si to muzou dovolit…

      0 0
      • sfinga  

        no snad ne, ale přiznejme si, kdo znás si toho hambáče u Meka nedal :-) i Jančí přiznal, že si ho občas dá, kidyž má chu? a to je profík :-)))

        0 0
        • zac  

          no ja se klidne priznam, ze to jidlo miluju! :) treba dneska jeden dobrouckej royalcheese menu… :)))) furt si rikam ze se mi to musi znechutit ale porad nic… :)

          0 0
        • Meesha  

          Mekace taky muzu :-) Ikdyz dneska sem byl v KFC. Treba pri ceste na zavody je to idealni jidlo! K snidani cheesebrugry a frcis dal.

          0 0
        • blue  

          ovocna tasticka se nikdy nepreji :-)

          0 0
        • Lišák  

          Já si ho nedal :-) Jednou sem si u nich dal hranolky a těch pár bramborovejch tyčinek za tu cenu… Bylo to naposled. Myslím, že venku je mekáč levný, rychlý občerstvení, u nás platí pouze ta druhá část…

          0 0
          • venca1  

            tak tak, dražší než v usa, a to jsme tak malá chudá zemička, navíc mnoho výrobků nekvalitní a nezdravé

            0 0
        • vlk  

          párkát jsem si ho dal aje fakt nic moc.Hamburger bez chuti.Jako bych žvejkal houbu.To u nás v některých vyhlášených picériích dostaneš mnohem chutnější.V Zah­raničí je McDonal synonymum pro levné jídlo.Nechápu, že u nás s toho někteří dělají skoro společenskou událost tam chodit na snídani apod.Až na smrzlinové shake je to tam hnusný, bez chuti.

          0 0
          • Komi  

            Třeba je to proto, že u nás je to synonymum k málo jídta, za dost peněz… teda každopádně se tam člověk nenají jak v normální slušné hospodě za stejný peníze, a ještě je to nezdavy…

            0 0
        • Smazaný účet  

          Já. Měl jsem jednou čísburgra (2 za 1) a jednou hranolky (2 za 1). Jediné, čím se to odlišovalo od klasického stánku byl obal a trapný smějící se prodavač s „očním kontaktem“. :o)

          0 0
          • Pá-dlista1  

            To si delas srandu. Kam chodis ke stanku? Si predstavuju krapek jinou porci za ty penize nez tu jejich umelohmotnou piškotu.

            0 0
        • grafik  

          mekace fakuju byl jsem tam jen jednou na zmrzku … a tu maji doboru :)

          0 0
        • Manas  

          Byl jsem tam jednou. Naposled. ale zase se priznam ze muzu KFC.

          0 0
    • Meesha  

      me by se to taky libilo. Misto gelu Bigmaca a do bidonu kolu :-D Precet sem si u nich na letaku s nutricnima hodnotama, ze je to komplexni vyziva! :-) neee, vazene – doufam, ze jim to pomuze. A to ze za to Terka muze objet svetak je urcit velka pomoc.

      0 0
    • cabbage  

      jj, ikdyz mekac neumi produkovat neco pozivatelnyho tak doufam ze aspon bude umet sponzorovat:)

      0 0
      • lubos  

        pozivatelny to je, ale ne nadarmo k tomu davaji coca-colu :)

        0 0
        • cabbage  

          nedavaj, ale prodavaj! parchanti:o)

          0 0
          • pingys  

            A to neznáte nákupní ceny. Zejtra nám příjde do restaurace matroš tak se kouknu schválně na fakturu.

            0 0
            • cabbage  

              0.50 kc za 0.5l koly?

              0 0
              • pingys  

                0,5L coli vyjde asi na 2,50 i s kelímkem, brčkem a výčkem a nejdraší na tom je ten kelímek a spol.

                0 0
                • sfinga  

                  hmm, tak takovou cenu bych chtěl mít taky :-)))

                  0 0
                  • pingys  

                    jako zaměstnanec to mám o 50% levnější než zákazník ale jen když jsem v práci jako běžný zakazník do Mcd. nechodím

                    0 0
                    • enjoy  

                      nerikej mi ze mate manazery takovy svine ze vas nenechaj sezrat co chcete zadarmo:-).ps:v KFC to zamestnance stoji jenom 10%.

                      0 0
                      • Manas  

                        Ze bych sel delat do KFC na pul uvazku jako inzultant, pardon konzultant ? :-)

                        0 0
                        • enjoy  

                          v KFC vubec pulka zamestnancu,kdyz maji frcku,vypada jako konzultanti.

