• jaski

    cus.vozite lahev na ramu????me se to tam nejak nelibi.jako by to tam nepatrilo.zda se mi to takovy nebikersky.to jest muj nazor.ale mozna ze si ji tam prece jenom dam.jo a kterřy lahve sou tak nejak dobry???dik

    0 0
    • hydrant  

      si dej na záda ba?oh ( na vodu ).

      a kdyby přece, tak já jsem spokojený s lahvemi vyrobenými českou firmou R&B, lahve slušně těsní, téměř netečou. Vozím 2 lahve po 0,5 litru, v nejhorším dám i 0,7 l, ty ale vypadaj hnusně. Kdo si dá 1,0 litrovou láhev do rámu, tak si totálně zhyzdí kolo, to už raději ten hydrant pack na záda.

      0 0
      • jaski  

        no prave to vypada docela hnusne.o tombatohu sem premejsåel ale zase je to pomerne drahy.dat 1500 za pytlik na vodu

        0 0
        • Smazaný účet  

          Hydrant jsem si koupil za 700 od značky LOAP a funguje super !!! Mám ho asi měsíc a fakt ok…

          0 0
          • jaski  

            hm.asio tom budu premejsletvic­.protoze ta lahev se mi fakt nezamlouva.

            0 0
            • hydrant  

              no 2 lahve 0,5 litru jsou vyloženě chrtí záležitost, jsem na to zvyklej ze silnice, tak to ber s rezervou. Rozumně to vidí Cidas tady pode mnou, hrb na hrb a když je něco kratšího, tak láhev bez hrbu

              0 0
              • jaski  

                asi jo.ja stejne moc nepiju ta

                0 0
                • hydrant  

                  to není dobrý, to s sebou za chvíli budeš vozit zátěž v podobě ledvinových kamenů :-) a znal jsem lidi v tvým věku, který je měli a věř mi, že je to nepříjemný a hlavně to taky dokáže mooooc a mooooc bolet. Lepší pít víc než míň.

                  0 0
                  • jaski  

                    v 18ti kameny???ku*** to asi zacnuchlastat.teda myslim vodu.ale nalejt si tam pivko tak by se aspon lip jelo:-DD a le to bych musel mit misto dvoudrzaku cely kolo z drzaku:))))))

                    0 0
                    • hydrant  

                      jj, dělal jsem před lety v práci s klukem, bylo mu 20, měl šutry, musel pít 4 litry tekutin denně. Zbytek den pak strávil na wc. A znal jsem ještě holku, která je měla právě od 18 roků. Ona moc nepila, aby se moc nepotila a nemusela moc na záchod. Stejná blbost, jako dělaj v létě důchodci.

                      0 0
              • jaski  

                asi jo.

                0 0
        • Lišák  

          Mrkni na http://www.trinnity.cz/Default.asp?… Batoh i s vakem za šest kil-to jde, ne?

          0 0
          • admxx  

            no ja nevim…byl jsem to omrknout v jednom shopu…a tam jsem zjistil ze ten batoh stoji presne tolik co na netu (bez te slevy), ALE! +dalsi 400 za vak na vodu!!!

            0 0
            • Smazaný účet  

              Drapasport v carefouru na smíchově – Batoh LOAP asi 700,– nebo Peksport Vršovická AXON taky nějak 700,– Oboje s Vakem…

              0 0
              • davidak  

                http://www.trinnity.cz/DetailPage.asp?… Ten sedivej jsem si koupil, zatim velká spokojenost. Nosim ho i v civilu, vypadá pěkně a na zádech sedí dobře, kvalitní zpracování. Jen ten vak není zrovna super- hlavně co se náustku týče- je z tvrdýho nekvalitně vylisovanýho plastu a pokud chceš pít, musíš rukou otočit takovou páčkou. Taky zrovna nejlíp neschne. Naštěstí v něm vozim jen vodu. A po dvou použitích je v puse pořád plastová pachu?.. Na něčem asi ušetřit museli.

