• hydrant

    pořád tu řešíte, kterej krám není dobrej a kterej je. Už jste to přemleli asi stokrát, takže teď konečně něco pořádnýho ( pořádnej off topic ):

    Jakou hospodu, restauraci, bar máte nejraději a proč ?

    Já u nás v Hradci Královým Restauraci Sport café na starým městě: dobrý prostředí, dobrý pivo, dobrý jídlo, moooc pěkný buchty ( i když některý vypadaj dost draze, takový pro život nepoužitelný barový krasavice ). Taky je tu možno kouřit čvaňháky, což je super. A taky se tu dobře fandí při MS v hokeji :-)

    No a pak cyklistická: osobně se mi moc nelíbí pití piva na švihu, ale někdy neodolám: v Bělči restaurace U Štěpánků, pak druhá v Bělči U Hušků no a v Hradci klasika Na hrázce…

    A komu se to nelíbí, tak a? ( nám p…l políbí ) to nečte.

    I když, jestliže je to o pivu, je to vůbec off topic ? :o)

    0 0
    • Melnicak  

      no na melníku jedine Cihelna bar.Krásný posezení v Irskym stylu proste pohoda.Velkej vyber vseho moznyho a vyborna muzika.Proste pohoda.

      0 0
      • Marry  

        teda na melniku…mam nejradsi cukrarnu na namesti…nejednou mi zachranla zivot…kdyz jsem se vracel ze svihu :)

        0 0
        • Melnicak  

          do cukrarny na namesti taky rad zajdu maji tam vybornou zmrzlinku :-)

          0 0
    • rhuman  

      ranch v belecku a klasika na hrazce ;)

      0 0
      • hydrant  

        Bělečko jsem ještě nezkusil – trochu ostuda, žejo ? Musím to napravit :-)

        0 0
        • rhuman  

          styd se ;) maj to tam fakt vpoho, prijemnej sef, domaci jidlo, …

          0 0
        • Honza-HK  

          Tak to nenapravuj, majitele znám delší dobu osobně a většího vydřiducha jsi neviděl!!! Po té co nás tam parkrát stáhnul z bot jsme tam už 3 roky nebyli. Kámoš si tam dal před týdnem s manželkou 2 steaky a 2 piva a platil 580 Kč (a to na ceduli mají steak za 85 Kč. Je to ovšem za deset dkg a bez varování ti donesou „poněkud větší“. Ale to je na delší povídání.

          0 0
          • lidumil  

            V Bělečku jsem byl jednou jedinkrát a vícekrát ne – jak píšeš majitel kapsořez a ten šílenej smrad a těch much – humus největší. Never More!

            0 0
            • JayDee  

              jn, nemuzes si dat ani kolo na terasu… sef se chova jak kkt

              0 0
              • dieegoo  

                A co je na tom tak zarážejícího? Pod terasou máš stojany, nevidim jedinej důvod, proč si tahat kolo nahoru mezi stoly.

                0 0
    • JFB  

      nejlepsi:-) hospoda v praze je u houdku na zizkove. zizikov je nejlepsi cast v praze. a nejlepsi pivo je kozel!-) a jinak je pro me nejlepsi vzycky ta hospoda, kde sedim s kamosema, maj tam dobry pivo a jidlo;-)

      0 0
      • hydrant  

        pod tu poslední větu se podepisuju

        0 0
      • rtw  

        No se zizkovem souhlasim, jeste pridavam U Hrabalu, uzasnej pristup majitele a Budvar

        0 0
        • kurýr na bajku  

          No doufám, že todle téma se víc rozjede i s adresama. Řekněme jen místa kam se dá s kolem… Např. zahrádka (půjčovna kolečkovejch bruslí) Nad štolou na letný je naprosto fantastická. Škoda jen, že tam máme zákaz vstupu, protože sme jim to tam prej rozmlátili i dyš já si na nic takovýho nevzpomínám…

          Pak taky hospoda U starej hadrů ve spodní části Francouzský, ale to už je fakt hard-core a nedoporučuje se snaha o jízdu na kole domů(hezky po svejch).

