Jaký řetěz na 8mičkovou kazetu??

28 nepřečtených
  • Tweety

    Nemáte náhodou někdo dobrej typ na řetěz na 8mičkovou kazetu? Nemusí to být ani typ.Stačí rada..:-)

    0 0
    • Pá-dlista1  

      IG-51 ?

      0 0
    • Splinter  

      Skus řetěz od Connexu,stál mne myslím něco přes 500,– Jinak vydrží dost,sice má horší povrch, takže mazat,nebo zrezne.. Ale jináč spokojenost,akorát bacha na směr,je tam rychlospojka,když ho dáš opačně tak ti bude střílet na nejmenším kolečku… To? vše..

      0 0
      • Tweety  

        Hm, nevypadají špatně..Kolik na něm máš naježděno??Jestli se za ty prachy vyplatí??

        0 0
        • Splinter  

          No dal sem ho tam na dojetí kazety. Až budu měnit tak všechno. Jezdím ho od března. Má tak 4500km, před týdnem sem ho nechával přeměřit a rozhodně to není špatný. Dřiv sem jezdil na Shimanu a ty řetězy šly do háje po 1500–1700km. Ale jezdím dost švihově.

          0 0
        • Alesh  

          Connexu bych se nebal – sam jezdim 808ku a nemuzu si stezovat. Navic 808 je celej poniklovanej a delaj i z nerezu 8×1, ale tam bude asi blba cena. Koukni na http://www.connexchain.com/

          0 0
    • steel is real  

      vozim sram 58, v pohode

      0 0
    • pelt  

      Ja bych pridal dotaz – zkousel nekdo retezy ČZ na 3×7?

      0 0
      • mechanik  

        ČZ bych nebral mně 800 tatíkovi 950km a byl v pr…

        0 0
      • Aiax  

        Ja ho zkousel na 3×8 a never more! Prestoze to bylo na XT razeni, Xt saltru a LX smyku, tak to radilo hur nez na altusu… Preradit na nejvetsi prevodnik byl horor!

        0 0
        • Tweety  

          souhlasím. Cezetu jsem mel a preradid na nejvyssi prevodnik bylo utrpeni.Na druhou stranu mne vydrzel o neco vic nez Shimano…Mozna jsem do toho zacal moc dupat..:-)

          0 0
          • gaston  

            ale prosimte te chyta fantas :0) prej moc dupat Jestli spis tim gripshiftem nekroutis jak zbesilej. Pís ;-))

            0 0
            • Tweety  

              Od te doby co kolem mne nekdy prohopsa „kun“, tak dupu..:-))

              0 0
              • gaston  

                vsimas si toho rozdilu ja prohopsam a ty produpes mel bys koupit fulla :0)

                0 0
                • Tweety  

                  Kdybych chtěl hopsat, tak bych si koupil klokana a ne lešení..:-))

                  0 0
    • Matts.  

      Conex 808 nikel mám ces?áku, Conex 909 nikel na horáku, jednoznačná spokojnos?, dlhá životnos?, samozrejme treba sa o to trochu aj stara?. Na horáku vydržala 5.000 km, na šubleri namerané 132,8.

      0 0
      • Tweety  

        Wau, ctu to po seste a porad tomu nemuzu uverit..fakt 5000??:-))Kde se dá ten Connex koupit??:-)

        0 0
        • kovar  

          mi Connex 808 na MTB vydrží 1500km (předposlední zub měrky, což odpovídá těm 132,8 cca)

          0 0
          • Matts.  

            Na biku mám Conex 909, je pravda že sa pravidelne pere v práčke a maže kvalitným mazivom, v daždi a blate nejazdím, len keď ma chytí na trase.

            0 0
            • Tweety  

              blatu se nevyhybam, ale i kdyby mne vydrzel polovinu co tobe, tak je to uctihodne

              0 0
          • Volf  

            Hele kováři já používám měrku taky a jen doufám, že nejsme jediní kdo takhle mění řetěz. Nějak pořád nemžu rozdejchat těch 5 000 km.

            0 0
            • Matts.  

              A nebudo to aj tým, že moja chatrná telesná schránka na váhe viac ako 62 kg nedá?

              0 0
        • Volf  

          No 5 000 na biku nevím nevím. Konnex 808 používám, měním tak po 1800 km a naprostá spokojenost. Na klikách cca 17 000 km a u osmikolečka asi 9 000. Jinak v e-shopu ho dostaneš kolem 440,– Kč.

          0 0
    • mocheek  

      trosku offtopic: muzu na osmikoleckovou kazetu pouzit radici packy na devitku? je to stejne odstupnovany?

      0 0
    • PT  

      Na osmickove kazete na silnicce Campagnolo C9,treba 5000kilaku,je to paradni retez.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.