Marzocchi 2006 - první zkušenosti

25 nepřečtených
  • defik24

    Tak už je to tady! Vidlice Marzochhi nadcházející sezóny již jsou součástí nabídky mnoha internetových cykloshopů a věřím tomu, že mnozí si je už také pořídili a mohou tak sdělit své první dojmy. Já osobně jsem si pořídil MX comp 105 (zatím jsem jí nenamontoval), přišla mě jen na 5850 Kč, což je výprodejní cena letošní verze!!!!

    0 0
    • pos3k  

      vitej na b-f :-)

      0 0
    • BOREK  

      Kde jsi narazil na takovou cenu?

      0 0
      • defik24  

        No asi takhle… Na nějaký diskuzi psal někjakej š?stlivec, že si na www.kolokolo.cz objednal verzi 2005 a oni mu již poslali 2006 za stejnou cenu. Myslel jsem si, že to byl nějaký omyl ale nebyl, protože jsem si tu vidlici objednal taky (s tím že by my stačila i 2005 za tu cenu, volal jsem tam a dozvěděl jsem se zhruba asi to, že už z Prahy dováží nové modely ale cenu ZATÍM(!!!) nechává. Teď Jsem na ty stránky jsem tež zrovna koukal a stále tam tu 2005 má tak snad tendle fígl, ještě projde,každopádně by to asi chtělo jednat rychle a zavolat si tam…

        0 0
    • pened  

      mam letosni MX Pro 105, je to chro, chro :-)) ve sjezdech

      0 0
    • vlk  

      a určitě Ti poslali MX com 2005 nedali ti Marzocchi GRAN FONDO 3 -ta totiž vypadá stejně jako mx comp 05 a je za tu cenu co uvádíš. http://www.marzocchi.com/…ForksMTB.asp?…

      0 0
      • CZiko  

        a je na GRAN FONDO 3 nápis MX Comp? protože já ho tam mám…

        0 0
    • defik24  

      Ne, jedná se opravdu o Marzocchi MX comp 2006, 105 zdvih a nejsem sám kdo ji za tuto cenu získal. Mám jí doma, právě na ní koukám:-))). Mimochodem, jak jsem psal, nejsem jediný kdo ji za tuto cenu má!!

      0 0
      • pened  

        myslim si, ze se jedna o OEM verzi. Mas tam ETu?

        0 0
        • goofy  

          A proc by nemohl mit klasickou MX Comp bez ETY? Don't understand…

          0 0
          • pened  

            mohl, ale za jinou cenu. Do you understand it :-) ?

            0 0
            • goofy  

              Myslish, ze budou OEM verze drive nez prodejni? To se mi nezda… A kdyz se nelishi od klasiky, tak at si to klidne OEM je, ne? ;o)

              0 0
              • pened  

                mam OEM verzi MX Pro ETA. Oproti pultove verzi se lisi napr. tim, ze nema prestavitelny zdvih (TAS) 100–120 (mozno dodat jako option). Takze pokud bude u te Compky ETA jako option, bylo by to o tu ETu levnejsi. Stejne tak nabizi Marzocchi jako otion ten TAS, coz je dalsi uspora. Nevim ale kolik by stalo dodatecne porizovani techto moznosti.

                0 0
        • CZiko  

          myslet znamená hovno vědět… a vzhledem k tomu že ji nemáš doma tak i hovno můžeš myslet:-) Je to fakt běžná Marzocchi MX Comp Air 2006. A s ETA to nemá nic společného.

          0 0
      • quidos  

        jo, je to MX COMP Air, 105mm zdvih, ročník 2006. Psal jsem to tak před třemi(?) týdny, z kolokolo. JInak teď nabízej 2005 za 5835, 2006 za 5995, čili pořád dost levnějc, než jsem viděl jinde, třeba jen v přehledu vidlí ve Velu.. Jen mě štve, že jsem se poslední dobu na bajka vůbec nedostal. Bééé..

        0 0
        • defik24  

          Já jen potvrzuju slova kolegy, jedná se o klasickej MX comp air 105 ročník 2006 bez ETY,prodejní cena na e-shopech kolem 7000 KČ

          0 0
    • dury  

      moze uz niekto napisat aj ake ma dojmy z jazdenia na tejto novej vidlici, alebo tu zatial ide len o dojmy z ceny za ktoru ju kto kupil. je pravda ze aj mna zaujima cena, ale rad by som vedel aj cosi o funkcnosti toho MX. Niekedy mam totiz pocit ze novsie modely su vo vseobecnosti (akykolvek vyrobok) horsie (poruchovejsie) ako stare.

      0 0
    • senožrout  

      No, však se podívej na Marathonky. Za cenu výprodejových 2005 se prodávají 2006.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.