Výměna kazety, řetězu a převodníků

11 nepřečtených
  • DX3,5

    Poraďt mi prosím někdo jake komponenty mam koupit na přehazovačku a přesmykač komplet Shmano Alivio – osmikolečko?

    0 0
    • Enttee  

      Skus historii

      0 0
    • Fisi  

      Toto jsou kompletní díly Shimano alivio lze to kompletovat i z jiných sad…Kliky s krytem FCMC20E222CS , Nab.Přední HBMC12PA,
      Nab.Zadní FHMC18AZ , Brzdová paka + Řadič levá STMC20LBS , Brzdová paka + Řadič Pravá STMC20RAS , Kazeta Hg 50 , Řetez Ig 51…

      0 0
    • Marry  

      ja jezdim kazetu SRAM 5.0 a retez Campagnollo (nebo jak se to pise) C9…ten retej je trochu kratsi nez normalni. Takze jestli nemas moc sjety prevodniky a kazetu tak je to OK. Ale kdyz to vymenis cely tak udelas nejlip. ten retez je opravdu drzak…nejlepsi co jsem kdy mel, kam se hrabe shimano

      0 0
      • Meesha  

        kolik vydrzi?

        0 0
        • Honza z H  

          Ta C-9 ka vydrží i 3000. Ale má to háček. Nasadíš ji na novou kazetu, sjedeš 1500, pak tam dáš shitmano, klidně IG, a? se to neprodražuje, a až ho sjedeš, dáš zpět C-9 ku a najedeš dalších 1500, pak tam nakonec dáš ten nejlevnější Sram řetěz dojezdíš s kazetou, případně i ten shitmano, pak to všechno zahodíš a koupíš novou kazetu a C-9 ku, nejlépe v akci po třech nebo 5-ti kusech, pokud máš kámoše, tak se nějak dohodnete.

          0 0
          • Meesha  

            Jo, mechanik mi rikal, ze C9 je strasne tvrda. Takhle to vypada, ze kdyz to dam vsechno novy s C9, tak to moc dlouho nevydrzi. Myslis, ze by ta C9 tu kazetu odrovnala uplne, kdyby se tam nechala?

            0 0
            • Daf  

              Hele me C9 vydrzi na biku spolehlive 5000km. Na XTckovou kazetu jsem ted nasadil druhou. Je treba ji menit driv nez jine retezy. Az sjedu druhou C9 tak si myslim, ze kazeta jeste nekolik Sramu snese C9 uz bude strilet.

              0 0
          • Marry  

            no ja to delam tak ze koupim C9 a Sram 5.0, najedu 9000 km apak to vymenim najednou zase kazeta a retez, prevodniky uplne v pohode. Tak za 1100Kc skoro celou sezonu. Ale je fakt ze trenuju prevazne na silnici.

            0 0
            • Kub  

              Co myslíš tím SRAM 5.0? Kazetu? Takovou jsem nenašel, nemá ještě nějaký jiný označení…např PG..?

              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.