                0 0
                • Smazaný účet  

                  Ten otáčecí náustek mám taky… myslim, že jde koupit náustek od camela… Co se týče pachuti… Dej tam jednou jon?ák a je po problému :o) Pokud máš problém sschnutím, otoč ho naruby… Větší část ho protáhneš tou dírou. Stačí být akorát opatrný… Mě osobně ta páčka nevadí, ale vadí mi že se oblemcá jon?ákem a mam pak ulepený prsty – brzdový páky a jsem rozladěn :o) Seženu jinej náustek a bude to ok. :o)

                  0 0
      • Otto  

        Jsou situace v životě lidském, kdy je srdečně jedno jak kolo vypadá, hlavně že je co pít… A zcela náhodou to bývá v končinách, kde ten vzhled stejně nemá kdo posoudit.

        0 0
    • Smazaný účet  

      Mám hydrant pack na záda, ale když jedu kousek na chvilku, tak si beru lahev. Koupil jsem si od niku s takovym perfektnim ventilem, ze staci to jenom zmáčknout nebo nasát a už ti to stříkne do huby… Fakt paráda :o))

      0 0
      • Uža  

        na ramu kosiky, v tech kosecich pullitrove lahve a v tech lahvich iontak. a na zadech batoh a v batohu vak a ve vaku voda a to je konec pohadky:-)

        0 0
    • Jenda  

      vzhledem k tomu ze mam cumelbaka tak tohle neresim ale nakonec vozim v bidonu naradi a dusi – po vsech moznejch kapsickach nejlepsi reseni:-)

      0 0
    • Daf  

      Je to dost individualni zalezitost. Ja vozim nerad cokoliv na zadech. Z Camelu me boli zada a zadek proto vozim flasky. Typ flasky je dobry vybrat podle tvaru kosiku, aby dobre drzela.

      0 0
    • Biker jak Pes  

      já jsem taky dřív vozil flašku ale pořád me znervozňovala:pořád jsem se na ni díval jestli mi náhodou nespadla a tedka mam camel a je to v pohode

      0 0
      • jaski  

        ten camel bude asi ten pytel co?:)))

        0 0
      • pegal  

        To me pada porad a vubec me to netrapi. Letos uz jsem ztratil asi 7 flasek. Spadne spadne, mam jeste druhou :)

        0 0
        • jonti  

          Kup si poriadny kosik. Mne sa najviac osvedcili klasicky tvar z hliniku, daju sa trochu ohnut k ramu, takze este lepsie drzia, co som jazdil som stratil asi 2 flase (9 rokov).

          0 0
          • vlk  

            ty hliníkové praskají.Jsou zajímavé ty nové kompozitové(smíše teda umělohmotné) od specialized.Mě jediný košík co vydržel-nepraskl nebo sem z něj neztrácel flašku byl od GT titanium component.

            0 0
            • Lance  

              jeste mi nepraskl

              0 0
            • guard  

              Ja mam ten specialized a mozem potvrdit ze flaska v nom drzi ako pribita aj v brutal zjazdoch

              0 0
              • enjoy  

                nejlepsi kosik!akorat ja se teda muzu pochlubit ze me z nej uz flaska vyletela,na starych zameckych schodech pod prazskym hradem.ale to jsem jel jako dabel:-)

                0 0
        • Paja  

          Kup si Bat cage od Treku nebo Monocage od Topeaku, oba udrzi bez problemu i litrovku

          0 0
          • Loner  

            Nebo BBB dural černý plech ten drží fšechno, i když jezdíš hlavou dolů, ..a moc nešpiní ale není moc krásnej.

            0 0
    • Lister  

      Hlásím se k velbloudům a už bych neměnil.

      0 0
    • rock  

      Míval jsem problémy se zády; teď už je to mnohem lepší, ale nechu? až odpor k čemukoliv na zádech mi zůstaly. Takže v rámu mám dva košíky, vozím jednu nebo dvě flašky 0.7l od Zefalu, v zimě nerez termosku 0.5l + (vyjímečně) 0.5l plastovou termosku (myslím, že také Zefal). Jo a otázku líbí x nelíbí jsem vyřešil alespoň barevným sladěním flašek s rámem (a koneckonců i s oblečením) :-) …

      0 0
      • Uža  

        tak to jsi správný ladič!:-)

        0 0
        • rock  

          Jasně :-) … ale zase proč ne, když stačí v regále ukázat na správnou barvu flašky …

