• liki

    čo si myslíte o Vidle RS JudyTT rok2005. Oplatí sa to? Chcem to na XC.

    0 0
    • Martyss  

      Ne.....

      0 0
    • mechanik  

      Možná zadarmo…

      0 0
    • chupas  

      jestli ji chces koupit tak urcite NE. jestli ji budes mit in-build, tak zase takova hruza to neni. ja netvrdim ze to je super a pro vosahani to staci. nakonec ji muzu nekde zlikvidovat, pripadne kotouc ji dorazi za me. a az ted prejdu na lepsi (vyrazne cenove jinde +15kkc) budu schopen rici, ze to melo smysl a bude potom slouzit jako zalozni. tot moje myslenky pro dnesni vecer.howgh

      0 0
      • Kol.ista  

        Ta vidlwe stoji za hovno,kup radsi nejakou Manitou Axel, je celkem levna a zda se mi dobra a spolehliva. Taky ji mam

        0 0
    • universal  

      po zkusenostech vidle z r.2004 si myslim, ze modelovy rok 2005 v teto cenove hladine nebude o moc lepsi, takze nebrat…zdravi kratky universal

      0 0
    • RS  

      Tak Judy TT 2001 jsem měl na kole při koupi. Je tam pružina v jedné noze s možností ji přitvrdit. Jezdil jsem ji až do teď, kdy jsem ji ohnul brutálním pádem. Teď jezním MX comp. Pokud nemáš peněz na zbyt neboj se jí a klidně ji ber. Zas taková hrůza to není.

      0 0
    • marapara  

      Já bych ji nebral, fakt není dobrá a je těžká. Radši axela nebo novinku od RS J2 nebo J4. Jsou za celkem dobrou cenu.

      0 0
    • kurýr na bajku  

      2002 eště celkem šly, ale dneska je to škoda kola.

      0 0
      • liki  

        A street by sa s RS Judy dal jazdi?.

        0 0
        • palkac  

          Ja ji mam na street kole a je v poho. Ani se nehne, kdyz delam blbost, a kdyz od nekad seskocim, tak to docela pobere. Na XC v zadnym pripade. Mam sice jen 78kg, ale pri slapani v sedle se ani nehne a ze sedla skoro taky ne…

          0 0
          • liki  

            Takže na street v pohode. Aké dávaš dropy.

            0 0
          • Martyss  

            „pri slapani v sedle se ani nehne a ze sedla skoro taky ne“.......no vidíš.....a třeba u manitou tomu říkají SPV a chtějí za to nehorázný peníze..:-)

            0 0
            • liki  

              palkac: když delaš blbosti ani se nehne. Jaké blbosti? Myslíš tým pruženie alebo vakel? „Když neco seskočím tak to docela pobere.“ Pobere to aj 2 metrový drop? Oplatí sa na street?

              0 0
              • fousmen  

                tak ji chces na street nebo xc??? nebo jsi schizofrenik?

                0 0
                • liki  

                  Kamoš ju chcel na XC ale už si kúpil Manitou Axel Elite. A teraz by som ju chcel na street, lebo jazdím street. A chcem vedet či sa my to oplatí.

                  0 0
    •  

      Zdravíme pozemšťany!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.