• vladaza

    Hledám do dílny nějaké schopné kleště na lanka a bowdeny. Na netu se objevuje celá řada značek /BBB,Jagwire, Solingen…/. Protože se jedná přece jenom o větší částku, zajímalo by mne, zda nemá někdo konkrétní zkušenost. Děkuji za dobrý tip.

    0 0
    • juli  

      Docela fajn jsou Park Toll CN-10 stoji pod litr, ale radeji pouzivam jakesi Swiss koupene v Kovysu. jsou ovsem drazsi. Stoji pres patnactset. http://www.pedalsport.cz http://www.kovys.cz

      0 0
    • Homer  

      Ja mam tyhle (az nato, ze jsem je koupil za polovinu): http://www.koloshop.cz/index.php?…

      Zkusenosti jsou dobry, ale zase nemam servis, takze je nepouzivam kazdy den. Kdyz vidim tu cenu na koloshopu, tak bych mozna priplatil a sel do Park Toolu, to je jistota.

      0 0
    • Fisi  

      jedine knipexy staly mě kolem 800 ale bez problemu..

      0 0
    • croscountry  

      Tiež hlas pre Knipexy. Jednoznačne

      0 0
    • raceface  

      já mám BBB už asi rok a stříhaj dobře, už sem bovdeny měnil několikrát na několika kolech a bez problémů…

      0 0
      • Pivomil  

        ja pouzivam na brzdovej bovden stipacky z intersparu za 50,– a na naporcovani radiciho bovdenu brusku v garazi :) A koncovky na lanka krimpuju krimpovacima klestema na BNC konektory, coz byl jediny duvod je nevyhodit,protoze koaxialni site uz nestavim.. :)

        0 0
        • fousek  

          Jojo, staci ta nejlevnejsi rozbruska s rezacim kotoucem a jde to jak po masle a je to krasnej cistej rez, jinak knipexy to jistej

          0 0
          •  

            ale chce to po kouskach, kdyz se to vezme v jednom tahu tak je to na vyhozeni, trosku se to pripali :)

            0 0
            • fousek  

              jak po kouskach, ja sem ho nedavno rezal protze sem mel po ruce zrovna rozbrusku a preziz sem ho asi za 2 vteriny a nic pripalenyho sem nepozoroval, teda moc casu sem tomu pozorovani nedal:-)

              0 0
              •  

                no ja sem to takle jednou udelal, nevim teda jestli to nebyl brusnej kotouc, ale za chvili ta trubicka vevnitr sčudla, navic se to cely rozehralo a vylezly z toho draty, tak ze to delam pomalu a po kouskach,

                0 0
                • Pivomil  

                  Ja rezu normalni stolni bruskou, dam to k rohu kotouce, pomalicku s nim otacim a cca za 5 sec je fiklej, pak to jen dobrousim na plocho, cela operace trva cca 10–15sec..

                  0 0
    • Smazaný účet  

      Dávám hlas KNIPEXům

      0 0
    • Bohus  

      Ja som kúpil rovnako vyzerajúce ako Kovys www.kovys.cz/…dat_prod.php?…, ale stáli len 500,– Sk. Videl som ich predáva? minimálne v dvoch obchodoch v Bratislave. Nenašiel som na nich žiadny nápis. Na svoj účel fungujú bez problémov.

      0 0
    • fousac  

      obecne spokojenost s KNIPEXama.. a je legrace sledovat, jak se vzdycky sefovi protaci panenky, kdyz proplaci paragony.. ;o) (by nejradsi kupoval samou zbiroviu… brrrrr az me mrazi.. )

      0 0
    • lidumil  

      No já koupil nějaký za 319,– Kč a pro domácí použití na celkem 3 kola stačej v poho. Firma na nich tuším není.

      0 0
      • Daf  

        …a na ctvrty uz si musis koupit novy kleste :)

        0 0
    • Lister  

      Může mi prosím někdo kod používá ty knipexy přesně ukázat které kleště to používá???

      www.knipex.com/index.php?…

      0 0
      • Vojtas  

        si něco vyhrál že furt něco kupuješ ? :)a asi chceš mít na novém rámu vše tipťop co :)

        0 0
        • Lister  

          Nevyhrál, našetřil :o) A zase tak moc toho nekupuju, jen kokpit, sedlovku, nový sety lanek na řazení a brždění a tak bych potřeboval něco pořádnýho čím je nastříhat.

          0 0
      • JSt  

        ja pouzivam neco takovyho (ale snad jeste z 1. republiky :)www.knipex.com/…50002104.jpg (ale snad jeste z 1. republiky :) polozim kleste (a v nich bowden) na kovadlinu, rana kladivem a je to…

        0 0
      • juli  

        Tak to budou ty horní www.knipex.com/…na-lana.html

        0 0
      • Smazaný účet  

        Používám ty kompaktní štípačky Knipex CoBolt a zatím plná spokojenost.

        0 0
    • Extremist  

      Vrele doporucuju kleste Super-B, ktere dodava CykloProfi.

      www.cykloprofi.cz/katalog.php?…

      0 0
    • Volf  

      Ty asi nevíš co s prachama viď. Kolikrát měníš lanka abys musel utratit takový prachy. Kup si štípačky někde v Kovomatě a přímej bowden si nech nacvakat v cykloshopu.

      0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce