• RomanH

    Soudruzi, abychom mohli zamluvit hospodu, kdo se zucastni ?

    Predstava je nejake to pojezdeni Cerveny Kopec – Holedna a tak kolem 18:30–19:00 prijezd k Veslu, koleno, Svijany,…

    0 0
    • Paja  

      Toz, jak jsem psal do svyho vlakna o patce, snad uz bude bike pristi tyden zdravej, takze konecne muzeme vyrazit na tu pepkovu Holednou.

      0 0
    • Polka  

      Cerveny Kopec a Holedna budiz, Svijany budiz, ale to neopeceny koleno, to je hnus velebnosti ;-) No asi budete v presile, takze mi nic jinyho nezbude…

      0 0
    • obda  

      Pánové, proboha proč zase středa? Já středy většinou němůžu, zato čtvrtky skoro vždy :(

      0 0
      • Polka  

        Ja treba nechapu, proc to neni v patek.

        0 0
        • obda  

          A nebo tak :)

          0 0
        • RomanH  

          Patek by byl hodne nebezpecnej :-)

          Exik ma v patek tridni sraz a ja ve ctvrtek firemni vecirek.

          0 0
        • Jaroslávek  

          Robotu a budíček o pěti na vás, holoto žebrácká u plotu .-)

          0 0
    • mastihuba  

      Nechápu jak mužete prezentovat takovýhle fotky. Za první je Božkov hnusnej a za druhý nevim kde berou tu odvahu mi brát autorský práva na toho jelena. :)

      0 0
      • Paja  

        Lada ma neco jinyho nez Bozkov?

        0 0
        • mastihuba  

          barbaři, jste vobyčejní barbaři, chuť barva, obsah alkoholu… všecko je jiný :)

          0 0
          • Paja  

            ale u ceho???

            0 0
            • mastihuba  

              u zelené!!! laďa má prostějov :) svijany mi nevadí. Na ty mám ty nejlepší vzpomínky :)

              0 0
              • RomanH  

                Neremcej furt a dojed

                0 0
              • Paja  

                to je mi jasny, ze u zelene, chtel jsem z tebe vytahnout, co ma Lada, takze od zelenyho stromu, to uz je skoro jak v Jindrhradci, tam kdyz nekdo rekne spojeni rum-Bozkov, tak malem dostane na budku, protoze jedinej spravnej rum je prece jejich s plachetnici!!!-)

                svijany mi nejen nevadi, ale primo je vyhledavam.

                0 0
          • Polka  

            Me teda oslovila vic ta Brantecova kofila :-D

            0 0
            • Jaroslávek  

              Jasan, kofila rulezz.-)

              0 0
            • Splinter  

              to potom byla ta otřesná cesta dom, ne?

              0 0
              • Polka  

                Myslim ze jo :-D

                0 0
              • JSt  

                Jasan, cesta dom rulezz.-)

                0 0
                • Jaroslávek  

                  Cesta dom s tebou rulezz.-)

                  0 0
                  • RomanH  

                    Cesta s vami na Ususi rulezz :-D

                    0 0
                • Paja  

                  Nevim, jestli o tom presvedcis i Schramu;)

                  0 0
                  • mastihuba  

                    stačí dodržovat základní bezpečnostní pravidlo deset a dost :)

                    0 0
                    • Polka  

                      No nevim, 10 piv a 10 kofil…to je tak na probuzeni nekde v udoli u Jelena mezi tema konama v ohrade :-D

                      btw. nejede dnes nekdo na zakladnu? Tahne me to na bike…

                      0 0
                      • mastihuba  

                        dnes bojuju nejen s pandemii. Po cestě dom přibrzdi ve Tvarglu, budu mít ve sklepě zatopený v krbu a mám namíchanou tvarglovou pomazánku. :)

                        0 0
                        • Polka  

                          Pokrozil sem enem na Klajde, vlhko, bahno, kosa, ale jo, slo to :) Vy tam slavite teho Napoleona ni?

                          0 0
                          • pepek  

                            Kdybys nebyl línej a dojel dál, tak od Hádku svítilo sluníčko až na Buk. A to blato nebylo tak hrozný, s dobrýma „hrabavkama“ šla aji žlutá do Říček a celý Říčky byly príma. Na tom Buku furt svítí slunko, minule to bylo taky tak – ani tam není blato – nazpátek jsem jel kolem potůčku a pak mysliveckej a dobrý.