          0 0
          • Uža  

            ja jsem podobne postizenej, ale protoze jsem navic drobny skudlil:-), tak koupim treba ve sleve plaste, co mi neladi… to je schiza!:-)

            0 0
    • davidak  

      Ted jsem poridil batuzek s vakem a je to vazne parada, strcis trubicku do pusy a uz to jede, pak vak vyndas a nosis batoh normalne do mesta- je prijemne malej, proto si myslim, ze je to dobra investice. Vozim tam cistou vodu. Kosik na ramu mam, mozna tam casem dam nejakou lahev s iontakem kuli, ale nekdy to vypada fakt hnusne. Nejhorsi je, kdyz se lahev v kosiku klepe.

      0 0
      • Lance  

        V zivote se mi nestalo,ze by se flaska klepala,kup si normalni kosik AL a rukou ho prihni k trubce a uvidis jak pevne tam ta flaska drzi, se ani nehne!!!

        0 0
        • Vrci  

          Al košík už nikdy. Hrozně špiní flašky. A navíc, co jde ohnout jednim směrem, to se ohne po čase i druhým. Mám košík od treku a nemám s nim, v kombinaci s magnumem od zéfalu, žádné problémy.

          0 0
    • vlk  

      byl jsem vždy odpůrcem něco vozit na zádech.Ale teď jsem si pořídil hydrapack a je to fakt supr.To jsem nečekal.Vozím v něm vodu.Sundal jsem košík z kola a nevypadá to pak vůbec hezky.Tak ho tam asi zase dám.Mi přišlo blbý cvozit flašku i hydrapack zaráz, ale koukám, že to tu tak dost lidí vozí.

      0 0
      • grafik  

        zdar, co sis poridil za ‚hrb‘

        K tematu: pokud jedu na popracovni rychlovku tak vezmu jen flasku do kosiku 0.7 zn. adidas (poridil jsem ji v akci se sprejem :). Na delsi vylety beru hydrapak – delta a bidon nechavam doma.

        0 0
        • vlk  

          zdar, pořídil jsem toto http://www.scottsports.cz/…_obj.katalog?… scott hydro 2.V onroadu u soudu mají 20–25 procent téměř na vše slevy(ruší obchod)-tak mě přišel komplet na 900Kč.

          0 0
          • grafik  

            tusim, ze v Olympii v Hervisu ho meli za 900 uz pred pul rokem ;). U soudu sem taky poridil hdrpk.

            Co zkouska, mas ji ?

            0 0
            • vlk  

              jojo podařila se.Buhužel jsem kvůli ní nemoh jet buřinku.Ale teď jsem se přihlásil a na 100% jedu s Darjanem a Metronomem na Drtiče.

              0 0
            • vlk  

              " tusim, ze v Olympii v Hervisu ho meli za 900 uz pred pul rokem"-to sem netušil, po těch supermarketových sportech moc nekoukám. Mají v hervisu jinak doubrou nabídku cyklo věcí, nebo je to prostě standartní supermarke?ák? Sháním teď nějaké krátké cyklogatě s vložkou-něco lepšího. Ve městě nemaj moc výběr. Kdybych tak sehnal někde nalini, specialized apod.

              0 0
              • grafik  

                Gratuluji! V hervisu sice maj doplnky na kolo ale jsou to opravdu jen doplnky pro ‚cyklomasy‘ (zvonky, pumpy :) zadne speciality. Dresu a cyklo kalhot maj celkem dost, ale nehledej treba atex nebo moira apod :) Cyklokalhoty jen klasika, zadne 4–5 panelove. Ale zas nerikam, ze bych si nejake nekoupil. Zajed tam a uvidis. Obecne bych rek, ze je hervis spis vicemene zamereny na sportovni obleceni Adidas, nike atd. nez na cyklistiku. Tem scott tam byl v akci kolem vanoc.

