• Smazaný účet

    a jak se na to připravujete? :-)

    0 0
    • karliner  

      Tipuji, že Zlatka to tu pořádně rozjede :-)))

      0 0
    • Pi†el  

      Je to blbost. Konec sveta uz mel byt. Predevcirem mi koncil kalendar..

      0 0
    • karliner  

      Můžeš si vsadit :-)

      0 0
    • MirosPikos  

      Kolik takových konců světa už bylo? :-) Jen další objekt zájmu pro různé iracionální idioty.

      0 0
    • Ondry  

      Mám o tehle kultuře něco přečtené, ještě před tím než z toho media začali dělat senzaci a konec světa lidi trochu přitáhli za vlasy až teď. Základním rysem této civilizace je doslova vysazenost na cykli. Jak chcete najít konec na kruhu? Tato civilizace stojí za obdiv, včetně kalendáře, ale i plno jiných objevů, především atronomii a matematice.

      Film 2012 nemá s pověstí Mayů nic společného pouze číslo 2012.

      0 0
      • deleteduser  

        nácek gramatický úpí :D

        jinak souhlas. ale je dobré o tom mluvit :D

        0 0
      • Smazaný účet  

        stejně je to celý nějakej podvrh…kalendář kulatej, ale kolo neznali…

        0 0
        • capis  

          Kolo znali, jen nepoužívali, to je rozdíl.( tedy kolo na hřídeli)

          0 0
      • camillio  

        Kruh začíná v 0 a končí v 2pi. To je snad jasné.

        0 0
        • Ondry  

          To čumím, že to někdo pročítá :)

          Tož jináč, oni právě spíš byli na to k2pi a teď se k=7.

          0 0
    • artorie  

      No to je jednoduché. Neustále přibývá aut a cyklistika se taky rozmnožuje. V roce 2012 to vyvrcholí. Když moc aut i cyklistů jede proti směru otáčení země, země se zastaví a to bude mít pro přírodu řetězový efekt, který vede ke konci světa.

      0 0
      • Smazaný účet  

        jasně – to je jak s káčou – dokud se točí, tak je stabilní, jak se přestane točit, tak spadne…otázka je kam teda spadneme.

        a další věc je, že odstředivá síla částečně eliminuje gravitaci, když odstředivá síla pomine, gravitace nás rozmačká :-)

        BTW proto jsou Eskymáci malí – protože na pólu je odstředivá síla malá, tedy na ně gravitace působí víc a oni nemůžou vyrůst

        0 0
    • kubad  

      u mě svět už dávno skončil, takže tak

      0 0
    • Ondry  

      Víte jak se pozná, že nejste v matrixu? Kdyby jste byli tak jídlo ve školních jídelnách by za něco stálo.

      Sheldon Cooper

      0 0
    • jIrI___  

      http://www.novinky.cz/…h-ptaku.html první znamení, že konec světa je neodkladný.

      0 0
    • maajkee  

      Kdo se o to trochu zajímá, ví, že mayové byli neuvěřitelně pesimistická civilizace a na konec světa se chystali každou chvíli.

      Nicméně to, že byli v některých ohledech daleko před náma je fakt a k jejich duchovnímu stylu života plnýho pokory by nebylo špatný se občas vrátit a nežít v domění, že my lidi jsme hlavní kápové a můžem všechno a nic nám nehrozí.

      0 0
    • Coffin Corner  

      Jen by mě zajímalo, jaký konec světa je další v pořadí, když to tady s tím zase nevyjde, nevíte někdo? :)

      0 0
    • Joseph de Sax  

      kua a jak to chce pak Nečas nechat všechno zdanit??? takže konec světa bude i tak…vláda na tom pracuje již 23let…vyhraje ten, kdo brzy umře a bude mít zaplacené daně…

      0 0
    • Ondry  
      • otočení magnetických pólů země

      Nevím čím se bude bojovat ve třetí světové válce a ve čtvrté kamením a klacky.

      A.E.

      0 0
    • šimlos  

      To už je snad po třetí za psledních dvacet let,jednou to určí pošuci Jehovisti,jednou zase někdo jiný..škoda se tím zabývat.

      0 0
      • Joseph de Sax  

        a nakonec se k tomu stejně dojde blbou lineární polarizací, akorát, že ten konec světa nemá počátek v bodě nula…

        0 0
      • Ondry  

        Zase je blbý porovnávat sektu šílenců co vzali bibli proškrtali co se jim nelíbilo a vydali to za vlastní nebo jasnej důvod že jsou to blázni určili si konečnej počet míst v nebi… no prostě srovnávat tyhle blázny s civilizací která byla schopna určovat okem nepozorovatelná souhvězdí, spočítat rychlost rotace země na 2 desetinná místa v době kdy my jsme se tady mlátili klackama.

        0 0
        • Smazaný účet  

          oni se taky mlátili klackama…ale k tomu si počítali a stavěli pyramidy a přistávací dráhy pro Aštara Šerana a předkládali eMZákům mladé panny k prznění…

          0 0
    • toram  

      A teď názor flegmatika, teda můj, když bude nevadí..když nebude taky dobře..

      0 0
    • Smazaný účet  

      možná tady povede dálnice…stavební výměr je přece již přes padesát let vyvěšen na nástěnce ve sklepě jednoho nejmenovaného stavebního úřadu na Alfa Centauri a pozemšťané na něj nijak nereagují…

      0 0
    • daymaker  

      Přijde indián za náčelníkem a říká: „jaká bude zima?“, náčelník odpoví: „to ví jenom Mannitou, ale pro jistotu nadělejte zásoby dřeva, kdyby byla tuhá“.

      Za nějakou dobu se ptají hlavního šéfa meteorologů: „jaká bude letos zima?“ odpověď : „to ví jenom bůh, ale vzhledem k tomu, že indiáni už měsíc kácejí stromy jako šílení, tak asi tuhá…“

      0 0
      • deleteduser  

        no fuj, takhle pokazit vtip…

        0 0
      • marios  

        hodně okleštěná verze, jinak pěknýho vtipu

        0 0
        • Manas  

          Vykleštěná …

          0 0
        • daymaker  

          Přijdou indiáni za šamanem a ptají se: „Hej šamane,jaká bude zima? Mírná, nebo krutá? Šaman:“Nevím, ale pro jistotu štípejte dřevo. Indiáni štípou jak o život. Další týden:Hej šamane, jaká bude zima?Mírná nebo krutá?Šaman:„Nevím, ale pro jistotu štípejte dřevo. Zase štípou jak o život. Další týden: "Hej šamane… Jestli nám to do 2 dnů neřekneš, tak Tě zabijeme. Šaman se vypraví do města za meteorology na stanici a ptá se jich, jaká bude zima. Meteorologové: "Nevíme, ale asi krutá, protože indiáni už 14 dnů štípou dřevo jak o život“.

          tož plná verze, ale pointa pořád stejná… :-)

          0 0
    • Ondry  

      šťastnej konec světa

      pf 2012

      :)

      0 0
    • Ondry  

      šťastnej konec světa

      pf 2012

      0 0
    • Hnoj  

      Kupuju pušku a náboje :-)

      0 0
      • hekynen  

        Pán je realista? :-)

        (optimista se učí anglicky a rusky, pesimista arabsky a čínsky a realista kupuje pušku a náboje)

        0 0
        • Hnoj  

          Já se učím čínsky, zrovna dneska jsem dostal zápich… A pušku kupuju preventivně :-)

          0 0
        • White2146  

          Ale úplně blbě!!

          Optimista se učí anglicky, pesimista se učí čínsky a realista sedí doma a maže kalašnikova.

          :D

          0 0
    • nox159  

      chystam si koupit IQ6 nasadit contiky a dat rohy na vlastovky, pak budu uplne v klidu protoze budu vedet ze to uz muze byt jen a jen lepsi :)

      0 0
    • hribik A1  

      u nás bude prvý konec sveta 10.3.2012.. to príde fico a ustanoví tu svoj sultanát na večné časy a nikdy inak.. ostatný konec sveta sem príde až za 200 rokov.. dnes sme 40 rokov pozadu, a po jeho dlhoročnej vláde budeme 200 rokov pozadu

      0 0
    • Krys  

      Ako je to vlastne?

      Ten poprask je kvôli Mayskému alebo Aztéckemu kalendáru?

      0 0
      • Smazaný účet  

        voni od sebe opisovali, tak je to fuk :-)

        0 0
      • karliner  

        Podle mne to je uměle vyvolané lobbisty z Bruselu, aby mohli čerpat dotace na přípravu přesunu na Měsíc.

        0 0
      • Krys  

        Tak som trochu pogooglil. Veľmi jednoducho povedané: Mayská kultúra je stará juhoamerická kultúra, ktorá okolo 9teho storočia začala upadať. Aztécka kultúra je pomerne mladá záležitosť z Mexika.

        A ten kamenný kalendár je Aztécky.

        0 0
    • Kawka  

      Kdyby se o to někdo zajímal i vážně, tak od mého učitele praxe mi přišel mail s tímto:

      Kdysi dávno žili lidé, kteří oplývali značným věděním.Civilizace, jejíž poselství nám byla předána z hlubin času. Národ, jehož proroctví se začínají obdivuhodně naplňovat. Mayové.

      Nebetyčné znalosti této starobylé civilizace, jejíž paměť už dávno pohltil čas, halí závoj tajemna. Mayský kalendář je známý desítkám badatelů. Mnozí z nich jsou přesvědčeni, že ukrývá poselství, které se dosud nepodařilo plně rozluštit. Mayové byli přesvědčeni, že čas je cyklický a že

      každých pět tisíc sto dvacet pět let končí jeden věk a současně začíná nový. Podle několikapředpovědí podobná událost opět nastane dvacátého prvního prosince roku

      dva tisíce dvanáct. Někteří se domnívají, že toto významné datum přinese zásadní změny pro lidstvo i celou naši planetu. Co je na tom pravdy? Na jihu Anglie dochází už několik desetiletí k prapodivnému úkazu, který je fascinující a znepokojující zároveň. Je známý jako kruhy v obilí. V posledních letech se tento jev stal ještě záhadnějším – v polích se začaly objevovat impozantní mayské obrazce. Je možné, že by spolu mayská proroctví a kruhy v obilí mohly nějakým způsobem souviset?

      Ještě jedna jeho teorie je, že se nějakým způsobem změní myšlení lidí, budou přibývat přírodní katastrofy (ty už začaly, ne?) a budeme si víc uvědomovat lásku mezi sebou a takové věci..

      Kdo ví, jak to nakonec bude, ale konec světa?

      0 0
      • Joseph de Sax  

        konec světa už dávno je…jenom tomu nikdo nechce věřit..

        0 0
      • maajkee  

        Tvůj učitel praxe se asi díval na tento film :)

        Kruhy v obilí jsou dle mě prostě jen hodně hustej art.

        0 0
        • Kawka  

          Jo, to by měl být on. On se vůbec hodně zajímá o takové věci, četl o tom pi*u knížek a věří tomu..

          0 0
      • Krys  

        Ten inkriminovaný kamenný kalendár je ale aztécky, nie?

        Viete niekto o nejakej štúdii o „narastaní“ počtu prírodných katastrof? Nie je to náhodou len o tom, že sme stále viac a viac informovaní?

        0 0
        • karliner  

          To určitě. Těžko před několika desítkami nebo stovkami let trošku svěžejší větřík doprovázený sněžením dostával jména a byl označován za panevropskou kalamitu. Stejně tak naši předkové při stavbách svých obydlí používaly rozumu a když čas od času přišla povodeň, nebrečeli, že jim v garáži zaplavila škodovku.

          0 0
          • Manas  

            hlavne je dobry koupit pozemek v zaplavove oblasti se slovy: „To jsem zase usetril, aspon muzu mit lepsi barak nez kolega/soused/zna­my“ …

            0 0
            • karliner  

              Jo. A při první velké vodě nadávat obci a státu, že vůbec nedbají na protipovodňovou ochranu :-)

              0 0
              • Manas  

                A zadat v Bruselu o dotace …

                0 0
              • maajkee  

                To už tu bylo, ale nebude znova omýlat umělé napřimování řek, že ano? :)

                0 0
                • Smazaný účet  

                  prooc neee?:)

                  0 0
                • karliner  

                  Netřeba, tam už sis kšandu uřízl :-)))

                  0 0
                  • maajkee  

                    No já bych řekl, že spíš ty jsi tam byl za toho kdo o tom věděl uplný prd :)

                    0 0
                    • karliner  

                      Ne.

                      Bylo to jako vždycky s tebou. Svoje dohady, dojmy a přání jsi vydával za fakta a ve finále jsi se snažil vykušnit remízu. Klidně v tom pokračuj, mne to už nebaví.

                      0 0
                      • maajkee  

                        Aha, takže to, že se řeky uměle napřímily je jen můj dojem. OK, z toho nechť si každý vyvodí závěr sám…

                        0 0
                • Joseph de Sax  

                  a co takhle umělé zakřivování světla bys dal???

                  0 0
      • Smazaný účet  

        možná je to jen chyba v překladu, že jako Mayové nemysleli „konec světa“ ale „konečník světa“…že jako budeme mnohem víc v prdeli, než kdykoliv předtím…

        0 0
      • jIrI___  

        Na čem si učitel praxe fičí?