                            0 0
                            • Polka  

                              Nechtel sem zatmet, pac sem sebou nemel svetlo ;-)

                              0 0
                          • mastihuba  

                            napoleon se neslavi, je to pietni akce. :)

                            0 0
            • Paja  

              ehm…a mam tady i dalsi perly;D

              0 0
              • Jaroslávek  

                Krásní mladí lidé …

                0 0
              • Excel  

                přijde mi to jako svatba v Kyrgyzstánu

                0 0
                • Běžec  

                  Tak Kyrgyzstán – a znáte nejvýznamějšího kyrgyzského hrdinu ?

                  0 0
                  • Paja  

                    ;DDD

                    0 0
                  • pepek  

                    „Na smuteční hostinu, která se koná na počest taškentského chána Kokoteje Manas pozval všechny chány lidské a chány démonů. Hostina se táhne několik měsíců“…

                    Kua, tak dlouho u toho vesla nemůžeme vydržet, ne?

                    0 0
                  • RomanH  

                    Tak to je mazec :-D

                    0 0
                  • Jaroslávek  

                    Hezký, ale to je o „bráchovi“, neboť chybí háček.-(

                    0 0
              • brantec  

                Jej, dobra fotecka..a kolik vyvolava vzpominek:-) Mam pocit, ze jsem vas od te doby snad ani nevidel:-(

                0 0
                • Paja  

                  a to je skoda, s takovym clenem se to vzdycky dobre rozjede;D

                  0 0
      • Jaroslávek  

        Ale ty skleničky, ty skleničky …

        0 0
        • mastihuba  

          skleničky máte nalitý jen tak na dno :)

          0 0
    • JSt  

      akorat jsem se vratil od vesla. je to tam zabukovany ;-D na stredu 18:30 pro plusminus 13 lidi.

      0 0
    • Polka  

      Toz po tym vceresim chcancu mozem dat scuk rovnou ve Veslu ni? :)

      0 0
    • obda  

      Tak hlásím slušnej začátek. Nejdřív na Chodské vybírali cajti (těch jsem si naštěstí všiml včas) a pak jsem (letos teprv podruhé) zapíchal. Ku**a. Jestli to tak bude pokračovat, tak se dneska někde zrakvím ;)

      0 0
      • obda  

        Tak další pokračování, poprvé v životě jsem zalomil galuskový ventilek. Neuvěřitelné :)

        0 0
        • Excel  

          ty jeď raději dnes šalinó rovnou k tomu Veslu ;-)

          0 0
          • RomanH  

            A ta kvuli nemu pichne kolo, ne ;-)

            0 0
            • obda  

              hehe :)

              0 0
              • Jaroslávek  

                Vždycky je na co vzpomínat, hehe .-)

                0 0
              • Paja  

                …a ses v haji, prave si na tebe vzpomnel Maňas…

                0 0
                • Jaroslávek  

                  Hehe, největší kyrgyzský hrdina dělá občas i dobré skutky.

                  0 0
    • RomanH  

      Tak jak dneska vidite misto a cas srazku ?

      Navrhuji v 16 hod. tady

      To Polka : Bahna moc na Cervanku ani Holedny nebude, je tam dost listi, tak at to dneska neni jenom o jidle a piti :-)

      0 0
      • Excel  

        Dal bych to na 16:30

        0 0
        • RomanH  

          OK. Tak v kolik budes u parkovaciho domu, 16:10 ?

          0 0
          • Paja  

            ..to bych dneska mohl i dat;DDD

            0 0
      • Polka  

        no ty vlhky koreny…ale to bysme vlastne mohli dat aj kohotovicke singl ni?

        0 0
        • RomanH  

          jj, mohli, jen Exik brblal, ze od Mohyly nepojede ten asfaltovej krpal nahoru (vim, da se odbocit v pravo), tak jsem si rikal, jestli pak nesjet k Antroposu a bud se vydrapat k Myslivne, a nebo smerem k restaurace GranPrix a vzit to do Jundrovskych lesu… Cekam, co navrhne Pepek – kazdopadne bych chtel byt v tech 18:30 u Vesla, kdyz uz tam je hozena ta rezervacka.

          0 0
          • pepek  

            Já bych počkal u Antroposu a pak možem spešl trasu nahoru na Holednou.