          0 0
    • Axazel  

      Za Trutnov jednoznačně Sokolka.

      0 0
    • Lišák  

      Severozápadní okolí Brna: „Jižní portál“ u Újezdu u Černé Hory a hospoda „U Zvěřinů“ se zahrádkou „Ahoj“ v Žernovníku. Pivo ČH, jídlo přímo z grilu a udírny… bajky vedle stolu, prostě ideál :-)

      0 0
      • mastihuba  

        ČH – chceš se otrávit? :D

        to je vykopávka :) 4roky a von ještě furt žije :D

        0 0
    • Jenda  

      Nemam nejakou nej, ale na kole mam rad hospudku v Tisu u Blatna (kousek od Rabstejna nad Strelou). Maji tam dobry pivo a matesy, mam to odsud uz nedaleko na chatu a hlavne to jedno az dve piva upevni me rozhodnuti sjizdet Jeleni skok a pritom nez k nemu dojedu uz jsem zase plne koncentrovan na jizdu (ale odvaha me stale jeste neopousti:-) Jinak pokud se do tehlech koncin nekdo dostanete vrele ten Jeleni skok doporucuju (na cerveny turisticky z Tisu do Blatna:-)

      0 0
      • gargamel  

        Jestli myslis hospodu U kameneho stolu, tak to souhlas. Moc dobry pivko. Az tam zase nekdy zavitam, tak urcite prubnu ten Jeleni skok:-)

        0 0
    • climber  

      V Broumech (Křivoklátsko) = maj uplně hedvábnej budvárek. Jedu li na vyjížďku, bike jede nezávisle na mé vůli a sám sebe směřuje do Broum do hospody.

      Na Slovensku = hospoda v Súľove, tam ale ani nevím jaký maj pivo. Oblibu u mě získala svým umístěním na mém velmi oblíbeném trailu přímo pod největším výjezdem. Člověku u piva tak super ztvrdnou nohy, že si výjezd potom náležitě užije.

      0 0
    • BH  

      hospod , ktere mam rad je celkem dost, na kole vyhledavam ty , ktere jsou nejblize domovu, nebot po pivu tezknou nohy. Ale rad by se zde podelil o svuj nazor na nejhorsi cyklistickou hopodu v okoli Zlina. Tou byla bezesporu hopoda na Bunci (v Chribech), cyklisty(a na Bunc jich jezdi mraky) zde vitalo oznameni, ze se venku neobsluhuje a byt je pred hopodou velky plac, k sednuti tam byvaly tri rozbite plastove zidle a nejaka silena kovova konstrukce.Pivo nechutne a obsluha neuveritelene nevlidna. Udajne se to jiz zlepsilo, nemohu posoudit, nebot mam k tomu mistu jiz odpor a radeji pri toulkach tim smerem vyhledam pohostinstvi hospody v Kudlovicke doline (tzv. Habes), ta naopak patri k tem zarizenim , ktere mohu doporucit- pokud nehledate komfort ala Ranc v Kostelanech.

      0 0
    • Honza-HK  

      Jsem taky Hradečák, v lese skoro pořád a v Bělči je to samo super. Ale NEJ to je v Chvojně v amfiteátru. Nová hospoda, ale špica. Teď ale tam maj na 14 dní zájezd Dánů, tak je to v háji.

