Co říkáte na Rock MAchine Tsunami MR

8 nepřečtených
  • Vodys

    Po 2 dnech diskuzí a vybírání jsem slevil z požadavku max. 18 tis a asi půjdu do Tsunami MR.

    http://www.cykloshop.cz/…2/karta.php3?…

    Co vy na to?

    0 0
    • rock  

      Vida, hladký přesun z 18 na 21 tis. … líbí se mi to za ty peníze. Nějaké znatelně lepší varianty pravděpodobně nenajdeš …

      0 0
      • Vodys  

        Co ta vidle? Cetl jsem nekde o podivnem klepani? Mas na to nazir?

        0 0
        • rock  

          Tak TOTO téma (levná vidlice, případně konkrétně MX Comp) se na bike-foru objevuje každý druhý týden … zkušenost s ní nemám, ale jezdí na ní tady spousta lidí, hledej v historii, určitě najdeš …

          0 0
        • klokan  

          Tak tydle uvahy sem mel nedavno taky, dokonce jsem se byl minulej tejden podivat v Akcebike a zkusil sem tam El-nino s tou samou vidly a musim konstatovat takovy divny lupani, ikdyz nevim jestli to kolo bylo serizeny. Zdvih 85 mm mi silne nevihovoval – 105 uz byla lepci.Taky se mi nelibi kliky Truvativ, ale to je jen moje osobni averze. Takze sem se rozhodl tak, ze v zime postavim cipiska (ram CPS od RM) a hodim tam Blacka Super 90–120mm.

          0 0
    • Pekáček  

      Není na obrázku náhodou vidle Suntour Axon?

      0 0
      • Smazaný účet  

        Na obrázku je model Tsunami SR. :o)

        0 0
        • wlk  

          jo, je tam s tím hrůzostrašným suntourem, ale s marcochou je to krasavec,moc moc se líbí a za ty prachy supr kauf v té výbavě.

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.