• suki

    Ti kdo znate letiste Tocna tak vite, ze -Hejnikarna- udolicko plne ruznych umelech skoku.Minulej tejden jsme jeli prave tam.Ty skoky nejsou nic pro nas a tak jsme jeli ze zhora vpravo po stezce.Asi po 50 metrech kamos pichnul obe kola a dalsi kamos po 100 m predni.CO TO BYLO – Nejakej kreten a ***** natloukl hrebiky bez hlavicek do korenu primo na trase. Nasel jsem tri.Bylo zajimave,ze zadnej problem nemeli ti co jezdili a skakali pres vsechny umele skoky. Vypadalo to spis,ze se bavi – Ze by meli nekde v batohu hrebiky?? Tak tedy pro vsechny co tam jezdej dejte si pozor at nelepite.

    0 0
    • Pá-dlista1  

      No a nebylo to proto, aby se ty koreny nesmekaly? :)

      0 0
    • kolombo  

      Asi někomu vadí cyklisté, jezdíci stromům přez kořeny vic, než Ti, co si tam tak hopkají. Používat pěšiny, kde se jezdí stromům, obzvláště smrkům, přímo po kořenech, není právě ideální a z hlediska lesáků a ochranářů chápu jejich nelibost nad tímto konáním. Nicméně natloukat někde hřebíky do živého dřeva je prasárna.

      0 0
      • rock  

        No, lesák nebo ochranář by snad nedal svoji nelibost najevo tímto způsobem …

        0 0
        • cabbage  

          tj, lesaci by ty koreny rozjezdili svoji tezkou lesni technikou…

          0 0
          • Smazaný účet  

            Pochybuju že by tam dali hřebíky, když o sto metrů vedle vykáceli dobytci kus lesa… LESÁK – nepřítel lesa

            0 0
    • Smazaný účet  

      Další možnost je, že tam okolo jedoucí bikeři často vjíždí do toho údolíčka a překážej, tak třeba aby se tomu udolí příště vyhli obloukem… Jinak tam kousek bydlí takovej děda co se na mě hrozně vztekal, že mu tam plašíme zajíce co tam maj myslivci v chovu nebo co to mlel… tak nevim :o) Já to radši už objíždím

      0 0
      • wroum  

        ja sem na Tocny na skockach skoro porad (pokud muzu jezdit) a pochybuju ze by to delal nekdo z bikeru (at FR nebo XC). to bude spis prace nejakyho zakomplexovanyho duchodce – aktivisty.

        0 0
    • Petr Heinik  

      Tak ted nevim co si o tom mam myslet, jednim z tech co se onen den v tomto inkriminovanem miste tak naramne bavili jsem byl i ja osobne. Nebudu zde mluvit za vsechny skakace – nebot lidi jsou vselijaci a zarucit se za vsechny rozhodne nelze – ale napsat, ze nemame na praci nic lepsiho nez zatloukat do korenu hrebiky ( notabene do mist kudy bezne jezdime – nektere verze skakaci trate vedou i pres ony koreny ) se me dost dotklo. Za tech 10 let co se v udoli na Tocne pohybuji jsem zde zazil krome natahanych klad, rozhazenych strepu, kupy hnoje i lanko natazene v urovni hlavy – dovoluji si tvrdit, ze to nebude prace nekoho z lidi jezdiciho na kole, spise obcana z blizkeho okoli leciciho si svuj mindrak, at uz je jakykoliv.

      0 0
      • oyster  

        Lanko natažené v úrovni hlavy mě fakt dostalo, brrr!

        0 0
      • oyster  

        Co až si ten chlapík sežene nášlapný miny?

        0 0
      • Darkson  

        já doufám, že jakýkoli cyklista, a? silničář, biker uphillista, downhillista, freerider, drahař nebo i tříkolkář, by něco takovýho neudělal!!!

        0 0
      • Smazaný účet  

        Hele já si myslim, že to je práce toho člověka z toho baráku co je hned tam za dirtama… Taky by se mu mohlo stát, že bude pravidelně děravět svý kola od auta na tý příjezdový cestě a pak třeba pochopí, jak blbě se choval… Vědět to jistě…

        0 0
    • croscountry  

      Je škoda sa o tom bavi?. Je 100% isté, že to robí niekto, komu tam prekážate, alebo kto vám závidí. Bireri takéto veci nerobia. Niekto z toho baráku, alebo nejaký tiežochranca.

      0 0
    • JIPA  

      uff no to je síla. Copa lepit to by jeste slo, ale nechtel bych tam sebou seknout.

      0 0
    • Otaku  

      Uff tohle sem si nemel precist, vidim z toho nejak rude. Zajimavy ze nikdo nestrazi pasti treba na ty lesaky, ktery lesy nicej nejvic. Ze by si ne netroufali? BTW predpokladam ze se tech co tam skakali ses zeptal jestli to byli oni, nebo si si snad netrouf a kuraz mas jen na intarwebu??

      0 0
      • Mamutt  

        Dovedeš si představit ten „hřebík“, aby zastavil lakatoše??? :oD

        0 0
        • fousac  

          ale takova velika zamaskovana jama na mamutty.. ta by treba lakatose polapila.. ;o)

          0 0
        • jecnak  

          Nemecka protipechotni mina z konce valky. Jelikos je drevena, tak je to i ekologicky.

          0 0
    • JMT  

      ses asi debil ne,ja sem taky xc a vubec by me nenapadlo ze by to udelali fr, dyt voni tamtudy tlacej hore !!!

      0 0
      • cabbage  

        kdyz sem nedavno najel na uplne novej hrebik pobliz lavek v Hostivari, tak prvni co me napadlo bylo ze to tam upustil nejakej frirajdista… ale ze by upustili hrebik tak sikovne, aby se zapich do korenu a navic nekolikrat po sobe pochybuju:)

        0 0
    • pop  

      tak je to tu zase – prý u Přerova…i s os­tnatým drátem u nás zatím jen připínáky…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.