      0 0
      • Sethi  

        tak to musim vyzkouset, jinak dat si CARA v Belci, to je proste lahoda, horsi je, ze pak se chce dat jeste dalsiho a pak se blbe dojizdi domu :) jeste ze je to blizko

        0 0
        • lidumil  

          Chvojno a amfík nemá chybku, jednou jsme tam přijeli s jazykem na triku a měla to pronajatý nějaká banda na víkend, ale no problem, natočili nám medovou 12 a chtěli za ní jen 15 vočí :-O Sme čuměli. Jinak v „normálním“ provozu jsem tam jedl třeba kančí guláš a byl sqelej. Běleč U Hušků moc nemusím, jednak je tam většinou strašně lidí, navíc v létě na slunci, vedro, ale gambáč ujde. Cara jsem si dal jednou a málem nedojel domů – pak jsem doma seděl na záchodě a v.ch.al se pr.elí :-( No a Hrázka??? od tý doby, co nám natočili gambáč teplejší než kafe, je ignorujeme, a taky je tam v létě strašně lidu. Teď otevřeli na jízdárně naproti Zděnce „cyklohospodu“ tak ji musíme vyzkoušet. Ale po dvou se nechce šlapat a mám to skoro 6 km. Takže radši poblíž domu – na Karla IV Gobi pokud mají otevřenou zahrádku, dom to mám pak asi 500 m.

          0 0
    • kungpao  

      Každá krčma na slovensku kde aspoň raz za čas vyčistia trubky, maju kofolu a nereve tam muzika tak že sa nemožeš porozprava?.

      0 0
    • vt  

      Brdy: Felbabka „U Fabiana“, perfektni obsluha, dobry pivo i jidlo. V sezone dost lidi, jinak absolutni klid a rodinna atmosfera. Podlesi u Pribrami „Za kominem“, dobra zahradka i pivo.

      0 0
      • screamercz  

        JJ, s Felbabkou 100% souhlas, tu druhou neznam.

        0 0
      • marios  

        Za komínem dobrá zahrádka, ale jednou jem si tam po švihu dal plnotučný, ale tak hnusnou „PLzeň“ jsem v životě nepil.

        0 0
      • Lázeňák  

        Felbabka? Tam jsem čekal na řízek 2,5hod. Never More.

        0 0
    • Martin  

      Tak dlouho jsem čekal, až Fousáč napíše „U Pigiho“, že jsem to musel napsat sám:-)))

      0 0
      • fousac  

        fousac se musi hodne rozmyslet.. ponevadz kdyz to vezmu trochu seriozne, tak velky vyznam ma i luxusni hospudka „U zrzavyho paviana“ v Halounech… ty sobotni a nedelni obydky pri vyletech.. to je pohadka.. ;))

        takze si dovoluji dat hlasy dva: U Pigiho a U paviana..

        0 0
        • Martin  

          V teto hospodě vznikla jedna jedna zajimava akce „Pochod za zrzavym piavianem“, ktera se kona již 19 let.....

          0 0
          • Bajker16  

            Tak u Pávoše jsme každou neděli mezi 16–18 hodinou :-) A v zimě se tam vždycky těšim na ty jejich rozpálený kamna .

            0 0
    • mastihuba  

      To teda napišu. Bukovinka, Bukovinka, Bukovinka.

      Kdo mě zná tak ví kde mne najde. :)))

      0 0
      • rock  

        Listoval jsem dolů a říkal si, že Bukovinka se prostě MUSÍ objevit … a vida, je tady :-) …

        0 0
      • rock  

        … a samozřejmě souhlasím. Je to extáze, když čas od času jedu do hokny na kole, domů se vracím oklikou, po lesních stezkách a čeká na mne pozdní oběd (smažák a hranolky) na zahrádce …

        0 0
      • Splinter  

        Byla je a bude…

        0 0
      • mastihuba  

        I po pěti letech musim konstatovat že furt dobrý. :D

        0 0
    • Smazaný účet  

      No nevim jaká hospoda je nejlepší, ale vím jaká stojí pěkně za bobek. Vyhýbejte se restauraci Labe v Modřanech nebo? pingli zde jsou mimořádný vemena, který ani neumějí slušně pozdravit, natožpak tvářit se příjemně… Pivo tu stojí za prd a jídlo taky. Oboje je samozřejmě drahé. Braník 20.50,– Kč a to si pingl nechává automaticky 25… Co je ale nejhorší, že oni zneužívají zoufalé situace nás žíznivců, takže jsme stejně nucení tam každodeně chodit a pít ten branickej samoser a tím přizpívat na ty lenochy… :o) (Jinak dobře vařej v Braníku na nádraží a stojí to pár kaček :o)

