• ojoj

    Konečne sem nasetril aoslovil nekolik shopu s pozadavkem na bika do 80000,– . Seslo se dost nabidek vetsinou hotovejch seriovek ale nejvic se mi zamlouva stavba jednoho RBecka.Tak Vas prosim jestli muzete kouknout zda ta cena podle vas odpovida vybave a tak . diky rám RB 1300 vidle Fox 80FRL komplet vse XTR Mavic 717 sedlovka, predstavec Thomson řídítka Syncros plaste Schwalbe RR vyplety DT díky

    0 0
    • zac  

      to chci!!!! :)

      0 0
    • enjoy  

      to je hodne fer:-).ja mam v kole taky tolik a je „horsi“:-). ale pockejte na upgrade,to se poserete:-)).

      0 0
    • mechanik  

      Tolik bych za HTečko RB a „obyčejné XTR“ nedal:-P

      0 0
    • MartinXC  

      Stavíš tuhé, tvrdé kolo:

      • místo kol s XTR zvaž Crossmaxy
      • místo brzd XTR (s centerlock) zvaž Avid Juicy7
      • u Foxky se neboj 100mm, foxy jsou na svůj zdvih nízké vidle
      • rodla – co takhle Easton EC70 ?
      • sedlovka a představec je špičková volba

      Výsledek nebude vypadat tak chr?ácky, ale bude podstatně výkonnější ve sjezdech a do kopce pojede taky slušně. RR bych na to nenazouval, rozhodně ne dopředu. Teda momentálně nevím co dopředu, když úzkou gumu. Možná nějaká Conti ?

      0 0
      • ojoj  

        crosmaxy by byly ok ale cena by sla nahoru a vic uz nechci,avidy nechci sem zvyklej na shimana a juicy co sem mel moznost testnout mi moc neoslovily, vidle mi staci ta 80, jezdil sem sida na 63 a stacilo mi to, mam predstavu o hodne tvrdyym kole to mi vyhovuje, ty RR to nevim kdybych do toho sel nechal bych je zmenit na neco na co sem byl zvyklej

        0 0
        • MartinXC  

          Jasně – pokud jsi byl zvyklý na SIDa (a máš důvěru v RS), pak si nech ukázat Rebu. Ta se dá shodit ze 115 na 100 nebo 85mm a se SIDem má prakticky identické možnosti nastavení. Váhově je Reba slušně (1600) a pár kaček proti Foxu ušetříš.

          0 0
          • ojoj  

            to nevim nikdy sem tu rebu nejezdil , foxe sem mel moznost v terenu vyzkouset pucily mi kolo u nas v shopu a byla to bomba a hlavne s tema kotoucovkama byl NESKUTECNE tuhej

            0 0
            • MartinXC  

              Za jízdy Reba dává velice podobný pocit (to ty 32mm nohy). Znatelný rozdíl je pouze v progresivitě pružení – Fox má měkší začátek, ke konci tuhne. Reba chodí skoro stejně jako SID.

              0 0
              • enjoy  

                no a to je prave na foxovi perfektni. a co jsem videl rebu pod kotoucem tak mi stacilo. eh,vypada to jinak nez ma:-),nechci rozvijet vzrusenou debatu:-)

                0 0
                • MartinXC  

                  Mám obě, podle mě je podstatný rozdíl v chodu v první polovině zdvihu a délka vysunutí nohou. Oboje mluví proti Rebě, ale na XC kolo bych se toho vůbec nebál. Zvláš? když byl happy se SIDem.

                  0 0
                • mechanik  

                  Co bylo na REBĚ pod kotoučem?

                  0 0
                  • enjoy  

                    to nechtej vedet:-)

                    0 0
                    • mechanik  

                      Prosím chci to vědět!!!

                      0 0
                      • cabbage  

                        nic, proto to taky M-joj nechce proradit:) a jestli si bude vymejslet, tak prasknu ze jeho vanila chodi jako rst:o) a vubec nebudu prozrazovat ze si prelepoval lock a kompresi izolepou, aby mu neupadly:))

                        0 0
                        • mechanik  

                          Tak že Foxy nejsou až tak happy jak se tady s oblibou píše:-P

                          0 0
                          • kovar  

                            Nic není takové, jak se o tom zde píše, takže FOX asi nebude vyjímka.

                            0 0
                        • enjoy  

                          chachaa:-),to uz je davna historie:-).klepalo mi kolecko serizeni utlumu nahore na pravy noze,byl jenom povolenej sroubek,ted uz dlouho vporadku. jinak teda vanilla chodi nejlip ze vsech vidlic co jsem zkousel,ale to tu nebudem rozebirat:-). a prozradim teda:-),pod cabbagou(tusim mas tam polygony kotouce vid?) juicy se ta vdlice tak krasne:-) hybala:-).ale nic no,uz mlcim:-)

                          0 0
                          • cabbage  

                            me neprislo ze tvoje vanilka chodi super- 5 cm se propadne skoro nekontrolovane, pak se natvrdo zarazi jako moje gila na zimaku a jde zase netlumene z5…no nekomu to muze vyhovovat:o)

                            0 0
                            • enjoy  

                              hmm,dobra recenze:-).zato tvoje reba jde cely zdvih stejne a to je fakt spatne:-). a vis proc to tak u moji vidle je?:-).PROTOZE JI MAM TAK NASTAVENOU!:-).pruzina na minimum,komprese a tlumeni taky!:-). o tom ze me to vyhovuje vubec nepochybuj:-).vis ze proti tobe nic nemam,ale zrovna na tvym kole jsem mel potize udzet se,zatocit a pak zase bezpecne slezt:-)

                              0 0
                              • cabbage  

                                aspon vis proc se o me rika ze sejdu kazdej sjezd:o) jsem mel potize udzet se,zatocit a pak zase bezpecne slezt – jeste ti to povedlo bez nasledku:)

                                0 0
                              • chupas  

                                vyplati se priplatit si za vanilla RLC? namisto jen R? stoji to za ty penize navic. lockout me nejak netrapi, spis ty dalsi moznosti nastaveni.

                                0 0
                                • enjoy  

                                  no takhle,me tech penez lito nebylo,protoze mi(zatim) obecne penez moc lito neni,ale za ty 4 tisice nebo kolik je to presne,to myslim stoji pouze pro nekoho kdo presne vi,ze mu nestaci nastaveni jako kazda jina „jednoducha“ vidlice pouze s nastavenim tlumeni.kazdopadne i RLC nastavis jednou a pak uz na to nesahnes.jak jsem uz napsal,mam vsechno nastavene na minimum,takze to vlastne nevyuzivam.ale asi si dam tu praci a pohraju si s nastavitelnym lockem,protoze me uplne tuha vidlice uplne nevyhovuje,neumim uz na pevny vidli poradne jezdit ve stoje.

                                  0 0
                                  • chupas  

                                    tak ted nevim jestli si verzi „deluxe“ nebo jen „normal“ to je dilema

                                    0 0
                          • blue  

                            tak a ted tu druhou pohadku, tu o tech nejlip brzdicich hopech, strejdo :-)))

                            0 0
                            • enjoy  

                              strejda G ti je povida pred spanim vid?proc nereknes jemu?:-)

                              0 0
                              • blue  

                                mas velky mezery, mel bys vic sledovat spolecensky deni :-) krome toho, strejda G nema nejlip brzdici hopy

                                0 0
                                • enjoy  

                                  neucinkujes ani ve vyvolenych,ani ve velkym bratrovi,tak nevim no:-)

                                  0 0
                            • enjoy  

                              blue povidej:-),co se ti nezda na vyroku „ma nejlepsi chod ze vsech vidlic co jsem zkousel“,vazne by me to zajimalo:-)

                              0 0
          • senožrout  

            To bych počkal na rámovej set od RB, když už od nich chcwš rám. Pro 06 tam údajně budou dávat FX 80 a FX100.

            0 0
        • Alex  

          FOX 100mm sa da prerobit na 80mm, ale 80 na 100 uz nie. Takze si to poriadne rozmysli, ci naozaj chces 80 mm. A nezabudni na SAG, ked mas SAG 2 cm tak realny zdvih mas 60 mm.

          0 0
          • MartinXC  

            U Foxů je 80mm slušný zdvih – díky progresivitě pružení odpovídá pocitově 100+mm.

            0 0
          • chupas  

            a co letosni 130mm. daji se predelat na 100mm? koukal jsem do bukletu a cosi 30mm velkeho tam je nad pruzinou(vanilla) a kdyz se to vynda tak zmensim zdvih?

            0 0
            • chupas  

              a nenasel by se nakaky ochotny vychodocech, ktery jezdi foxe a nechal by me se na nem projet? abych zkusil jak to funguje „in natura“. do jara daleko, ale nechtel bych vybrat spatnou vidli.

              0 0
            • Pá-dlista1  

              Ano, lze snizit.

              0 0
    • bajaja  

      no myslim ze to je hodne dobra cena

      0 0
    • JMT  

      moc pekny, mooooc pekny :-) uz si akorat vybrat nakou luxusni barvu… :-)

      0 0
    • kolouš  

      Dost dobra volba – la brzdy bych si dal Avid SD … nedelaji se na nich vakly jak na shimanech – a predstavec Thomson je zbytecne tezky ( vim ze to chces mit v kompletu se sedlovkou – ale je opravdu zbytecne tezky a mohutny na XC kolo )

      0 0
      • bajaja  

        no ja nevim ten X4je sice tezší tak o 50 gr. nez treba WCS ale vzhledem a imidží se to neda srovna

        0 0
        • zac  

          presne tak! :-) uz se na nej tak hrozne tesim! :)

          0 0
        • MartinXC  

          Nejen imidž, ale tuhost a životnost je oproti WCS někde jinde.