        0 0
        • Kawka  

          Na cínu a připálené kalafuně? Vážně nevím.. :-D

          0 0
        • White2146  

          A na čem fičís ty? Ja s tou jeho teoriji naprosto souhlasím a bud se stane co říká on (a dokument) nebo nebude nic.

          Proč by jsme nemohli nabýt (nebo nabít? :D) většího vědomí a jinou frekvenci vibrací jako naši vesmírní přatele (nepřátele) kteří sou na daleko jínem levelu než my tady na zemi.

          Jinak ohledně mimozemské civilizace, jestli veříte nevěřite je mi jedno ale když je přece vesmír nekonečný tak tam musí něco a nekdo být nejsme sami :)

          Ješte jsem taky zaslechl neco to tom že mimozemštani nam rozumí prý v binárním kodu.

          Mozna mně budete mít za blázna možná ne ale o tom se pobavíme po 22.12 protože žádny konec světa nebude a každy ráno vstaneme s postele třeba i s rozšířeným vědomím :).

          0 0
          • jIrI___  

            Ty máš nad postelí plakáty Aštara Šerana, to já poznám.

            0 0
          • ememem  

            Mozna mně budete mít za blázna možná ne – nemusis mat nijake pochybnosti.

            0 0
          • Ivan  

            Copa si asi tak představuješ pod jinou frekvencí vibrací? Ale můj odhad je, že už vibruješ až dost.

            0 0
          • Rychlej turista  

            Jinak ohledně mimozemské civilizace, jestli veříte nevěřite je mi jedno ale když je přece vesmír nekonečný tak tam musí něco a nekdo být nejsme sami :)

            Fermiho paradox :-)

            0 0
            • Ondry  

              Když jsem byl poprvé ve hvězdárně tak přednáška začala Drakeovou rovnicí (pro výpočet inteligentních forem života ve vesmíru) i ty nejpesimičtější předpoklady mluvili o tisícovkách ,,inteligentních" planet jen v naší galaxii.

              0 0
              • ememem  

                ano ano, mr frank drake. ma to taky maly hacik ze vacsinu premenych do nej dosadenych treba odhadnut :-)

                ak sa nemylim tak vysledky vychadzaju radovo vo intervale coz je skutocne exaktny vypocet. to uz sa mi doveryhodnejsi zdal francis drake, ten vedel kua exaktne pocitat.

                0 0
                • Ondry  

                  Proto jsem tam psal i při nejpesimičtějších odhadech.

                  I tak pouze jedna civilizace by stačila na změnu chápání lidstva.

                  0 0
                  • ememem  

                    nejak sa to pri uploade dotento, malo byt v intervale (10e-9, 10e9). nic moc exaktne cislo.

                    0 0
                    • Ondry  

                      O tom jsem nic neslyšel, ale i tak jak může být 10–9 civilizací, planet nebo čehokoli, tohle je výpočet který musí vyjít v množině přirozených čísel ? to nedává smysl minimum je 1.

                      Nebo jedině 10–9 ze všech planet což nevím kolik je ale uečitě to bude obrovský číslo mnohem větší než těch mejch 1000.

                      0 0
                      • Smazaný účet  

                        tak celkově musí bejt planet taky nekonečno, ne? i když menší, než to vesmírný nekonečno…a inteligentních civilizací potažmo vzato taky nekonečno…ještě menší ale :-)

                        0 0
                        • Ondry  

                          Když se to bude brát ve vesmíru tak máš pravdu, ale ten výpočet je myslím jen pro galaxii.

                          0 0
                      • ememem  

                        ty si cele prirodzene cislo ty neslysel :-) , najdi si to na nete, nechce sa mi to vysvetlovat.

                        0 0
                        • Ondry  

                          Já slyšel od astronoma že počet inteligentních planet je v nejpesimičtějších odhadech v naši galaxii v počtu tisíců.

                          Mě to přijde jako mnohem důvěryhodnější zdroj než když to najdu kdekoliv na netu.

                          Určitě jsi inteligentní, tak to budeš schopen vysvětlit někomu kdo není tak chytrý jako ty.

                          A trochu ti to ulehčím stačí když napíšeš co je to za výsledek těch 10–9. Protože civilizací ve vesmíru to být nemůže. Aby jsi to pochopil tak třeba. Ve špajzce máme 10–1 vajíček což je zlomek 1/10 a to co? nejde! pokud nepočítáš s tím že vajíčko na sračku je taky vajíčko akorát 10–1.

                          0 0
                          • ememem  

                            strucne a jasne to mas napr. tu

                            trocha podrobnejsie napr tu

                            uz je to jasne z coho vznikne cislo mensie ako 1?

                            0 0
                            • Ondry  

                              To že je to napsyný na wiki nic neznamená

                              Tak jinak tobě to teda dává smysl?

                              vyjmuto z textu wiki

                              Rovnice by měla ukázat, kolik inteligentních ras existuje v naší galaxii. omáčka // je možné získat výsledky pohybující se od 10–8 do 109// sám uznej že to není nějake vytržený z konetxtu.

                              Tak jo třeba jsem uplně blbej, tak budu rád když mi vysvětlíš jak může být třeba 0,1 civilizace.

                              0 0
            • Joseph de Sax  

              to jsou kecy…nekonečno je vlastně konečné…mezi 1 a 2 je nekonečné množství čísílek a 2 je už stejně konečná,,,

              0 0
          • Ondry  

            Taky by mě zajímalo co jsi to vyčichal za frekvenci a proč by nám měli rozumět v binárním kódu? přemýšlej o tom logicky a ne jako o filmu!

            Nevěř první věci kterou uslyšíš a buď trochu skeptickej ke všemu.

            0 0
            • ememem  

              presne tak, treba byt realista a nie fantsta, to sa ti ocividne dari.

              0 0
          • treatt  

            V binárním kódu :-D to se mi strašně líbí tohle, jak lidi melou o tom, jak mají ufouni neskutečnou technologickou vyspělost, ale stejně se furt motaj jen v rámci naší vlastní směšné lidskosti a úrovně poznání. :-D

            0 0
    • Ondry  

      s tím aztéckým kalendářem furt dokola, vždyť jsem to dával do toho druhýho fora BF , ale já vám to sem zkopíruj. Další důkaz místo slibů že ten film 2012 byla krutopřísná sra*ka.

      Řek bych že z těch mojich příspěvků je to jasný, ale já věřím v inteligentní život mimo zemi. Mně to teda připadne mnohem víc logický než křesťanství.

      0 0
    • Peslezedirou  

      Možná jo…

      0 0
    • Peslezedirou  

      Ale sto padne 100 :-)

      0 0
    • Smazaný účet  

      100

      kruci :-(

      0 0
    • iron.hide  

      neviem ci to tu uz niekde je, ale treba povedat, ze na Zemi funguje viac ako jeden kalendar. Zidia maju teraz rok 5772, moslimovia 1433, hinduisti 1933, egyptsky koptsky kalendar 1728. Preto je absolutny nonsens vztahovat maysku predpoved prave na nas kalendar. Oni totiz netusili ani kto je alebo bude Jezis, taktiez ze Cezar a potom papez Gregor XIII daju nasmu kalendaru finalnu podobu.

      keby chcel niekto zistit rok konca sveta, tak ako to predpovedali Mayovia, tak by musel najprv vypocitat, aky datum je dnes v ich vlastnom kalendari, inak to vobec nema zmysel.

      Kazdy kto sa tesi ze konecne uz bude zachvilu koniec, tak ostane sklamany. Jedine co bude, je stale hlbsia kriza.

      0 0
      • Smazaný účet  

        ale byznys dobry ne…asi pojedu na vanoce do USA a budu zachranovat kozate kocky s trickama „nechci umrit jako panna“:)))

        0 0
      • Joseph de Sax  

        krize, nekrize…myslím, že dobu ledovou stejně z vás nikdo nepřežije…

        0 0
      • Peslezedirou  

        Rok má stále stejný počet dnů, podle astonmických jevů se podle mě dá počátek datace tohoto kalendáře určit, některé věi se periodicky ve vesmíru opakují, stejně tak i synchonizace s dnešním kalendářem je možná. Podle toho se dá určit i narození Krista, které asi nebylo v roce 0 :-) . Jestli to ale vycházi na rok 2012 tak to nikdo neověří, protože skoro nikdo nemá takové znalosti a nebo si to nikdo neověří, viz některé konspirační teorie, které se dají vyvrátit, pokud si dá člověk tu práci.

        0 0
      • maajkee  

        Vždyť to ale nemá vůbec co dělat s našim letopočetem, jen ten den v jejich kalendáři vychází zrovna na tenhle náš datum.

        0 0
        • iron.hide  

          ok maajkee, asi mas pravdu :(

          vyzera to tak, ze nejaky archeolog, astrolog ci iny astro-sarlatan to uz prepocital na nas kalendar, o com som nevedel.

          takze nam nezostava nic ine, len modlit sa.

          podla mna je to aj tak blbost, zjem svoj bajk ak sa nieco stane.

          0 0
        • Joseph de Sax  

          a zrovna v ten datum se budou začít stěhovat Nošovice do Phong-Jan-gu…takže jasný konec světa…

          0 0
      • notobi  

        Nějak tu zapomínáte, že oni to vypočítali podle pohybu hvězd a planet, takže je podstatný spíš to v který den bude to konkrétní postavení hvězd a planet a holt to má vyjít na 21.12.2012 našeho kalendáře. A co se stane nebo ne, nebo spíš k jakým změnám dojde si musíme počkat ;-)

        0 0
    • smith22  

      Nehádejte se!!!Je to nevyhnutelné :-)

      0 0
      • Joseph de Sax  

        na zadání parametru sinusoidy nepotřebuji být ani mistr světa, ale na zadání těchto parametrů v čase a prostoru nikdo nemá ani kdyby se posral a zde je to na den přesně, takže 99% lidí na to dojede…postupně začnou lidi v radiačních faradajových klecích tzv. králíkárnách a bude se to přenášet následně hlouběji do lesů, takže výsledek 80mil je celkem přijatelný pro další výběr druhu pro přežití v době ledové a strana a vláda dělá pro to co??, akorát velké hovno…avotomtoje.

        0 0
        • Ondry  

          Já teda četl že by klidně mohlo dojít klidně k převrácení magnetických pólů země, což znamená nějakou tu hodinu bez magnetosféry snad to nepadne na další zvýšení sluneční aktivity nejbližší je za 11let. Pak super vulkán v Yeloustounu by nás poslal do doby ledové, teď se taky může ,,vypnout" golfskej proud a nebo se stihnem samy zničit jadernou válkou. Takže i kdyby se nic nestalo tak nejspíš se brzo něčeho dočkáme. Jak jsem psal budu spokojenej když se vrátí ti co Maye informovali (učili) a vyvrátí náboženství, to by mohl být konec světa takovej jakej známe?! !)

          0 0
          • karliner  

            A nešlo by to vyřešit jako obvykle – tj. že by USA ve spolupráci s rusama vystřelili nějakou kosmickou loď, která by to v přímém přenosu ošéfovala a zeměkoule by přišla jen o část NewYorku, Eiffelovku a Big Ben?

            0 0
            • Ondry  

              Je zvláštní že přírodní katastrofy si vybírají hlavně velká města a kulturní památky :D

              0 0
      • cabbage  

        Konec světa se odpočítává zde: http://www.youtube.com/watch…

        0 0
        • pepek  

          Tak to bych byl v klidu, tam to nepřečte ani sám author :-) Navíc, kdyby se to už blížilo, tak na to Brněnské komunikace zase nasunou tu šprcku a tím se konec odvrátí.

          0 0
    • smith22  

      Koukám, že tu jako jednu z možností konce světa nikdo nezmiňoval vyhynutí včel.

      0 0
      • Smazaný účet  

        takže je to jasný – přiletí zlý eMZáci…a to zcela bere vítr z plachet veškerým zpochybňovačům, co tvrdí, že se jedná jen o konec jednoho kalendářního cyklu :-)

        0 0
      • maajkee  

        Pěkně povídala.

        0 0
        • Peslezedirou  

          Zajímavý bylo jak říkala, že přepočet mayského kalendáře uprovedli nezávisle na sobě tři lidi, k tomu jsou ještě další vaianty přepočtu. Velká část lidí, kteří něco v sovislosti s kalandářem publikují se toho chytla, takže jistota, že to bude 21.12.12 zas až tak velká není. Ale pěkný povídání to bylo.

          0 0
    • Peslezedirou  

      Ptal jsem se ve hvězdárně na astronomický jev, který má nastat v roce 2012, země, slunce a střed mléčné dráhy mají být v jedné přímce, podle teoriích je tento jev jednou za 25800 let. Co jsem se dozvěděl, tak se toto postavení objevuje každý rok v zimě, kdy je slunce v souhvězdí střelce (nevím, jestli jsem si to dobře zapamatoval :-)). Střed mléčné dráhy navíc není vidět a je jen matematicky spočítaný. Kdyby někdo věděl víc, tak bude fajn když sem hodí info.

      0 0
      • karliner  

        panejo..

        0 0
      • Joseph de Sax  

        kdyby ses kouknul na obrázky v obilí, nebo v kukuřici, tak jsi nemusel chodit ani do hvězdárny…pokud jsi tam samozřejmě neřešil i jiné záležitosti.

