Přidat každému uživateli kategorii ?

44 nepřečtených
  • MartinXC

    Když tak pročítám zpětně některé dotazy a různé odpovědi, tak mě napadá:

    • mohl by mít každý uživatel ještě kolonku s udáním kategorie, co nejvíc jezdí ?
    • a šlo by upravit, aby sa tato informace zobrazovala po kliknutí na jeho nick společně s e-mailem ?

    Drtivá většina odpovědí na technické dotazy staví na zkušenosti nebo „oboru“ daného přispěvatele. A tak se člověku, který (třeba) jezdí pohodové XC a ptá se na dobrý BB nebo přední pláš?, dostane odpovědí od gramhoničů, ostrých XC i freeridistů a nutně v tom musí mít guláš. Takhle by si mohl dotyčný alespoň ujasnit kategorii, ze které mu odpověď přišla. Někteří se známe, ale drtivá většína uživatelů a hostů určitě ne … Předepisovat formu odpovědi by asi nebylo funkční, ale požádat každého, aby se zapozicoval do jedné z kategorií by snad zafungovat mohlo. Navrhnu i kategorie: XC maraton pohodové vyjížďky FR DH cross silnice do hospody :-)

    Názory ?

    0 0
    • kankrlicek  

      Souhlasim a bylo by dobre mit moznost zatrhnout i vice kategorii. Bych se videl – maraton, pohodove vyjizdky

      0 0
    • Honzis  

      Souhlasím s tebou, byla by to užitečná vychytávka a třeba se ujme …

      0 0
    • ihik  

      Určitě by nebylo od věci dát tam i nějaký vlastní textík pro ty, kteří se nikam nevejdou…

      0 0
      •  

        Možna že by bylo lepší dam tam ty kategorie a pak třeba nějakou kategorii vlastní do ktery by si mohl kazdej napsat co by chtel,kdyby se mu ty ostatni moznosti nelibili

        0 0
    • Pá-dlista1  

      Ja jsem pro, ale chtelo by to vice kategorii a mozna i jejich definice, protoze treba freeride ma tisice podob. Pak ti freerider doporuci Psylo stejne jako SuperMonster.

      0 0
    • Lišák  

      Nebylo by to špatný. Ani ten typ cyklisty, co je v nastavení si myslím nepokrývá všechno-možná by tam bylo lepší nechat každýho, aby napsal co chce, jenom to omezit počtem znaků.

      0 0
      • MartinXC  

        To je dobrý nápad, nesvazovat to kategorií (i když by měla definici) ale rozsahem textu, jako jakýsi osobní profil (tak 150 znaků by mohlo stačit). Např: „Jezdím na biku 5000km celoročně, výškově 150km, po turistických značkách a lesních cestách, v horském terénu, taky cca 5 maratonů.“ Nebo: „Jezdím každodenně na silnočce do práce 30km, a často celodenní trasy v ČR o víkendech, celkem 12.000km, nezávodně.“

        0 0
    • vlk  

      Souhlas

      0 0
    • bubo  

      Možná by nebylo od věci tam přidat i roční objem najetých km…

      0 0
    • fotis  

      este by bolo dobre napisat umiestnenia na zavodoch.

      0 0
      • martt  

        napr. hrdy vyzyvatel na preteky na kamzik a predposledny v nedelu :-)))

        ak sa mylim, nic si z toho nerob, pisem to len z hlavy ale tusim to tak bolo :-)

        0 0
        • fotis  

          na nedelu mam vyhovorku(a nielen jednu) :-))) no co ved sezona len zacina.

          0 0
      • Radek Broz  

        Otazka je, jakej ma dopad umisteni na zavodech nebo objem najetych kilometru (nekteri z nas takovy blbosti nepocitaji) na miru znalosti o bike hardwaru… Navic jestli myslite, ze treba FR jezdci nemohou mit vetsi znalosti o XC komponentech nez lecktery XC rider, tak se podle me taky dost pletete… Ale budiz, nejaky profil by rozhodne nebyl na skodu.

        0 0
        • fotis  

          na HW to vyznam nema, ale ked ti niekto radi ohladom treningu, tak tam ta to uz zaujima.

          0 0
          • Radek Broz  

            To samozrejme jo, ale na b-f jsou casto nazory typu: „pokud vim, ty jezdis neco jinyho, takze tomuhle nerozumis.“ (hlavne vuci Padlistovi – ja jsem vic anonymni:o) Pritom jsem tu soucastku treba jezdil a vim o tom vic, nez XC jezdec, co to videl ve velokatalogu.

            0 0
            • MartinXC  

              Na to jsem pri psani puvodniho navrhu moc nemyslel. Ale i tak je to lepsi informace nez nic, protoze kdyz mi to pripadne divny, ze FR-ista komentuje zivotnost XC veci, tak se mrknu na profil a je uz jen na me, jestli se pak zeptam primo, nebo puvodni odpoved zavrhnu.

              0 0
              • lubos  

                Hehe, jo, jo. Vidis Padlista – vynasobis zivotnost x 1000, a mas to :-)))

                0 0
    • slayer  

      A ještě kategorii Italofil nebo ubohej zbytek světa. :-) Aby bylo jasný kdo za koho kope. :-)

      0 0
    • Pavlos  

      To je dobra myslenka!!!

      0 0
      • admin  

        Pridal jsem do nastaveni charakteristiku 200 znaku. V detailu usera je zobrazena.

        0 0
        • Jester  

          Když už to tak hezky obhospořaduješ, co takhle do USERa přidat i kolonku plečky (kola), na které jezdíme? Asi rovnou dvě, bike a silničku.

          0 0
        • MartinXC  

          Díky !

          Dámy userky a pánové useři – Go ahead :-)

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.