• bajaja

    at to tu neni jenom o prazakach sakra,( taky sem tam teda bydlel) nejaky zkusenosti s kseftama

    0 0
    • bajaja  

      abych teda neco prihodil HEPOS – byl prvni napred jenom tam ale byl skoro jedinej, ted uz vubec , divny lidi co me nevyhovujou, vyber slusnej hlavne obleceni RAMALA – slusnej vyber , maj skoro vse hlavne pro silnicare, prodavaci mluvi obcas blaboly ale jinak ok BARTONICEK – sem vubec kdysi jo za casu co tam delali kluci co tomu hoveli ted total upadek KUBIAS JANDA, NEMEC,BEJSTA – to radsi ani nepisu , uplne mimo VELO PLZEN – hlavne sem , driv vyssi ceny hlavne shimano ted naopak, ceny jak ne¨kde na netu, ten hlavni mechanik trochu obcas nevrlej asi jak se vyspi ale umi snad vsechno, dobrej servis hlavne na vidle, brzdy, jediny v Plzni na maly kola a FR co me zajima, HANNAh – nevim nechodim sem z principu, nemam rad meridu a hlavne toho co tomu ma sefovat, V SIPCE – absolutne nevim nebyl sem tam tak 6 let EBOLA – driv hodne byl to jedinej kseft kde se dalo slozit drahy pekny kolo, Lada v pohode ted ma spis ty auticka , dneska uz nechodim

      0 0
    • well  

      Co chceš slyšet? Spousta frajírků a mistrů světa. Já mám nejradši Hannah a Volrába.

      0 0
      • bajaja  

        jo VOLRAB to uz vubec tam placaj takovy kraviny ze se musim smat , byl sem tam 3× poprve pak podruhy ze se pred tim asi spletli ale kdyz fakt porad mleli blaboly tak uz jenom 1 pro cykloservis

        0 0
        • Caryfuk  

          Samozrejme nemuzes chtit aby lidi co jezdili silnici hoveli freeridu. Tim padem nemleli kraviny a umeli poradit. Vicemene se da s bajajou souhlasit. Pro free jen velo a novej kram Tacmuda. Jo Bajajo, zname se?

          0 0
          • bajaja  

            nemyslim o freeridu ale o normalnich kolech zkusenost tak 5 let stara to sem o freeridu moc nevedel , jenom slintal nad kolama co meli kluci ve Velu jeste v ty Purkynove

            0 0
    • zizen  

      Tacud si ted otevrel novej kram, zamerenej na freeride a freestyle. Ma to kousek nad Mikulasskym namestim, jak odbocuje tramvaj c.2 ze Slovansky tridy do ulice Sladkovskeho. Hned naproti jsou uz leta lovecky potreby a pres ulici je Ixcatlan. Doporucuju, vyzna se a je v pohode…

      0 0
    • lubosh  

      Kupoval jsem kolo v Šipce. Když jsem s kolem odjel a ten den najel kolem 25 km, zjistil jsem, že to blbě přehazuje, jel jsem tam druhý den, v pohodě mi to na počkání doladili.

      0 0
    • BlickM  

      Kde je to VELO? Jinak co se týče Němce, nesouhlasím s tebou (tedy jestli se nezměnil, od doby když měl ještě ten malej krámek). Kubias&Janda Nevim kterej je kterej. Toho na locháči NE toho v Nerudovce ANO.

      0 0
    • orca  

      Dovolím si také přijít s troškou zkušeností . Velmi kvalitní servis a inf. je u Spěšného (ul.Sušická) prodejna chudá leč cokoliv k objednání. Dále drobet za městem – což by neměl být problém – Chrást-Beran – slušnej výběr i fundované info.

      A jedničkou v inf. + nabídka + cena je Kovařík v Oseku. Jen nejlepší zkušenosti. Ale vždy to dopředu chce vědět alespoň rámcově co člověk chce jinak asi nikdo neporadí .

      Takové rady typu chci kolo aby dobře jezdilo atd. se neujmou…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.