                0 0
              • rock  

                Hervis je standart … když je řeč o supermarketech, v GigaSportu (Brno) jsem koupil dost fajnový řadící set Jagwire a viděl jsem tam mj. dresy od Primal Wear … nikdy bych tam takové kousky nečekal …

                0 0
      • Lance  

        Kolo bez kosiku se mi taky nelibi,v tom s tebou souhlasim

        0 0
        • Lister  

          Kolo s košíkama se mi taky nelíbí, v tom s vámi taky nesouhlasím :-)

          0 0
    • petryk  

      Vozím už dlouho na zadech vak, dva litry mi obcas (samozrejme plus piti na obcerstvovackach) vystaci i na cely maraton. A vozil jsem i lahev, kdyby doslo ve vaku, tak do falsky se to precejen lije lip, ale ted jsem si poridil novy kolo a tam uz kosik asi ani nedam…

      Vak je skvelej v tom, ze nepijes blato jak z bidonu, kterej je vetsinou totalne zasvihanej a i v horku mam piti studeny (a naopak).

      0 0
      • climber  

        Petryk to docela vystihl. Dokud jsem jezdil s flaškou tak jsem furt musel šetřit pití (dost chlastám) aby mi vyšlo. Navíc flaška byla furt zadělaná od bahna. Řešením byl camelbak. Jsem s ním naprosto spokojenej. Jedinou nevýhodou je, že se pod ním potí záda. Jinak samá pozitiva a životní jistoty – velkej objem pití, vejde se tam nářadí, duše atd., můžu si tam dát větrovku… Závěr: jedině camelbak (když říkám camelbak tak propaguju systém ne značku, řikám tak všem ba?ůžkkům s vakem na vodu).

        0 0
    • Volf  

      když se ti to zdá nebajkerský tak to prostě nedělej. Já vozím dvě sedmičky isostar, protože maj zadělanej náustek kloboučkem. Batoh na zádech vozím, ale když tady čtu jaký harakiri je vymejvání vaku tak ho asi nikdy mít nebudu. Flašky se jednoduše mejou, za rok je vyhodím a koupím nový.

      0 0
      • MARIN  

        o jakym harakiri pro myti vaku je rec? Mam dva vaky-Camelbak a Hydropak a nemam s nima vetsi potiz nez s lahvema

        0 0
        • Volf  

          Třeba se hadiška, náústek vymejvá celkem bez problémů, ale prostě tomu nevěřím. a pak je další, že vak je natolik drahej, že ho na rozdíl od flačšek asi jen tak s lehkým srdcem nepošleš do věčnejch loviš?.

          0 0
      • Andrzej  

        tak to treba ja mam problem umyt i tu flasku, zrovna mi v garazi lezi dve uz tyden :) a camelbag mi vloni jeden zarostl tak, ze sem ho radsi vyhodil :) tak ted setrim a pri turistickem zpusobu jizdy si vozim v batohu dve pet flasky a ty pak muzu klidne vyhodit…

        0 0
        • Lance  

          flasku umyjes v poho, proplachni ji vodou a trochu vody tam nech a nasyp tam suche (NE VARENE!!) zrnka ryze a trepej uvidis bude jako nova.

          0 0
    • wroum  

      nevozim. ani jeden ram na kterym vlastnim nema moznost pridelat kosik, ale me by to stejne ani nenapadlo. pouzivam batuzek a vak Salomon

      0 0
      • Lance  

        kosik jde pridelat pouze na ram co pripomina kolo,tudiz spravne rikas,ze ty ho pridelat nemuzes, na kozu to nejde:) a jsme zase u toho wroume vid?:) radeji jsem pouzil smajlajza,at se nenazlobis pri patku

        0 0
        • wroum  

          me nenaseres :-)

          nechapu proc mejm kolum rikas koza. jedno je 15" a druhy 16". vlastne jeste mam silnicku a na tu by to pasovalo, ta opravdu vypada jak koza a jezdi se na tom stejne blbe.

          0 0
      • hydrant  

        asi jezdíš cyklokros, že jo ? tak nakonec je z tebe taky chrt :-)

        0 0
      • fousac  

        bych rek, ze kosik de pridelat na kazdej ram… http://www.i4shop.net/…x/98-SP4.jpg

        0 0
    • jecnak  

      Vozil jsem bidon, pak camel a ted zas bidony. Camel jeste obcas vozim, ale spis jen na dlouhy streky a k tomu jeste pridam i bidony. Vadi mne ta vyha na zadech a i se clovek vic poti.