            0 0
            • Polka  

              To myslis tu vodbocku na Veslarske a nahoru kolem zahradek na zacatek singlu? Tama nejedu, to tam nepotahnu a na stredni to tam rvat nebudu :-P

              0 0
          • Polka  

            Ten puvodni sraz u mostu by byl super, pac: dojet po singlu na Cervenym vrchu az pred most s dalnicou z pisoareckyho tunelu, pak podel dalnice cesticka…na Kamenak, do chranenky, singl kohoutovickej, vobjet cely Kohotky a napojit se tam niz na Pepkovy singly na holedne. Za 2 hodiny to dame, aji kdybysme se ****** meli, coz? :-D Teda pokud se nekomu neco nestane :-D

            0 0
            • RomanH  

              jj, presne tak jsem to jel ted podvakrat. Kohoutovickej singlik dat muzeme – ted jde o to, jestli spadnem k Antroposu a budeme se skrabat nahoru, a beno to vezmem rovnou od mohyly. Pokud trva Pepek na tom Antroposu, tak tam s nim muzem potkat v cca 17hod – u Mamuta ;-)

              0 0
              • Polka  

                Mohylu? Tu mam kousek za barakem :-)

                0 0
                • RomanH  

                  Tak aby jsi se pak nedivil, az tam budes na nas cekat a my uz budem parit u Vesla :-)

                  0 0
                  • Polka  

                    Mno prave :) Ta druha mohyla je kde? To neznam.

                    0 0
                    • obda  

                      Takova pyramida na vrcholu stoupani z Pisarek do Novyho Liskovce po stare …

                      0 0
                      • RomanH  

                        jj

                        0 0
                      • Polka  

                        Jo tama jak jezdi trajf po Rybnicke? Tak to vim, ale nikdy mi to neprislo zajimavy, natoz abych tomu rikal mohyla :-D

                        0 0
                    • Jaroslávek  

                      Styď se.

                      0 0
              • pepek  

                Já už ani nevěřím, že vás tam někdy dostanu. Když tak dojedu k veslu sám, samotinký. (A ten pšonek by měl přestat machrovat a namontovat si kašpara, takhle se furt vymlouvá na převody a przní trasu. :-)

                0 0
                • RomanH  

                  ??? Pockej, ja to s tou trasou myslim vazne. Jestli sjedem k Antroposu a pak se zpet vratime na singlik za Kouhotovice je celkem jedno… Pojedes teda s nama nebo ne ? Pokud jo, tak si vyber, 17ta hod. bud u Mamuta nebo u pamatniku (mohyly).

                  0 0
                  • pepek  

                    V 17 budu u Mamuta. Trasa je pjekná, jak jistě potvrdí největší syn Kyrgystánu. Dá se to jet celý na velký převodník .. . . . . . . (nebo velký pastorek?. . . teď už nevím :-)

                    0 0
                    • obda  

                      Nevim, jestli stihnu tech 16:30, pokud ne, budu cekat v 17 u mamuta.

                      0 0
                    • Polka  

                      Zrovna jsem chtel napsat, aby se soudruzi prichystali na nejhorsi ;-) Nahoru dolu, kasparek…

                      0 0
                      • pepek  

                        Šak to nevadí, hlavně že mi odklidí ty popadané stromy, že? (a že jich tam asi bude :-)

                        0 0
                        • RomanH  

                          Ale jo, radi pomuzem…

                          Jen pripominam, pijem NIC, kofilu a pivo ;-)

                          0 0
                        • Paja  

                          ted je cyklokrosova sezona, stromy se preskakujou;D

                          0 0
                • Jaroslávek  

                  Z Veslařské výjezd mezi zahrádkama nebrat. Tama chodím s maminkou na vycházku a to ještě pjekně z kopca.

                  0 0
                • Paja  

                  Zadny sam, samotinky, pekne nas provedes po Holedne;)

                  0 0
                  • Jaroslávek  

                    Kolik máš těch patek ? :-))

                    0 0
                    • Paja  

                      nevyhrozuj, jooooo?-)

                      0 0
                      • Jaroslávek  

                        Nevyhrožuju, jen jsem to špatně zařadil, mělo to být za cyklokros a skákání.-)

                        0 0
                        • Paja  

                          ted uz hodne cyklokrosaru prekazky skace na kole, ale vetsina skace po svejch s kolem v ruce, coz by patka mohla prezit (pokud nebudem skakat i cestou od vesla;D

                          0 0
    • Jaroslávek  

      Nebude mít Jiřík U Vesla nějakou předváděčku ?-)

      0 0
      • Excel  

        Bude, prej dá pět zelených a pivo na ex..bez držení.

