• flendrs

    Ahoj, nemáte náhodou někdo zkušenosti s tímhle (asi supermarketovým) budíkem??? Díky moc…

    0 0
    • Santus  

      zkusenost dobra podivej se do historie

      0 0
    • peterf  

      no mam niekolkotyzdnovu skusenost – ziadny zadrhel – za 20% ceny ineho znackoveho pristroja mas uplne vsetko co potrebujes

      1. cas
      2. stopky odpocitavacie
      3. stopky pripocitavacie (s moznostou zahrievacieho kola)
      4. pamet na 20 zaznamov vo forme kalendaru
      5. nastavenie intenzity treningu (3 stupne)
      6. podla vypocitanej max. tep.frekv. strazi rozne pasma a upozornuje akusticky na prekrocenie resp. podkrocenie hodnoty TF. Hodnoty sa daju korigovat rucne (inak pocita 220-vek resp. 230-vek (zeny), pocita % spotrebovaneho tuku, kcal
      7. ma osvetlenie iluminator
      0 0
      • flendrs  

        díky za odpovědi, jeden už mi doma pípá…

        0 0
      • chupas  

        sem se diky tobe dokopal se podivat do navodu a koukam, ze to umi vic, nez sem stihnul za par dni naklikat. ta pamet je uplne super. prolistovat si „vykony“ a zavzpominat na to, kde jsem to zrovna byl. za 400 to je pro me osobne nakup mesice. mozna i roku.

        0 0
        • Maky  

          Zdravím,

          Nemůžu sehnat návod, nemáte ho někdo prosím?

          Např. oscanovat a poslat na mail..

          Předem díky moc!

          0 0
    • McBlacky  

      kde se dá pořídit?

      0 0
      • Lister  

        to je ten z Lidlu.

        Nevíte někdo jak se snesou dva tyhle tepáky v blízkosti. Chtěl bych koupit ještě jeden přítulce, ale nevím jestli se nebudou rušit.

        0 0
        • Siddha  

          jasne ze budou, ale tak alespon vam budou romaticky busit srdeeecka spolecne ;o)

          btw alespon nam se rusi sigma s tim lidlem…

          0 0
        • McBlacky  

          asi jako každej nekodovanej, já mám nějaký oldschool asi 5 let starý crane sport, ale ruší mi ho třeba na startu ostatní, ale při jízdě je to ok, pokud se jede v háku není nejmenší problém, a pokud vedle sebe ne vyloženě těsně na řídítka tak taky no problem

          0 0
          • Lister  

            No s tou vzdáleností nevím, mě tenhle tepák detekuje i přes 3 metry – zkoušeno podle toho, že pípá, že jsem mimo pásmo, když si jdu odskočit do lesíka ulevit a kolo nechám na cestě :o)

            0 0
        • pavelr  

          Koupil jsem ho sobě a bratránkovi, jeli jsme spolu asi 5 hod a z toho přes 1 hodinu se signály asi rušili. I když jsem si nevšiml, že by mi někdy ukazoval víc jak 170 tepů, tak po dojezdu mi ukázal, že jsem byl přes hodinu nad 170 a maximálku 227.

          0 0
        • vlk  

          my jezdíme 3 ve skupině a máme všichni stejné tepáky-ty Runtec co se prodávali loni.Ono to má malý dosah, takže pokud jedem na kole tak se nerušíme.A to jsem zkoušeli jet co nejblíž vedle sebe.Bezproblé­mů.Zajímavé je to, že 2 z nich se neruší bůbec ani když je dáme vedle sebe.

          0 0
          • Volf  

            Je to jak píšeš. Koupili jsme si je se ženou a jediný kdy se rušej je když jedeme ve výtahu. Jakákoliv větší vzdálenost je v pohodě. Spíš jsem překvapenej, jak dokážou rušit dráty vysokýho napětí.

            0 0
        • Belin  

          Včera jsme jeli s kolegou asi 3 hod. převážně vedle sebe. Oba jsme měli tyto tepáky a žádné rušení jsem nepoznal. Výsledky byly odpovídající a i při průběžné kontrole vypadaly všechny údaje správně.

          0 0
          • Tomus  

            Podle navodu by mel byt dosah pasu u RunTecu asi 62 cm, coz podle mych mereni zhruba odpovida.

            0 0
            • Al_Bunda  

              Kdyz si stoupnu k zadnimu kolu a tepak je na riditkach tak je uz mimo dosah. Delam to treba ve vytahu, kdyz mi vadi ze pipa.

              0 0
    • Ondrej  

      da se to jeste koupit?

      0 0
    • Lister  

      Tak jsem s ním absolvovla pár vyjížděk a jak jsme měl pocit, že to pro běžného turistu nemá význam, tak teď už ten pocit nemám. Pokud ho totiž člověk poslouchá, tak se mu jede mnohem líp. Sice jezdím trošku pomaleji, ale zase se domů vracím naprosto v pohodě a hlavně druhý den už nevstávám rozlámanej, jako bych přeházel vagon uhlí. Nohy prakticky nebolí a můžu opět vesele vyrazit. Když jedu dejme tomu první 2 hoďky do 80% maxima, tak si potom klidně můžu dát 30–40 minutový úsek kdy to dřu na 90% a pohoda, nohy jsou rozjeté a vůbec nejedu na krev, prostě pohoda. Asi budem velký kamarádi :o)

      0 0
    • Luml  

      Ahojte lidi, nemáte náhodou k tomuto pulsmetru někdo návod? Koupil jsem ho na Aukru, ale bohužel bez návodu :((

      0 0
      • Dalas  

        tady jsou návody k různým sporttestrům, ale jestli tam bude i tento, to nevím http://www.bartonicek.cz/index.php?…

        0 0
        • Luml  

          Dobrá stránka, ale návod na tento pulsmetr tam bohužel není.

          0 0
          • kafac  

            mam ho nekde doma, kdyz tak na to kouknu…

            0 0
            • Luml  

              To by bylo supr:)

              0 0
              • zdenek  

                Potřebuješ něco konkrétního? Návod bych musel hledat, ale je to zbytečné. Má to pár funkcí a ovládání je docela intuitivní.

                0 0
            • Maky  

              Zdravím.

              Vím že je to už dva roky starý příspěvek, ale marně sháním návod. Nebylo by možné ho např. oscanovat a poslat na mail?

              Předem díky moc!

              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.