      0 0
    • Vóca  

      Kolo mám modrý, jednu lahev žlutou a druhou bílo šedivou a vůbec mě to nepálí. Barva nejezdí, důležitá je funkčnost ;-)

      0 0
    • Vladimír  

      a jak se pod tim vakem potite? jako kdyz mate batoh na zadech? to radeji budu vozit dve flasky

      0 0
      • Volf  

        Pocení je jedna věc a potom by mě vadilo to, že tam neexistuje alternativa. Kyž mám flašky můžu a nemusím si vzít na záda batoh podle toho kam jedu. Hrb musím tahat i na 20 km a to by mne kromě tý mnou výše zmíněný údržby hodně vadilo. Myslím si, že se vaky začaly řešit hendikep fullů, kdy tam máš ve většině případů místo jen na jednu flašku.

        0 0
        • Lister  

          Aternativa existuje, buď vezeš jen vodu nebo vodu + věci :-). Beru i na krátké vyjíždky, ono i 20 km někdy trvá víc než 2 hod. Vak mám vymytý rychleji než dvě flašky, takže taky žádná nevýhoda. A pak už jen kladné bodu pro velblouda, jeden z hlavních – už žádné bahno mezi zuby :-)

          0 0
      • Lister  

        Potím se naprosto stejně jako bez vaku, tedy jako prase :-). Nic už by mě nedonutilo vrátit na rám košíky, maximálně tak havárka vaku, ale to bych si stejně radši pořídil nový, než hledat ty hliníkové tentononc :-)

        0 0
        • Lišák  

          S tím pocením to mám stejný a když jedu kousek, tak si dám bidon do košíku (jeden sem tam nechal), ale batoh beru vždycky. Mám v něm standardně blikačky, „kolena“ a rukávy, vestu, duši, lepení, pumpu, vercajk, pláštěnku a tra?ovky. Párkrát jsem hodil záda a s ba?ůžkem to bylo o dost méně nepříjemné :-)

          0 0
    • Lister  

      Tak já schrnu proč si myslím, že je velblou mnohem lepší než flaška:

      Pominu zvýšené pocení což je spíše psychická záležitost než opravdový problém a bolesti zad – tam hraje podle mě větší roli špatný posed a zanedbání cvičení téhle partie

      +plusy Cena: někomu to může ne první pohled přijít nemyslené, ale pokud sečtete dvě kvalitní flašky, dva lepší košíky a přičtěte speciální flašku na zimu tak vás tahle varianta vyjde dráž než velbloud v obvyklé ceně kolem 1500–2000Kč Odlehčení kola – nejen že netáhnete vodu na rámu, ale taky se zbavíte podsedlovky, pumpy a košíků. Navíc kolo bez košíků mi přijde hezčí – ale podle diskuse tady to může být i naopak :-) Větší transportní prostor – vhodně zvolený batoh vám poskytne mnohem víc prostoru, než brašničky na rámu, navíc pokud ten objem nepotřebujete, tak prostě batoh zmenšíte a máte rázem na zádech sportovní model. Příprava ioňtáku – naplnit jeden prostor je rychlejší než dva ve formě flašek, navíc můžu vzít přesně tolik, kolik si myslím, že budu potřebovat a díky stupnici na vaku můžu ion?ák správně naředit. Tepelná izolace – v létě cucám dlouho studený ionták, v zimě teplý čajíček Vím kde co mám – spousta přihrádek mi umožnuje roztřídit věci tak že nic nehledám Ochrana fo?áku a bajkerových zad – fo?ák trpí v batohu menšími otřesy, pokud hodíte tygra tak vám může batoh zachránit záda – pravda tohle zase není výhoda pro ten foták, který to pak odnese :-) Pití: dám hadičku do pusy a sosám, a klidně můžu při tom balancovat na šutrech. Pokud mám vrchní vedení, tak pak jen pustím a je to. Osobně ale preferuju spodní, to pak musím vrátit zpět na popruh. Čištění: po krátkém tréningu stihnete vysušit kvalitně zpracovaný vák rychleji než flašky Jste IN – no je to prostě modní, i když tohle je asi ten nejmíň důležitý bod :-)

      • mínusy

      rád bych něco napsal ale fakt mě nic nenapadá :-)

      Určitě jsem na některé výhody zapomněl Tak jsem se vykecal a můžete se do mě pustit :-)

      0 0
      • Martyss  

        „Odlehčení kola – nejen že netáhnete vodu na rámu, ale taky se zbavíte podsedlovky, pumpy a košíků“… a ten bágl asi nic neváží, že?:-) „mínusy rád bych něco napsal ale fakt mě nic nenapadá :-)“…na jaké úrovni je odvětrání?