      0 0
    • foona  

      V Plzni to je určitě hospoda „U Křelovců“. Mají tam jenom pivo (a možná i sekanou) a cca po 22. hodině si člověk musí načepovat sám :-)

      0 0
      • marios  

        To jsem rád, že ještě Křelovec funguje, před více než 25 roky jsme tam trávily volné hodiny na gymplu.

        0 0
    • Thomas  

      Bahnhof Niemes (Saloon Nádraží) http://www.mimon.cz/index.php?…

      0 0
    • Vojtíšek  

      Pro mě by byla „NEJ“ hospoda jednoznačně ta, kde by byl kromě skvělého pivního moku, milé obsluhy a dobré kuchyně byl ještě přísný zákaz kouření. Zatím bohužel o žádné takové nevím. A přitom to jde – třeba v Itálii.

      0 0
      • RapMan  

        Bohuzel to vypada, ze se ani v blizky dobe nedockame, uz nekolikrat posranci takovy navrh smetli ze stolu… :(( A v restauracich sami od sebe nekuracke prostredi neudelaji :(

        0 0
      • steel is real  

        bedrichov u Jablonce nad nisou – hospoda U Dodlana, predevcirem jsem se vratil z italie a mistni restaurateri maji plno pouze na zahradkach kde se kourit smi a nejsou z toho moc stastni – tekze nevim jestli to jde :-))

        0 0
      • mrozu  

        PUB II v Plzni… jenom to jídlo neni žádný terno.

        0 0
    • Honzas  

      jeje, tech by bylo;-))) tak treba U Petra na Hradistku, Stara Hospoda v Nespekach, občas U gulivera a Money Murphy's ve Vrsovicich, Kolkovna, Velmi jemný klub, …

      0 0
    • JJ  

      V Liberci na Brize a pak samozrejme Vendelin, tak se vzdycky zastavim na kole nebo jednokolce:)

      0 0
      • tk  

        vendelín. směrem z prosečáku na harcovák, i z harcováku na prosečák. z harcováku nejlépe trejlem co vede přímo k brance v horním rohu zahrady. pak taky buršč na prezidentský a svijany u hrocha. a i když jsme v maxově, tak jídlo u toníčka, i když tam člověk pořádně nevidí na kolo a pak se skoro ani nedá převalit přes bramberk.

        0 0
        • JJ  

          No Svijany u Hrocha pohorsily, esli myslis toho na Harcove. Jestli myslis Hrocha na Maxove, tak tam nevim:)

          0 0
          • tk  

            myslel jsem maxovskýho hrocha. taky terasa je dobře směrovaná s výhledem a travičkou na povalování. kde je harcovský hroch?

            0 0
            • JJ  

              Na kolejich

              0 0
              • Manas  

                Kulabr … jeee, tam jsem mel prechodny bydliste, bydlel jsem 5 let na eFku :-) Nekde se prohrabu fotkama … mam odtama luxusni :-)

                0 0
    • Ice-goofy  

      Sokolov – mam rad Na slovance a Wels – Bogart a pak prilezitostni hospody .. V Opave – U kone , Praha – U hrocha (tu mam opravdu rad ) Brno – Blahovka a tak…

      0 0
    • dancing dog  

      Kovářská / okres CV /v Krušných Horách, Stanice 1.pivní pomoci Severka. Dobrej kutloch, ale dobrý pivo / Žatec, Gambrinus, občas živej kvasnicovej Forman z Velichova od Mexickýho zálivu / + paňci mnohého druhu za hubičku, v rámci skromných možností bezva kuchyně- když se zrovna vaří, laciňoučký ubytování / pro kamarády zdarma/ a hlavně to tam vede skvělej kámoš a klasik Vlastík. Oblíbené letní i zimní středisko kaleb a oslav všeho druhu pro nás, "horší společnost"z KV a okolí, dokonce tam část z nás občas dojede přes Klínovec či Meluzínu na kole.. Ale teda fakt nic pro dámičky … :-)

      0 0
    • tulda  

      Jednoznačně zahrádky na Vyšehradě.

