• Street

    zeptam se jake je spravne nastaveni sedlovky. mam pocit ze mi snad rostou nohy. od zacatku sezony jsem uz vysunoval dvakrat sedlovku nahoru. mam nani znacku sveho nastaveni ale ted po 14 denim jezdeni me prijde ze je to zase malo. resil jste to nekdo nebo je to anomalie ?

    0 0
    • Luka  

      Abys v pohode dosahl patou na pedal. Ale asi rostu taky, protoze porad pridavam taky :)

      0 0
    • lubos  

      www.kpo.cz – fyziologicka poradne, nastaveni posedu. Jinak, asi ti zajizdi sedlovka do ramu :)

      0 0
      • Street  

        tak to bych si vsim kdyby zajizdela do ramu. uz kuli udrzbe mam nani risku a dotazena je na krev :)

        0 0
        • lubos  

          Mozna se ti posunuje i ryska :o)))) Zalezi na tom, kolik sis ji musel posouvat. Pokud je to 1mm, tak muze byt, ze si proste telo zvyka … tezko rict. Ale taky to treba muze byt tim, ze ti nevratne prohybaji lyziny na sedle, nebo snad i sedlo.

          0 0
          • Street  

            ono to neni o moc. to nastaveni uz mam tak zazite ze i po rozborze to automaticky davam do puvodniho nastaveni. asi to bude opravdu tim jak si telo zvyka. jestli se hla riska tak sem zvedavej co me ceka dal :-)))

            0 0
    • MF  

      Mne sa to stava aj pocas jazdenia. Rano vyrazim a ok. Po 15km sa mi to zda malo a davam vyssie. Tak o pol cm. No a ked na to sadnem po 2–3 dnoch tak zas davam ten pol cm dole. Ono sa asi dajak tie slachy a svaly natahuju …

      0 0
      • guard  

        Ja presne tak isto ale je mi divne ze to je po 1/2 hodine skoro 1cm. To je dost nie?

        0 0
    • MartinXC  

      Ono to svádí si našponovat nohy víc – na silnici to mám. Na biku, abych se dostal za sedlo jsem maličko sedlo popustil dolů (1cm). S tou patou na pedály – mě a mému okolí se osvědčilo nastavení, kdy na pedály umístíš paty bot, ve kterých budeě jezdit a projedeš se. musí se ti šlapat bez převalování se ze strany na stranu ale přitom do co nejvíc našponovaných nohou. De facto mám vypočtené nastavení cca o 5 cm níž než takto fyzicky odzkoušené.

      0 0
    •  

      Svitava je řeka řek!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.