        0 0
    • obda  

      Tak návrat směrem hráz, most u zoo a panelka útulek-letiště-Medlánky se ukázala jako ideální. Pěkné to bylo, i druhou půlku trailíku musím Pepkovi pochválit. Jediná vada na krása byla dnes moje fyzička, ale ta bude chtít čas …

      0 0
    • RomanH  

      Vydareny vecirek :-)

      Pepkuv trailik byl jeden z jeho nejjezdivejsich, i kdyz obcasne hlasky typu Pepku, tady cesta neni, tu jsi si prave ted vymyslel tomu moc nenasvedcovaly :-)

      Par fotek z mobilu, kvalita hrozna, ale alespon neco…

      0 0
      • RomanH  

        Nejvetsimu kyrgyzskemu synovi dekujeme za nadilku

        0 0
        • Jaroslávek  

          Nz. Jsem zvědavej na Pepka Ikonu, když i u Vesla si za ním lidi chodí málem pro autogram.-))

          0 0
          • pepek  

            No soudruzi, na rozdíl od vás, jsem cestou nazpět dal eště trochu Holedný. Doufám, že všichni maňasči a sám velký Manas dojeli bez pokuty domů

            0 0
      • Excel  

        Cestou dom mi zamrzl přesmyk. Jinak povedená akcička a děkuji za nadílku a jestli někdo našel brýle a má je v úschově, tak má u mě kofilu a nic.

        0 0
        • RomanH  

          Bryle se nasly, pobihal tam s nimi Bezec a porad se dokola ptal, koho jsou.

          0 0
          • Excel  

            Jsem zapomnetlivej Kokotej :-/

            0 0
            • Paja  

              ;D napred venku rukavice, pak uvnitr bryle, to se neda svest ani na ten chlast…

              0 0
              • Excel  

                Štěstí, že jsem tam nenechal bajk.

                0 0
                • pepek  

                  Ty mně vykládej, že tam není cesta – tys ji prostě vždycky ztratil, jak ty rukavice a brejle.

                  0 0
                  • Excel  

                    Brýle a rukavice přičítám prodělanému šoku z tvejch „singlů“. To, že někde projde jednou týdně srna neznačí, že se jedná o pěšinu. Někteří soudruzi díky kofilové mlze zapomněli, že kolikrát nešlo jen vo zdraví, ale taky o techniku. Nepopírám, některé úseky byly zajímavé, avšak byly vykoupeny místy, které stály za vyliž a manuální prací se stromy (su ja dělník?)

                    0 0
                    • RomanH  

                      su ja dělník?

                      Nejsi, to Ti uz rikal hospodskej na Smelcu ;-)

                      0 0
                      • Paja  

                        ;D projektant? takze nic…

                        0 0
        • Běžec  

          Brýle se našly a jsou v dobrých rukou :-D

          Jinak smyk mi zamrzl též (o vodě ve flašce ani nemluvě).

          Díky za mikulášskou nadílku…a včil trochu lituju, že se zprvu mohlo zdát přijetí Pepkových trailíků jako nedostatečně nadšené, ten začátek byl pro nás neznalé trochu nečekaný, ale byla to fakt paráda.

          Chálka dobrá a konečně jsem poznal kofilu.

          Zajímavým zpestřením zpáteční cesty bylo bezesporu setkání s empíkem na přechodu u zastávky Svratecká bezprostředně po rozlučce s Polkou, naštěstí jsem to neprodleně otočil z5 na cyklostezku, zmáčkl si tlačítko a úspěšně kolo přetlačil s výrazem „nevidím tě – nevidíš mě“. Dále mi po trase fandil i divák až z dalekého Kyrgyzstánu a na Veveří jsem ještě dojel nějakého dráhaře, zřejmě zbloudil z velodromu :-)

          0 0
          • Paja  

            skoda, ze to exik nezapomnel opacne, co? napred brejle a pak ty rukavice…;)

            0 0
          • Jaroslávek  

            Kdybych na tebe nehoukl, tak mě přehlídneš jak mou rodnou hroudu.-)

            0 0
      • Paja  

        jojo, druha polovina na Holedne byla super…

        0 0
    • Polka  

      Toz tentokrat aj koleno smakovalo…tak plnej sem uz dlouho nebyl. Soudruzi…priste hlavne musite jet po tym sjezdiku kolem saliny ;-) Bezca sem pak potkal, ale vas uz nedohnal.

