predstavec Syncros se zlatym koleckem

62 nepřečtených
  • Nikdo

    Obrazek je tady: http://www.chainreactioncycles.com/Models.aspx?… Tenhle prestavec se daval na GT Avalanche 0.0 v roce 2004. Ma na boku takove „zlate“ kolecko, ve kterem je jediny utahovaci sroub – klasicke predstavce maji objimku jenz se nasazuje na krk vidlice prerusenou
    a pomoci dvou sroubu ji utahujete, ale u tohohle predstavce je objimka celistva a jednim sroubem pohybujete s takovym vnitrnim mechanismem, ktery by mel tlacit na krk vidle. Nezkouseli jste to nekdo, pripadne co si myslite o tomto systemu ? (mam moznost koupit tento predstavec za 900Kc)

    0 0
    • R.1  

      Uz jen to zlato ma vetsi hodnotu, rozhodne to ber! :))

      0 0
    • Daf  

      Ja jsem ho mel na GTcku a nic moc. Porad se mi povolovalo hlavove slozeni. Proste nedrzi tak pevne jako klasicka objimka. Dobry je, ze je fakt hodne tuhej. Dilenske zpracovani taky nic moc musel jsem zarovnavat dosedaci plochy pilnikem aby dobre sedel na hlavovem slozeni. Tohle neni „pravej“ Syncros spis Taiwanska napodobenina a jeste k tomu dost tezka.

      0 0
      • Nikdo  

        Aha, takze asijsky Syncros radsi nebrat. Diky tobe i Nacelnikovi.

        0 0
    • náčelník  

      Vozím představec Syncros s tímto systémem upnutí a nemám s tím žádné problémy. Ovšem je to ještě „pravý kanadský“ Syncros. Předtím jsem měl představec UNO se stejným systémem a opět bez problémů.

      0 0
    • steel is real  

      syncros skoncil asi v r.98, mam tento system na original hand made canada syncros predstavci a funguje bezchybne – sice to neni zlato, ale nejaka mosaz, presto to facha. syncros by gt bych nechtel ani zadarmo, mozna bych i neco zaplatil abych si to nemusel ani prohlizet – tak hnusna devalvace znacky jako v tomto pripade je opravdu smutna :-))

      0 0
      • vojtechposmourny  

        Nojo, moc kultovních firem už nám tu nezůstalo, co.

        0 0
        • Tomcat  

          Zůstalo ,ale taky se furt blbě dováže a hlavně nikdo je nehce prodávat. Lepší chrlit supermarkety než věci co vydržej 10let provozu

          0 0
        • steel is real  

          no v podstate zadna :-); ale jo da se thomson, roox, v nemecku salsa, v americe king a paul(i kdyz uz bez preahzovacek) ale kooka, ringle, bontrager, klein, syncros – jsou mrtvy

          0 0
          • vojtechposmourny  

            Salsa je, myslím, taky americká. Hele, a Ringlé nemá něco společnýho se Sun-Ringlé? Jěště mě napadá Tune, i když tam bych si nebyl moc jistej výdrží, potom USE, Midleburn.

            0 0
            • steel is real  

              jo salsa je americka , ale ma zastoupeni v nemecku a da se tam koupit, to vlastne king taky, ale zas je mnohem drazsi nez v ty americe, ringle je sun ringle a prave proto stoji za prd tune je o.k. to mas pravdu stejne tak anglicky use a hope, ale to jsou jiz mladsi firmicky nikoliv ty z drevnich dob mtb :-)

              0 0
              • steel is real  

                nic od tune nemam – libi se mi kliky, ale moje xt se mi libi taky:-), ale asi bych se toho nebal

                0 0
                • vojtechposmourny  

                  Otázka je, odkdy a hlavně dokdy se datuje „dřevní doba MTB“.

                  0 0
                  • steel is real  

                    to fakt, v americe to bude trochu jinak, tam to budou 80ty leta evropa tak o pet let do predu, ceska republika tak 88–94 ? lze to tak definovat ?:-)

                    0 0
                  • steel is real  

                    no ono taky co je to dneska mtb? tech poddisciplin…kdyz jdu dneska na mtbs tak je tam xc za exotiku na mtbr je to samej singlespeed – to je teda hodne drevni zalezitost :-)

                    0 0
                    • vojtechposmourny  

                      Hele, k těm kultovním komponentům bych přiřadil ještě alespoň dva „rámaře“ – Fat Chance a De Kerf. Například takovej fat chance do eddy, osazenej judy sl, přehazkou a smykem paul, řazením GS 800 x-ray, hlavu a náboje chris king, představec a řídítka a sedlovku syncros… Fakt je, že ty kola ve starejch časákách byly o hodně osobitější.

