• skop

    Nazdarek bikeri!!!! Pokukuju po celoodpruzenym ramu a nasel jsem ram Spyder FUL III ,nejezdite na tom nekdo nebo nemate s timhle celoperem nejeky prakticky zkusenosti?? Da se poridit do 6 litru,coz se me zda napohodu cena ale aby to nebyl smejd.Dikec za odpovedi!

    0 0
    • croscountry  

      Neviem, nepoznám ho, ale slušnejšie fully začínajú okolo 40–50Kč. Ak od toho odpočítaš okolo 16–20 za omponenty, vyjde ti cena aspoň trochu slušného rámu s tlmičom.

      0 0
    • vasil  

      klidně do něj běž, kámoši ho jezdí a jsou v poho doporučuji nešetřit na tlumiči jeden kámoš sice prasknul úchyt čepu, ale bylo po nepovedeném skoku na málo zatlumeném tlumiči se slabým pérem :-(, samozřejmě šel nadoraz nepokládám to za oprávněnou reklamaci, nicméně dostal nový rám :-))

      0 0
    • Dumbo  

      a načo vlastne ten full chces ? XC, FR/DH , enduro :)…

      0 0
    • Lance  

      ja ti nevim ja ti nevim, delas dobre?co myslis?nechces si to jeste rozmyslet?nemel bys lepsi HT, nechci ti ale do toho kecat,ale HT je HT:) Proti fulum nic nemam:) treba motorky wrouma jsou hezke:)

      0 0
      • wroum  

        tak ty si nedas pokoj :-P

        0 0
        • Lance  

          wroumiku a mam doma rybicky:) to mame spolecne stejne jako lasku k fullum,uvazuju,ze si tve kolo hodim jako tapetku:)

          0 0
          • Pá-dlista1  

            To me prekvapuje. Zrovna o tobe jsem si myslel, ze doma nemas vubec akvarko :)

            0 0
            • Lance  

              božičku co šiš to myšlel:)

              ,ale mas pravdu akvarko nemam,teda mam,ale prazdne

              0 0
              • pegal  

                ja mam taky a plne, ale kdyby ho nekdo chtel muzu ho vyprazdnit a prodat mu ho. cena k jednani 15.000,–

                0 0
                • Lance  

                  to je logicke:)

                  0 0
                • Pá-dlista1  

                  jsem myslel, ze se to neda ani lecit, natoz koupit.

                  0 0
                  • Lance  

                    pravidelnym „ockovanim“ se to mozna da znechutit:)

                    0 0
                • wroum  

                  jak velky? za 15 000 to musi bejt malej sklenenej bazen.

                  0 0
                  • pegal  

                    cca 300 l , znacka Juwel, vypoukle predni sklo, se spodni filtraci … nove stoji asi 26.000,–

                    0 0
                    • Lance  

                      nechcu nic rikat,ale to patri do sekce bazar a ne na forum,jsem znechucen jak si tu kazdy prodava co chce

                      0 0
                      • Pá-dlista1  

                        Musim, te zklamat, ale tohle snad uz nepatri ani do sekce bazar.

                        0 0
                        • Lance  

                          myslel sem to ironicky, uz sem psal,ze nepotrebuju pouzivat smajly kdyz neco nemyslim vazne nehlede na to,ze mi je uplne jedno kdo tu co prodava

                          0 0
                      • pegal  

                        ja to jen tak nadhodil … ptal se na to co je to zac tak jsem mu odpovedel …

                        0 0
                    • wroum  

                      300 litru mam taky, bez vypouklyho skla a puvodni cena se vsim vsudy byla cca 5000/novy. To co mas ty se da sehnat novy kolem 12 12 000, akorat tam nebude napsano Juwel. Jenom tak na okraj, 300 litru je malo. ideal je kolem 500 – 700

                      0 0
                      • Dumbo  

                        si robis srandu :) 500 litrov ???