      0 0
    • DragON  

      V Brně – Na konečné v Obřanech – letní zahrádka, levno, pohodově, veliká kuchyně tam není, ale mají výborný poháry:-)) a Pod Ořechy v Majlontě, na jídlo mají jen klobásku a smažák, ale mají obrovskou zahrádku s dětským koutkem a dobrý pivko.

      0 0
    • scoty  

      EXHUMUJI to tady protože:

      • moc by mě zajímalo, kam by se v Z polovině Brna dalo chodit bezvětšího nebezpečí na běžné polední menu..
      • klidně i závodka
      • venku furt ščí a mám hlad..:)
      0 0
    • blisterexist  

      BikeBar

      0 0
    • Smazaný účet  

      Vitalita na Hlubine…nekouri se tam…v lete pak zahradka „U Bohusa“.

      0 0
      • rb  

        Vitalita souhlas,akorat se tam dycky přežeru.Kdysi sem si myslel,že to je ňaka hospoda pro vegoše atd..Nazev trochu klame…U Bohuša je kde?

        0 0
    • drbo  

      na Zeleznych kousek od Hlinska je ve Svobodnych Hamrech bezvadna 250let stara roubenka, ktera od postaveni funguje jako hospudka. Kola zamykaji do kulny :-)

      0 0
      • Pijer  

        neser ;-)

        0 0
      • McBlacky  

        otestuju hned jak pojedu do Svratky na chatu. Jen vymyslet trasu se středem v S.Hamrech :)

        0 0
        • drbo  

          moznosti bude mraky :-). dej to smer na Vestec, Spalavu, mozno vybrat singlik pres Modletin na Klokocov nebo na Polomu je nadhernej technickej sjezdik dolu do H. Bradla. Pak nahoru ke Krasnu odkud je po zluty fajnovej trejlik az k prehrade Krizanovice. no a pak uz se budes tesit na vybornej gablik v Hamrech :-). Jo a ta roubenka je nekuracka.

          0 0
          • maajkee  

            mozno vybrat singlik pres Modletin na Klokocov

            jezdíme na chalupu do Lipky ( v polovině kopce mezi bradlem a modletínem ), chci se zeptat, kde je ten singlík? To bych docela omrknul :)

            0 0
            • drbo  

              to musis urcite znat, kdyz to mas za barakem :-). prilozil jsem ti mapku, je to ze Spalavy po zeleny, vyjedes v Modletine u kostela, po cca 200m to svihas lehce doprava po cerveny (jede se tam Manitou) az na Klokocov. v mapce jsem ti oznacil i luxusni sjezd/vyjezd po zluty za Klokocovem skrz hreben takovou cca 2 metrovou sutrovou brazdou v lese.

              na Polomu to asi mas projety, tu nadhernou starou, rozmlacenou, vecne vlhkou cestu ze sutru porostlou mechem :-)

              0 0
              • maajkee  

                Díky, to z tý spálavy na modeltín právě vůbec neznám, vždycky se tam někde motám, abych nemusel z chloumku dolů přes bradlo zase nahorů do lipky, že tam je přímo zelená, jsem si nikdy nevšim :)

                Polom znám, ale na kole jsem tam byl asi jen jednou, páč mám za to, že se tam na kole nesmí :) ale vždycky když tam jdu pěšky tak si říkám jaký by to bylo super na bajku :)