      0 0
      • Excel  

        Jo ten byl včera výživnej, kór, když se tam jonysovi protočilo světlo a svítilo mu do ksichtu :-)

        0 0
      • Paja  

        my jsme jeli kolegialne s jezedakem…

        0 0
    • Paja  

      Nejpilnejsi fotograf nemohl zustat pozadu;)…traily byly pekny, ikdyz zpocatku hlaska, ze si pepek tu cesticku vymysli a zadna tam neni malem platila, tak ta druha polovina Holedne byla perfektni a pekne jezdiva, nejvetsi zazitkem pro me ale byl Bezec v bezprstovejch rukavicich;D

      Koleno dobry, ale za ty prachy treba oproti uzenymu na SMelcce trochu hladovy…

      Fotky nevalne kvality ke stazeni tady

      Foto 5: kyrgyzsky narodni hrdina navstivil jizni Moravu;)

      0 0
      • Paja  

        Kofilaaa…

        0 0
        • Paja  

          Foto1: nejlepsi reklama na Tullamorku

          Foto2: rodinne stesti

          0 0
          • Paja  

            Foto1: ty traily byly uplna zivacka;)

            0 0
            • Paja  

              Foto1: nejvetsi Kyrgyzsky hrdina nas na zaver obdaroval tradicnimi dary…

              Foto2: dvojcata – dabel a dabelsky cyklista;D

              Foto3: :o)

              0 0
          • Polka  

            Foto 5: „Kde ja sem ty zimni rukavice nechal…“ :)

            0 0
          • Jaroslávek  

            Že bych zkusil taky ten velodrom, třeba mi naroste taky taková hříva jak našemu fousatýmu dráhařovi.-)

            0 0
        • Jaroslávek  

          Foto č.4 by měla být mládeži do 15-ti nepřístupná.-)

          0 0
          • Paja  

            jo, tam vypadlo

            Foto4: kde šte mi dali žuby? vol.2;D

            0 0
      • pepek  

        Jak vymyslí cestičku? Kde je vůle, tam je cesta, ne? (Soudruzi z Číny o kterých jsme včera zasvědceně debatovali, pod vedením slavného Maa (I když ne tolik slavného, jako velký syn Kyrgystánu), vyrazili a neptali se na cestu, že? A nakonec z toho byl „Velký pochod“)

        0 0
        • Paja  

          …tak hlavne zes nikoho neprejel, davka alkoholu byla precejen vetsi nez 2 piva;D

          0 0
          • Madrid  

            Chlapci, tak já žil v domnění, že se jede ve čtvrtek tj. dneska, koukám teď na BF, kdy je sraz a ony byl u včera… Jsem já to ale blb.

            Tímto se tedy omlouvám a vysvětluji, že jsem Romanovi před týdnem slíbil účast a nedojel…

            0 0
            • Paja  

              …a co Hrdlickovi, ti se zapomneli kde?

              0 0
              • Medunka  

                v ložnici :-)

                0 0
              • Karkulka  

                slečna Hrdličková čeká na výsledek testu boreliózy a štítné žlázy na prdeli doma ;-)

                0 0
                • Paja  

                  :( tak Tobe dame k Vanocum balik zdravi…to furt pokracuje po te chripce, pruduskach a tak a doktori zkousi, co by ti mohlo byt, nebo mas jeste nejaky dalsi problemy?

                  0 0
                  • Karkulka  

                    no, po antibiot. se dělají jaterní testy, ty vyšly blbě, tak mě poslali na ultrazvuk, tam zjistili, že mám zvětšené játra o dost..tak jsem šla znovu na krev ke komplexnímu vyšetření a čekám na výsledky…týden mě bolely klouby tak, že jsem spala na zemi, abych nemusela ležet na měké matraci ;-) ale už je to lepší mnohem..tož tak asi

                    0 0
                    • Jaroslávek  

                      Jejda, tož děvče, úspěšný boj s bacily Ti přeju.

