• majkee

    Prosim, poradte mi, mate nekdo zkusenost s touhle znackou? Chci si koupit prvniho MTB, takze s tim nemam moc zkusenosti, zatim jsem jezdil na crossu (Author Stratos) ale uz me to prestava bavit, a chtel bych vic do terenu. Myslim ze kolo je to vybaveny dobre i co se tyce vidle, jedna se mi hlavne o ram. Tady je jeste odkaz http://www.4ever.cz/model.php?…

    0 0
    • pened  

      Pokud te to netlaci, pockej si na model 06 – zmena designu. Osazeni bude stejne.

      0 0
      • Fisi  

        rám je stejný akorát nálepky předělané a barvy…

        0 0
      • pened  

        No rekneme, ze ta zmena bude. Nebude pouzita imitace karbonu, celkove je design klidnejsi a je jiny. Pokud to nezdupou pri tisku, tak bych rekl, ze zmena k lepsimu. Ale zalezi na vkusu kazdeho jedince.

        0 0
    • Floydie  

      tohle kolo jsem projel, az na par nevychytanych detailu jako vedeni hadic je to super stroj. Zkusenosti s touto znackou jsou vynikajici. Kazdopadne jdi do te verze s hydr.b.

      0 0
    • Jogador  

      Měl jsem hazarda 03, rám je tuhej a pevnej, horší je, že je i těžší, tušim že 19 měla něco pod 2 kila. Geometrie mi přišla spíš kratší. 4EVER má výhodu, že drží sady, nebo tomu aspon tak vždy bylo.

      0 0
    • bartd.1  

      Chtěl bych si koupit 4Ever Ultra Disc 06. www.bradsky.cz/index.php?… za 25 999,– Kč s DPH. Jaké máte žkušenosti s tímto kolem – je to dobré kolo za tu cenu ? Teď mám 4Ever Fever a jsem s ním spokojený , ale chtělo by to něco novějšího a lepšího.

      0 0
      • Floydie  

        Mam ho a je to bomba, urcite vyzkouset a koupit.

        0 0
        • Twiggy Ramirez  

          Jestli potřebuješ kolo, který vydrží, má kvlalitní osazení, pevnej rám, kterej je kvalitně svařenej, tak do toho jdi. Na delší traily a nebo maratonek je to kolo určitě dobře stavěný.

          0 0
    • marius  

      Nemají 4every trochu moc položenou hlavu?

      0 0
    • Thomas  

      Od vcerejska stastnej majite. Prvni cesta vedla domu z LBC prez Jested. A jednim slovem SUPER.

      0 0
    • krokus  

      Nevíte, z čeho může být vyrobena sedlovka? Je to model FSA HB-XC-180 – na netu jsem to nikde nenašel. To asi nebude karbon, co? Chci si na svůj 4ever Ultra pořídit karbonovou sedlovku, ale napadlo mě, jestli ji tam náhodou už nemám:-)

      0 0
      • bartd.1  

        Máte někdo model 2007 (4Ever Ultra Disc 07) ? Není rám tohoto modelu moc tmavý – nevýrazný ? Rád bych si ho koupil , ale nikde jsem ho v prodejně neviděl na živo.

        0 0
        • simon111  

          Osobně se mi víl líbí rámy pro rok 06. Pokud jsi z Ovy, tak je velká prodejna 4everů v Bohumíně.. A ceny nižší než na netu.

          0 0
          • bartd.1  

            Jestli myslíš Kolíka ve Starém Bohumíně , tak jsem tam včera byl a mají tam skladem pouze loňský model 4Ever Ultra Disc 2006. Pak jsem byl ve SKI-CENTRUM , Ostrava-Mar. Hory a tam měli pouze pár levných modelů 4ever.

            0 0
            • simon111  

              jj, Kolík. No já tam kupoval tuším předminulý týden a výběr byl poněkud pestřejší.

              0 0
    • Thomas  

      Mam 4EVER ULTRA DISC 06 a naprosta spokojenost. !!!!!! Skvele osazeny stroj (prijde jak kdyz mi ho sili na miru) .

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.