• Durden

    Zkoušel jsem hledat, ale odpovědi jsou dost protichůdné. Chci vidli tak kolem 8000,– Vážím cca 83 kg a jezdím hlavně po lese apod. Tak 4× do měsíce jezdím na hory. Rád si skočím přes kořeny nebo ve sjezdu na hrbolech. No a zajímalo by mě, jestli Skareb Super moji váhu a styl jízdy zvládne v klidu nebo si mám radši koupit MZ MX Comp/ETA/Air?(pros­tě jednu z těchto) abych se nebál, že to křupne?

    0 0
    • Aiax  

      Zvladne to urcite, otazkou je jen jak dlouho :) Radsi bych uvazoval o R7 nebo Rock Shox Tora, klasicky skareb (mel jsem ho a vazim skoro to co ty), ma na muj vkus maly zdvih a utle nozky.

      0 0
      • Durden  

        No o RS Tora jsem taky uvažoval, ale to je pružinovka. Já bych chtěl vzduch

        0 0
        • cabbage  

          tora je i ve vzduchovy verzi, ale s nemenitelnym zdvihem 100mm......

          0 0
        • zirecek  

          Nebál bych se toho. Ještě ber v potaz máš-li Včka či kotouče.

          0 0
          • Durden  

            Véčka

            0 0
            • MARIN  

              Ja bych se toho nebal – mam ji ale vazim kolem 70kg.

              0 0
            • Daf  

              Ze bys ho rozlamal to si nemyslim. Mozna se ale bude trochu vic kroutit, coz asi kazda lehka vidle. Jedinej problem mozna bude se standardni pruzinou, ktera na tebe bude asi meka.

              0 0
    • Mamutt  

      Vzduchovka co to přežije je třeba Marathon SL, no. Hele to jsem dal cenu tak nízko, že mi nikdo nevěří, že je OK? Bych to zvednul, kdybych ji pak prodával snáz :o)

      0 0
    • lubos  

      Vydrzet neco urcite vydrzi (ale imho vic nez 2 roky asi ne), ale ja bych ti poradil, zapomen na nej. Kamos Scareba ma, s vahou kolem asi 75kg, fouka vic nez je doporucene, a stejne mu chodi na doraz a to ma jeste kompresi tlumeni vic nastelovane. Ale je to 80mm zdvih.

      0 0
    • pali  

      myslim ze pri takej vahe sa bude krutit , jazdim superku druhu sezonu na kotucoch, ale som na vahe 67kg ide mi v pohode som na zdvihu 100 vobec ju nesetrim fukam ju dokonca tesne pod limit pre tuto vahu utlm tak v polovici da sa.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.