                      0 0
                      • steel is real  

                        parada.. fat chance je super (dneska indipenedent fabrication) a de kerf je sperk jak hrom, malem jsem fat chance koupil pred mesicem na e-bay – bily ram yo eddy za nejakych 200 doliku, ale nakonec jsem nevedel co s nim, jo mozna bych pridal serrotu a existuje jeste jedna prezivsi firma, ktera drzi glanc a super uroven (vedle de kerf a salsa) je to rocky mountain

                        0 0
                        • vojtechposmourny  

                          Jo jo, serrota. Ta snad tak v 96 fůzovala s fat chance. Rocky mountain je bez debat a navíc je z tohohle jedinej, kterej se dá koupit u nás.

                          0 0
          • Tomcat  

            Myslím že jich je dosot.Nejsou to možná garážovky ale kultovky ano např......

            Animal Bikes Supplier of Aminal BMX products. Atomic Laboratories Manufacturer and Supplier of BMX products. Avalanche Manufacturers of Shocks. AMP Bebop, Inc. Manufacturer of Bebop pedals. Bell Sports, Bicycle Division Back orders not shipped within 30 days of the original requested ship date will be cancelled. Blackspire Manufacturer of bike accesories Bullet Brothers Chris King Manufacturer of MTB components Cook Bros. Racing Manufacturer and supplier of Cook Bros. Racing Products. Crank Brothers Manufacturer of Speed Lever tire levers and Egg Beater Pedals. Crupi Parts Manufacturer of BMX parts and accessories. DMR and Supercross BMX and MTB products and accessories. Hed Cycling Products Inc. Manufacturer and supplier of bicycle wheels. KnuckleBone Bikers Gear Manufacturer of BMX parts and accessories. Kooka Components Kore Bicycle Components Koski Engineering packs. Louis Garneau U.S.A. Miche Morati Mr. Dirt Onza Poverty Primal Profile Racing Inc Quintana Roo Race Face Bicycle S & M Salsa Cycles Manufacturers of MTB frames and components Sun Rims/Sun Metal Products Inc. Sweet Parts Syntace USA Manufacturer of aero bars, stems, handlebars, accessories. Thomson Company, Inc. Manufacturer of one-piece aluminum seatposts and stems. Titec Cycles, Inc. Titus Titanium Manfacturers of Titus Bikes Troy Lee Designs U.S.E. Supplier of U.S.E. suspension, Aero Carbon and Alien seatposts. White Brothers Manufacturer and supplier of White Brothers suspension products. White Industries Manufacturer of White Industries components. Zipp Speed Weaponry

