• Lister

    Tak co, setkali jste se už s těma dřevěnýma plackama. Pro ty co neví, o co jde, tak více tady: http://www.turisticke-znamky.cz Já jsem začal až na letošní dovolené, ale mylsím, že je to fajn nápad. Člověk si chce většinou z místa kam se dostane něco přivést – jenže to pak máte hromadu věcí o kterých stejně nevíte, kde se doma vlastně vzaly. Takhle člověk přesně ví odkud ten kotouček má a pokud si na to přilepí nálepku s datem, kdy tam tam byly, tak to už nikdy nezapomene. Tech míst kde se už prodávají je přes 1000, tak to je sposta tipů kam vyrazit. Je to pro mě taky motivace objed si staré dobré cestičky a zajed si pro tu známku někam, kde už jsem byl aspoň 100× Zatím jich visí u nás na zdi jenom 5, ale rodinka se bude určitě rozrůstat :o)

    0 0
    • Floydie  

      geocaching je lepsi :)

      0 0
      • dalimil  

        no nevím,honění se po lese podle GPS mi nepřijde jako „lepší“, známky se mi moc nelíběj svým zpracováním.Hezký jsou ty plíšky na hole,ale zase kam je dát,že ?

        0 0
        • Al_Bunda  

          nesly by dat na ram? :-))))))))))))

          0 0
    • Bobo  

      Jo. Je to to jediný, co dokáže přimět dceru, aby s náma chodila po horách. Má jich asi stovku.

      0 0
      • Feďa  

        Tak to jsme na tom stejně. Je to pro dceru jediná motivace k výletům. Bohužel známková místa v okolí došla, takže mě napadlo, že bych jí nějaký podobný známky z okolních zajímavých míst vyrobil sám.

        0 0
    • Andrzej  

      no, mi to prijde akorat tak dobre na tahani penez z lidi… (kdyz pominu lakani dcerek na vylet:)

      0 0
      • Smazaný účet  

        lepsi nez dyz sedej u TV ne ? :))) dyz si takej moralista, mel bys tento aspekt odcenit :)))))))

        0 0
        • Andrzej  

          ale joo, klidne sbirejte :)) a prave ta motivace k vyletu mne do tedka nenapadla, az kdyz sem si tu precetl to o dcerach :) takze aspon nejaky kladny vyznam to ma :)

          0 0
          • Smazaný účet  

            ;-) inac me mezi ne nepocitej ;-) kcemu by mi byli doma dalsi kramy ? :))))))) ale mam kamoshe a ten f tom frci, myslim ze posledne dyz sem byl na navsteve, by l ve fazi kam snima… vono jich je fakt desna kopa ;-)))))))))

            0 0
      • orca  

        Je vidět že jsi asi nic nezbíral a nechápeš to nadšení, Já zběratele obdivuji , je jasné že každá zbírka začíná od skromných začátků…

        0 0
        •  

          SSSběratel, SSSbírka, neSSSbíral, ale co, asi ste byl zrovne nemocnej ;))

          0 0
          • orca  

            chi chi za mejch mladejch let se pouze -bíralo :-) a asi jsem byl za školou jo to se stává…

            0 0
            •  

              kdyby to videla nase tridni tak ji trefi,je to zaprisahla cestinarka, nechcete ji napsat mail ;))

              0 0
              • enjoy  

                myslim ze z tvym pojetim diakritiky by se zbirala z tebe:-)

                0 0
              • orca  

                jestli mi ještě chvíli budeš Vykat tak ji asi napíšu :-)

                0 0
                •  

                  jejej, kdyz ja kdyz vidim jak nekdo vypada tak si nejako drzim odstup, nevim no, tak sorry ;))

                  0 0
                  • orca  

                    To vypadám tak zle ??? hm.. jdu se juknout do zrcadla …

                    0 0
                    •  

                      no tak kazdej nevypada na svuj vek zejo, me je treba 18 a vypadam tak na 15, no ted uz teda ne, ale tak pred pul rokem este jo, ale stale po me nekde chtej obcanku, tak ze asi tak ;))

                      0 0
                      • orca  

                        tak hoď foto do infa a? to posoudíme my stařešinové…

                        0 0
                        •  

                          se mi budete smat ;)) sem ho tam kdysi mel ale stydel sem se, tak sem to dal pryc :)

                          0 0
                          • orca  

                            A na kole se nestydíš jezdit sám panáčku ??

                            0 0
                            •  

                              Nestydim, pac jedim s lidma co me znaj od mala ;)) Dal sem si tam fotku at vidis

                              0 0
                              • orca  

                                No vidíš jak ti to tam sluší :-)

                                0 0
                      • fousek  

                        Me je 23 a chtej po me obcanku porad:-), jinak cestinare mam moc rad, jako kdybych jim zacal vycitat ze nevedej jakej je rozdil mezi vahou a hmotnosti atd…, taky zaklady bez kterejch se nemuze obejit zadnej normalni clovek:-)

                        0 0
        • Andrzej  

          jenze tady jde hlavne o NAKOUPENI co nejvetsiho poctu znamek. kdyz nekdo neco sbira(ja mam treba plnou igelitku jizdenek na vlaky, lanovky, lode, autobusy apod. ze spousty mist, kde jsem byl, ale to jsou spis takove upominkove veci, jakysi vedlejsi produkt cestovani:) nechci ale vypadat, ze se proti tem znamkam nejak stavim, je mi to celkem jedno, ale kdyz uz se tu o tom zacalo psat, tak sem se vykecal :)

          0 0
          • orca  

            jasně když něco sbírám tak to také mohu kupovat , pochopil jsem to jako že to kupuje pouze tam kde byl takže to má i pro něj i emocionální charakter ta sbírka a není to jen kus placky věměněná na burze…

            0 0
            • Andrzej  

              jenze platit za emocionalni charakter se mi nechce… a jdu spat, to se mi chce :)

              0 0
              • orca  

                Nemusíš ty.. ale jiní to dají a za čas si rádi vzpomenou…

                0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce