• Jony x

    Mám na Vás jednu prosbu, potřebuji poradit jakou vidlici si mám koupit na svoje kolo. Jsem malej kluk asi 155cm vysoký a vážím asi 39kg. Nechci aby mi rodiče koupili něco špatného. Vidlici chci takovou, která něco vydrží a má slušný zdvich. Hlavně chci aby při mé váze dobře pružila. Otec má Marzocchi a je s ní spokojenej ale já nevím. Poraďte prosím. Dík. Někdy jezdím dost brutálně.

    0 0
    •  

      hodilo by se ríct jakej styl jezdíš xc,fr,street… na tvojí váhu bude asi lepší koupit vzduchovku, jelikož pružinovky jsou pro jezdce 50+ kg standardně a musel by sis nechat rovnou vyměnit pružiny, při tvojí váze je celkem jedno co to bude za vidlici pokud to nebude RST nebo SR Suntour(ne že by to nevydržela, ale bylo by to absolutně nefunkční řešení)

      0 0
    • Jony x  

      jezdím xc a pak street, takže občas pěkný nárazy.

      0 0
      • Máza  

        Doporucil bych ti Manitou Stance Static nebo Manitou Stance Static TA. Ale neuvedl si kolik do toho chces investovat. Na XC a street je lepsi spis tech 80mm, ale kdybys jezdil treba v lese nakej freeride, tak tam se ti bude hodit spis 100mm.

        0 0
        • Jony x  

          Já asi co nejmíň,ale jde o to kolik vymáčknu z rodičů,ale spíš něco levnějšího. Ten freeride si taky občas rád zajedu a ten zdvih bych klidně bral aji větší.

          0 0
          • bajaja  

            tak si vem DURO od santourů

            0 0
            • Mooky  

              no to by si klidne vzit mohl .. ale v zadnym pripade by s tou vidli nepohl … precti si znovu kolik vazi

              0 0
    • cabbage  

      vidle na xc, sreet k tomu 39kg(by prezil i sid:), to bych videl na vzduchovyho blacka: http://www.bikestore.cz/inshop/shop.asp

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.