                Ten obrázek se tady zobrazuje strašně malej, mohl bys mi ho prosím poslat na maila? Příští víkend tam zrovna jedem, to se už teda docela těším! :)

                0 0
                • drbo  

                  no primo prostredkem Polomu se na kole nesmi, nicmene ta sutrova cesta vede bokem te pro cyklo uzavrene oblasti, zacina nahore u te hajenky. mapu mas v mejlu

                  0 0
                  • maajkee  

                    díky, no hele ono to je hlavně o tom, že jsem tam defakto skoro vždycky s přítelkyní a s ní se nedaj jezdit moc terénní věci :) takže pořádně si tam sám zajezdím málokdy, ale teď budu muset vyrazit nějakej den určitě sám, a prozkoumat to tam pořádně :)

                    0 0
    • Pijer  

      Penzion Jonáš, Svobodné Hamry u Hlinska – moc příjemná 250 let stará roubenka

      0 0
    • marios  

      Jedna z nej je v Blatný naproti zámku v podloubí, nevím jak se jmenuje, říkáme jí U Harleye, pan majitel ho vždycky vystaví na zahrádce. Tam je největší pohoda. POtom je taky dost vhodnej Gril v Míšově v Brdech. A v zimě je nejlepší kiosek U Sekyrek na Šumavském Špičáku, možná ho otevřou i v létě pro bikery z bike parku.

      0 0
    • Cvoky  

      HK – tak jedině CykloBar!!! http://www.cyklobar.com/

      0 0
    • sfinga  

      Hrázka a Běleč je velká klasika. Tam je hřích se nezastavit :-) spíš je to povinnost

      0 0
      • maajkee  

        Běleč je strašně provařená bohužel, o víkendu tam je vždycky 2356 lidí :)

        0 0
        • roud  

          Jako stát frontu na každý pívo Ne děkuji…

          0 0
          • Vhalasta  

            RIP Přístav, Valašské Meziříčí,

            (Mohli jste vidět v TV NOVA 18.5.2009)

            0 0
            • jIrI___  

              Jojo, Přístav je to teď doslova, loďkou až k výčepu.

              0 0
              • Vhalasta  

                Měli tam točenou kofolu? Asi jo, když to znáš. :)

                0 0
                • jIrI___  

                  Netuším, já tam byl stavený jen párkrát cestou ze školy když mi ujel autobus.

                  0 0
                  • Vhalasta  

                    Rozumín, nebyls na kole.

                    Dcera říká že jo, ona si ale prý dávala jahodový koktejl. Tak tomu věřím…

                    0 0
          • Vhalasta  

            To mělo být na základající, sry.

            0 0
    • Smejči  

      Dobrá je v Bílku u Chotěboře – blízko údolí Doubravy. Za kilo seš na maděru :-)

      0 0
    • teepeex  

      tahle stredoveka hospoda s ubytovanim je ultra

      plzensky v poradku:) a ubytovani, ac je cca za 400/os je veleluxusni

      tam urcite zajedte a prespete, pnac okoli je na kolo idealni pro vsechny

      ps: a neni to placena reklama:)

      0 0
      • Pijer  

        Další komu Roubenka učarovala, ale já si tam radši dávám toho Rychtáře – je super a Plzeň mají všude ;-)

        0 0
    • t100-CZ  

      Hostinec U Šedlbauerů Čachrov – opravdu luxusní zastávka na kole . . . .

      0 0
    • Kynio  

      Hostinec pod Starou Hruškou – Bílovice nad Svitavou

      http://www.gozgastro.cz/…vitavou.html

      nejlepší točená Plzeň široko daleko :)

      skvělý jídlo, vaří rychle, doporučuju jídla s vepřovou panenkou, ceny nejsou nejhorší. Rádi jezdíme do Bílovic už jen kvůli Hrušce a Plzni :))

      0 0
      • Kynio  

        ještě stránky hostince

        http://www.podstarouhruskou.cz/

        0 0
          • Kynio  

            hmm zajímavý..Co člověk to chuť ;) Co napíše jeden člověk o hospodě neznamená nic. Já tam chodím už druhej rok a nemůžu si to tam vynachválit. Hlavně Plzeň mají výbornou. Co se jídel týče, vždy mi chutnalo. Odpovídalo to ceně :) takže já budu věrnej dál

            0 0
      • Jaroslávek  

        Škoda, že je to na blbým místě.