            Airborne Direct Manufacturer of Airborne bicycles. AMP Research/American Moto Products Inc. Warranty and repair service for AMP Research products only. Balfa Cycle Manufacturer of Balfa bikes. Bombshell Manufacturer and supplier of Frames, Framesets, complete bicycles, parts, body armor and clothing. Brodie Bicycles Manufacturer and supplier of Brodie Bicycles. Brooklyn Machine Works Manufacturer and supplier of downhill frames, bikes, parts and accessories. Breezer Bikes Manufacturer of Breezer bikes. Brooklyn Machine Works Manufacturer of BMW bikes. Cheeta Cycles Manufacturer and supplier of Cheeta Cycles. Chumbawumba Manufacturer/Sup­plier of Chumbawumba Frames. Control Tech Bicycle Frames Manufacturers of Bike frames. Cook Bros Racing Now manufacturing cruiser frames. Cove Bikes Manufacturer of Cove Bikes. All Cove Bikes are covered by a lifetime crash replacement policy. Da Vinci Designs Manufacturer and Supplier of Tanddem bicycles. Dean Ultimate Bicycles Manufacturer and Supplier of Titanium Frames, Framesets and Complete Bicycles. Dekerf Cycle Innovations Manufacturer and supplier of Mountain and Road Frames. Devinci Cycles Manufacturer and Supplier of Road and Mountain Frames, Framesets and Dirt Works Mountain Bikes USA Manufacturer/Sup­plier of Dirt Works frames and components. Ellsworth Handcrafted Bicycles Manufacturer and Supplier of Elsworth Handcrafted Frames. Evil Bikes Manufacturer of Evil Bikes, components and clothing. Fat City Cycles Manufacturer of Fat city bicycles. Foes Fabrications Manufacturer and supplier of full suspension mountain bikes and components. Hanebrink Bikes USA, Inc. Manufacturer and supplier of Hanebrink bicycles, suspension forks and hubs. Hoffman Bikes Manufacturer and supplier of Hoffman BMX bikes. Karpiel Design, LLC. mfr. of Full Suspension Mountain Bikes. Litespeed Titanium Components Handcrafted Titanium bikes and components for road and off-road. Moots Cycles Custom handcrafted Titanium bikes. Mountain Cycle Mountain Cycle All terrain bike manufacturer. Mrazek Cycles Specialty bicycles, service and value. Nishiki Bicycles Nishiki Bicycles. Nuke Proof Manufacturer of custom steel and titanium frames and framesets. Pace Cycles Limited Manufacturer of ATB frame and forks. Planet X Bikes Manufacturer of Planet X bikes. Principia USA Manufacturer of Principa bicycles. Quintana Roo Bicycles Manufacturer of Quintana bicycles Raleigh America Manufacturer and Supplier of Raleigh Bicycles. Redline Bicycles Manufacturer of bikes and components. Richi Engineering – frame builder from Germany Rotec Manufacturer of bike. S & M Bmx Salsa Cycles Hold and fill all backorders. Santa Cruz Mountain Bikes Mfr. of Santa Cruz Bicycles. Santana Cycles Inc. Manufacturer of bikes and components. Serotta Competition Bicycles Mfr of custom bikes. Sinister Bikes Hand crafted bikes by FTW Softride Inc. Manufacturer of Softride bikes.
            Surly Bikes – Single Speed Framesets Titus Titanium Mfr. of Titus Custom bicycles and components. Tomac Bicycles Manufacturer of mountain bikes. Turner Suspension Bicycles Manufacturer and supplier high-end bicycle frames. Yeti Cycles Inc. Manufacturer of Yeti mountain bikes.

            Myslím že jsem ještě zpoustu vynechal B-]

            0 0
            • vojtechposmourny  

              Ty jo, to máš nějakou databázi? V tom případě tam můžeš dát rb, duratec, kovařík, mrazek atd.

              0 0
              • steel is real  

                no cook bros. a kooka uz nic nevyrabeji, cook bros jeste delaj kliky a sileny riditka na singlespeed, ale to jen tak namatkou…breezer tedy dela uz jenom mestsky kola helke mel bys to aktualizovat a v prvni rade vyhod syncros na tom uz fakt nic zajimavyho neni :-)

                0 0
                • steel is real  

                  serrota taky uz nedela horsky kola

                  0 0
                • náčelník  

                  Existuje ještě firma Voodoo? Před několika týdny jsem viděl na Smědavě holku na červeném rámu Voodoo Wanga (Tange). To se taky jen tak nevidí.

                  0 0
                  • Tomcat  

                    Dlouho vysel rám v 69 u karláku. Existujou ? nno nevím.

                    0 0
                    • vojtechposmourny  

                      Voodoo je už taky masovka. Ten vínovej rám wanka byl nádhernej.

                      0 0
                      • steel is real  

                        pozor voodoo prevzal puvodni majitel a po nejakych letech kdy se nevyrabel je opet tady a s peknymi ramecky – ostudu rozhodne neudela

                        0 0
                        • vojtechposmourny  

                          Nemáš nějakej odkaz na stránky?

                          0 0
                            • vojtechposmourny  

                              Dík. Má tam pěkný kousky.

                              0 0
                              • steel is real  

                                loni resp. letosni jaro jsem shanel novy ram a podminka byla ocel – takze jsem tomu chvili venoval na netu – da se najit spoustu zajimavych kousku, ktery nebychazeji ani moc extra draho (napr. v porovnani se sfinx – kterej ma navic, pro me, osklivej design) napr. salsa ala carte – reynholds 853 vychazi na nejakych 19.000, komunikoval jsem s britskym on-one jejich inbred by vysel na 11.000 a walt works (true temper platinium ox) na nejakych 15.000. lehky problem je preprava – nemam s tim nejmensi zkusenost. ale ten voodoo jsem nezkousel ani tedy nevim kolik stoji

                                0 0
                • Tomcat  

                  Ohledně Syncrosu doporučuji kontaktovat Frantu Kusu by vysvětlil jak to je. Syncros co je obyčejným GT, není ten Synros co se dodává teď. Je to snaha navázet na ten starý dobrý Syncros

                  0 0
                  • náčelník  

                    Majitelem zn. Syncros je teď Tom Ritchey a firma by měla být zpět ve Vancouveru.

