• kolouš

    Máte někdo na kole komponenty této značky – hlavně sedlovky. Díky …

    0 0
    • scret  

      ja zatim ne,nejspis budu porizovat sedlovku alu

      0 0
    • peky  

      A není to spíš USED? to bych pak věděl.

      0 0
    • PeBla  

      No sedlovku zrovna ne, ale mám carbon. vlaštovky. Přecházel jsem na ně z 580 a trochu jsem se bál šířky, ale teď super. Zpátky už ani náhodou. Mají super tvar, jsou hodně lehké a dobře vypadají.

      0 0
      • Seveřan  

        Jó, s těma vlaš?ulema souhlasím, jsou super. Sedlovky jsou dost kritizovaný na MTBR.

        0 0
        • scret  

          ??????jakto??

          0 0
          • Gatier  

            Vyrabaju velmi lahke veci. Ale co sa tyka sedlovky, hrozne zle je vyrieseny zamok na nej. Tazko sa to nastavuje a srouby s hlavou na 3 imbus sa velmi rychlo opotrebuju.

            0 0
            • scret  

              :(((((((

              0 0
              • Gatier  

                Nebud smutny :-) za tu cenu sa da poriadit nieco ine luxussne. A aj krajsie by som povedal.

                0 0
                • kolouš  

                  Tak poraď co ??????

                  0 0
                  • omar  

                    thomson :-))

                    0 0
                    • kolouš  

                      Tak to uz jsem mel sanci vyzkouset – potrebuju neco co nema rovyn zamek…

                      0 0
                      • Gatier  

                        Bontrager su tiez fajn, vyrabaju aj karbon. Inak Thomson ma aj zalomenu sedlovku v programe. Lahodka je Easton. Tie sa mi tiez velmi pozdavali.

                        0 0
                    • scret  

                      a kolik stoji Thomson???

                      0 0
                      • Gatier  

                        Fuu, tak to by si chcel odomna vela. Co viem cenu na predajni tak asi ako wcs, mozno trochu viac. Ale ked sa Ti nieco paci tak na cene predsa nezalezi :)

                        0 0
                      • kolouš  

                        MOC 3790,–

                        0 0
                  • kandik psi zub  

                    pokud chces srovnatelnou cenove a vahove tak ja mam vybranej Easton

                    0 0
                  • cmelak  

                    Thomson, zahnutá ti vykompenzuje rovnej zámek který nechceš. Jsem s ní absolutně spokojený po funkční stránce a navíc vypadá super. Cena v ČR je smutná pokud ji srovnáš s oficiálními cenami ve Státech, občas se objeví na netu levnější – můj případ, koupil jsem novou na Cyklobazaru ve 410 mm za 2.200,–.

                    0 0
                    • hanz  

                      hele nekoupils jí náhodou od jednoho celkem zazoblýho pražáčka?

                      0 0
                      • cmelak  

                        Ne ne, od moc solidního plzeňáka. Originál krabice i plátěný obal, návod… Super!!!

                        0 0
    • náčelník  

      Mám Al sedlovku 420 mm. Nastavení vyžaduje trochu více šikovnosti než např. u systému Syncros, ale není to žádná tragédie. Opotřebení šroubů nepozoruji, ale taky s nimi nekroutím každý den. Předchozí sedlovka Syncros (síla stěny 1,8 mm) praskla po šesti letech služby, USE má sílu stěny 1,6 mm, takže životnost bude asi kratší. Ale praská všechno:) Celkově jsem velmi spokojen.

      0 0
      • TinkTink  

        Klid…vubec to nemusi mit nizsi zivotnost…kdyz bude kvalitnejsi technologie, tak to muze zit i 12 let ;)

        0 0
      • Joose  

        No já mám asi 1,5 roku na HT odpruženou sedlovku 27,2 typ SX MCU a jsem spokojen jak s váhou tak zatím není na ní vakl.zámek se zdá taky v pohodě,ale viděl jsem typ asi za 5000,–Kč odpružený ,kde zámek byl opravdu na 3 imbus /2 šrouby/a vyslověně mě varovali před přílišným utažením ono když pak vidíš ten závit na tom šroubu ,tak by se jeden bál.

        0 0
        • náčelník  

          Šrouby zámku USE lze dotahovat velmi lehce a když je dotáhneš dle návodu, tzn. aby nevyčuhovaly z protikusu, do kterého jsou zašroubovány, tak v tom nevidím problém. Jinak mám pocit, že to není imbus 3 mm, ale 2,5 mm.

          0 0
    • Joose  

      Měl jsem ji jen v ruce,takže máš asi pravdu a je tam 2,5 imbus.Jinak je to pěknej kousek.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.