        0 0
        • Kynio  

          proč myslíš blbý místo? :)

          0 0
          • Jaroslávek  

            Prostě na kole preferuju lepší místa, než je toto. Nic víc za tím nehledej.

            0 0
            • Kynio  

              Tak se pochlub..rád objevuju nový hospůdky :) nahoď nějaký tipy

              0 0
              • mastihuba  

                Tak třeba mně se líbilo U komína, sice je to malý, ale pivo tam má docela OK.

                0 0
          • pepek  

            Prostě je to moc brzo, nebo naopak moc pozdě, ne? Hospoda by měla být někde uprostřed výjížďky. Nepudu do hospody na jídlo po 8 km jizdy, nebo potom nazpátek 8 km před barákem. (Nehledě na zbytkový alkohol těsně před nájezdem na silnici)

            0 0
            • soc  

              Nebylo nekde pobliz vlakno, kde se rozebiral alkohol za riditky? :)

              0 0
              • pepek  

                No právě, alkohol je třeba spálit jízdou v terénu (nejlépe v noci, kdy to nikdo nevidí) a ne na veřejných komunikacích. Navic tahle hospoda je tak trochu zbytečně na kopci.

                0 0
                • soc  

                  Je fakt, ze po pivu se mi jede lip. Proste min hledim na bolest a vymacknu ze sebe vic. Ale technika jizdy jde dolu jak svina, po dvou, trech pivech uz to chce celopero a nehledet na cestu :)

                  0 0
                  • Smazaný účet  

                    Uplne to samy:D Stavoval jsem se u kamosky na vinko a pak sme spechal domu a rikal si, jak mi to hezky jede-celou dobu ze sedla na tezky prevod a cestu sem stihl jeste za kratsi cas nez kdyz jsem jel za ni(a to to bylo z kopce). Druhy den rano pri vstavani jsem zjistil, v cem to bylo:D

                    0 0
            • Kynio  

              špatně..před začátkem jízdy, během jízdy (třeba několikrát) a na konci jízdy..jezdím hlavně jen v terénu, silnice mě neberou ;)

              0 0
            • mastihuba  

              správně, dalším kriteriem je že by se z hospody mělo odjíždět směrem z kopce. :)

              0 0
    • Hrosik1  

      Posezení U Cvečků v Rožnově pod Radhoštěm. Malá útulná hospůdka, NEKUŘÁCKÁ, příznivé ceny, lahodné pivečko, pochutiny k pivu jako, utopenec, různé uzené, vepř.výpečky, či gulášek atd. podle toho co majitel ukuchtí. Navíc je to hned u sjezdu z Černé hory a mám to 200m od domu 8-)

      0 0
    • Jituschka  

      Nedávno jsem objevila Duck bar v Brně, zajímavý místo.

      0 0
      • Tommy_Lee  

        Bylo o nem i v televizi, kdy zkapal jakysi belgican nebo kdo, ktery zil uz dlouho na Kamence a jeho kamaradi z Duck baru o nem mluvili jen hezky ;-) Ale vzdy, kdyz jedu kolem te odbocky za tema garazema, tak si rikam, ze to musim nekdy vyzkouset (i ta cedule je „lakava“ :-)), ale pokazde jsem si to zatim rozmyslel. Ten krpal me odrazuje :-D

        0 0
    • castro  

      Jednoznačně hospoda U Dandů nedaleko náměstí Míru v Praze 2! Famózní ceny, luxusní kuchyně, nezapomenutelná atmosféra!