                          0 0
                          • Manas  

                            Taky ty odpovedi obcas stojej za to. Presne jak maji konzultantske reci vypadat. Hrozne krasne vytvorene ale s naprosto nulovou informacni hodnotou. :-))))

                            0 0
    • lenochod  

      Jen tak mimo soutěž :o) S kamarádem jsme se vsadili že projí u Mekáče 700,– Kč… dřív se poblil :o))

      0 0
      • JancA  

        a videli ste dokument Supersize me?To je mazec

        0 0
        • lenochod  

          ne e , o co jde ?

          0 0
          • goofy  

            Nevish o co prichayish… Fakt maso… Typek byl zdravy, pak nejakou dobu zral jen v Mekacich a tak (ted nevim jak dlouho) a pak mu doktori rekli, ze jestli ze sebou neco neudela, tak to mma spocitane…

            0 0
            • lenochod  

              to jako že nadváha, vysokej krevní tlak, vysoká hladina cholestorolu… nebo nějaký další libůstky? Piš :o) potřebuju se drobet povzbudit – mám moc práce :o(

              0 0
              • goofy  

                Prave ze uz si to moc nepamatuju. A ted uz vubec… Sem se pred chvili vratil z vinarny a burcacek dela sve… ;o)

                0 0
                  • goofy  

                    Jo to je ono… Dik, ze to nemusim hledat… ;o)

                    0 0
                  • lenochod  

                    jéjej tak to teda musí bejt nářez, proti tomu je „Český sen“ asi slabej odvar.

                    0 0
                  • Pá-dlista1  

                    To je teda maso. Takhle hazardovat s vlastnim zdravim.

                    0 0
                    • pegal  

                      Kdyz votom tak premejslim, tak nevim co je vetsi hazard se zdravim .. jestli vyse zminovany clanek nebo se pustit na kole mezi stromy a po korenech rychlosti 50km/h a nekdy i vic ..

                      0 0
                      • Pá-dlista1  

                        Presne tohle jsem cekal. Jenze v tom je malinko rozdil. Ja se jedu bavit. Nehodlam spadnout a zmrzacit se. Taky muzu dojet dolu uplne zdravej :)

                        0 0
                        • pegal  

                          ale taky nemusis .. :)

                          0 0
                          • fousac  

                            jenze na rozdil od nasledku mekdonaldi stravy mas moznost volby..

                            0 0
                            • pegal  

                              ale mas taky moznost volby .. nemusis to zrat ..

                              0 0
                              • fousac  

                                to uz je ale o princip vedle.. tady se probiraji nasledky pozirani vs. nasledky jezdeni… z odkazu vyse je zrejme, ze dlouhodobe pozirani mekburgru ma fatalni nasledky, kdezto dlouhodobe jezdeni na kole je naopak v drtive vetsine pripadu zdravi neskodne, ba dalo by se rict i prospesne..

                                0 0
                                • blue  

                                  no nevim… kdyz uz bys to mel srovnavat, tak bys musel adekvatne i na tom kole jezdit mesic a nic jinyho nedelat… pak bych si troufnul malinko pochybovat o prospesnosti a neskodnosti takovyho pocinani

                                  0 0
                                  • fousac  

                                    trikrat denne rekneme jednu hodinu, to celej mesic.. myslim, ze to se da zvladnout.. ;o)))

                                    0 0
                                  • pegal  

                                    presne tak … jezis to zas bude diskuse .. jako vzdy jde diskuse uplne nekam jinam nez se tazatel ptal .. :)

                                    0 0
                  • Schumi  

                    Tak to je síla, zrovna dneska jsem to dostal na svůj e-mail.Ještě že u nás v Opavě žádký Mekáč není.

                    0 0
                    • Lance  

                      ale moh by tu byt kdyby sli s cenama o 2/3 dolu:)

                      0 0
                      • pegal  

                        Ja nevim, ale ty ceny jsou docela normalni .. to by jsi chtel hranolky za 5,– 15 nebo 20,– za hranolky mi prijde uplne normalni .. si di koupit bagetu do obchodu nebo na benzinu a das za ni 40,– za rohlik se salamen a se semtam zeleninou ..

                        0 0
                        • Lance  

                          15,– – 20,– za hranolky jo,ale za 250 g!!! Ne za tu trosku,za ty prachy bych chtel byt skoro prezrany coz nejsem

                          0 0
                          • Pá-dlista1  

                            kilo brambor je za 5Kc :) to jen tak na okraj :))

                            0 0
                          • Manas  

                            A kdyz si das v normalni restauraci hranolky tak to stoji taky stejne a mozna toho je min. Me hranolky tam nevadi, me vadi hamburger :-)

                            0 0
                          • pegal  

                            Co ze!!! Dokazes si predstavit 250g hranolek? Takovou kupu by nesezrala ani jista osoba z RS Vyvoleni ..

