• amatér

    jak mam nastavit tlumení odskoku mám 80 kg

    0 0
    • enjoy  

      jak chces.

      0 0
    • Otaku  

      jak pise enjoy. Ja to mam akorat tak, aby nekopala do riditek pri zvednuti kola, ale ne o nic vic.

      0 0
    • kovar  

      mam to priblizne tak, ze poradne zvednu predni kolo, zadni kolo je stale na zemi, pustim riditka , volnym otacivym padem predni kolo dopadne na zem a NEODSKOCI od zeme jako tenisak.

      0 0
    • BB  

      taky zalezi na terenu. Jel jsem ted strasne dlouhou polnacku, nasekanou od vzorku traktoru. Zrychlil jsem vidli a bylo to OK. Na velky schody bych ji zase zpomalil.

      0 0
      • lubos  

        Ja myslil, ze na schody spis zrychlit … je nekdo kdo to umi nejak obsirneji popsat, kdyz jak nastavit ? Mam ted dve moznosti nastaveni za jizdy, tak me to zajima :)

        0 0
        • Darius  

          nejsem zadny odbornik typu Padlisty, ale zkusim svuj nazor: hodne tlumena vidle se pomalu vraci a tudiz treba na serii korenu se nestiha vracet, ale vubec nekope, ja mam rad vidli co nejryhlejsi, ale prave tak akorat aby nekopala, to je taky zavisle na aktualnim tlaku, cim tvrdsi pruzeni tim ji to vic vraci zpatky a je treba tlumit…

          0 0
          • Pá-dlista1  

            Souhlas :) Ja si navic proste zvyknu na vlastnosti, ktery to ma a naucim se s tim jezdit. Ale s hodne pretlumenou nebo netlumenou se jezdit moc neda a zbytek je spis o pocitu a osobnich preferencich:)

            0 0
          • lubos  

            Jasne, to chapu. Ale myslel jsem, ze schody jsou neco jako serie korenu. Nebo je to jinak ?

            0 0
            • enjoy  

              pro me je serie korenu neco jinyho.na „serii“ korenu bych se malem zabil,taky tam chodi vidle do vetsiho zdvihu.

              0 0
              • lubos  

                Hmm, mne chodi na tech schodech dost dolu, asi nejvic, nebot ak nejak .. asi nejsem dostatecne za sedlem, nevim. Serie korenu .. nevim, asi nemam nic takovycho v okoli .. ale asi by mi to nevadilo, mam 10cm … i kdyz .. zalezi na tom, jak velke koreny to jsou :-))

                0 0
                • enjoy  

                  se teda priznam ze na schodech nestiham koukat na vidli:-),ale pocitove na doraz nejde,pri 80mm. nikdy jsem moc schody nesjizdel,az posledni dobou,protoze jsem si konecne ujasnil jak je jezdit,bud hodne pomalu nebo rychle.nic mezi tim,to je vytres jak prase.

                  0 0
                  • lubos  

                    ja taky nekoukam … mam gumicku na noze, po sjezdu to promeruju :)

                    0 0
                    • enjoy  

                      hm,to pak jo:-).me treba kazda noha ukazuje jinak(podle prachu):-)) ale treba je to tim ze uz by chtela silne vycistit.

                      0 0
                      • lubos  

                        No, kdyz lide muzou mit ruznou delku nohy, tak proc ne i vidla :)

                        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.