        0 0
        • Ondry  

          Já jsem si je teda četl a jediný co jsem zjistil, že je nepřečtu :)

          0 0
      • Ondry  

        já bych jen řek že střed mléčné dráhy bude přesně u prostřed… není co počítat :)

        a skoro se to i rýmuje

        0 0
      • maajkee  

        Právěže říkala ta ženská, že v roce 2012 vůbec žádnej takovej jev nastat nemá, že to byl omyl

        0 0
        • Peslezedirou  

          Proto jsem sháněl informace, přišlo mi to divný, že jsou si všichni jistý, že to bude až 2012, tahle ženská tvrdila, že bylo loni, protože někdo omylem počítal s rokem nula a tím ti celé posunul na rok 2012, ale astrolog mi zase tvrdil, že je to periodický jev a teď babo raď :-)

          0 0
          • Joseph de Sax  

            to posunuli ještě ve státním podniku sro, ale Májové to počítali prý přesně…akorát až se ty černé díry všechy spojí dohromady, tak z toho bude mít kalousek bankrot i v Česku…a tak jsme si mohli ještě aspoň chvíli užívat, když Řecko užívalo v pohodě 50 let a nikomu to nevadilo, dokud nevstoupili do Euro Unie…

            0 0
          • karliner  

            Ať to bude tak anebo tak – my se v naší malé, české, zaprděné kotlince nemusíme bát. Jak víme – veškeré planetární katastrofy ničí výhradně New York nebo Kalifornii, sem tam i DC, Paříž nebo Londýn a vzedmutá vlna obvykle v krátkém prostřihu smete nic netušící tichomořské ostrůvky.

            Takže nestahuj zbytečně kalhoty.

            0 0
      • Peslezedirou  

        Precese zemské osy, zajímavý.

        http://cs.wikipedia.org/…sk%C3%A9_osy

        0 0
        • Joseph de Sax  

          a už to začalo…viz zemětřesení v Krumlově a velká rána v noci…a nikdo to neviděl, ani neví, od čeho to bylo…

          0 0
    • Peslezedirou  

      200?

      0 0
    • jIrI___  

      Další a další znamení o konci světa http://www.novinky.cz/…vzrostl.html

      0 0
      • Ondry  

        Já bych to viděl jako novej začátek :) pokud by šlo o invazi proč by se s tím tak srali? Ale slyšel jsem vtipnej a pravdivej názor proč je naivní myslet si že by k nám měli přijít v míru. Kdyby k nám přicválala mnohem vyspělejší civilizace a chtěla se s námi o něčem bavit, tak je to jako když my příjdem ke krávě ona udělá a vy na to hmm zajímavý názor :) Pokud chce někdo trochu konspirační teorie, tak by nás nemuseli přijít zničit pokud si nás vypěstovali .

        0 0
        • Joseph de Sax  

          vždycky bylo na světě služebnictvo a pánové, až soudruzi si z nás udělali otroky.

          0 0
          • Ondry  

            Líbí se mi vysvětlení náboženství a vznik bohů skrz mimozemšťany a kdybychom my objevili někdy v budoucnu primitivní civilizaci od Danikena i když je to víc spisovatel než vědec, podává k tomu ,,důkazy" kterým já jako fanoušek věřím!

            0 0
        • Smazaný účet  

          už tady dávno jsou…a žerou kočky!

          http://www.youtube.com/watch…

          0 0
    • jIrI___  

      A další znamení… http://www.novinky.cz/…m-svete.html

      0 0
    • Ondry  

      Sorry za spam. Ale vytáhl jsem jedno starý téma abych nemusel zakládat nový a je dost krát blokovaný a je možný, že od aktivních uživatelů tak jestli by se mi k tomu vyjádřili profíci díky burák

      a pokud to zakladatele sere tak mi ten spam smaž.

      0 0
    • Rychlej turista  

      Tihle si chtějí ještě užít.

      0 0
      • Smazaný účet  

        jó to bude bitka!

        0 0
        • Rychlej turista  

          Už pomaličku začínají couvat (zrušili ohlášené megamanévry s Izraelem), poté, co se Rusko a Čína nechali slyšet, že napadení Íránu budou považovat za své přímé ohrožení. Stejně k tomu ale dojde, čím dál více zemí nechce obchodovat ropu (a nejen ji) v USD a to by USD a tím i USA zabilo. Jenomže Írán dneska není to, co Irák kdysi, takže v Íránu sice dostanou po pysku, ale tím to začne.

          0 0
          • Joseph de Sax  

            myslím, že to už nestihnou do toho 21.12.2012, bo než tam dojdou pěšky, bude po všem akorát velký hovno..

            0 0
            • Smazaný účet  

              tady to rozebrali a prý se to odkládá do 14. 12. 2116

              http://www.novinky.cz/…ci-svet.html?…

              0 0
              • Joseph de Sax  

                už jsem začal rozdávat peníze, tak nutně by to mělo být toho 21.12. jinak jsem švorc…

                0 0
                • Zlatka  

                  Jistě chceš po mně číslo účtu, nemýlím-li se.

                  Že se ve skutečnosti jmenuješ Pepa Švorc, to neva. :)

                  0 0
                  • Lišák  

                    Manžel paní Jiřiny?

                    0 0
                    • Zlatka  

                      Je to možné, třeba nám poví něco více.

                      0 0
                      • Joseph de Sax  

                        klidně se zeptej Grygary na hvězdárně…on ti řekne víc, když nechceš věřit obyčejnému smrtelníkovi.­.koncem světa se už vážně zabývají akademické kapacity na rozdíl od všeználků a kur*ičů na BF…sice až s půlročním zpožděním ode mne, ale konečně jim to došlo…avotomtoje.

                        0 0
                        • pepek  

                          Grygar tam právě řikal, že kecáš.

                          0 0
                          • Joseph de Sax  

                            protože nemůže hned na plnou hubu a před komunistama říct, jak je to ve skutečnosti, tak to zabalí do alobalu, aby nebylo všechno vidět na první pohled…

                            0 0
                • Rychlej turista  

                  ještě za levno natankuj, protože v pondělí EU spáchá rituální sebevraždu .

                  0 0
                  • Joseph de Sax  

                    poněkud se zapomíná i na Nemesis z hvězd a taktně o něm mlčí i hvězdář Grygar, asi ať nedělá mezi lidmi paniku a svádí se to na nějaký asteroid za 100let…

                    Takže při průchodu planety Nemesis, někde v blízkosti se vypaří všechny oceány a na několik mil let to tu bude jenom spečená skála…avotomtoje. Naposledy takhle dopadl Mars.

                    0 0
                    • Rychlej turista  

                      Tak o tom vůbec netuším, co si myslet, protože takové věci jdou úplně mimo mě :-)

                      0 0
                      • Joseph de Sax  

                        no jo, zase na to nemáš mentálně…avotom­toje.

                        0 0
                        • Rychlej turista  

                          No, nemám, proto to taky neřeším :-)

                          0 0
                          • Joseph de Sax  

                            před 27miliony let v pátek 13. se to taky ještě ráno neřešilo a po obědě si šel starej dinosaurus do bařiny na cocacolu a v jeho metrákovým mozku se mu vypnul prostřední a pravý level, když uslyšel nad sebou asi tak milion zdivočelých Migů 29 a za čtvrt hodiny zase znovu, když to obletělo zeměkouli.

                            Jeho dva jednoročci i mladá kobylka byli hned hore pupkem a zároveň při tom ohluchli a nebylo to tím, že měli zaražené větry, když se v pondělí nažrali čerstvých pampelišek.

                            Prostě to neřešili a proto tak blbě dopadli.

                            Koukejte to lidi řešit, bo už je v trezoru na policejním ředitelství výplatní páska všech politiků, co berou dvakrát týdně úplatky…no to bude asi konec světa, jak vyšitý…

                            0 0
                  • ememem  

                    najvyssi cas sa definitivne odplatit nasledky porazky v termopylach a hodit im tam nejaku tu bombu nech sa vidi kto je tu panom. a potom mozu vydierat.

                    0 0
                  • Zlatka  

                    Je to tady..

                    „Dospělo se k zásadní dohodě o ropném embargu proti Íránu,“

                    0 0
                    • Smazaný účet  

                      no, otázka není jestli bude válka, ale kdy, kde a jak začne…

                      co se tý ropy týče, tak až po ní bude SKUTEČNÁ poptávka (tj. na benzínkách nebude drahé palivo, ale žádné palivo), tak to padne…

                      0 0
                      • ememem  

                        ale houby

                        Země Evropské unie odebírají asi pětinu z celkového množství ropy vytěžené v Íránu. Saúdská Arábie už naznačila, že je ochotna výpadek nahradit.

                        0 0
                        • Smazaný účet  

                          ale tam ropa jednou dojde a esli bude do tý doby to embargo, tak jí Irán prodá pak…to není věc výhledu pár týdnů, ale let…

                          0 0
                          • ememem  

                            nez dojde myslim ze to este hodne dlho potrva, bohvie ci nejaky iran dovtedy este bude :-)

                            0 0
                      • Joseph de Sax  

                        až nebude ropa bude celosvětový mír…

                        0 0
                    • karliner  

                      A můžeš třeba mně, kterej se v tom tak moc neorientuju, vysvětlit, co to je za kardinální *******, když EU přestane kupovat ropu v Íránu a místo toho ji začne kupovat někde jinde?

                      0 0
              • Joseph de Sax  

                v národním shromáždění ve vládě se má vydat premiérem rozhodnutí, že vláda všechno pevně drží v rukou a v nohou a konec světa se pravděpodobně o něco odloží a to do té doby, než se vyberou daně a bude to dřív, než se začnou vrácet přeplatky na daních…akorát se zatím neví, co pohne s tím 150km asteroidem aspoň o milimetr…

                0 0
                • Ondry  

                  Vypustíš raketu která bude kroužit okolo asteroidu vzájemným působením těles vychýlíš asteroid z dráhy, jeden z oficiálních plánů, který byli zveřejněny a 1mm někde v hajzlu může znamenat desítky kilometrů v blízkosti Země

                  0 0
                • Smazaný účet  

                  Bruce Willis

                  0 0
              • Honzas  

                a tohle se plati ze statniho rozpoctu…

                0 0
            • Rychlej turista  

              Válka je za rohem . Chtít obchodovat ropu za něco jiného, než USD je nepřípustné. A za zlato už vůbec.

              0 0
      • treatt  

        Červený lodičky hrajou za tým BMC, na koho myslíte, že pojedou teď? Je přeci jen začátek sezóny, tak vsadí na GvA nebo to kousek oddálí, aby už byl v top formě i Cadel nebo Gilbert? :)

        0 0
        • Joseph de Sax  

          a jsme v semifinále konce světa…bez ropy si už nikdo ani neuprdne, koni jsou už dávno v salámu a auta na bukové špalky si odvezl Hitler do Reichu sebou…

          0 0
        • ememem  

          samozrejme ze nehrozi v podstate vobec nic, arabi takyto vypadok bez problemov a radi nahradia, blokacia hormuzskeho prielivu je akurat tak mahmudov sen ze ako by to bolo fajn keby to mohol urobit takze jedine to moze sluzit ako zamienka na zvysenie ceny ropy co asi skoro isto nastane.

          0 0
          • Smazaný účet  

            četl jsi to? už teď (bez omezení) těžba NESTAČÍ poptávce, sanuje se to zkapalnělým plynem, bionaftou atd…

            Navíc Arabové to navýšení těžby neudrží dlouhodobě. Nový ložiska u JA jsou asi fejk – težba nenarůstá, i když by to prodali…

            0 0
            • Joseph de Sax  

              jednou konečně ta pravda musí vyjít na povrch…prostě ropa už nebude a je…a bude.

              0 0
            • karliner  

              Jasně. Napsali to na aktuálně.cz tak je to nezpochybnitelná pravda. Jen mi tu důvěru v ní trochu kalí fakt, že podobné strašení se ozývá už zhruba 50 let a vono furt ***** nic. Vlastně já zapomněl, teď to už je určitě pravda :-)

              0 0
              • Joseph de Sax  

                50 let strašili komunisti, aby lidi měli strach, ale nyní je to bez nich a blíží se to na konečnou…

                0 0
            • Smazaný účet  

              seržo, ty se tak strašně těšíš aš si zastřílíš, nebo co? :o)

              0 0
            • ememem  

              cital a kedze podobne zarucene spravy pocuvam uz asi 20 rokov tak bych povedal ze je to take bububu kedze sa prave vyskytla vhodna zamienka na zvysenie ceny. ci mu chces snad tvrdit ze pred par rokmi ked vypukla „prva kriza“ a cena ropy behom par dni padla tak ze liter benzinu bol pod 1E tak nasli nejake zazracne nove loziska alebo prestali v cine a indii jazdit?

              0 0
        • Rychlej turista  

          Přesně podle plánu. V systému schází peníze a tohle by konečně mohlo trošku rozjet inflaci, tím vycucnout z lidí, co ještě mají a oddálit tak kolaps. Získaný čas se využije na urychlené přijetí potřebných zákonů.

          Pokud někdo očekává něco jiného, je velmi naivní.

          Nejvyšší čas koupit si něco k jídlu.

