• afri

    holky co se tam uplne holite, nemate nejaky trik jak se vyhnout bolestivym pupinkum, kdyz pak sednete na kolo? Diky :-))

    0 0
    • dalimil  

      jo,to mě taky zajímá,a ještě přidat foto do sekce komponenty… :-)

      0 0
    • vrabcak  

      Neholit se těsně před kolem, použij balsám po holení a jezdit bez spodního prádla :-)

      0 0
      • Pá-dlista1  

        To s tim pradlem by se dalo aplikovat i na ostatni cinnosti…

        0 0
      • Jajaska  

        No – já aplikuju všecky tydle tři rady a stejně pupence mám… tak nevim. V tom odkaze co jsi poslala (sexus…) – autorka tam psala ještě něco o nějaké dezinfekci – kolínská, čajovník před balzámem – nezkoušelas? No a taky tam pak bylo hodně k trhání – voskem nebo v diskuzi pak pinzetou – to mi přijde dost brutální… není tu někdo kdo to zkusil?

        0 0
        • vrabcak  

          Tu desinfekci jsem nezkousela, ale občas si to protrhávám i pinzetou a musím říct, že pupence nejsou, ale bolí to:-/, zase tak často nenarostou a jsou světlejší :-)

          0 0
    • Vladimír  

      tady je neco o holeni: http://www.ihvar.cz/…um5/read.php?…

      0 0
      • dalimil  

        áááá,to ty tam loudíš hambatý fotky http://www.ihvar.cz/…um5/read.php?… skoro dole ? :-)

        0 0
        • Vladimír  

          ne, zadne fotky tam neloudim, ale jeden tam psal, ze kouka dalekohledem na „lode“ :-)) mam stejny nick jako tady

          0 0
          • afri  

            no vidim kluci, ze se snazite, zatim zadna nova informace, jezdeni na ostro nepomaha… a nejezdit po holeni je taky horsi, kdyz na tom kole v lete sedis skoro kazdy den :-)) TAKY TE MILUJI BAZI.MARKO!!!

            0 0
            • TinkTink  

              Jedine naostro…to plati aj pro moju :)

              0 0
            • vrabcak  

              Dala jsem odkaz www.sexus..... přečti si to, je k tomu aji debata, snad Ti to pomůže

              0 0
            • Troll  

              Pritulka zacala jezdit naostro a trochu pozmenila styl holeni. Jako ze kde ano a kde ne. Dost se to zlepsilo.

              0 0
            • Spawncz  

              No rika se ze by se nemelo holit v techto mistech proti smeru ochlupeni ale naopak po smeru ochlupeni. Dezinfekce je dobra proti zaniceni po VYTRZENEM chpoupku, takze si myslim ze na OHOLENE to moc nepomuze.

              Zkus holit po smeru ochlupeni treba ti to pomuze.

              P.S.: Radim jen podle sebe, vytrhavam chlupy na nohou a lehce holim to ostatni a bez problemu

              0 0
    • Lance  

      nemam problem s pupinkama

      0 0
      • kungpao  

        nie si holka, to preto…

        0 0
        • vrabcak  

          A holíš se všude?

          0 0
          • Lance  

            jestli se teda ptas me,tak co myslis?Jinak bych Ti snad ani nemoh odpovedet na ty pupinky co?:)

            0 0
            • vrabcak  

              JO,JO, ptala jsem se tebe,musím se naučit správně odpovídat:-). A na ty pupínky, co já vím, kde je můžeš všude mít, a kde se holíš? :-)

              0 0
    • Darkson  

      konečně pořádnej thread! navrhuji napsat veřejný dopis Přemkovi Podlahovi a požádat ho o radu:-)

      0 0
    • tjuren  

      Nikdy jsem se neholil výš než po prdel a zásadně na sucho strojkem. Jakmile se holím mokro žiletkou tak se neubráním některý chlupy fiknout i s kouskem kůže kolem chlupu. Na ksichtu tento problém nastane když je žiletka spíš tupější a musí se na ni víc tlačit. Takže co nejostřejší a netlačit! Už se holím přes dvacet let tak nějakou zkušenost mám :-) Jo a diky za thread.

      0 0
    • valkman  

      Ta moje ma pupinky, kdyz se holi nasucho. Takze poradne namydlit! Jsou na foru vubec nejaky holky? Zatim zadna odpoved od odbornice.

      0 0
      • tjuren  

        Někdo si představuje pod holením na sucho, že si nedáš holící pěnu a drhneš to jen tak s vodou a žiletkou. Tak jenom na upřesnění: myslím tím holicí elektrický strojek na vousy nebo na vlasy nebo na psa.

        0 0
    • chobot  

      ja kdyz se denne holim,tak krvacim… no a kdyz kourim,tak zvracim

      0 0
    • hmi  

      Zpomalit a soustredit se na rizeni, pak se jim snad vyhnes;)) TIE, chce to ostry nastroj, horkou vodu a more peny.

      0 0
      • vrabcak  

        Někdy stačí místo pěny i sprchový gel s mlékem. Dobře to klouže a pokožka není podrážděná:-)

        0 0
    • Báža  

      je to sice o holení nohou,ale nějaké rady tam přeci jen jsou http://sixnumbers.cz/index.php?…

      0 0
    • náčelník  

      Pánové, příště si nestěžujte, že sem chodí málo cyklistek, když někteří dámě odpovídají přinejmenším nevhodným způsobem.