      0 0
    • Igor Hnizdo  

      Jilemnice kousek pod nemocnici takova zastrcena. Zrovinka meli i -mimo beznou nabidku- paradni konskou svickovou. Tomu uz se neda rikat spokojenost. To co tam predvadi to je nejmin o dva stupne dal.

      0 0
    • jackasss1  

      Za mě je to U Koníčka ve Vojkovicích pod Beskydama:

      http://www.minipivovarkonicek.cz/

      0 0
    • Kubajzs  

      U Svatošů ve Vlachovo Březí :)

      0 0
    • BigKarel2  

      Hospůdka u Kodešovy skály…V Heřma­nicích, ty jsou u Frýdlantu…No a ten je u Liberec :D

      0 0
    • mrozu  

      V Plzni v tomle počasí u mě vede Ranč Šídlovák, ideální místo, kde skončit vyjížďku a dát si výbornej Chodovárek :)

      0 0
    • drbo  

      nemate nekdo zkusenost s hotelem Solan vcetne lyzovacky v okoli ? dik

      0 0
    • oXide  

      Lobodice – Svazarm. Není to sice nic nóbl, obyčejná vesnická hospoda, ale na biku se tam často stavujem. Prostě mi to vyhovuje a na zahrádce je pohoda a vesnickej klid :)

      0 0
    • gralll  

      Zahrádka na Šmelcovně- mezi Velkou Bíteší a Brněnskou přehradou na Bílým potoce – Pivo průměr, ale domácí uzený a plno jinejch dobrot po kterejch se nechce šlapat.

      0 0
    • Wojtkingson  

      Zdravím Vás, někde jsem tu historicky četl, že někde v okolí Prahy je něco jako hospoda bez obsluhy – je tam lednička s pivama nějaký oříšky atd a člověk si může vzít a zaplatit dle uvážení nebo něco podobného… Nevíte kde to je?

      Já vím o podobným konceptu v Jeseníku Lesní bar se to asi jmenuje nebo tak, kde chladí pivo v potoku atd. V Jizerkach je, že si člověk sám určí cenu, kolik bude platit.

      0 0
    • Morchella  

      Nové mapy.cz umožňují sdílení složek, tak sem zkusím přidat odkaz na moje oblíbené hospody. Klikal jsem to do mapy pro kámoše před rokem a jsou tam ty, kam rád jezdím kolem Prahy. Názvy bodů jsou moje interní a neodpovídají ofiko názvům hospod.

      0 0
      • Wojtkingson  

        Peknej seznam :D Co mají ty hospody společného? Příjemná obsluha, nízká cena nebo dobrá kvalita jídla?

        0 0
        • Morchella  

          Pro všechny platí, že se mi tam dobře sedí v příjemném prostředí a ne teda všude, ale většinou se tam dá i dobře najíst, Zohledněný je i fakt, že člověk může být i třeba trochu zabahněný a není s tím problém, protože prakticky všechny navštěvuji pouze na kole.

          0 0
      • 01carbon  

        Jsem na to číhnul – to vypadá na pěkný MTBO :-)

        0 0
    •  

      po včerejšku už vím kam v životě v Jizerkách nepůjdu – Panský dům Jizerka, tragédie, slabé dvě deci frankfurtské vlažné nechutné polévky, kyselýho Bernarda, ostatní na tom byly podobně. Normálně jsem na Jizerce vždy spokojený na Pešákovně ale měli zavřeno bez udání důvodu, škoda, snad ji zase brzo otevřou

      0 0
    •  

      Po cestě z Hradce nad Moravicí určitě Pánský mlýn, Maj tam super pivko co si vaří sami. Pstruh taky chutnal a je tam klídek. Rád jezdím i na Loděnici v Děhylově, Kozel na čepu chutná a naposled tam byla i Live hudba ;)

      0 0
    • Motyll  

      Víte o hospodě SV od Brna, kde točí Poličku?

      Díky za tip.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.