• kurýr na bajku

    Nedávno mi šlohli sedlo Selle Italia, takže teď drtím Ritchey Comp a to mi vůbec nesvědčí…

    Co doporučíte krom S.I. ?

    0 0
    • hydrant  

      občas vyprat kra?asy ? :-)

      0 0
    • wroum  

      bych ti doporucil sundat sedlo uplne.

      0 0
    • kungpao  

      Kup si irskeho vlkodava. Ten je na to expert, ale veľa žere.

      0 0
    • cabbage  

      ma to neco spolecneho se stejnojmennym uzivatelem fora?:o)

      0 0
      • vlk  

        Nevím na co narážíš. Ale jsem heterosexuál a už zadaný, takže máš taky smůlu.

        0 0
        • cabbage  

          potrefenej vlk nejvic vyje:)

          0 0
        • cabbage  

          jinak narazka by na to ze zautocis, kdyz se clovek snazi smirlive ukoncit debatu.

          0 0
          • vlk  

            soráč, zapoměl jsem tam dát smajlíka :o), mělo to být taktéž ukončení.

            0 0
    • Troll  

      Specialized BG Comfort (Body Geometry). Sice s tim parady moc nenadelas, opravdu nema agresivni a sportovni vzhled, ale zase se na nem VYBORNE jezdi. Kamosovi ho znamy z obchodu pujcil na vyzkouseni a zpet uz nesl jen penize. Pak uz ty ody na BG nemohl poslouchat kamarad, zkusil a bezel do kramu. Pak to nedalo mne a jedno dost nacate mam na kole a druhe nove lezi rezervni ve skrini.:-) Dalsi 2 kluci zkusili a jezdi ho taky. Nevim, co je to bolava prdel a nebo nejake problemy. Jinak existuje pry vybona nemecka „anti-wolf“ (fakt se to tak jmenuje) masticka, k dostani v lekarnach. Ale kdo to dela, fakt nevim. Jeden z nas to privezl na tydenni kola a kdo vyzkousel, chvalil. Ja nastesti na tohle netrpim.

      0 0
      • Troll  

        Jo, jeste mozna link: http://www.specialized.cz/…oduct_05.php?… Pokud by byl zajem, tak ted si pritelkyne koupila nejake Specialized Body Geometry sedlo, takze muzu v pripade zajmu poreferovat. A ze jeji prdelka nesnese kde co.:-)

        0 0
        • kurýr na bajku  

          Todle sedlo už sem měl, byl sem s ním sice spokojenej, ale během 2–3 měsíců se mi roztrhalo a oloupalo.

          0 0
          • Troll  

            Tomu memu to trvalo asi 3 roky/5.000km. Neni teda uplne rozpadle, ale uz lehce slepuju. Ala jak rikam, nahradni uz se nedockave povaluje ve skrini.:-)

            0 0
        • kungpao  

          Zdarec kedže nemáš mail tak sa ?a musím opýta? verejne. To sedlo čo si kúpil priateľke je toto ? http://www.specialized.cz/…oduct_05.php?…

          Ako je s ním spokojná? Práve riešim nové sedlo pre priateľku a rozhodujem sa medzi týmto a trochu lacnejším http://eshop.bikezone.cz/index.php?…

          Dík za odpoveď, prípadne mi napíš na mail, nech nám zase Pá-dlista nepíše aby sme sa kukli do histórie… :-)

          0 0
      • vlk  

        taky je dost používaná mastička aviril baby.

        0 0
    • Toams  

      … a čím ho krmíš?:-)

      0 0
    • Volf  

      Co si takhle zjistit co doporučuje 99 % českých kurýrů ?

      0 0
    • MartinXC  

      Které Selle Italia ? Dělají jich snad 30 typů, R-Comp je od Toma jeden konkrétní typ…

      0 0
      • kurýr na bajku  

        Nevim co je to za typ. Nemůžu to nikde najít.

        V každym případě bylo minulej rok na všech levnějších APACHE.