      0 0
      • R.1  

        Dámy – nedá mi? ;-)

        Cyklistky jsou drsna stvoreni, tohle byj e nemelo namachnout + je to verejni forum, takze je nas tu vetsina prasat a blbcu :)

        0 0
    • Otelo  

      no pred holenim poriadne miesto umyt (aj viackrat) a pouzivat penu/krem ktory cloveku vyhovuje (co sa zisti metodou pokus/omyl) a vzdy cistu ziletku (jednorazovky). predpokladam, ze aj citliva koza si castym holenim zvykne. holit sa pred spanim, nie pred jazdou.

      ?? tolko po zamysleni.

      0 0
      • Lister  

        mě to nedá, fakt si numůžu pomoct, já musím :-)

        Tak holku s chlupatýma kozama bych nechtěl :-))))

        A je to tam. Uf

        0 0
      • Otelo  

        …inac na ten typ podrazdenia dostat v lekarnach detske pudre (skusil by som po holeni/pred jazdou)

        0 0
        • Pebe  

          „Dobrý den, nemáte náhodou Dětský pudr po holení?“ :-)))

          0 0
          • R.1  
            • …jak, nerozumim?
            • No,proste kdyz si pred jizdou s klukem (?) holim prirozeni, tak se mi tam udelaji takove osklive pupinky, pockejte, ukazu vam.
            • Auu!
            • Jeee, prominte, jeden vam vystrik primo do oka…
            0 0
          • Otelo  

            tak takto sa zacinaju vojny…nespravnym vykladom cudzojazycneho tex­tu.

            0 0
    • Vymi  

      je videt ze se to asi nikdy nikdo presne nedozvi z devcat jak nejlepe se holit a kdy se holit…

      no a je to venku… :-)))))

      0 0
      • afri  

        no vidim, ze to je pro bikery plodne tema :-)) vsechno, co tu pisete je vyzkouseno (vcetne slavneho deckeho pudru :§)) zatim bez vyditelnych uspechu… takze jeste nejaka origos rada?

        0 0
        • R.1  

          neholit, vypalovat

          0 0
        • ota  

          radu asi jen tak nedostaneš,ale rozhodně nás neprodleně podrobně informuj,jaké další postupy aplikuješ a výsledky :-)

          0 0
      • ota  

        nedoví.ale takhle jsem se nezasmál,ani nepamatuju!

        0 0
    • SavaH  

      Jsem se nudila a tak jsem si zapla B-F. Moooc jsem se pobavila ;o))) Osobně používám ostrou – novou žiletku, min. 2břit a hromadu pěny a je úplně jedno, kdy se holim. Pupínky nemam

      0 0
    • Krutohlav  

      // holky co se tam uplne holite// Huleni ? Jo taky se obcas se uple zhulim. nemate nejaky trik jak se vyhnout bolestivym pupinkum, kdyz pak sednete na kolo? Co to hulis za svinstvo ? Ja zadni pupinky z huleni nemam.

      0 0
      • R.1  

        ne huleni,ale honeni, debyle, spatne to ctes!

        0 0
        • kuzňa  

          zřejmě jsi nepochopil pokus o vtip jsi zbytečně vulgární a to jak jsi napsal slovo debil o něčem také svědčí …

          0 0
    • Jaroslav  

      Problém je v tom,že při klasickém holení tj.žiletkou si částečně narušuješ povrch pokožky tzv. pupínky jsou reakcí na tuto podrážděnou pokožku.S tímto se setkávají také někteří „dospělí“ muži na obličeji a musí se holit elektrickým strojkem , který je k pokožce šetrnější.Vyzkoušej elektrický holící strojek, nebo zastřihávač vlasů (tento používá manželka). Dermatolog Dr.Jaroslav

      0 0
      • R.1  

        Hezky podpis! Dermatolog je primeni? pan Jaroslav Dermatolog s pani Miladou Dermatologovou se zucastnili na pate Dermatologicke konferenci v Krkonosich… Promin, patecni haluze :-D

        0 0
      • Pebe  

        Jsem jeden s postižených, takže zastřihávám strojkem. A že je to šetrnější bych neřekl, ty zuby se časem taky ztupí a dokážou prostřihnout kůži, občas se mi to stane. Rozhodně bych to slečnám na jejich intimních partiích nedoporučoval. Maximálně na první zástřih po půlročním zanedbávání :-)

        0 0
        • Jaroslav  

          No nevím co nato říct. Prostě v nemocnici všechno holí elektrickým strojkem a myslím ,že si zatím nikdo nestěžoval, že by mu kousek chyběl.

          0 0
        • pepino  

          Strojek se musí časem „vyservisovat“(a? planžetovej nebo frezkovej).

          0 0
    • rasto  

      moje manzelka si je zacala trhat. nove jsou tensi, staci pak depilator. pupinky ji nevznikaj. jestli ano (sporadicky), musi zjemnit kuzi kremem.

      0 0
    • admxx  

      A co treba odmontovat sedatko???;-))))

      0 0
      • Kol.ista  

        A n rovnou se aji nabodavat na sedlovku? Jizda na kole ala „udelej se“

        0 0
    • Joseph de Sax  

      já mám trik, ale neřeknu…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.