        0 0
        • Lister  

          Z tou váhou už se to tu několikrát řešilo a prostě mít 3 kg na zádech je neěco jiného než je mít na rámu – bágl na zádech tě nijak neomezuje, ale těžké kolo bude hůř ovledatelné, hůř ho vytáhneš do výskoku a navíc každý máme rozhodně rezervy a 3 kg váhy dolů může schodit skoro každý, ale z kola to nesundáš :-)

          K tomu odvětrání – jak jsem psal – spíš psychycký problém, já to nijak nepoci?uju, kalhoty z laclem jsou taky teoreticky hůř odvětrané a přitom jim dává spousta lidí přednost, tož tak.

          0 0
      • Lister  

        Jo ještě jsem zapomněl větší objem – 3 litry už kromě extrémních situací stačí v pohodě na celý den. A pak ješte to, že vám nezkřípe mezi zuby bláto – vozil jsem flašky s krytem ale tu za jízdy v terénu otevřít to byl fakt výkon :-(

        0 0
      • enjoy  

        tak hele.ja jsem si koupil hydrapak loni v lete.mel jsem ho na zadech nekolikrat.od ty doby se mi tu vali.kdyz pominu naprosto priserny odvetrani zad,o tom ted mluvit nechci.ALE,to ze jsem musel pokazdy peklive vymyvat vak a hadicka byla vecne priserne plesniva.. musel jsemse v tom furt stourat.rozhodne mi to nic neulehcilo a uz zase spokojene pouzivam flasku.druhou litrovou pet lahev mam v batohu a v pohodcce si flasku doliju,kdyz potrebuju.jo a s flaskou na ramu skacu porad stejne nizko jako kdyz je prazdna.jenom uz nemam bouli na zadech a nemusim dres zdimat. plusy:nejak me nic nenapada:-)

        0 0
      • enjoy  

        az ted jsem si vsimnul ze ty pises spis vice o vyhodach batohu na zadech nez o vlastnim vaku na piti:-). tak teda,batoh mam na zadech asi pokazde a flasku taky:-)

        0 0
      • orca  

        A? počítám jak počítám tak 2 bidony + 2 košíky + speciál flaša mi rozhodně nepřekročí částku tebou popisovanou Teda pokud nechci machrovat s karbonovým košíkem (pochybuji že těch pár miligramů se projeví v mé rychlosti).
        A jak se pozná kvalitní od nekvalitní flašky na léto ???
        Já pokud si chci zajezdit tak na zádech zásadně nic… mám 2 flašky 0,7 a je to OK.. pod sedlem vercajk. Ale je to věc názoru…

        0 0
      • Vrci  

        pokud chci doplnit pití do flašky za jízdy, tak stačí práznou zahodit (servis ji sebere) a natáhnou ruku a vzít si plnou od někoho z auta nebo z kraje silnice.

        0 0
        • Vrci  

          Další nevýhoda je, že do dvou bidonů si můžu dát různý pití (jon?ák + voda) ve vaku musí být jen jedno.

          0 0
      • MaPa  

        Se vším souhlas, ale minulou neděli jsem přišel na jednu nevýhodu. Ten vak nejde naplnit z těch nízkých baterií co se montujou skoro všude na umývárkách… :-)

        0 0
        • pelt  

          No… a co teprv kdyz si z takoveho kohoutku chces doplnit 1,5 litrovou PETku… to je horor.

          0 0
    • gummo  

      cau hele flasku nosim jenom kdyz jedu tak nejak zlechka a bez batohu(camelbaku) jinak nebajkersky nebo nejak divny mi to urcite neprijde. kdyby to bylo nejak nanic tak se na ramu nedelaj diry na drzak.

