• gummo

    Tak dneska se mi paradne skazila vyjizdka! Uz vopravdu nechapu co si ty zku… zmr.. dovolej ukrast! Kdyz sem se s kamosem zastavil na pivaka v jedny hospudce se zahradkou kousek za popovicema tak nez sme si koupili pivo tak mi nejakej hajzl ukradl sedlo fizik gobi!!!!! Pritom byla zahradka skoro plna!!!!! Sedlo sem si koupil pred necelim mesicem takze mi bylo skoro do place!! a ta cesta domu, nejvetsi peklo!!

    0 0
    • wlk  

      lidi jsou zm…di,ale buď rád, že ti nečmajzli celý bajk, to by bylo horší. A cesta bez sedla-to musel byt mazec.

      0 0
      • gummo  

        jo cesta byla rozhodne vyzivna

        0 0
        • wlk  

          jestli chceš, tak ti můžu poslat jen za poštovný Ritchie vector comp sedlo.

          0 0
          • gummo  

            dik ses hodnej! uz sem nasadil stary sedlo.jeste jednou dik

            0 0
    • Mamutt  

      A sedlovku ti nechal? Jestli si dal práci s povolováním zámku :)

      0 0
      • Fisi  

        Tak to tě lituji škoda i špatneho sedla jso to HOVADA ale je lepší mit sedlovku na imbus…

        0 0
      • gummo  

        no jasne sedlovku mi nechal takze si tam hral s tim aby povolil imbus a lidi na nej pritom vpoklidu koukali

        0 0
    • Darkson  

      ty vole, tak to byl malej ****! jak říkám, zlatej starověk, tenkrát se zlodějům sekaly ruce

      0 0
    • Darkson  

      ty vole, tak to byl malej ****! jak říkám, zlatej starověk, tenkrát se zlodějům sekaly ruce

      0 0
    • orca  

      A proto z toho plyne ponaučení pro takové jako jsi ty (nic ve zlém příteli) jelikož jste byli dva tak jeden měl bejt u kola a druhej nakupovat :-)) tak pro příště ale nakonec buď rád že ti nechal celé kolo – sedlo je přeci jenom zlomek ceny celého kola.. takže se na to dívej pozitivně a kup lepší sedlo :-)

      0 0
      • Lister  

        Koukni se kolik mu je. Na toho Gobiho mohl na brigošce klidně vydělávat i pár dní :-).

        Takže upřímnou soustrast. Mě kdyby někdo v jeho věku z kola něco ukradl, tak by mě ochromil na několik týdnů, než bych sehnal prachy na nový komponent.

        0 0
        • orca  

          No na věk jsem nekoukal . nakonec jsem to v závorce napsal. Proto plyne ponaučení.. jak jinak se poučit než z chyb ?? To víš že ho lituji ale nakonec celé kolo mu zůstalo né ??? Takže pár dnů bude jezdit na původním sedlu než koupí lepší.. a příště nikdy nenechá kolo bez dozoru…

          0 0
        • orca  

          Jo už jsem koukl na věk a tak dobře mu tak v tomhle věku se nejezdí na pivo ale leda tak na kofolu :))))

          0 0
        • gummo  

          jo presne tak na toho gobiho sem se drel skoro celej tejden v makru, a ted mi ho nejakej vocas ukradne.

          0 0
    • Smazaný účet  

      Hele třeba to byl nějakej zoufalej biker s uraženým sedlem, kterej už odjel bez sedla nějakej ten kilák a tak se rozhodl že to přehodí na tebe :o)

      0 0
    • goofy  

      Jo jo.. To znam. Taky mi corli nove sedlo, ale ti to vzali i se sedlovkou…

      0 0
      • Raydowe  

        Mrzi ma, ze si prisiel o sedlo na ktore si sa nadrel. Mna by to hodne na [cenzured] a nakopal by som niekoho do [cenzured] az by [cenzured]. Su to proste [cenzured].

        Aspon sa poucis, vela ludi sa pouci az po tom, co im zmizne cele kolo.

        Na kolo pozor, ludia su naozaj schopny vsetkeho., zoberu ti aj malinovku…

        0 0
    • Vrci  

      Jo, chybama se člověk učí. Někteří z chyb vlastních, ti chytří z chyb druhých.

      Už mnohokrát tu bylo psáno: Nikdy kolo bez dozoru.

      Ber to tak, že si z toho vyváznul relativně levně.

      0 0
      • gummo  

        jo to vim ale rozhodne me nenapadlo ze kdyz ta zahradka byla plna lidi z esi nekdo vubec dovoli neco krast. a navic zmiho kola!

        0 0
    •  

      Svitava je řeka řek!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.