          0 0
          • Joseph de Sax  

            lidi tu jsou zazobaní asi dost, tak ještě před smrtí by se jim žilou pustit asi mohlo…mohou klidně věnovat i své baráky pro dobročinné účely, ať se dědictví nepohybuje na takových závratných cifrách…a těch pár dní mohou být za to pak i v hospicu někde…stejně důchody deklasují jenom státní kasu a Kalousek je z toho zase na antabus.

            0 0
    • v POHODÌ klokan  

      S tím mi jdi k šípku! :-)

      To, že jsou kvůli tomu odborníci nuceni svolávat konferenci, je podle mě už fakt příliš. Holt lidská blbost nezná mezí. Ale přesto by se s ní mělo neustále bojovat…

      0 0
      • Joseph de Sax  

        a že ty konference svolávají vždycky na poslední chvíli…asi ty zvuky ze Země je k tomu přinutily.

        Hold se to kumuluje všechno v jedno, tak si bojuj.

        0 0
      • Smazaný účet  

        Voe, nevíš jak to chodí. Na konferenci se zažádá o grant, sežene sponzor (a tady asi budou vidět, páč se toho média chytí), vytáhnou se příspěvky ze šuplíku nebo sesmolej nový, VYDÁ SE SBORNÍK a každej si zapíše publikační činnost.

        0 0
    • smith22  

      A ten konec světa nastane z ničeho nic v ten den 21.12.2012 nebo se svět začne hroutit už v průběhu roku?

      0 0
      • Joseph de Sax  

        myslím, že je už dost zhroucený a bude div, jestli ještě do toho 21. vydrží pohromadě…

        0 0
      • Ondry  

        oficiální verze podle mayů je ta že začne novej cyklus a vrátí se Bůh Bolon Yokte

        a ti co věří v konec světa tak mi prosím pošlete všechen váš majetek a třeba i majetek souseda, na onom světě ho nebudete potřebovat :)

        0 0
        • Smazaný účet  

          no, je to bůh války…

          0 0
          • deleteduser  

            není to nakonec ivo aštar benda?

            0 0
          • Ondry  

            zrození a války pod tím si můžeš představit všechno, mě stačí když přijde a tím vyvrátí pár náboženství :)

            0 0
            • Joseph de Sax  

              konec je pro všechny stejně krásný…zavřeš hubu, prdneš trochu zelené vody a je po tobě…

              0 0
              • Ondry  

                konec světa jednou bude, ale mayové nejsou ti co řekli že nastane 21.12. a já stejně myslím že ty to víš

                0 0
      • l-e-t-o  

        teď mě tak napadlo :) Když má být konec světa 21.12.2012, tak to vlastně znamená, že lidi na Novém Zélandě a na těch prťavých ostrovech umřou jako první (nebo se jim něco stane jako prvním) a my už to budeme vědět, že se něco blíží.

        Je to stejný princip jak příchod nového roku.

        0 0
        • Ondry  

          jo a boháči si můžou pronajmout letadlo a 24× oslavit konec světa :)

          0 0
        • Joseph de Sax  

          zajímavé je, že mentálně na to začínají nemít i ti, co normálně na to mentálně nemají…

          0 0
    • Ondry  

      Je mi jasný že se tady nějakej odborník najde, ale nemáte někdo reálnou fotku toho mayskýho kalendáře? všude jsem našel plno obrázků jak to má fungovat ty tři kruhy, nejblíž co jsem našel je nějaká replika, ale zajímalo by mě jak je to ve skutečnosti velký, všechny detaily, klidně sem hoďte nějakej odkaz na článek. Díky.

      Ps: věřím že drtivá většina národa to neví a tak se může poučit se mnou. pokud mi to někdo vyjasní.

      0 0
      • Joseph de Sax  

        jednoduchý…malý ma asi 27let, střední něco přes 500 a velký přes 21tis let…avotomtoje.

        0 0
        • Ondry  

          mám knížku kde se tomu věnují sice ne od žádnýho vědce, ale danikena ale nevím v které to je tak se mi to moc hledat nechce že bych to z tama vyňal

          0 0
          • Ondry  

            ten malý je 13 dní (týden?)

            ten větší asi 20 (měsíc?)

            ten jejich rok má nejak 260 dní?

            budu muset pohledat tu knížku

            0 0
          • Smazaný účet  

            Erich von Däniken je rozhodně věrohodný zdroj :-)

            0 0
            • Ondry  

              jo já vím že není, ale tak on si to všechno nevymýšlí a většinu informací přejímá a to s tím kalendářem se dá ověřit

              0 0
              • Peslezedirou  

                Postupje jiným způsobem, než všichni archeologové. přirovnal bych ho k páteru Krolmusovi, jemu se taky v jeho době a i po ní smáli, ale přesto měl v řadě věcí pravdu.

                0 0
                • Ondry  

                  potom co jsem se doslechl jak podplácel místního domorodce aby mu vyráběl nádoby z mimozemšťany a hrnce přepálil tudíž nešlo zjistit jak jsou staré, ale budiž třeba je to fáma

                  ale po tom co jsem si přečetl jeho knížku planeta lhářů už mu tak plně nevěřím, pořád, ale tvrdím, že vzpomínky na budoucnost mi trochu změnili chápání těhle věcí

                  0 0
                • Smazaný účet  

                  to je archeologie, jak od Dr.Zaiuse :-)

                  0 0
                • karliner  

                  A co teprve potom takovej Nostradamus…

                  Ten sice vůbec neexistoval, ale dodneška haldy lidí věří, že měl ve všem pravdu a všechno už dávno věděl :-)))

                  0 0
      • treatt  

        Fotku určitě mám, ale doma, když jsme byli v muzeích v Mexiku. A stříbrnou zmenšeninu odtamtéž nosím od té doby na krku – tak nevím, jestli díky tomu přežiju konec světa, nebo mě to naopak kvůli znesvěcení usmaží jako prvního, kdo říct :D

        Co Ti ale mohu říct rovnou, že to, co znáš pod pojmem „Mayský kalendář“, tedy ten systém kruhů se symboly vytesaný do kamene, to kalendář ve skutečnosti vůbec není :) Jedná se totiž o „sluneční kámen“, tedy v podstatě astrologickou pomůcku, díky jejímž pohybům z ní dokázali přesně vyčíst polohu planet, hvězd atd. Jejich kalendář je postaven na těchto znalostech..

        0 0
        • Ondry  

          budu rád když mi k tomu hodíš nějaký info navíc klidně i obrázky

          dřív než se lidi posali z toho konce světa tak jsi zadal do vyhledávače mayský kalednář a mohl jsis o tom něco přečíst , nebo převíst svoje datum na mayské a byli v něm rozepsaný roky čísla a ta jejich dvacítková soustava, teď když to napíšeš do vyhledávače tak už to najde jen konec světa

          ps: budu rád když mi vygoogluješ ten kalendář

          0 0
          • treatt  

            Piedra del sol

            Piedra del Sol je bazaltový disk o průměru 3,6 m a hmotnosti 24 tun. Byl objeven v roce 1790 pod dlažbou hlavního města v Mexico City. Historikové se domnívají, že disk představuje pět civilizačních období na Zemi, ze kterých čtyři období již uplynula a v pátém, posledním období se nachází současná civilizace.

            Pokusme se řešit aztécký kámen a jeho symboly jako kryptogram. U tohoto kryptogramu jsme si jisti tím, že zpráva nebude šifrována. Aztécký disk je kruhový a v jeho středu je vytesán v kružnici malý sluneční kotouč s tváří boha slunce Tonatiuha. Dále vidíme na disku pět soustředných mezikruží.

            V prvním mezikruží kolem slunce se nacházejí čtyři čtvercové objekty, pátý čtvercový objekt se nachází nahoře v posledním pátém mezikruží. Člověk nemusí být ani astronom a na otázku, co se nachází kolem Slunce, odpovídá automaticky – planety. Pokračujme v řešení kryptogramu s tím, že položíme rovnítko mezi slovy objekt a planeta.

            Páté vnější mezikruží tvoří dva hadi, kteří obtáčejí disk, jejich hlavy se setkávají naspodu disku a jejich ocasy drží nahoře zvednutou „PÁTOU PLANETU“. O této planetě nám chce kryptogram něco vypovědět.

            Shrňme si to, co jsme dosud zjistili: “Disk představuje sluneční soustavu se Sluncem a pěti planetami. Zvlášť je zdůrazněna jedna z pěti planet. Pátá?“

            Na disku jsou použity tři druhy označníků, které mají tvar našeho písmene A, jsou trojdílné a zdůrazňují některá mezikruží. Vnitřní sluneční kotouč je zdůrazněn jedním označníkem, mezikruží druhé a třetí je označeno čtyřmi označníky.

            Druhé mezikruží je rozděleno dvojitými paprsky na 20 dílů. Třetí mezikruží je rozděleno jednoduchými paprsky na čtyřicet stejných dílů a dále toto mezikruží tvoří čtyři označníky umístěné po 90 stupních o celkové délce dvanácti dílů. Celkem by toto třetí mezikruží mělo 52 stejných dílů.

            Druhé a třetí mezikruží představuje dva časové cykly. U Aztéků je známý 52-letý časový cyklus uctívání nebes. Cyklus o délce 52 dílů se tedy vztahuje k epoše 52 pozemských let. Čísla 52 i 20 lze dělit čtyřmi, jak na to upozorňují označníky. Dostáváme tím „malou shodu cyklů“, poměr 13 ku 5. Čtyři malé shody pak tvoří “velkou shodu cyklů“ poměr 52 ku 20. Shody vyjadřují synchronicitu v obězích dvou planet, např. setkávání se v perihelu.

            Číslo 18993,52 dní, jako součin 52×365,26 dní, je aztéckým magickým číslem pro velkou shodu.

            Můžeme toto magické číslo podělit číslem 20 z druhého mezikruží a dostáváme tím dobu oběhu dotyčné planety. Výpočet určuje pro tuto planetu dobu oběhu P = 949,7 dne. Porovnáním údajů z TAB1 zjišťujeme, že se jedná o planetu na dráze n = 6 , s názvem AZTLAN , která již neexistuje a která měla původní dobu oběhu P6 = 975,5 dne.

            Aztécký Sluneční kámen tedy pojednává o bývalé páté viditelné planetě AZTLAN

            0 0
            • Ondry  

              myslel jsem že sis přečetl aspoň jeden z mých odkazů, dokonce by stačilo na ten který jsi reagoval, viz. obrázek Sluneční kámen jsem nikdy za mayský kalendář nepovažoval, předpokládal jsem že jsi mě pochopil proto jsem po tobě chtěl info i tak díky

              chtěl jsem fotku z kamene, mayského kalendáře, když napíšeš maya kalender do googlu tak ti to vyhodí právě aztécký sluníčko

              0 0
              • treatt  

                Aha, sorry, blbě jsem pochopil, respektive nečetl pozorně :)

                0 0
            • Joseph de Sax  

              pátá planeta je Nemesiz…akorát je to popleteno mezi sebou všechno…

              0 0
    • Ondry  

      kdyby to někoho móc zajímalo, až tak moc že se odváží číst

      0 0
    • Ricci  

      Uz aby to tu konecne bolo…

      0 0
      • Ondry  

        když se stane cokoliv tak to bude neuvěřitelná pecka a doufám v to!

        0 0
      • Krys  

        Presne. Možno potom ľudia prestanú robiť zo seba idiotov a prestanú otravovať s takýmito kravinami.

        Aj keď nerobím si ilúzie, že po niekoľkých rokoch sa zabudne a príde zas niekto s nejakou zaručene pravdivou predpoveďou o konci sveta.

        0 0
        • Ondry  

          nepřestanou nikdy za posledních 20let byl konec světa asi 50× při jednom se hromadně zabilo 530 lidí byl to rok 2000 (upálili se)

          0 0
      • Joseph de Sax  

        no ono to tu už dávno ale je…

        0 0
    • John Tequila Lemon  

      Nejvyssi cas, zalozit cirkev „Spaseni 2012“ … zalozit u banky ucet … a za maly polatek zbavit hrisnika hrichu … aby na konci tohoto roku odesel „v klidku“ … No, nevite nekdo, co vsecko potrebuju k tomu, abych zalozil cirkev? ;-) K zalozeni uctu rady nepotrebuju …

      0 0
      • Ondry  

        hej to je můj plán :D cirkev ti neuznají takže ti stačí sekta tak na rychlo to stačí :) akorát já beru všechno od peněz až po baráky

        0 0
        • John Tequila Lemon  

          Zamysli se … napakujeme se klidne oba … musime pracovat koordinovane … jeden musi sirit paniku a druhej musi „zbavovat hrichu“ … ja nejsem dobrej panikar … myslis ze bys zvladl tudle pulku podniku?