                      0 0
                    • Medunka  

                      za to může Splinťa a ty jeho vyhřáté louky :-(

                      Pořádně to vyleč

                      0 0
                    • Paja  

                      to nezni moc vesele, toz drzim palce…

                      0 0
                    • RomanH  

                      skoda, ze jste nedojeli alespon salinou. Preji brzske uzdraveni

                      0 0
                    • mastihuba  

                      s těma jaterníma testama vítej do klubu :)

                      0 0
                      • Polka  

                        Taky sem mel ted mirne horsi jatra, jak sem zral tyden ibacek na bolest kvuli tomu klicku…je to svintvo no. Neco za neco :)

                        0 0
                        • mastihuba  

                          ružovej kurvi jatra? :) se chystam na krev, tak to bych měl opatrně :)

                          0 0
                    • Howgh  

                      česnek, česnek, česnek…

                      (sory, že jsem tam včera nebyl. Vracel jsem se pozdě ze Znojma…

                      0 0
            • RomanH  

              Ja si rikal, ze vubec nereagujes – kdyz jsi nebyl ani na ICQ, rikal jsem si, ze Ti do toho neco vlezlo.

              0 0
          • pepek  

            No potkal jsem v Jundrově pomalu jedoucí příslušníky-naštěstí o mně neprojevili zájem.

            0 0
            • Jaroslávek  

              Já to říkám pořád, o seriózní lidi jim nejde, to jen nějaký šílený noční cyklistky jsou jim podezřelý, což může dosvědčit naše „bývalá“ šlapanická kamarádka.

              0 0
    • Jaroslávek  

      Ještě poznámečku pod čárou:

      Děkuji speciélně : Jiříkovi za live ukázku elephanta

      všem za to, že vždy počkali.

      Neděkuji speciélně : Pepkovi, pořád vyžaduje četné děkovné dopisy, pak mu tam s nasazením vlastního života kamarádi odtahujou z pěšinky kmeny, které se normálně odtahují koňmo a vděk je kde ? …-))

      0 0
      • Excel  

        krleš!

        0 0
      • pepek  

        Já taky děkuji zejména největšímu z Kyrgyzských synů za sošku kyrgyzského démona a svatý nápoj z jačího mléka.

        Děkovné dopisy: nevyžaduji děkovné dopisy, stačilo by, kdybyste mi už moc nenadávali :-)

        Úklid: až na některé soudruhy, kteří pilnou prací připravovali sobě hladkou radostnou jízdu plnou překvapení, našli se i tací, kteří dílo sabotovali, postávali dokola, vedli nejapné řeči a dokonce v nebezpečné blízkosti padajících kmenů se pohybovali :-)

        0 0
    • Karaya  

      Vzpomínal jsem na vás, když jsem se temném hvozdu poblíž Svitavy marně pokoušel nafoukat 40mm ventilek ve vysokým ráfku. Že já blb nejel do bahna na biku s váma. Nakonec Bayer Vili-Vili prokázal svoji odolnost a i bez duše mě dovezl do Adamova na vlak a pak ještě i z Židenic domů. To kilo hliníku musí být někde poznat :D.

      Takže čekám s Madridem na repete až mi konečně ukážete tu Holednou a Kyrgyzský svatý nápoj .-)

      Snad příště..

      0 0
      • pepek  

        A jak jsi to nafoukal předtím? (Není nad autoventilek :-)

        0 0
        • Karaya  

          Tak dlouhej autoventilek bys asi nesehnal :P, navic bych chtěl vidět, jak ho foukáš na 100psů.

          Predtim tam byl 52mm, akorat ze jsem prorazil predni kolo, takze jsem musel menit..

          0 0
          • JSt  

            nez bych shanel duse s dlouhym ventosem (jsou navic casto drazsi), tak nasroubuju redukci z galuskace na auto a pak to upne vpohode fouknu ;-).

            0 0
            • pepek  

              Tak, tak. (a 100 psů foukám autoventilem běžně)

              0 0
              • Karaya  

                Nechcu se s vama hadat borci, ale u silnicnich rafku se s autoventilkem ani nepocita, bych musel vrtat diru. A problem stejne neni ve ventilku, ale ve mne, ze jsem sebou mel spatnou dusi. No pouceni pro priste :-)

                0 0
                • JSt  

                  sak se nehadej a radej si jeste jednou precti, co jsem napsal :-P

                  0 0
                  • Karaya  

                    Tak jako redukce by asi pomohla, ale ja radsi primo a bez redukce :-)

                    0 0
                    • JSt  

                      tak si jezdi po rafku, tva vec ;-)

                      za sebe rikam: redukce do kazde penezenky :-P

                      0 0
    • Madrid  

      Nejel by zítra někdo na bike?

