• yeuop

    Zdraviim, jsem tu poprve na tomto foru. Nechystate se nekdo pristi rok na kole do Rumunska?? Nikdy jsem tam nebyl, myslim, ze by to mohlo byt zajimave.

    Rad se k nekomu pridam, dik

    yeuop

    0 0
    • JMT  

      je to tam super, ale kradou se tam kola. Bacha na vyber cestovky/trasy- jezdili sme dost po hlavnich (kudrna)

      0 0
      • architekt  

        jak znam yeuopa, tak s cestovkou asi nepojede ;-)

        0 0
        • yeuop  

          tak nejak :) .. jel byl to cele na kole.. mozna by to bylo i pod 2000km .. casu budu mit, kolik budu chtit..

          0 0
          • yeuop  

            ..jel BYCH..

            uz bych to mel prestat hulit..

            0 0
          • architekt  

            hele radsi tam jed na XT. Jet na kole az tam… No nevim… me to stacilo v tom buse :-) ale proti gustu… :-)

            0 0
      • dafe  

        Never, byl jsem s jmt na tom samem zajezde a super byly tak maximalne pravoslavne klastery, jinak dost nahovno, ma zatim nejhorsi dovolena na kolech, rumunsti lidi spatni (dost cikanu). Ze zajezdu dve kola ukradene, rozparana plachta na vleku za autobusem…Byli jsme ale pokud se pamatuju v severnim Rumunsku (Mamamures, Bukovina). Naopak na bikovani v oblasti ceskych vesnic v Banatu jsem slysel zatim jen chvalu. Tady az na to, ze mistni jsou az prilis pohostinni a zajezdy ceskych cyklo cestovek je primo vyziraji :-) A s tou hygienou – vsichni se slabsim zaludkem (jako ja) se pripravte na vybornou sracku na kterou jen tak nezapomenete.

        0 0
    • juli  

      Uz dva roky planujeme prejezd Karpat. Brasov smerem na zapad max 2200m n.m. 11 dnu v cervnu nebo cervenci. Celodenni prejezdy. Do Brasova autem, to vzdycky prejede na konec denni etapy. Konec v Orastie a odtud zase autem domu. Pekny ne? Takze pokud by te to zaujalo mas kontakt v useru.

      0 0
    • JirkaT  

      Prave jsem se odtud vratil – z ceskych vesnic v Banatu. Po hlavnich jsme naopak temer nejezdili. Nektere cesty se dokonce nedali na horskych kolech jet ani nahoru ani dolu. Cestovka take kudrna :-)) Nadherne kopce, priroda, prijemni lide, dobre ceny. Problem pouze s hygienou. O kolo jsem se tam bal mene nez doma.

      0 0
      • architekt  

        Ja jsem tam sice nebyl na kole, ale jinak souhlasim – krasna priroda, hory, fajn lidi a super ceny :-) S hygienou je „problem“ rekl bych u kazde takove akce, to uz je holt soucast…

        0 0
    • kolda  

      na kole jsem byl v RO 2×,vzdy na vlastni pest. Jeli jsme s kamosem. Jednou jsme meli start/cil v Kosicich (do Kosic vlakem),podruhe jsme vyjizdeli z domu (Olomouc). Z casoveho hlediska se mi zdaji Kosice idealni. V RO jsi pak na kole za 2 dny. Projizdeli jsme jak sever (oblast Rodny,Maramures), podruhe spise JZ (Retezat, Tarcu) a pak podel Dunaje do Bulharska. Spojili jsme to i turistikou (vzdy se nasel dum na upati hor,kde nam schovali kola vypadalo to tam duveryhodne). Ja mam s RO zkusenosti kladne, chudi,ale hodni lidi,pohostinni. pohyboval jsem se mimo hlavni cesty a velka mesta a neukazoval na odiv drahe veci. Pak No problem. A nedival se na mistni jako na spinave Rumuny, ktere prijel navstivit „bohaty“ cech… S cestovkama zasadne nejezdim.

      0 0
    •  

      Jen počkej, Zající!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.