          0 0
    • goofy  

      Za 80000 bych si vybral neco takoveho: http://www.norcobikes.cz/…005/bike.php?… nebo http://www.kona.cz/2k5_kolo.php?… nebo http://www.kona.cz/2k5_kolo.php?… ale to si asi nechtel slyshet, co? :o)

      0 0
      • Jogador  

        To jsou trošku jiná kola, než měl v plánu, ale aspon bychom se zbavili konkurence na maratonech:)

        0 0
      • PT  

        Pekne a jeste mu zbydou nejake penize na obvazy:)

        0 0
      • ojoj  

        ja bych si to nevybral, mam s tim trochu zkusenosti a myslim ze 80 do takovyho kola je malo, a to Norco je hrozne odflaknuty za ty prachy ( a navic neni ani pekny – sorry padlisto :-)) )

        0 0
        • goofy  

          Mozna ze pro tebe 80000 je malo, ale malo kdo sezene nejakych 120000 na, podle tebe, poradny celopero… Ja zatim muzu jenom snit i o takovych kolech, a myslim, ze vybavu uz maji celkem slushnou a ramy snad taky neco vydrzej, nebo ne?

          0 0
          • Lance  

            ja treba o takovych kolech ani nesnim,protoze takove prachy bych do nich nikdy nedal,ale jak uz to tu bylo mnohokrat omilane,zivot je otazkou priorit ze?:)

            0 0
          • ojoj  

            ne to neznamena ze pro me je to malo pro me je to dost penez ale ta vybava i kdyz je to 80 tis je slaba na to co se s tim kolem dela, u tohodle to zacina pak pekne rychle odchazet

            0 0
        • Pá-dlista1  

          Dneska je to takovy zaklad. Za tech 80–90 mas kolo na kterym uz nemusis nic menit, ale je to zaklad. Treba me to staci. Pristi rok budu na takovym zakladu jezdit. Me se treba Six libi a vzhledem k tomu, ze to je kolo roku, tak asi nejsem sam. To je otazka vkusu. A cena? No co myslis, ze je za ty penize lepsi? Nejaka ta Kona? Jako hezky oblecenej, ale mrzak ;)

          0 0
          • ojoj  

            nevim co je za ty penize lepsi ani se po tom nepidim , myslim ze ta kona je to samy ( vybavou, kvalitou atd.) jako to norco a jako spousta jinejch v tyhle cene

            0 0
            • Pá-dlista1  

              No tak to uz vubec nechapu, proc takhle prudis. V XC kolech kazdej kouka na prehazku, protoze je pro nej nejdulezitejsi napis na ni. V FR/DH rozhoduje funkce.

              0 0
              • ojoj  

                no ja myslim ze neprudim, me je to uplne jedno, byl sem dotazan-rikam nazor , nebo nemuzu ?

                0 0
                • cabbage  

                  prudis- kdokoliv verejne nevychvaluje norco vyprudi pádistu:o)

                  0 0
                  • blue  

                    ja se mu ani nedivim, kdyz nekdo srovnava konu s norcem :-)

                    0 0
                    • ojoj  

                      musim se smirit s tim ze hold budu prudic

                      0 0
                    • cabbage  

                      je fakt ze pro rok 06 bude norco delat bike o kterym bych i uvazoval, nicneme norco je „kůltovni“ leda mnozstvim hliniku…

                      0 0
                      • blue  

                        myslis novyho fluida? padlista promine, ale ten se mi nelibi ani za mak :-)

                        0 0
                        • cabbage  

                          ale uz to aspon trochu pripomina bike:)

                          0 0
                        • goofy  

                          Tak ten fluid je sheredny… A ani se mi nelibi Supercrossy, ale Shore Freeridy vypadaji zase nice…

                          0 0
                        • vojtechposmourny  

                          Naprostej souhlas. Vůbec tomu nemůžu přijít na chu?. Nejhezčí je somozřejmě model 04.

                          0 0
                    • goofy  

                      Dobre no, ta Kona tam byla na vic, z tech bych bral taky Norco… Tak a ted sem si pekne shplhnul… :oD

                      0 0
                  • Pá-dlista1  

                    a jako spousta jinejch v tyhle cene kdyz se mu nezda zadny kolo tehle kategorie a presto si jedno vybere na pohaneni, tak je to jen pruzeni ;)

                    0 0
                    • ojoj  

                      :-)) proste se mi nelibi no, a cigimu sem to rek, pravda hnal me kamsi :-))

                      0 0
        • vojtechposmourny  

          Proč odfláknutý. Nic takovýho na něm neshledávám. Bral bych ho vsěma deseti.

          0 0
    • orca  

      Hm.. další kolo které nikdy nebudu mít.

      Teď už jen aby to kolo odpovídalo tvým nohám .Jinak je to jen na okrasu…

      0 0
    • Daf  

      To kolo nema chybu, teda jestli ti nevadi kratsi geometrie RBcek. Pro me by byl prijatelnejsi ram Duratec.

      0 0
    • Meesha  

      je to prakticky to samy co je v bikach…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.