        0 0
        • MartinXC  

          Tak to bych alternativu hledal v provedení VELO – ?Plush. Ale ty moc neznám. Zkušenost mám s Gipiemme G124 (opravdu špičkové) S-I SLR (výborné, ale ne pro můj zadek), Fizik Arione (výborné na dlouhé trasy). Něco levného na poposedávání pro kurýra – to nevím. Mrkni se co jezdí ostatní kurýři.

          0 0
    • HROOLI  

      Obnovím téma.

      Mám problém s opakujícím se „vlkem“ na sedací partii. Chytil jsem ho v zimě a od té doby se pořád vrací… Je jedno, zda jedu 2 hodiny nebo 5. A oblečení peru denně. Existuje nějaká mast na prevenci ?

      0 0
      • newbie  

        třeba tenhle krém

        0 0
      • rb  

        Před vyjížďkou mažu prdel tímto http://www.muller-pharma.cz/…ea-tree-oil/?…

        0 0
      • jIrI___  

        Mi na podobné problémy pomohla konopná mast.

        0 0
      • Biker jak Pes  

        Před tréninkem dobře funguje Sportique

        Sám ho používám už několik let s maximální spokojeností, zároveň každý, koho znám ji taky má.

        Po tréninku mažu Dermazulenem. Je to heřmánková mast, koupíš ji v každé lékárně kolem stovky. Doporučila mi ji Hanka Ebertová a můžu potvrdit funkčnost. :)

        Dva roky zpátky jsem odjížděl na soustředění s totálně rozbitou prdelí, před odjezdem jsem koupil Dermazulen, mazal hned po tréninku a večer před spaním a po dvou týdnech najíždění jsem měl prdel jak mimino. :)

        0 0
        • HROOLI  

          díky za rady, je to fakt nepříjemné :D

          0 0
          • standoslav  

            Může někdo specifikovat, co ten „vlk“ vlastně je ? Né že bych byl mamlas, nebo plašák, ale beru to jako „Zapařenou pr.el“, občas to mám, ale ve spojitosti s běžným životem.

            Podotýkám, že od vojny, a to je už 30let, se starám o pozadí velmi úzkostlivě, sprchuji se po …, takže dělám maximum a problémy skoro žádné.

            0 0
            • raceman  

              tak bud zapareni nebo rozedreni na mistech styku zadku se sedlem zpusobene kombinaci sedla, vlozky, velkeho mnozstvi chlupu na riti a potu.. :)

              0 0
        • iron.hide  

          kupil som si dermazulen asi pred tyzdnom, lebo mam tiez rozbitu rit. ale moc to nepomaha, a to si tam patlam aj 3× denne.

          este chcem vyskusat mozno bepanthol, a potom uz fakt neviem

          0 0
        • robb  

          Dá se ten Sportique koupit normálně i v lékárně nebo jen na netu?

          0 0
          • Biker jak Pes  

            V lékárně jsem to nezkoušel, možná to v nějaké specializované prodejně budou mít. Je to krém pro motorkáře a jezdce na koních, prostě tam, kde kůže dře o látku. Můžeš zkusit pohledat v těchto obchodech, ale já do objednávám z netu. :)

            0 0
            • robb  

              Až příště budu najíždět kilometry na silnici, tak si zastavim nějakýho harleaře a zeptam se ho, jestli používá gel na prd*l.:-D

              0 0
              • Smazaný účet  

                víc hlav víc ví – si zastav nějakej gang :-) a bude gang-bang :-)

                0 0
              • Biker jak Pes  

                Voe. :D

                Je to napsané na obalu. Zatím jsem teda neviděl žádného motorkáře nebo koňaře jak si maže prdel u cesty. :D

                0 0
      • ELx  

        Vlka kopni do ******. On uteče :-)

        0 0
    • duty9999  

      je možnost koupit pohodlné sedlo mám dobrá zkušenosti se sedlem od BBB nevím jak se jmenuje ale mám ho na kole najeto asi 250 km a je super cena taky 500–600 kč kukni se na můj detail a tam ho mám zapsané

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.