                    0 0
                    • Tomcat  

                      Tom Ritchey??? No nazdar já mysle že jeden z původních majitelů. TR věci nejsou nic moc měl by vyhrabat nejdřív sebe a potom se pouštět jinam

                      0 0
                      • náčelník  

                        Je to tak. TR koupil značku a prohlásil, že firmu opět přestěhuje do Kanady a zaměří se na komponenty pro „northshore“ ježdění. Zda tomu odpovídá reálný výrobní program, neumím posoudit. Z bývalých majitelů je Pipin Osbourne u Banshee, kde je Peter Hamilton nevím. V Syncrosu určitě ne.

                        0 0
                        • vojtechposmourny  

                          A udělal to asi proto, že ty jeho komponenty )pod jeho vlastním jménem) by si na tvrdý ježdění na kolo nedal nikdo :-)

                          0 0
                    • steel is real  

                      pochybuju, ze tomik by neco vyrabel v kanade – bude to tw jak vysitej a navic to neni pekny !! no nevadi

                      0 0
                  • Daf  

                    Koukal jsem na nove produkty Syncros a bohuzel dnes uz to neni co to byvalo. Z jejich nabidky se mi libi uz jen sedlovky :(

                    0 0
              • Tomcat  

                Myslím že jsem ještě zpoustu vynechal B-]… Kovařík ano, Mrazek tam je … Franta mrázek by tam měl být… RB a Duratec za Kultovku nepovažuji B-

                Bareš Benest Dudák Franta Mrázek Jiner Krutor RB komponets ShamanRacing šírer

                0 0
                • cabbage  

                  krutor je firma? sem myslel ze to je jen par typku co to lepej pro sebe nekde v garazi.....

                  0 0
                  • Tomcat  

                    kultovka může bejt jak jednotlivec se soustrehem ve sklepě ,tak firma co nechá dělat na thaywanu. Je to přístupu tý firmy né o velikosti ,atraktivitě ,nebo o tom jak to je drahý (proto Cannon neni kultovka)

                    0 0
                    • vojtechposmourny  

                      No tak to kultovka nebude ani nishiki (si myslim já). Pak např. Louis Garneau, Bell, Miche… Ale např Onzu (pokud ještě funguje) považuju za kultovku.

                      0 0
                      • Volf  

                        Kultovka nekultovka. Píšeš o LG měl jsem sedlo dovezený přímo z Kanady a nic moc. Mám od nich rukavice a myslím si, že každý od Poledníka nebudou horší. A ten představec co je tady nahoře vyfocenej je tak hnusnej, že bych si ho na kolo nedal ani zadara.

                        0 0
                • rock  

                  Šírer kult ? No nevím, nevím … je to asi hodně věc individuálního pocitu … Mrazek mi zase připadá jako zoufalá snaha odlišit se – i za cenu horší funkčnosti (v testech moc nezáří) … a třeba Crank Bros bych z toho seznamu vyjmul taky …

                  0 0
                  • vojtechposmourny  

                    Jo, to je přesně řečený. Je to věc individuálního pocitu. Holt u některejch značek má ten pocit víc lidí, u některech míň.

                    0 0
                    • steel is real  

                      mozna bych to nenazyval kultem – ale jakesi spojeni kvality, vyjimecnosti, historie…a tam jiste patri par firem z cr (author ne:-)

                      0 0
                      • vojtechposmourny  

                        Tak mě napadá, kdysi snad ve starým bike-peloton-buletinu byla fotka kola od Štěrby, samo že oceláka, supr osazenýho, se super designem, no prostě to s tou „kultovní“ amerikou klidně mohlo soupeřit.

                        0 0
                    • Tomcat  

                      přesně

                      0 0
    • rock  

      Fuj, to je ošklivé …

      0 0
      • vojtechposmourny  

        Jo, kliky revolution byl můj obrovskej sen. Myslím, že je měli u štěrby asi za 13000, takže jsem si ten sen nikdy nesplnil. A i když je to čtyřhran, asi bych si je dal na kolo i teď.

        0 0
        • steel is real  

          u sterby je maj porad – bohuzel stale za stejnou cenu

          0 0
          • vojtechposmourny  

            Těch třináct bohužel nemám a asi bych je nedal za jakýkoliv kliky. Ale fakt jsou krásný. A na bika by mi sedly!

            0 0
            • panacea1  

              na ebayi je koupíš za cca 4500,–Kč, nebo ty hlinikový syncros s vyraženým nápisem syncros za 3000,–funglovky!!!

              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.