                        ja mam cca 70litrove akvarko a mam problem ho udrziavat :)…

                        0 0
                        • pegal  

                          no prave, tak maly akvarium se pekne blbe udrzuje … Cim vetsi tim lepe se udrzuje. Ja v tom mojim jsem letos menil vodu zatim jenom jednou a to 10% z celkovyho objemu.

                          0 0
                        • wroum  

                          cim vetsi to akvarko je, tim min ho musis udrzovat. nekolisa tolik teplota vody a vevnitr to funguje samo dulezitej je dobrej filtr (nejlip s uhlikovou naplni) a hodne kytek a dostatek pisku na dne – to vse funguje jako prirodni filtr. Vic vody = vic prace, ale za mnohem delsi dobu (moje 300l akvarko cistim tak jednou za 2 mesice)

                          0 0
                          • Dumbo  

                            mam filter z uhlikovov naplni aj teplomer… teplota je stala… ja len ze.. no nic :) asi je to otom ze som lenivi :)

                            0 0
                          • Volf  

                            To je snad úchylka s těma akvárkama, protože taky vlastním akvárko cca 300 litrů a myslím si, že je to tak akorát. a je fakt, že pokud ho nezamoříš rybama, tak se udržuje skoro samo. Nechat ho dobře zarůst kytkama a pohoda.

                            0 0
                            • wroum  

                              tak tak. hodne kytek a filtr s prutokem 1000 l/hod a nemam problem.

                              0 0
                            • pegal  

                              Jenze tem kytkam se musi darit, tem mojim se moc nedari … :) Ale zase se mi podarilo vyslechtit jednu kytku, ktera mi vyrostla na pozadi z polyuretanovy peny, tak jsem ji prdnul na dno a zatim se drzi a aji roste. Asi se vykaslu na kolo a dam se na zahradniceni .. :)

                              0 0
                              • wroum  

                                kdyz nejdou kytky, tak muze byt malo svetla, spatna kyselost, spatna teplota a hlavne malo uzivna voda. musis hnojit (treba Aquafloranem)

                                0 0
                                • pegal  

                                  Ono je to hlavne tim, ze to je na chodbe kde je minimum denniho svetla ..

                                  0 0
                              • Lance  

                                No a nemohlo se stat,zes je dlouho nezalil?

                                0 0
                      • pegal  

                        i se spodni skrinkou … k tomu zdarma odkalovac dna, magneticky cistic skla, obycejny cistic skla a sitku na rybky :) a to jeste neni vse k tomu 16 neonek cervenych, 20 parmicek diamantovych a 16 cm dlouheho perovce … :) a ani to neni vse, k tomu jeste 4 koreny, dva lavove kameny a hrubozrne dno a to uz se vyplati ne?

                        Jasne cim vic tim lip, ale takhle uz to akvarium vazi pres 500 kg, tak aby to vydrzel strop …

                        0 0
                    • Lister  

                      Stejně to neprodáš, nikdo normální nekoupím akvárko s vypoulkým předním sklem a půdní filtrací – pokud teda to spodní znamená půdní.

                      Pokdu by to byla klasické akvárko ve sřkíni s osvětlovací rampou a pořádným vnějším filtrem – Fluval, eheim, tak by se o tom dalo uvažovat.

                      Chudák ten dotyční co založil tenhle thred. Ptá se na celopéro a my tu řešíme takové p..oviny :-)

                      0 0
                      • pegal  

                        ja tam pudni nevidim … ??? je to spodni

                        0 0
                      • Lance  

                        vidis jak kratka je cesta od celoperu k rybkam,proste vsechna temata sveta se vzajemne prolinaji, „temata vsech oblasti spojte se se“

                        0 0
                      • lubos  

                        No, pokud to akvarko ma nejake odpruzeni …

                        0 0
                • Lance  

                  za kolik ho prodas rozbite?

                  0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.