          0 0
          • Ondry  

            no já jsem tady strašně mockrát napsal, že konec světa nebude naštěstí si to nikdo nečte, takže to zas takovej problém nebude, jo panika mi jde :D jdu na věc

            0 0
      • Smazaný účet  

        no, nějaký věřící by ti měli stačit :-)

        0 0
    • Ondry  

      hej lidi já se spletl konec světa bude! jestli se chcete vykoupit, čímkoliv, piště John Tequila Lemon on na to má spešl štempl o našeho cool Boha :)

      uzávěrka je 20.12.2012 pokud do té doby nebudou peníze na účtu nebudete mít nárok na pamětní tričko

      0 0
      • John Tequila Lemon  

        No lidi … byla tu teď jedna … chtěla rozřešení. Děsně zhřešila, vařila manželovi obědy z polotovarů. Jako to je vážnej hřích. Být v pekle a na věky mít v břiše betonovou tvárnici … a nemoci se vy*rat … přesně takový je za to trest. Ale myslím, že paní se podařilo zachránit, dostala sadu modliteb, a po dalších 3 sezeních na tom bude hádám už dobře. Mír s Tebou, sestro.

        A vy ostatní, bratři a sestry, neváhejte … odčiňtě své hříchy. Záleží jen na Vás, zda věčnost bude naplněna klidem, nebo utrpením za hříchy pozemské.

        0 0
    • White2146  

      Taky mně ještě napadlo, že se tady nikdo nezminuje o vibracích díky kterým vubec existujeme. Četl jsem neco o tom že po roce 2012 máme přecházet na vyší vibrace (které sou dobré) a tím nabydeme rozšířeného vědomí.

      0 0
      • John Tequila Lemon  

        Tydle pozitivni hlasky neprospivaji nasi cirkvi … kus chlape … ;-)

        0 0
      • ememem  

        kludne zavolaj sem tam ti budu rozumiet isto lepsie jak tuna.

        0 0
      • Krys  

        Včera som robil deťom na večeru palacinky. Cesto sa mi vôbec nepodarilo, palacinky sa trhali, navyše som nevedel nájsť metličku z husacích pierok, takže panvicu som mal zbytočne moc mastnú. Cítil som sa totálne frustrovane.

        Teším sa, že jedného dňa prepnem na vyššie vibrácie a už nikdy viac nepokazím palacinkové cesto a vždy budem mať jasno v tom, kde je metlička z husacích pierok.

        Niekedy rozmýšľam, či deti už nie sú na tých vyšších leveloch, pretože tie moje včera zjedli tie strašné palacinky a dožadovali sa ďalších.

        0 0
        • Smazaný účet  

          jsou dvě verze dětí – kyseliny a vybíravý frfni…evidentně máš doma tu první verzi :-)

          ale teda nevim, která je v důsledku lepší :-)

          0 0
      • White2146  

        hm tak vibrace taky ne? Tak když ma skončit svět jak ho ted známe tak to znamená že „přejdeme do dalšího levelu“ to znamená do vyších vibrací.

        Sak ono 22.12 se vám udělá jasno..

        0 0
        • Ondry  

          Má skončit svět tak jak ho známe hmm přesně tohle to znamená že přejdem na vyšší vibrace… to si děláš prdel? nebo se ti v dětství stalo něco strašnýho?

          Je mi jasný že vysvětlovat to tobě je jako házet perly sviním, navíc je to tady několikrát napsaný takže stručně

          • začne novej cyklus
          • má přijít Bůh zrození a války
          0 0
          • ememem  

            vy dvaj aby ste si spolu na jednej izbe rozumueli…

            0 0
            • Ondry  

              Tak si to přečti ještě jednou a pak to posuď!

              Kdyby ti to nedošlo tak s ním nesouhlasím a já si necucám informace s prstu. Jen zhodnoucuju všechny zdroje ke kterým jsem se dostal.

              0 0
              • ememem  

                ved to ja vidim, nicmenej placas neoveritelne nezmysly rovnako ako on.

                0 0
                • Ondry  

                  To co plácám je překlad z mayských textů.

                  Jediný co můžeš zpochybňovat je překlad a pochopení toho textu.

                  Myslím si že to co jsem napsal není nic oproti tomu co hlásá bible. A mě osobně tohle přijde mnohem mnohem realističtější než ,,písmo svaté"

                  0 0
                  • ememem  

                    jaj aha. objavil a prelozil mr erich däniken?

                    0 0
                    • Ondry  

                      To pochybuju a nikdy jsem to neřekl.

                      I tak proč by v jejich textech nemohli mít napsaný že se vrátí jejích bůh, nebo jeden z mnoha?

                      Vždyť to je základní náplň všech textů všech možných i nemožných civilizací.

                      0 0
                    • Smazaný účet  

                      tomu věř, to je férovej chlap…něco jako Michael Moore

                      0 0
                      • ememem  

                        sak preto som sa pytal. oboch mam rad, ale ericha asi radsej, curak je rovnaky ale aspon neni komunista :-)

                        0 0
                • Ondry  

                  .

                  0 0
      • Smazaný účet  

        se mi zatim rozvibrovala jenom bránice, ale pokračuj, takhle ty vyšší vibrace třeba dáme. :o)

        0 0
      • jIrI___  

        Na jaké frekvenci vibruješ?

        0 0
    • Peslezedirou  

      http://www.youtube.com/watch…

      Hoši hoši :-)

      0 0
      • Ondry  

        Pěkný dokonce jsem se na to do díval celý.

        Jediný důkazy o pravosti jsem našel na stránkách vesmírní lidé což je určitě hodně věrohodnej zdroj.

        I tak kdyby to byla pravda tak oni nás chcou odzbrojit páč jaderný zbraně jsou jediný co je může zničit ;) Nebo při útoků by jsme použili jaderný zbraně a tím by jsme jim zničili planetu kterou chtějí kolonizovat ;) (film znamení)

        Pokud by si nás nevypěstovali nevím proč by se mnohem vyšší inteligence měla s náma o něčem bavit, já taky našeho psa neučím psát konspirační teorie na bf :)

        0 0
        • Smazaný účet  

          nojo, ale co ty víš, co dělá, když se zrovna nedíváš! ;-) nemáš náhodou v PC jeden uživatelskej účet navíc? :-D

          0 0
          • Ondry  

            no občas je u mě v pokoji a tváří se já nic já muzikant, no sakra že by? :D

            0 0
      • Joseph de Sax  

        jasně v tom cítím kozí mlíko…

        0 0
      • Smazaný účet  

        tak…a bylo to v TV, tak je to pravda!

        0 0
    • Peslezedirou  

      397 už to začíná…

      0 0
    • Peslezedirou  

      400

      0 0
    • Rychlej turista  

      Je to vážné, už i Němci zdražují. Dneska mi zdražili bezolejovou proteinovku :-(

      0 0
    • Pilda  

      Dovolte, abych sem vás upozornil na fakt, že excentricita oběžné dráhy měsíce se významně změnila (efekty změny se už dají pozorovat volným okem),

      jako se změnila dráha země v posledných letech. Magnetické póly země se taktéž výrazně změnili (NASA, CNN) . Podle studie vykonané astrofyzikem

      L.Lorio (on the anomalous secular increase of the eccentricity of the orbit of the Moon, Březen 2011) empiricky zjistitelný růst „excentricita“ drá­hy

      měsíce, se dá vysvětlit jen s hmotou porovnané s Jupiterem, vzdaleným 200AU (astronomických jednotek).

      Po publikovaní této studie musel Dr. L.Lorio podepsat smlouvu o utajení a nasledné nebo další publikace v tomto tématu

      . Tato studie podporuje nasledujici fakty.Významně se změnili oběžné dráhy planet v naší soustavě. Globální oteplování se neděje jen na zemi, ale byli

      spozorované v jiných planétach v naší soustavě (hlavně Mars a Jupiter). Jasně je pozorovatelný exponenciální vzrůst ( množství a intenvzivně)

      zemětřesení, vulkanických aktivit a anomálií v počasí.

      0 0
    • Biker jak Pes  

      http://www.osud.cz/…oveho-mracna

      Je to tady, už se to blíží!

      0 0
      • Ondry  

        I když těmhle věcem rád věřím, bývám k nim co nejvíc skpetickej.

        Hned první věc, stránka která se jmenuje osud.cz vypadá ,,velmi důvěryhodně" jako zdroj uvádí uvádí obdobnou stránku, která má v nabídce ilumináti konec světa a starwars, to už asi nepotřebuje ani komentář.

        Ocenil bych nějakou fotku toho viditelného efektu. Místo pár počítačových výtvorů a nějakých pseudovědeckých nákresů.

        To je můj laickej pohled nikomu to nenutím.

        Dál, nemám s fyzikem nic společnýho, ale

        Foton se pohybuje rychlostí světla, (každej ví, že světlo letí k zemi něco přes 8 minut) tak by mě zajímalo co je to za divný fotony že stojí?

        0 0
      • Pilda  

        Zde máš popis, http://tajomstva.org/…versus-aura/

        0 0
    • campijozo  

      Konec světa? JE toho plný net a ještě to dáváte sem? Kdo to má pořát číst :D. Nevěřte tomu konec světa bude, ale ne 21.12. Bůh ví za kolik století či tisíciletí bude konec světa. Jednou ale určitě bude. Možná se toho 21.12. Stane něco neobvyklého ale konec světa to určitě nebude! ;)

      0 0
    • Ondry  

      Tak nějak mě napadlo že náboženství (křesťanství) je nejlepší marketingovej tah za posledních pár tisíc let

      0 0
      • Pilda  

        Asi takto : http://www.uloz.to/…ition-cz-avi nebo na You Tube je toho mraky

        0 0
        • Ondry  

          no teď jsem se na to do díval tak to ještě hodnotit nebudu, myslím že tenhle rozcházející se pocit budu mít dlouho, každopádně vidět takovej ,,dokomentů" deset v krátké době tak je to pomalu na sebevraždu

          0 0
    • artorie  

      Mě by zajímalo, co budou 21. 12 lidi vlastně dělat. Budou válčit, zabíjet, znásilňovat? bude mír?

      Já plánuju dlouhej vílet na silnice do alp s dědou

      0 0
    • Smazaný účet  

      už je to tady! :-)

      http://img.mf.cz/…trip212.jpg

      0 0
    • jizby  

      Pozitivní poselství pro ty, kdož se trápí obavami.

      Fakt to funguje!

      http://youtu.be/81Vpx3asOEo

      0 0
      • Smazaný účet  

        tam kromě vzduchovek a rachejtlí ještě prodávají hulení, ne? a v množství větším než malém…

        0 0
      • jIrI___  

        Taková videa mám rád. Hned člověk zjistí, že fakt není takový debil, jak si občas myslí, a existují i podstatně horší případy.

        0 0
        • Ondry  

          z prvních slov jsem se lekl že se ti to fakt líbí :)

          0 0
        • jizby  

          Tak na tom, že to je debilita se snad shodnem, ale o to mi vůbec nešlo. Mě na tom zaujalo to, že ten smích se na mě silně přenášel, jak zívání. Přesto, že je to hraný a ještě blbě. Pustil jsem si to párkrát a pořád se musím smát. Tak by mě zajímalo, jestli to na vás účinkuje taky tak.

          Jestli ne, tak se asi vracím do dětských let. :)

          0 0
    • jIrI___  

      http://www.novinky.cz/…usilova.html

      další důkaz o blížícím se konci světa:

      skupina roku: Mandrage

      skladba roku: Půlnoční

      zpěvák roku: Tomáš Klus

      0 0
    • Smazaný účet  

      možná to bude trochu později…

      http://goo.gl/ZSUT8

      0 0
    • Teddy  

      asfaltové cyklostezky to je konec světa:(

      0 0
    • Smazaný účet  

      že by?

      http://goo.gl/PbFDd

      0 0
      • Rychlej turista  

        Anak Krakatoa už brzy bude dospělý, tak to třeba Země vezme všechno jedním šmahem a dočista :-)

        0 0
        • Ondry  

          I Yellowstone je prej slušně napjechovanej, že by to celkem zostra zredukovalo život na zemi, přesněji ty náslekdy.

          0 0
          • Rychlej turista  

            Jo, ten taky.

            0 0
          • jIrI___  

            Ještě že tu máme Aštara Šerana, není se čeho bát.

            0 0
            • Ondry  

              Musel jsem se zeptat aspoň Wiky vo co go?? A vypadá to, že je nám Aštar Šeran pěkně k hovnu páč nedodržujeme vesmírný zákony lásky :)

              0 0
              • jIrI___  

                Tak to jsi v pytli. Já je naštěstí dodržuju hned od doby, kdy mě Vesmírní lidé objevili a já začal šířit jejich poselství a pomáhat lidstvu ke spasení :)

                0 0
      • Rychlej turista  

        Fukušima taky ještě neřekla svoje poslední slovo. Na Aljašce plešatí lední medvědi a v průběhu roku Amíci očekávají, že Fukušima připluje k jejich západnímu pobřeží. A jestli se zhroutí domeček 4. reaktoru s bazénem vyhořelého paliva, tak máme vyřešenou penzijní reformu i u nás.

        0 0
        • Rychlej turista  

          Další konspirační teorie (loňská nabídka Putina na přestěhování pár desítek miliónů Japonců na Sibiř) se pomalu stává realitou. Budova 4. reaktoru stojí už jen silou vůle.

          0 0
          • Coffin Corner  

            To nebyl Putin ale Žirinovskij ;)

            0 0
            • Rychlej turista  

              Jo, je to možné, ale ne zas až tak důležité, kdo to nabídl. Důležitý je fakt, že neexistuje žádný plán, jak to zlikvidovat (což nedávno přiznala firma, co se na likvidaci podílí) a tak se jen doufá, že to nějak dopadne. Takže pokud jim to spadne, je vymalováno.