                            0 0
                            • Lance  

                              250 g hranolek neni nic,snim bez problemu pul kila bez polivky, bavim se o zasyceni ne rozdrazdeni zaludku!!!Pojim rad,masa taky dokazu sporadat (steaky) i pres kilo

                              0 0
                              • Manas  

                                Nekdy si dame sraz a ty mi ukazes jak pojis kilo masa :-)

                                0 0
                                • Pá-dlista1  

                                  A maly Manasky taky zere :)

                                  0 0
                                • Lance  

                                  fakt nekecam,podarilo se mi to zatim jen dvakrat byly to steaky v kombinaci s pivem a stalinovyma slzama,fakt je ten,ze mi nebylo potom nejlip citil sem se strasne plny.Jo jeste pro upresneni coz sem nedodal a to byla chyba,to maso se opekalo postupne takze to bylo vice mene v prubehu dvou hodin takze to neni nijaky vykon,i kdyz ani toto uz zkouset nebudu bo tak brutalne prezrany jsem jeste nebyl:)

                                  0 0
                                  • Manas  

                                    Tak to pak jo :-) Jinak kilo hranolek sem taky schopnej snist no :-)

                                    0 0
                                    • Lance  

                                      no vidis a kilo je porad kilo ne? stejne jako petisktovka je porad petistovka Stepanku:)

                                      0 0
                                      • Manas  

                                        No jo, ale kilo masa a kila hranolek je desnej rozdil. Protoze oboje se vazi pred upravou a hranolky dost vahy ztratej, kdezto maso i obcas pribere ale nejcasteji zustane. :-))) No obcas i dost vypoti, ale neni to takovej rozdil jak s hranolkama :-)

                                        0 0
                                        • Lance  

                                          a uz nemluv bo mam velky hlad

                                          0 0
                                          • Manas  

                                            No ja pudu dneska na kuratko. Pulka kuratka smazeneho, s okurcickou a krehkym chlebickem :-)

                                            0 0
                                            • Lance  

                                              a to zas jo to je vyborne,stejne jako neni problem snist cele kure

                                              0 0
                                        • Pá-dlista1  

                                          Tak to bys mel slyset majitele restauraci pri kontrole ČOIky. To by ses teprve divil kolik masa se vypari pri uprave :)

                                          0 0
                                          • Manas  

                                            Bral jsem idealni stav. Restaurace idealni nejsou, pokud by byly tak jsme ve Star Treku.

                                            0 0
                              • vlk  

                                jo to kilo masa chci taky vidět.

                                0 0
                        • Pá-dlista1  

                          Co dostanes za ty prachy u Meca? Malou plzen.

                          0 0
                        • fousac  

                          az budou mit v mekaci hranolky za 20,– , klidne si je tam dam…

                          0 0
                • lenochod  

                  No tak a? máš klidnou noc :o) Já konzumuju veltlínské zelené od kámoše z pálavy – taky mňam. Burčáček je velká mňamka :o)

                  0 0
        • Jenca  

          kua ja se tak lek co jsem to napsal nez jsem si vsiml A/E

          0 0
        • chupas  

          sem vcera dokoukal ten „super size me“ a fakt husty. dlouho si budu tohle pripominat az budu chodit kolem fast foodu. od tedka jen prirodni salatek a kus kravy na grilu. title: http://www.titulky.com/index.php?… a torrent je na minimova.org doporucuju

          0 0
    • Vóca  

      McDonalda a KFC nesnáším a nepočítám s tím, že bych je někdy v budoucnu navštívil. Je to hnusný je toho málo a je to drahý. Jediný k čemu jsou ty rádoby občerstvení dobrý jsou záchody. Tedy alespoň v cizině. Osobně Vám doporučuji navštěvovat klasické hospody a restaurace.

      0 0
      • Manas  

        Muzu ti rici ze v okoli mista kde pracuju se KFC radi k hospodam s normalni cenou. Konkurence se tu cirou nahodou shoduje v cenach. Pokud se neshoduje v cenach tak nejspis proto ze svabove v jidle jsou asi hodne levny. Take mi treba trochu vadi ze cekam na jidlo hodinu a pak prijdou ze jidlo neni – coz se mi v KFC nestane. Nemam je nijak extra rad, ale aspon neco na tom je.