      0 0
    • hajkis  

      Možná mě budete chtít kamenoval, ale já vozim na kole PET lahev, na který mám našroubovaný víčko s ventilem z dětský limonády (myslím že Kubík), který je vlastně stejný jako u některejch cyklo lahví. Možná to nevypadá nejlíp, ale to mi je celkem jedno. V košíku to drží skvěle. Lahev mám na jedno použití a na další vyjíždku si beru novou, neřešim žádný mytí, plísně atd.

      0 0
      • wroum  

        to sem delal taky a prijde mi to dobry reseni.

        0 0
      • lendl  

        Ja to tak tiez robim, len som sa to neodvazil napisat. Chrbat mam ako dolezitu chladiacu plochu, musi byt volny.

        0 0
    • JirkaT  

      Nediskutují tady nějaký manekýni? Láhev nejezdí! Barvu neřeším! Na delší cestu klidně litrovou do košíku. Navíc sebou v krabičce od filmu pár multišumivek navíc a cestou třeba ještě dotankovat vodu. Láhev s velkým uzávěrem, aby šla dobře čistit. Batoh s vodou je dle mne především móda. Neumím si představit jak ho lze pořádně! vyčistit. Už s čistěním flašky je problém.

      0 0
      • MARIN  

        „Neumím si představit jak ho lze pořádně! vyčistit“ asi jsi jeste nemel moznost zadny poradny (Camelbak,Hydra­pak…) videt. Jinak ja bych do ramu litrovou lahev nikdy nestrcil=nevejde se mi tam a i kdyby musi s tim byt dost blba manimulace nebo se pletu?

        0 0
        • JirkaT  

          ty „batohy na vodu“ jsem videl na zadech, ne pri myti/cisteni. No jestli je to pri cisteni pristupnejsi nez lahev s velkym uzaverem… Me se do 21.5 ramu vejde i litrova flaska bez problemu. Problem s manipulaci necitim. Bezne jezdim s mensi. Na zada si dam (pokud uz vubec) radeji neco jineho. Myslim ale, ze je to kazdeho vec. Je mi ale k smíchu řešit estetiku. Pri posledni týdenní akci meli z celeho autobusu „vodni hrb“ :-) pouze 2.

          0 0
          • JFB  

            nevim co resis na cisteni lahve – jo ji proste hned po jizde vyplachnu a je… (a nevozim v ni jen vodu:-) pokud jde o cisteni vaku, je to v poho taky, ale chce to malinko vic casu. navic jinde nez v domacich podminkach ke to trochu opruz… resit estetiku je fakt smesny, absolutni souhlas…

            0 0
            • JirkaT  

              Ja flasku taky normalne jen vyplachnu hned po jizde. Zkus ji ale nekdy projet kartacem. Poprve jsem se divil co v ni je za humus. Obcas je nutne kartacem nebo neco dovnitr nasypat a pak trepat.

              0 0
              • pos3k  

                doporucuji hrstku ryze a krapet vody

                0 0
                • Lišák  

                  Doporučuju Savo proti plísni. Abrazivo (rýže) sundá ze stěn viditelný humus, ale plísňové spóry tam asi zůstanou…

                  0 0
    • Meesha  

      Poridil sem si Camela a byl sem z nej nadsenej – furt sem chastal! Ale ta udrzba a furt zandavani/vyndavani a taky byl nepohodlnej… Ted sem se vratil k flaskam a Camela beru jen na delsi svihy.

      0 0
      • fousac  

        taky tak.. poridil sem vak, ale po pul roce sem zpatky u flasek.. vadilo mi pracny cisteni, funicimu do kopce se mi blbe pilo, clovek moc nema prehled o mnozstvi obsahu..

        takze zpatky k flasce.. magnum na ramu a pripadne v baglu rezervni napln v petlahvi..

        0 0
    • xstefi  

      Hele dobrou lahev ma treba Bozkov nebo Tulamorka :)) To mi prijde docela bajkersky… Stejne mas to ale problemy, mi to tak prijde ze jezdis v elastakach a potrebujes jeste o cislo mensi, muhehe

      0 0
    • janik3  

      ja mam flasku na kratsie trasy a vak na dlsie.

      0 0
    •  

      Svitava je řeka řek!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.