              0 0
              • jizby  

                A to jako má spadnout nějaků kus ze zbytku té lehké nástavby, co nestačil odnést první výbuch vodíku,

                nebo něco z toho železobetonovýho monolitu pod tím, který zatím vážně nenarušilo nic, včetně zemětřesení? :-)

                0 0
                • Rychlej turista  

                  Jestli jim spadne bazén s vyhořelým palivem (z 30 m výšky), které se tak zoufale snaží chladit, tak to můžou zabalit a jít domů.

                  0 0
                  • jIrI___  

                    Ještě že Aštar Šeran už čeká se svou flotilou nedaleko oběžné dráhy připraven vyzvednout své věrné ovečky.

                    0 0
          • soc  

            Tak co už spadla?

            0 0
            • Rychlej turista  

              Už to nesleduji, ale jestli jim to spadne, bude to ve sdělovadlech.

              0 0
              • soc  

                No já nevím, v květnu to stálo silou vůle, plánovalo se stěhování milionů Japonců, už v té době zabila radioaktivita z Fukušimy tisíce lidí a furt nic… jsem zklamán… nebo klamán?

                0 0
                • pepek  

                  Prý zatím do Ruska nedoplavali, takže nikdo nic neví

                  0 0
              • ememem1  

                tak to je skoda, bol si taky spolahlivy zdroj zarucenych informacii. co teraz s nami bude?

                0 0
              • jIrI___  

                Zahráváš to na remízu? :)

                0 0
                • Peslezedirou  

                  http://zpravy.idnes.cz/…ranicni.aspx?…

                  Jen aby z toho nebyla výhra stylem ko :-)

                  0 0
                  • jIrI___  

                    Přeci bys nevěřil zprávám psaným na idnesu…

                    0 0
                  • soc  

                    zametaji stopy!!!

                    Zas je fakt, ze po Fukusime bylo u nas zemetreseni presunuto z kategorie zatizeni, ktere muzou zpusobit vyznamne skody na zarizeni, do kategorie, ktera jen jen kousek nad provoznimi podminkami.

                    0 0
                • Rychlej turista  

                  Pokud jim to spadne, tak to neutají, takže je zbytečné okolo toho čenichat, ztráta času.

                  0 0
                  • soc  

                    Jasne, v kvetnu delali vsichni bubububu a protoze se nic nedeje, tak uz je to mimo zajem a nikdo neprizna, ze byl se svym odhadem mimo…

                    0 0
                    • Rychlej turista  

                      To vyhořelé palivo je tam furt a spadnout to taky může kdykoliv. Co je na tom nepochopitelného? Nebo ti to přijde jako stabilní a bezpečný stav?

                      0 0
                      • Ondry  

                        Já bych to řek takhle, pokud tam člověk sám nezajde sám si to nezkontroluje tak by s nezničitelnou jistotou neměl tvrdit nic.

                        0 0
                      • soc  

                        V květnu to stálo silou vůle… a stojí doteď… 7 měsíců silou vůle…

                        Jako já s Tebou vlastně souhlasím, ale jde mi o přehnaná a manipulativní tvrzení používaná médii… ať už oficiálními, nebo těmi na straně různých konspirantů a dalších zájmových skupin…

                        Přečti si i ten odkaz od RT… tisíce mrtvých kvůli Fukušimně?

                        Citace: This new ‚wave‘ of radiation is, of course, in addition to previous waves that have already killed thousands of people, many of whom were children, and sparked a considerable uptick in cancer cases.

                        Learn more: http://www.naturalnews.com/…diation.html#…

                        0 0
          • JakeF  

            A teď už spadla?

            0 0
    • Teddy  

      Toho 21.12.2012 bych udělal nějakou vyjížďku, protože když už umřít tak alespoň na kole. Kdyby to končilo třeba zemětřesením, v důsletku sopečných výbuchů, tak by myslím naše staré traily byly mnohem zajímavější, třeba bunny hopy nad puklinami by mohli být super a byl by to zároveň zážitek na který bychom do konce života nezapomněli:)

      0 0
      • Smazaný účet  

        myslíš, že ti bude integrála a chrániče stačit? :-)

        http://youtu.be/m-ZG2nyUXiY

        0 0
        • Teddy  

          pěkný jenom nechápu proč ti lidé před tou vlnou utíkají??? Já bych se alespoň chvíli kochal, stejně nemají šanci. Integrálu bych nebral vždyť to bude stejně poslední vyjížďka:)

          0 0
          • Zlatka  

            No to jsem zvědavá jestli se přes ty davy ožralých dostaneme někam za Prahu.

            0 0
          • treatt  

            Na takový už asi bohužel nepůjde ani zasurfovat :)

            0 0
        • treatt  

          Astronautům by se naskytla naprosto dech beroucí podívaná :)

          0 0
          • Smazaný účet  

            a pak to hlášení:

            Tady Houston pro ISS, slyšíte mě? Máme problém…

            0 0
          • iron.hide  

            no super, nech sa tu stane cokolvek, tak na ISS sa budu len pozerat; a po par mesiacoch zdochnu od hladu :D

            0 0
      • Ondry  

        No hlavně, že je to na konci roku páč letos půjde do kin celkem kopec parádních filmů, tak si je snad stihnu stá… jít na ně do kina :)

        0 0
      • jizby  

        To není špatný nápad. A protože katastrofy je nejlépe sledovat z vyvýšeného místa, navrhoval bych např jet na Říp.

        Samozřejmě jen v případě, že bude hezky. V případě hnusného počasí je mnohem pohodlnější umírat ožratý v teple domova.

        0 0
    • Pipa  

      500 :-)

      0 0
    • eredin  

      (:

      0 0
    • Smazaný účet  

      první těsně mimo, bude tu už za dvě hodiny a dvacet minut! :-)

      http://events.slooh.com/

      0 0
    • Rychlej turista  

      Další reálná možnost se rýsuje i tady. Tentokrát ŠOS další agresi zřejmě už jen přihlížet nebude.

      0 0
      • pepek  

        Čoveče, skoro bych řekl, že z toho máš radost.

        0 0
        • Rychlej turista  

          Měli je zastavit už v Libyi, nemuselo tak daleko dojít. Izrael, USA a jejich nohsledi z NATO teď mají v písku namalovanou jasnou čáru, kterou nesmí překročit. Záleží jen na nich, jestli se rozhodnou rozpoutat něco, co už možná nepůjde zastavit. Když jsem o tom, co se děje nyní, psal před rokem, tak se mi tehdy ememem vysmál, že něco takového s 1 000% pravděpodobností nehrozí. A v tom je přesná příčina, proč jsme tam (svět), kde jsme – naše lhostejnost a víra, že se nás to netýká. V historii se dá dohledat, jak se k agresi v Libyi ememem stavěl a jak si přál, ať se Arabové mezi sebou povraždí. Přitom vše je to naše dávno plánovaná práce:

          Video Wesley Clarka s českými titulky z 3. října 2007: 7 zemí do 5 let.

          0 0
          • ememem1  

            ak nasa civilizacia zakape (myslim tym judeo-krestansku civilizaciu) tak jedine na to na co zakapal aj rim. a mame na to imho bohuzial docela slusny nabeh. tym tvojim politicko-vizionarsko-fantasmagoristickym teoriam sa smejem stale lebo su uplne mimo, tak na urovni kazni astana serana a docela sa nimi zhadzujes.

            mimochodom ked o nejakych mocenskych spinavostiach rozprava w. clark tak to je jak keby judas kazal. (vid. jeho uloha v byvalej juhoslavii)

            0 0
        • Rychlej turista  

          Tak se necháme překvapit, jak to bude. Teď ruské ministerstvo obrany pravdivost této zprávy popřelo. Každopádně se něco děje, kdy tuto dezinformační kampaň zahájila Clintonka zprávami o ruských vrtulnících.

          0 0
      • JakeF  

        Taky ti to nevyšlo… Hele, jestli ty oni tvoje zdroje nejsou tamto… Nespolehlivý :).

        0 0
        • Rychlej turista  

          To jako chceš říct, že USA a jejich nohsledy z NATO osvítil Duch svatý, že tak rychle vzali nohy ze Sýrie na ramena a najednou přistupují na jednu dohodu za druhou? Vůbec netušíš, jak blízko jsme byli III. světové. Té horké.

          0 0
          • JakeF  

            A ty tvý zdroje teda říkaly, že se nemusíme bát, že teď ještě třetí světová nebude?

            0 0
            • Rychlej turista  

              To nemusejí říkat žádné zdroje – to vidíš, pokud sleduješ mezinárodní dění. Západ poslední měsíce dělá věci pro něj (ještě před nedávnou dobou) nepředstavitelné. Pro nejbližší období je proto toto nebezpečí zažehnáno.

              Já to beru obráceně, než jak tě to učí ve škole – tedy ne, že se děje to, co masmédia vyprávějí, ale že se zpravidla děje to, o čem tak „zoufale:“www­.literarky.cz/po­litika/svet/16359-cnn-cenzurovala-rozhovor-o-syrii

              mlčí.

              Že tomu tak je, brzo možná poznáš na vlastní kůži. Všechny Západem vycvičené, vyzbrojené, sponzorované a do Sýrie přepravené teroristy se v tam vyhubit nepodaří, takže ten zbytek se vrátí zpět, k nám do Evropy.

              Zprávě uvedené v masmédiích lze věřit teprve tehdy, až když je oficiálně popřena nebo vyvrácena.

              A na závěr tady máš jednu hezkou konspirační teorii přednesenou v roce 1969 :-)

              0 0
    • Smazaný účet  

      pěkný článek, popisující příčiny sice ne konce světa, ale konce naší civilizace, tak jak jí známe…

      http://euportal.parlamentnilisty.cz/…ilizace.aspx

      0 0
    • WEGO  

      všichni tu chcípneme áááááááááááá

      0 0
    • siafu  

      myslím, že v tom nevidím problém

      0 0
    • Smazaný účet  

      za chvíli jsou tu :-)

      http://www.examiner.com/…ing-to-earth

      SETI to sice popírá…ale pravda už je jednou venku :-)

      http://www.seti.org/node/825

      0 0
      • Ondry  

        Kdo by to byl řek, že tohle je ten správnej tvar pro cestování vesmírem :)

        0 0
    • Smazaný účet  

      tak prý až v roce 2100

      tak to jsme v pohodě :-)

      http://www.novinky.cz/…i-vedci.html

      0 0
      • Ondry  

        No já kdysi četl, že ten kalendář taky není na 101% dobře přelouskanej, něco jako 2126. (snad jsem to nečetl tady)

        0 0
    • osha  

      To jako nebude Ježíšek letos, jo? No to je teda super, a já sem zrovna letos nezlobil a přál si silničku :(

      0 0
    • Smazaný účet  

      v Rusku na to jdou lišácky – konec světa zakážou! :-)

      http://czech.ruvr.ru/…19/88683273/

      0 0
      • vasek80  

        Tak na vítr a déšť už to zkoušeli, konec světa je logicky na řadě.

        0 0
        • mirabike  

          no jestli ho můžou zakázat..:D ale způsobit by ho rozhodně dokázali…

          0 0
    • Smazaný účet  

      i kometa bude…jako před 2012 roky…

      http://www.novinky.cz/…-uplnek.html

      velebte Kozla! 666! :-)

      0 0
      • Ondry  

        jen pro zajímavost, čet jsem, že prej to číslo 666 je nejspíš blbě přeložený a bylo to něco kolem 612, přesně si to nepamatuju zdroj sem zapoměl a … :)

        0 0
        • Lišák  

          Ale uznej, že 666 vypadá líp, než 612. Dokonce i líp, než 650B :-)

          0 0
          • vasek80  

            Možná že až se 650B stane standardem, tak skutečně nastane konec světa a Zlatka odvede pravověrné do země zaslíbené a jen jí oddaní přežijí.

            0 0
    • l-e-t-o  

      jo, 21.12.2012 určitě bude konec světa, protože to je termín odevzdání mé diplomky :)

      0 0
      • jIrI___  

        Co si ODS zasela, to taky sklízí…

        0 0
        • Ondry  

          aháá, ona se ta mapa mění když jsem to sem dával, tak byla více méně celá červená…

          0 0
          • vasek80  

            Ve Varech už jen o 7 hlasů. U nás modro. Bez Pospíšila by byly totálně v rici.

            0 0
    • mais  

      akorát, že kluci indiánský neříkali konec světa, ale konec věku, takže já nakupuju šampus, abych mohl oslavit, že konečně zmizí převažující lidská blbost a arogance…přece musím pořádně oslavit konec blbých politiků a nadutých manažerů a samozřejmě neopomenut oslavit i konec nadutých cyklistů, motorkýřů a autařů, předpokládám, že v roce 2013 již potkám jen slušné kolaře, motocyklisty a automobilisty a táááááákhle moc se na to těším, jen jsem zvědav, kolik tu pak zůstane lidí, kolik zůstane lidí na serverech o motorkách a o autech..kaž­dopádně už se na příští sezonu děsně těším, jak na kole, tak na motorce i autem..

