• CZiko

    Zdar. Už se dlouho koukám po helmě Pro-Tec Steve Caballero (na oficiáních stránkách jako TJ Lavin http://www.pro-tec.net/…s/tj_ace.jpg) máte ji někdo? jak jste spokojení? Nemám ji možnost otestovat na kebuli, ale doufám, že to nebude vadit, protože pokud vím, tak drtivá většina kokosek sedí stejně… nebo navrhněte nějakou alternativu do 1300,–kč co se dá sehnat v červené barvě v podobném designu. Díky

    0 0
    • Manas  

      Zdar, nevim jestli ti to helfne ale vozim ProTec Chris Doyle replica a je to asi to nejlepsi co jsem na hlave mel. dostatecne hluboka a design taky celkem usel. myslim ze ProTec, pokud ti dobre sedne neni volba mimo.

      0 0
      • Pá-dlista1  

        ale to by mozna chtelo vyzkouset. Co myslis? :)

        0 0
        • Manas  

          Ale prd, pekne na ostro :-)

          0 0
          • CZiko  

            je to magorie, ale asi to tak udělám…

            0 0
          • CZiko  

            Tak jsem ji objednal bez vyzkoušení… pak jsem se týden modlil… při otvírání krabice jsem se zapotil protože jsem myslel, že jsem vyvalil 1300 zbytečně… a pak sedla jak prdel na hrnec:) takže vše OK!

            0 0
    • pepino  

      Mně se líbí tahle,docela uvažuju: http://www.boardonline.cz/…ig/46384.jpg

      0 0
      • CZiko  

        ta je stejná jako Caballero akorát má ten štítek… jinak já už Caballero jezdím dva měsíce a je prostě super, takže doporučuju!

        0 0
        • enjoy  

          az na to,ze Steve Caballero je skejtak:-)

          0 0
          • CZiko  

            to je pravda, ale na krabici je skate/bike/inline… a ty mezi skej?áckou a bikovou přilbou poznáš rozdíl? myslím že ne…

            0 0
          • pepino  

            Jo jo,Caballero,Chris­tian Hosoi,Claus Grabke,májový průvody,časy mého mládí:-)

            0 0
            • CZiko  

              no a teď mi to přelož:-)

              0 0
              • vojtechposmourny  

                Jména legendárních skejtáků. Taky třeba Donger, Mike Valley, Ed Templeton, Tony Hawk…

                0 0
                • CZiko  

                  se skej?ákama na mě nechoďte:-)

                  0 0
                • pepino  

                  Vallely:-)A Tommy a Nicky Guerrero,Ken Park,Mark "Gator"Rogowski a ten co šéfuje Santa Cruz bikum-asi Rob Roskopp.No konec melancholie,ollie:-)

                  0 0
    • Martin  

      BTW: co se týká vodáckých přileb, nelze pro-tec než vynachválit.

      0 0
    • eXcream  

      nemá někdo tip kde sehnat kokos protec ace v černé barvě, nejlépe Brno nebo aspoň Pha

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.