        0 0
        • sun7dots  

          Jo v cenach se KFC i Donald s ostatnima hospodama celkem shoduji. Jenze ja si za tu cenu radsi dam normalni jidlo nez hamburger, neco jako kure atd.. Ale to je jenom muj nazor, at si kazdej chodi kam chce;)

          0 0
          • Manas  

            V te casti mesta kde jsem se i normalni restaurace blizi k cenam k KFC. Nerikal jsem nic o Mekaci kterej nemam rad protoze mi to nechutna a navic je toho zalostne malo.

            0 0
            • Manas  

              Jeste dodatek: taky bych si dal normalni jidlo, ale bohuzel nemam tolik casu jeste litat po meste. To je nevyhoda toho ze tu jsou zajimavy platy, no :-)

              0 0
              • Pá-dlista1  

                Cim vic te posloucham, tim vic se utvrzuju v tom, ze o to o co mas (mozna nekdy mit budes:) vyssi plat. O to vyssi mas naklady plus nejaky ty bonusy v podobe rychleho stravovani, cerstveho smogu… a dalsi vyhody velkomesta :)

                0 0
                • Manas  

                  Ono vyhod je tu docela dost. Tezko bych nekde jinde mohl:

                  1. V pondeli na boulder
                  2. V utery na beach volejbal
                  3. Ve stredu na badminton
                  4. V ctvrtek na boulder

                  a kterykoliv den jit kamkoliv chci – kino, divadlo, klubik, koncert. Spis je to o tom jak kdo co chce.

                  0 0
                  • Mox  

                    Ale představ si ten stres a tímhle tempem brzo zemřeš… :)

                    0 0
                    • Manas  

                      To se hodi, pac aspon nemusim ukladat na zivotni a penzijni pripojisteni :-)))

                      0 0
        • RomanH  

          Nevim, jak je to u Vas v Praze, ale v Brne se poledni menu (polivka+hlavni jidlo, sem tam je v cene piti nebo zakusek) pohybuji na nejakych 50–65 kc. Pokud si dam v Mekaci nebo v KFC menu za priblizne stejny obnos, tak mam hlad. V KFC mi chutna treba twister, ale kupuji si jej vylozene na chut – v zadnem pripade se toho nenajim. Jako FastFood si radeji koupim v pekarne cerstve pecivo (krosany, makove sneky…).

          0 0
          • Pá-dlista1  

            Jasne. V poledne mam za 65Kc polivku, hlavni jidlo, kavu a sladky zakusek. Tohle kolikrat ani nesnim. Nevim presne jak je to v Macu, ale pocitam, ze to je tak na dve piskoty.

            0 0
          • Manas  

            To ti celkem uprimne zavidim. Nicmene i ja si muzu dat jidlo za 60 ale pak mam vetsinu dne zkazenej zaludek :-) PS: Tu restauraci kde maji jidlo za 60.- uz jednou zavrela hygiena :-))))

            0 0
            • fousac  

              teda kdyz to tak ctu, doufam ze nam nezavrou kantynu.. prece jenom za 22,– rano horka polivka, v pul jedenacty obed (polivka, hlavni jidlo s de facto neomezenym mnozstvim prilohy – treba 22 knedliku ke gulasi) no a v pul druhy si skocim jeste jednou, vzdycky se nejaka porce jeste najde.. ;o))))

              0 0
              • Manas  

                Njn, aspon ze tu je docela dobra pizerka :-) Pak jeste cinska restaurace pokud nekdo stoji o otravu glutamanem :)))

                0 0
            • dalimil  

              já dělám v centru Prahy a tady není problém menu ( pol. + hl. jídlo )sehnat za 65,– a když si najdes dobrou hospodu,tak si opravdu pochutnáš…

              0 0
              • Manas  

                Ja jsem na Chodove a to je opravdu trochu rit :-)

                0 0
                • MartinXC  

                  Na Chodově … třeba v Parku ?

                  0 0
                  • Manas  

                    Jestli delas v DHL tak to me ***** :-)

                    0 0
                    • Manas  

                      Asi ne, v Yellow pages sem te nenasel :-)

                      0 0
                      • MartinXC  

                        Občas si tam zajdu odpálit míček a na zmrzlinu :-) Tak to místo je z hlediska stravování a parkování fakt prdel světa. Chybí tam už jen ten McD… Ještě že do Parku musím jen občas.

                        0 0
                        • Manas  

                          Myslim ze jak dostavej tady to centrum tak tady asi McD bude, nicmene co sem slysel tak to sice bude nejvetsi nakupni centrum ve stredni evrope – vice nez 200 obchodu, ale ceny asi taky budou uplne jinde :-) doufam ze tam bude nejaka rozumna restaurace. Ale asi marne

                          0 0
                  • blue  

                    u modrejch tulipanu?