      0 0
    • Smazaný účet  

      další v pořadí:

      http://czech.ruvr.ru/…19/91755123/

      hledá se Bruce Willis :-)

      0 0
    • jIrI___  

      A je to stále blíž a blíž… http://www.novinky.cz/…umbijka.html

      0 0
    • Ondry  

      Chtěl jsem se zeptat pamětníků :) v roce 2000 tuším byl taky nějakej konec světa, byl kolem toho taky takovej rozruch jako je dnes kolem konce cyklu? I když je to ,,jen" 12 let tak něco jako masírka internetem přece jen nebyla ?!

      0 0
      • Smazaný účet  

        To bylo kvůli starším compům, že nenajedou na letopočet > 1999…

        0 0
        • Ondry  

          A to žádnej IT neřekl, že je to totální blbost?

          Nebo to bylo něco jako: Paní učitelko promiňte, že nemám domácí úkol, ale omylem jsem dělil nulou a shořel mi papír :)

          0 0
          • Smazaný účet  

            ona to ale v tý době blbost nebyla – kvůli úspoře každého bitu se v hodně programech používalo datum ve formátu DD.MM.YY

            no a v matematické posloupnosti 00 není PO 99, žejo…

            0 0
            • Ondry  

              no a co teda ty starý PC ukázali když se změnil rok?

              0 0
              • Smazaný účet  

                železu to bylo fuk

                0 0
              • Rychlej turista  

                Teď jsi chytrej, ale oni z toho fakt měli hranaté hlavy, protože tehdy tu tvoji dnešní zkušenost s rokem 2000 prostě neměli.

                0 0
              • se-se  

                nešlo o domácí PC ale o tisíce počítačů řídících životně důležité procesy. U těch opravdu důležitých to ošetřili předem, ale všechno se nedalo, takže do poslední chvíle nebylo jasné, zda se něco důležitého nezastaví – prostě nebylo v lidských silách to všechno zmapovat.

                0 0
              • vasek80  

                Nic ve zlém, ale to si nezažil a srovnávat to s dneškem nejde. Z konce Mayského kalendáře nikdo okolo mne neplaší. Tehdá plašil kde kdo.

                Co dnes řídí PC? od automatu na kafe po atomovky vše. A to že by začalo po půlnoci sříkat kafe z automatu by nebyl takovej *******, jako kdyby vyletělo 1000 atomovek ;-)

                0 0
                • Ondry  

                  Ty krávo, vy do mě jdete jak kdybych si z vás dělal prdel a přitom mě to fakt jen zajímalo.

                  Víte co vám teda napsal osobní počítač když ho nikdo nerestartoval, nebo to bylo železu jedno?

                  Já o počítačích vím hovno, takže kdyby jste mi hrdě a jednohlasně řekli, že všechny počítače napsali >>destroy humanity, tak bych vám to při troše fantazie sežral.

                  0 0
          • treatt  

            Říkalo se tomu Y2K a mělo zkolabovat naprosto vše digitální :)

            Byl o tom dokonce film snad :)))

            0 0
        • pelhrimov  

          No to byla tenkrát psina, musel jsem na Nový rok do práce a zkontrolovat tiskárny a zapnout všechny počítače. Jsme nadnárodní firma, tak v cetrále na to měli už rok předem celé oddělení, které lepilo na vše cedulky Y2K ready, viz. zahrádkáři v Kersku :) Lepilo se to i na zařízení, které žádný RTC obvody v sobě neměla. Je fakt, že jedno starší komunikační zařízení rok 2000 nepřežilo, když se pak restartovalo, tak se od té doby muselo provádět několik úkonů navíc, aby se rozeběhlo.

          0 0
          • Ondry  

            To je třeba pěknej příklad, co jsem chtěl slyšet.

            0 0
      • vasek80  

        Y2K a rozruch byl daleko větší. Nikdo do poslední chvíle nevěděl co se stane.

        0 0
        • Ondry  

          Tak to neví ani dneska, jenže media si vymyslely konec světa a drtivá většina přitom nemá ani tušení jak mayskej kalendář vypadá. A podobně to mohlo být s PC, IT se smáli a zblitek světa panikařil.

          0 0
          • vasek80  

            To ne, dnes je to úplně jiné. V televizi slyšíme a všude čteme, že se není čeho obávat. Tehdá jsem žádné uklidňující články ani zpravodajství snad nezaznamenal.

            0 0
            • Coffin Corner  

              Nutno poznamenat, že tenkrát to byl pro IT sektor dost slušný kšeft, počítače a programy se horečně měnily kde se jen dalo, takže strašení se hodilo do krámu… :)

              0 0
          • Rychlej turista  

            A teď si představ, že dodnes drtivá většina vůbec netuší, jak vypadá mapa Nového středního východu stará už spoustu let.

            0 0
    • smith22  

      Tak sem letos naposledy poryl zahradu, 20.12 zalezu do atomového krytu a budu čekat co se stane. :-)

      Mimochodem.Když to vezmu čístě teoreticky a budu trochu konspirovat: Konec světa má tedy údajně nastat 21.12.2012 – ale napadlo vůbec někoho, že kdyby konec světa měla zapříčinit válka(jaderné zbraně) tak ten válečný konflikt může vypuknout klidně zítra a to datum 21.12.2012 už múže být jen konečné završení zkázy? :-)

      0 0
      • Lišák  

        Jen tak na okraj – to ten svět bude končit po hodinových pásmech? Začne v Tichomoří, přes Asii, Evropu, Ameriku a zase v Tichomoří skončí? To bude zajímavé, když se bude někdo dívat z lodě stojící kousek od datové hranice východně směrem na západ.

        0 0
        • se-se  

          no a mě by zyse zajímalo, jestli to spočívá v tom že není možný přenos energie, tak by se zastavily i chemické reakce – to znamená že by naprosto vše živé i neživé tak nějak zatuhlo – ani by nebylo možné zemřít (i to potřebuje chemické reakce) o do důsledku vzato by ustaly u nervové vzruchy (i to je přenos energie). Na druhé straně se toho nemusíme bát, protože vlastně o ničem nebudeme vědět. Dovedeno do logických důsledků se vlastně naprosto zastaví čas a pak se opět rozběhne. Vlastně bychom to vůbec nezaregistrovali. :-)) Jestli ona scénáristům ta logika nějak neunikla.

          0 0
      • Ondry  

        já furt nevím o jakým konci se furt všichni bavijou

        0 0
        • Rychlej turista  

          Každý si pod tím představuje to, co potřebuje :-)

          0 0
          • Ondry  

            Cože?? Drtivá většina lidí potřebuje konec světa? :)

            0 0
            • nox159  

              poradna verejna oziracka a mrdacka hodinu pred koncem sveta :D

              jo sakra, potrebujem konec sveta :D

              0 0
              • Smazaný účet  

                jenom hodka…cece, to ani nestihnu obehnout vsechny ktere jsem chtel obtahnout a nevyslo mi to!

                0 0
              • Lišák  

                Mám malý dotaz. Píšu to pod Tebe, ale odpovědět může každý, kdo to ví. Ta hodina před koncem začne ve 23:00 20.12., nebo 23:00 21.12.?

                0 0
                • nox159  

                  ja bych to videl jasne na 23:00 20.12. pak o pulnoci se zjisti ze mame jeste den tak akce bude pokracovat do rana pak se lidi vyspi a v 23:00 21.12. se rozjizdi akce znova a po pulnoci kdyz se nic nestane se bude 95% lidi stydet a tech zbylych 5% se jim bude smat :)

                  0 0
                  • worlusho  

                    Já bych řekl, že budou pokračovat i přes den, a ve 23:00 už budou tuhý a proberou se tak za tři dny s pořádnou kocovinou a oknem :)

                    0 0
                • jIrI___  

                  To je fuk. Co ušetřím na dárcích, to pak můžu prochlastat :). Konec světa má samá pozitiva.

                  0 0
    • killme  

      čím dřív, tím líp. aspoň se bude něco dít, noviny budou mít konečně co psát, televize co vysílat a všichni se budou bavit na jednom velkém mejdanu, sem s tím koncem.

      0 0
      • smith22  

        Jenom blbni…:-)

        0 0
        • Rychlej turista  

          Fakt je ten, že tato hra na to, jak je vše skvělé, je už poněkud únavná :-)

          0 0
          • Ondry  

            přesně ták první verze matrixu, byla katastrofální :)

            0 0
          • maajkee  

            Staší se nedívat na televizi a nečíst bulvár a svět je mnohem příjemnější :)

            0 0
            • jIrI___  

              Aby byl svět mnohem příjemnější, tak bych musel přestat chodit do práce, do školy, do hospody, večer do města a navíc se odstěhovat někam blíž k rovníku :D

              0 0
              • Peslezedirou  

                6 set

                600

                :-)

                0 0
              • maajkee  

                Musíš si vybírat jen pozitivně naladěný kamarády a naučit se ty negativní lidi nevnímat, prostě si udělat takovej svůj svět :)

                0 0
            • erne100  

              Co nečíst diskuzní fóra? )))))

              0 0
    • bystřické  

      myslím,že majskej kalendář je něco jako odpočítávací hodiny,jak zkončí,budou se zde vracet ti,kteří tu už kdysi byli,pro které a s jejich pomocí byli postaveny ty obrovské stavby

      0 0
    • Teddy  

      Jak tak tady na to koukám tak pro některé by byl konec světa už jenom konec Bike-fóra, protože by ztratili svůj smysl života psát na Bike-forum:)

      0 0
      • Smazaný účet  

        Spíš naopak, by to bylo dobré pro uvědomnění si, jaký kus života tady zabíjíme ;-)

        Nevím, jestli se tady dá dohledat strávený čas, třeba cyklodiskuze.cz ho počítá…

        0 0
        • Teddy  

          mě ho v práci určitě počítá proxy server:)

          bylo by to zajímavé vědět třeba v poměru s tím kolik času strávíme na kole. Za mě zatím kolo vede:)

          0 0
    • pekoss  

      http://www.novinky.cz/…-a-voli.html

      jestli se jezis narodil driv, tak ve skutecnosti jeste neni rok 2012, tak mame jeste par let cas :)

      0 0
      • Ondry  

        Však Ježíšek pokud vůbec existoval se snad narodil na velikonoce ne? a navíc to nebyl žádnej syn Boží aspoň to říkal Tom Hanks a zkuste nevěřit Tomu Hanksovi :)

        A další ******* je, že ten kalendář je prej o pár tisíc let starší než bajka o ježíškovi tak nevím jestli to má vliv ;)

        0 0
        • cabbage  

          ano, podruhé se narodil na velikonoce;)

          0 0
          • Ondry  

            No já spíš narážel na jeden konspirační ,,dokument" kterej byl tak kvalitní, že se povaloval na youtubu, tam to bylo jináč, ale má smysl se hádat o tom kdo jak vypráví pohádky?

            0 0
      • Lišák  

        Tak pokud se narodil dřív, tak už rok 2012 byl, ne?

        0 0
      • maajkee  

        Co má společnýho mayskej kalendář s ježíšem a naším letopočtem? :)

        0 0
    • Coffin Corner  

      Tohle je alespoň hezky a originálně podaný konec světa: http://vtm.e15.cz/…-konec-sveta

      0 0
    • Smazaný účet  

      no, tady je to myslím docela jasné :-)

      http://youtu.be/vgM65EOfyGU

      0 0
    • smith22  

      Beztak 21.12.2012 přijde Gama záblesk

      Bude to rychlý, velmi rychlý :-D

      0 0
      • deleteduser  

        a potom delta záblesk?

        0 0
      • maajkee  

        Byl publikován vědecký článek, který popisuje, co by se dělo, kdyby ke gama záblesku došlo ve vzdálenosti menší než 3·10? světelných let od Sluneční soustavy.

        Nejprve bychom viděli něco jako je mlhavé světlo, pak by obloha ztemněla a za několik dní by k Zemi dorazila sprška velmi intenzivního a velmi nebezpečného záření, která by zničila pozemský život

        Zas tak rychlá by to nebylo :)

        0 0
    • maajkee  

      Tak až 2116

      Ještě jeden

      Chlapi český to zas museli rozlousknout :)

      0 0
    • Smazaný účet  

      v Austrálii to vzali od podlahy:

      http://czech.ruvr.ru/…-pred-zombi/

      0 0
    • kupi  

      :-D

      0 0
      • Ondry  

        hmm, slavej hipík, nice…

        0 0
      • maajkee  

        Zajímavé názory plné pravdy.

        0 0
        • Peslezedirou  

          Fajnovej člověk, kdyby jsi zavadil o knihkupectví, tak se mrkni po knížce Země, volný rozhovory s Duškem, příjemný čtení.

          0 0
      • jIrI___  

        Sakra tak Landa není jediný umělec, kterému hráblo :D

        0 0
        • Baba-Ji  

          jinými slovy, vůbec netušíš, o čem tam celou dobu „mlel“, viď? ;)

          0 0
    • Smazaný účet  

      odpočítáváme :-)

      http://tn.nova.cz/…-skonci.html

      0 0
    • vasek80  

      A konec svta pro ni skutečně přišel. Jen ta příprava přišla v niveč.

      http://www.novinky.cz/…kalypsu.html

      0 0
    • maajkee  

      Fakt docela mediální masírka s tím datem, vůbec se nikdo neobtěžuje uvádět na pravou míru, že ten konec cyklu bude ve skutečnosti o mnoho desítek let později. Mohlo by být daleko míň bláznivých činů.

