• No.12

    http://www.bradsky.cz/…-p-1309.html

    vs.

    http://www.bradsky.cz/…0-p-667.html

     

    potřeboval bych radu…které je lepší, popřípadě co jiného ve stejné cenové kategorii, měřím 182 cm, 80 Kg, potřebuju to spíše na asfaltové cesty a lesní štěrkové kvůli hokejovým tréninkům a byl bych rád kdyby to kolo bylo co nejspolehlivěj­ší…moc díky:-)

    0 0
    • jIrI___  

      Už se to tu řeší, dokonce zakladatel je stejný…

      0 0
      • No.12  

        vimvim.....byl jsem to ja…pac jsem zoufalej.....a porad nevim co si koupit:-(

        0 0
      • No.12  

        ja si klidne neco priplatim, abych se nespalil

        0 0
        • bluma  

          tak si polož tři otázky:

          1. kvalitní vzduchová vidlice nebo pružinová potvora za pár šupů?
          2. rám od světové firmy s obrovským zázemím a vývojovým týmem společným s Gary Fischerem nebo od malé fabriky, která dělá kola pár let a pochybuju, že má takovej zisk a může si dovolit překotně vyvíjet a testovat
          3. sady které se liší téměř jen designem a váhou (jo, jasny, LX je o něco malo lepší, ale v porovnání s bodem 1 a 2 to je skoro jako řešit barvu)
          0 0
          • krokus  

            Možná se pletu, ale myslel jsem si, že obě ty vidlice jsou vzduchové. Tu Marzochi jsem jezdil, nebyla tak zlá.

            0 0
            • bluma  

              není to nemožny, ale když jsem ji zadal do Googlu tak mi to vyhodilo že je to pružina, podle toho jsem se řídil

              0 0
        • Smazaný účet  

          které se ti víc líbí?

          trek má možná lehce lepší vidlici, ale když mluvíš o té spolehlivosti tak to LX na 4E bude asi lepší, a pod 80 kg by i ta vidle mohla chodit dobře (teda nevím jestli je to vzduch nebo pružina)

          teoreticky by se dalo říct, že rám u Treku bude lepší ale těžko říct jestli to platí u těch levnějších modelů stejně jako u kol za 40t.

          takže nevím, ale já bych šel asi do 4E, i když jsou tam dualy…

          0 0
        • jIrI___  

          Šel bych do 4Ever. Sice vidlice je asi trochu horší, ale ty jako hokejista nebudeš žádné pírko, takže i ona by mohla chodit solidně a má o třídu lepší sadu než Trek. Kvalitou rámu se v téhle cenové relaci nebude moc lišit.

          0 0
          • bluma  

            kvalita možná ne, ale geometrie ano:-)

            0 0
            • jIrI___  

              Tak geometrii musí posoudit sám, to je těžce individuální záležitost :)

              0 0
              • bluma  

                to se asi neshodneme, ale mě už tyhle „novopečeny“ značky přestaly bavit:-)

                0 0
                • Jogador  

                  „novopečeny“ značky řikáš čemu, výrobci co prodává kola již 10 let? Tak si kup kolo od favorita, stále se někde sežene a je to tradice:) Zrovna 4ever se pdole mně drží, narozdíl od rockmachinu…

                  0 0
                  • bluma  

                    A co Author? ten je taky „starej“ a nikdo ho poslední dobou nechce. Sorry, prostě mám v tomhle od jisté doby dost konzervativní názor a je to i zkaleno tím že přes toho Authora, Pellse a Superiora jsem skončil u Treku a maximální spokojenost. A 10 let je podle mě ještě docela málo.

                    0 0
                    • Jogador  

                      Poslední dobou? Author nebyl nikdy oblíbený, přitom co se týká rámů author¨, tak je dělá stejná fabrika, jako jiným evropským značkám. Kdyby dali nápis author pryč, a nalepili trek, tak to nidko nepozná:)

                      0 0
            • Jogador  

              Proč myslíš že geometrie 4E je tak zlá? Myslim že už mněli dost času si koupit od někoho rám a odměřit si jejich geometrii, každý výrobce má jinou geometrii, SUP má delší, mongoos třeba kratší, 4E má spíš kratší, ale ne nějak moc… Ta geometrie nebude špatná jen jiná a musí si zjistit co mu vyhovuje, což nepozná a na něco si pak zvykne:)

              0 0
        • Jogador  

          Tak řekni kolik připlatíš, a asi by se našlo něco vhodného:)

          0 0
    • Evilcleaner  

      4ever

      trek má mnohem lepší vidlici, je to důležité ale jinak pokud ti sedne geometrie 4everu (a nemyslím si že by nějak pokulhávali v tomhle směru) tak není žádný problém. trek bude mít lepší rám co do výdrže, ale docela bych pocyboval o tom jestli bude i lehčí, řekl bych že v rámci zachování hiearchie treku bude spíš těžší než 4Ever. jinak na 4e mi přijde jakýkoli další komponent lepší, at to jsou shimano díly, nebo doplnky jako sedlovka atd. za ty peníze je to pěkné.

      jinak jsem fanouškem treku (s jedním jsem moc spokojen) ale v tomto případě bych dal emoce stranou.

      0 0
    • No.12  

      no vsechny prispevky jsem si precetl a jsou super,ale asi je to vazne specificke.....co clovek to nazor…me osobne se libi ten trek a byl mi sympaticcejsi uz driv,ale rad bych nazory lidicek co do toho vidi vic nez ja…

      0 0
    • No.12  

      na tech strankach bradsky.cz jsou krasne ceny…jen nevim co by bylo nejlepsi dejme tomu do 21 tis. Kc ????chjojo

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.