                    0 0
                  • Meesha  

                    tam sem delal na jare praxi! Cube Sony… :-)

                    0 0
                • Otaku  

                  kdo ze tu dela taky v Parku?

                  0 0
                  • Manas  

                    No treba ja, ale to uz jsem myslim zminil :-) BTW: otevreli tu to centrum a je tam fakt hovno, samy hadry. Jedinej poradnej sport Rock Point a ?Hervis, jinak vazne bida. Restaurace nic moc – McD , KFC, Cina + ceske fast food. Jedna pizzerka a to je tak vse. Dalsich milion lidi a tech minimum restauraci okolo. to bude zase bida.

                    0 0
                    • pos3k  

                      joo, ty lidi me zacinaj sr*t, si pripadam v metru jak na prestupni stanici, jedinej kram kde jsem trosku pookral byl rock point a salomon

                      0 0
          • jecnak  

            Nj, ale to je poledni menu. V Brne a Ostrave a asi i jinde za tu cenu normalni. V praze tak kolem 85 – 100Kc. Jenze kdyz neni zrovna cas obedu, tak se najis v Praze spis tak kolem 150Kc, kdyz si vybiras levnejsi podniky, tkaze zbyva bud nejaka pizza, coz je obcas celkem pomaly a nebo se toho clovek nenaji, nebo ono zde proklinane McDonald, nebo KFC.

            Kdyz uz se tu zaclo se spovedmi kdo jak a proc, tak prispeju taky svou troskou do mlyna. No obcas, hlavne na cestach do McD zajdu, jelikoz je to rychly, je jasny co dostanu a urcite mi po tom nebude zle. Kdyz rikam rychly, tak pokud by prede mnou byl vic nez jeden clovek ve fronte, tak to uz neni fast food a jdu jinam, treba do KFC, ktery casto byva hned naproti. Srovnani cen viz. vyse. Co se tyce chute a jestli je to zdravy nebo ne, tak celkem mi to i chutna. A jestli je to zdravy, no o „zdrave“ strave v hospodach a restauracich nemam zadne iluze, myslim, ze to vyjde na stejno.

            0 0
            • Beeda  

              Takze pri Pha-Jested se stavujete v MB na Hama, pripadne date Twistera:-) B.

              0 0
              • sfinga  

                si piš, začnem hnede na čerňáku pořádnám Big Macem, pokračovat budem v MB na hranolkách a zakončíme to v Osečné na Knedlu zelu a vepříkovi :-)

                0 0
          • Komi  

            A nebo si kup karbosneka a bude ti fajn :-)))

            0 0
          • Karaya  

            Já se ted po poledním menu za 65,– v té části Brna kde jsem však bohužel spíše za 85,– musím ihned dojíst v pekárně tak za 30,– :-) U Meka jsem cosi jednou měl v Praze a bylo toho žalostně málo a stálo to kilo…

            0 0
    • zac  

      Mcdonald se s tim sponzoringem rozjel… :)))

      0 0
    • Mamut  

      Prave som dopozeral Super Size Me. Az na to, ze parkrat sa tam ohanaju cislami, ktore nemaju ziadnu hodnotu, pretoze nehovoria presne, co tie cisla PRESNE maju znamenat to bolo celkom fajn. Zarazilo ma len vyjadrenie nejakej Marion Nestle, PhD, MPH, Chair of Nutrition and Food Studies, NYU

      „One calorie is the amount of energy that's needed to raise the temperature of a liter of water by one degree centigrade.“

      Cakal by som, ze clovek s PhD. v odbore bude aspon vediet, co je to kaloria.

      0 0
      • pos3k  

        njn se urcite drtila vsechny definice a zustala ji v hlave tahle nepresna, presto stale pouzivana definice :-)

        0 0
        • Mamut  

          1000-nasobnu chybu by som uz nenazyval nepresnostou.

          Ja jej nevycitam, ze to nevyjadruje cez jouly, pre beznych ludi je kaloria rozumnejsia jednotka ako joul (a to nie preto, ze hodnoty v kaloriach su mensie, ale ze si skor predstavia 1 stupen a jeden gram vody, nez watt).

          0 0
    • Meesha  

      a ze byste neuhodli, koho sem dneska potkali v Mekaci? Samozrejme se Zacem… :-) No?! Terezku! :-) A krome toho taky este Kulhece, Eberla a este nejaky XCckare. Doufam, ze to nenzni jako praskani – to bych nerad. :-)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.