      Jediný proč se amíci tak upínaj na ten termín, mě napadá, že chystaj něco sami a svalej to na nějakou předpověď, to je asi jediný čeho bych se bál, protože v usa je možný všechno.

      0 0
      • ememem1  

        ale hovno, je to super biznis, ludia su jebnuty, kupuju zbrane, vselijake survival sracky, ochranne amulety a podobne picoviny a pod. volakde som cital ze to uz dosiahlo obratu cez par miliard dolarov.

        0 0
      • Ondry  

        Vždyť to maj všichni u ****** a kdyby tak vygooglit si, že mayové s koncem světa nemaj nic společnýho není zas takovej problém.

        0 0
        • Rychlej turista  

          Ale pro jistotu sis tu flašku vodky, mýdlo a provaz už koupil, že jo? :-)

          0 0
          • Ondry  

            Tak to bylo dost slabý.

            0 0
          • Smazaný účet  

            ručník, hlavní je mít ručník!

            0 0
            • Rychlej turista  

              K čemu ručník?

              0 0
              • Smazaný účet  

                ty nejsi moc sečtělej, viď?

                0 0
              • Ondry  

                knížka a divnej film

                0 0
              • Krys  

                //Ručník je skutečně kolosálně užitečná součást výbavy hvězdného stopaře. Především má značnou praktickou cenu – můžete se například do něj zabalit, aby vám nebylo zima, když poskakujete napříč chladnými měsíci planety Jaglan Beta. Můžete na něm ležet na zářivých, mramorovým pískem vystlaných plážích Santraginu V a vdechovat opojné výpary z jeho moří. Můžete na něm spát pod hvězdami, jež tak rudě září na planetě pouští, Kakrafúnu. Můžete ho použít jako plachtu, až poplujete na maličkém voru po proudu drsné řeky Moth, můžete ho namočit pro boj zblízka, nebo si jím zahalit hlavu, abyste necítili jedovaté pachy žravé obludy Blátotlačky z Traalu a nestřetli se s jejím pohledem (je to nepředstavitelně tupé zvíře, myslí si, že když ji nevidíte, nevidí ani ona vás – blbá jak tágo, ale značně žravá). Když jste v úzkých, můžete jím signalizovat o pomoc. No, a samozřejmě se jím také můžete utřít, pokud vám po tom všem ještě připadá dost čistý.

                Co je však ještě důležitější, je obrovský psychologický význam ručníku. Tak například když nějaký paďour (paďour = ten, kdo není stopař) zjistí, že stopař má ručník, automaticky předpokládá, že vlastní rovněž kartáček na zuby, žínku, mýdlo, krabici sušenek, čutoru, kompas, mapu, klubko provázku, sprej proti mravencům, výbavu do deště, skafandr atd. ap. A nejen to. Rád stopaři půjčí kterýkoli ze jmenovaných předmětů nebo cokoliv jiného, co stopař nešťastnou náhodou „ztratil“. Onen paďour si totiž pomyslí, že ten, kdo dokázal stopovat napříč a našíř celou galaxii, žít v drsných podmínkách a za pár šupů, porvat se s osudem a přeprat ho, a kdo přesto vždycky ví, kde má ručník, je zřejmě člověk, s nímž je nutno počítat.

                Tento obrat ostatně pronikl i do stopařského slangu. Lze například říct: „Hele, sasuješ toho húpyho Forda Prefecta? To ti je teda frúd, kterej fakticky ví, kde má ručník.“ (sasovat = znát, brát na vědomí, seznámit se s, poznat po sexuální stránce; húpy = opravdu děsný frajer, frúd = opravdu děsně správný frajer).//

                0 0
    • lusk  

      Tady je program na pátek, tak si nedělejte žádné jiné plány:

      05:00 – Budíček

      06:00 – Příchod Mayské delegace

      07:00 – Příchod mimozemšťanů

      08:00 – Příchod vedoucích představitelů EU

      09:00 – Příchod Svatých a nebeské delegace

      10:00 – Hymna na počest konce světa – Stairway to Heaven, Highway to Hell

      11:00 – Uvítací řeč pronesená organizátory Ivo A. Bendou, Petrem Hájkem a Adamem B. Bartošem

      12:00 – Vyhodnocení vývoje lidstva v posledních třech tisíciletích

      14:00 – Tisková konference

      16:00 – Vyjádření Tomio Okamury

      17:00 – Začátek estrády.

      17:10 – Dan Nekonečný

      17:30 – Tombola o hodnotné ceny

      18:00 – Odchod mayské a mimozemské delegace

      19:00 – Ohňostroj

      21:00 – Odchod nebeských delegací

      22:00 – Ukončení slavnosti a závěrečné slovo Václava Klause

      23:00 – Konec světa

      23:30 – Slavnostní projev o budoucnosti Evropské Unie

      0 0
    • maajkee  

      V kolik to to má vlastně začít? :)

      Protože 21.12. začne na světě v celkem velkým hodinovým rozpětí. Zítra touhle dobou budou mít třeba v Austrálii už skoro konec dne a v americe budou ještě chrupkat :)

      0 0
      • vasek80  

        Právě to by mě také zajímalo, jestli to vypočetli na konkrétní hodinu.

        0 0
        • Smazaný účet  

          doufám, že to bude ráno, ať se nemusím trápit v práci :-)

          0 0
          • lusk  

            Jestli to vychazi na slunovrat, tak ten nastava ve 12:12 stredoevropskyho casu. Doporucil bych casnejsi obed .-)

            0 0
          • karliner  

            To by byl konec světa úplně nahovno, kdybys musel ještě odmakat celej pracovní den a v 17:01 místo víkendu tma a apokalypsa :-)))

            0 0
        • ememem1  

          mna daleko viac zaujima to ako je mozne ze vsetci tio kreteni maju volebne pravo (vid. debata o nom tu)

          0 0
      • iron.hide  

        podla mna sa treba riadit casom aky maju v strednej amerike, ked zili mayovia. teda SEC minus 7 (?) hodin.

        Takze rano o 7:00 ked budete na hajzli srat, to nastane :)

        0 0
    • los karlos1  

      ZÍTRA CHCÍPNEME Ááááááááááááá­ááhhhh!!!!

      0 0
    • jIrI___  

      ČT2 teď, běží tam celkem pěkně udělaný dokument o konci světa.

      0 0
      • vasek80  

        Koukám

        Už se těším na to jak se zítra probudím duchovně obrozenej. Třeba mě už nebude bavit porno…

        0 0
      • Coffin Corner  

        Na jedničce je větší sranda :)

        0 0
      • vasek80  

        To bylo parádní. Škoda, že mi utekl začátek. Zítra si to pustím znova. Po zhlédnutí dokumentu se na zítřek těším.

        0 0
      • cabbage  

        nj, kruhy v obilí.

        Tak co, máte napáskovaný zásobníky? }:->

        0 0
    • Mr.Dawe  

      „22.12.2012 mi bude smutno – Chuck Norris“ …

      0 0
    • pekoss  

      A je to tu..

      0 0
      • Smazaný účet  

        a co? furt živí? :-)

        0 0
        • Ondry  

          já nevím, co myslíš ty? :)

          0 0
        • miki  

          všechny titanový rámy serži se přetaví na gumový medvídky a čokoládový mikuláše je konec světa :-))

          0 0
          • Smazaný účet  

            no to by byl konec světa! ale to by jim musela z toho hadrovýho kolideru utéct ta černá škvíra, nebo co, jinak si to neumím představit…

            0 0
    • Smazaný účet  

      hehe, logo na Google :-)

      0 0
    • maajkee  

      Tak a nejde mi google! Je to v prdeli, už to začalo!

      0 0
    • Mr.Dawe  

      Musim vám říct, že já jsem zatím s tím koncem světa spokojen. Sedim si doma, do školy nejdu, do práce nejdu, šunky si válim, zítra víkend a hned po něm Vánoce. Jsem pro více takových konců, klidně každý týden.

      0 0
    • iron.hide  

      no, skoda ze zatial nic.

      ja nemam pre nikoho ziadne darceky, spoliehal som sa na to

      0 0
    • Smazaný účet  

      DA14

      0 0
    • Smazaný účet  

      a nebo takhle…

      http://czech.ruvr.ru/…ecku-zombie/

      až jim to uteče z laboratoře…

      0 0
    • Smazaný účet  

      no, tohle jinam nepatří :-/

      http://euportal.parlamentnilisty.cz/…rtvolou.aspx

      0 0
    • Smazaný účet  

      zase o chlup

      http://youtu.be/Lr9uS8rkVDY

      0 0
    • Smazaný účet  

      tak ale už dovopravdy :-)

      http://www.novinky.cz/…planety.html

      0 0
      • miki  

        to mi bude 70 ale nevím jestli se toho dožiji,a když ano tak se pojedu na vozíku podívat na terasu domova důchodců a nechám si dát pojo jistotu od zdravotní sestry čistou plínku.:-))

        0 0
        • vasek80  

          Aby to nebylo tak, že se podívat ven odběhneš od soustruhu z odpolení směny.

          0 0
    • Smazaný účet  

      tak…ale tohle je vážný…asi za chvíli umřem

      0 0
      • Ondry  

        ******* jak mraky

        0 0
      • vasek80  

        Sice reaguji pár dní pozdě, ale cituji „NASA prohlásila, že o žádném kyselinovém oblaku neví. Existuje však názor, že specialisté záměrně skrývají některé špatné zprávy, aby nevyvolávali paniku.“ mě rozsekalo.

        Jestli ono to není spíše do konspiřačních teorií.

        0 0
    • Smazaný účet  

      tááák, už dneska!!!

      0 0
      • nitraq  

        Ukázka kvalitní novinařiny, tak splácanej článek jsem už dlouho neviděl.

        0 0
        • lusk  

          kdyz vis, ze bude za chvili konec sveta, tak uz tomu proste tolik nedas, to je snad jasny .)

          0 0
      • Lišák  

        Patrně se vloudila chybička.

        0 0
        • Smazaný účet  

          22.2.2014

          1.6.2014

          no a pak je tu ještě ta kyselina

          to by bylo, aby něco nevyšlo :-)

          0 0
          • Ondry  

            Američtí vědci zjistili, že lidé věří všemu co američtí vědci zjistili.

            0 0
          • smith22  

            Kde ty na to info pořád chodíš? :-)…no ale kdybych si měl vybrat tak na krutou zimu bych určitě zdechnout nechtěl – zimu nenávidím a ještě na to umřít?Nikdy!:-)To radši ať nás sežehne nějakej asteroid :-)

            0 0
            • Smazaný účet  

              jsem v tajný sektě „Konec konců“…ještě jsme se nerozhodli, kterej je ten správnej :-)

              0 0
    • Rychlej turista  

      Konec světa může vypadat různě a legalizace obchodu s dětmi od Nového roku se pro spoustu lidí stane jednou z jeho forem. Odněkud děti toto nové průmyslové odvětví vzít musí.

      0 0
    • Rychlej turista  

      Za pár dní to podle bizonů bouchne :-)

      0 0
      • Ivan  

        Fake.

        0 0
        • Rychlej turista  

          Blíží se to. Zvířátka se nepletou.

          0 0
          • Ivan  

            Čteš i něco jinýho než ty ruský sračky? Můžeš začít tady: http://volcanoes.usgs.gov/…atories/yvo/

            0 0
            • MichaelSimek  

              RT ti na to rekne ze se to jenom vlada nebo zednari nebo jestirci nebo ja nevim jak jim rika to snazi utajit atd atd…jakmile konspiratori vymysli nejakou udalost/konspi­raci/neco tak jim to nevymluvis ani za nic

              0 0
              • Ivan  

                Jo, já vím že s magorama nemá smysl diskutovat. Jen šlo o ty bizony, kdyby se na to video kouknul někdo jen zběžně, moh by si myslet, že to je realita.

                0 0
          • Lišák  

            Tak sopka, nebo jaderná válka z konspiračního vlákna? To vypadá na rozdvojení osobnosti.

            0 0
          • Lišák  

            Neni to nějakej renonc, todle to? B-F hlásí, že je druhýho dubna. A B-F ví všechno!

            Jedná se přitom o největší existující sopku na Zemi. Počínaje 28. březnem bylo zaznamenáno 25 podzemních otřesů. Poslední z nich dosahoval magnitudy 4,5 a došlo k němu 30. dubna.

            Sice chápu, že tuto zprávu vydali v zemi, kde zítra znamená již včera, ale stejně víc věřím bajkfóru.

            0 0
          • Peslezedirou  

            Na podzim se říkalo, že bude tuhá zima, protože zvířata se neobyčejně zásobovala a dopadlo to tak, že jsem si koupil běžky a jsou furt pod postelí :-)

            http://vary.idnes.cz/…-zpravy.aspx?…

            Tak i Veverku Bildberk přelstil :-D

            0 0
      • jIrI___  

        Tohle vypadá nejreálněji ze všech možných teorií.

        0 0
    • Smazaný účet  

      12%! – těšíte se?

      0 0
    • Smazaný účet  

      tak co…už?

      nějak se jim to tam mele…

      0 0
    • Smazaný účet  

      tak zatmění měsíce zatím taky nic…

      ale tady je pár tipů na přípravu

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.