• Pá-dlista1

    Trochu jsem ocistil od zubu kolecka na sve Ultegre a rozhodl jsem je tedy necim nahradit. Klaciky ani kusy dratu jako nahrazka nefungovaly podle mych predstav a tak jsem potupne zasel do prodejny k prekupnikum cyklistickeho zbozi. Trochu jsem se rozsoupnul, pohrdl klasickymi plastovymi kolecky s kluznymi lozisky a zakoupil hlinikove na prumyslovych loziscich od slovutne znacky Acor. V baleni byly jeste jakesi vlozky a priblizne kilo podlozek. Po instalaci nasledovalo moje rozcarovani. Vnitrni prumer vlozek krasne padne na srouby, ale vnejsi je v loziskach hodne volny. Navic vlozky dosednou na sebe uvnitr loziska a je tam i stranova vule. Podlozky jsou zajimaveho rozmeru, ktery jde nasunout na sroub, ale na vlozku uz ne, takze tim se vule vymezit neda. Sirka vlozek je stejna jako puvodni kladky, takze k vymezeni spravne sirky to asi taky nebude. Kladky se toci lehce jak na prumyslech, tak po montazi, ale tam se uz loziska nemusi diky vuli tocit vubec. Ta vule je proste obrovska a nechapu potom smysl lozisek. Ja uz si s tim nejak poradim. Pravdepodobne zkratim ty vlozky, aby jejich boky dosedly na lozisko a tim vymezim stranovou vuli a sirku dozenu tema podlozkama. Jen me zajima, jestli je to normalni? Nebo jak to vlastne funguje. Ja bych to teda vymyslel jinak.

    0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.