snizeni zdvihu u vidlice marzocchi shiver

42 nepřečtených
  • rhuman

    nevite nahodou jestli by sel snizit u shivra snizit zdvih, tj. vysku vidlice? koupil jsem si jinej ram a tam je vidlice desne podkopla (choper).

    0 0
    • Pá-dlista1  

      Snizit lze vzdycky. V nejhorsim je k tomu potreba kratsi pozitivni pruzina a distancni podlozka k negativni.

      0 0
    • CZiko  

      dokud to není tak šílený harley jako bike Bendera tak je to ok:)

      0 0
      • Azagthoth  

        Ale Bender nema harley, harley by bol keby bol desne nakopnuty, on to ma vyvazene = 300/300 :)

        0 0
    • rhuman  

      hmm, to je blbe :(

      0 0
      • Pá-dlista1  

        Nevim co se ti na tom nezda. Od pohledu to nevypada tak zle. A kdyz uz, tak bych vymenil ten ram.

        0 0
        • rhuman  

          spatne se to chova, zkus se projet na nakym choper a poznas co myslim …

          0 0
          • Pá-dlista1  

            nj. Cannondale. Co bys chtel? :)

            0 0
            • rhuman  

              no spatne jsem to poskladal, a ted prodat vidli (to nechci) nebo ram (to taky nechci, ale bude to asi lepsi, shivra se nechci vzdat …)

              0 0
              • CZiko  

                ty biky se srovnávat nedají, ale na mojem HT když jsem si namontoval delší vidlici tak jsem si taky připadal jako vosa na bonbóně… chci říct… nebude to jen otázka zvyku?

                0 0
                • rhuman  

                  no jako zvyknout se da na vse, ale nechova se to tak jak ma, zkus si treba vyndat zadni kolo a zkus si jenom zatocit riditkama a uvidis co myslim …

                  0 0
                  • CZiko  

                    jo já ten pocit znám… ale dycky to bylo tak na týden a pak jsem už jezdil v pohodě… prostě změnit rám nebo vidlu, nebo obojí… nebo si zvyknout a překousnout to…

                    0 0
                    • goofy  

                      Ono je rozdil, kdyz si koupish LeaderFoxe za MX Comp-ku za par tisic, nebo Canondalle a Shivera o tech par tisic vice… To uz pak od toho czekash neco jineho myslim…

                      0 0
                      • CZiko  

                        ja vim, však jsem to psal výše, že se to až tak srovnávat nedá… Já jen psal jaké s tím mám zkušenosti já.

                        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.