      0 0
      • Karaya  

        V lese je blato, pojed na silnicku…

        0 0
        • Madrid  

          Hele, Karayo, ty víš, že já silničku nevlastním, a chceš mě jenom jenom nas..t :) – ano, v lese je pekelný bahno, minulou i tuto sobotu jsem se v něm takřka koupal…

          0 0
          • Polka  

            :-D Ja dnes nakonec taky vyjel, ale po hodine sem stejne skoncil na zpevnenejch cestach, pac to bahno, listi, kopce a sjety crossmarky…to neslo dohromady :)

            0 0
            • pepek  

              A kde bydlíte? Sem byl teď na Klajdě, v Říčkách a všude pohoda, sucho, že se skoro prášilo.

              0 0
              • Madrid  

                Jsem byl dnes kolem Žebětína. Nic moc. Ale největší bahenní peklo byl minulou sobotu sjezd po červené do Bílovic. Špatný rozhodnutí.

                0 0
                • pepek  

                  Ty voe – to jsou amatérské chyby. Oba ty useky jedu pouze v létě po 2 týdnech bez deště a při teplotě nad 30st. :-)

                  0 0
                  • mastihuba  

                    místo toho abys jej pochválil za statečnost mu dáš pojeb. :) styď se. :)

                    0 0
                    • pepek  

                      Mezi statečností a blbostí je pouze neznatelný rozdíl :-)

                      0 0
                  • Madrid  

                    To přeháníš… ta červená tak choulostivá není, jezdím ji často, když jedu od našich z Habrůvky, a většinou je +/- jetelná. Člověk jen musí dávat bacha na to koryto, co se tvoří dole. Teď to ale byla krize…

                    0 0
              • Polka  

                To snad nehraje roli kde bydlime ne? Ale na to sme si uz vsichni zvykli, ze u tebe:

                • mokro=sucho
                • bahno=prach
                • vrstevnica=do kopca
                • jetelnej singl=srnci stezka zapada stromama

                …mam pokracovat? :-P

                0 0
                • pepek  

                  Tak to mi křivdíš, když mě takto vykresluješ. Vždy jsem to myslel pro vaše dobro. Dnes jsem dával aji tvůj singlík na Hádech a fakt to šlo. Tak kde je to bahno?

                  0 0
                  • Polka  
                    • polnacka ze Slatiny do Podoli
                    • podel potoka z Podoli k Marianskymu
                    • na hrebenu vod Horakovske myslivny do Hostenic
                    • navic rozjebany lesakama…

                    jezdit dokola po Hadech po listi se mne 3hodiny nechce a sobesicka cervena na tom taky nebude 2× dobre ni? ;-)

                    Prej „pro vase dobro“ :) Ja myslim, ze se vsichni soudruzi jiz poucili.

                    0 0
                    • pepek  

                      Šak řikám: aji Říčky byly jetelný, věřím, že by to šlo až na Buk, ale byla mě už zima. Červenou soběšice-trail dám zítra, jistě bude taky dobrá (klózavá). (No a Holedná je jetelná vždycky, bahno tam nepotkáš :-)

                      0 0
                      • Polka  

                        Rickama sem samozrejme raci ani nejel, kdyz sem tam na Hadku videl to blaticko ;-)

                        0 0
                    • Jaroslávek  

                      Poučili. Zítra bych rád na Buk, ještě nevím jak. Vlak autobus a pěšo vylučuju.

                      0 0
                      • mastihuba  

                        v kolik? :) přemejšlím že bych se dokopal vyjet i přes to že sem včera přemístil rukama asi 4tuny dlažby.

                        0 0
                        • pepek  

                          Čoveče, předpověď se neustále zhoršuje. Bylo to naplánovaný na: ±13.00, ale teď už aji Medard připustil deštíček :-(

                          0 0
                    • RomanH  

                      no, Pepek ma pravdu. Na te Holedne jsme se sice minule zaliskali, ale to bylo zpusobeno jen tim stoupanim kolem zahradek a pak tim asfaltem dole.

                      0 0
                      • pepek  

                        Děkuji, že ses mě zastal, předsedo. A ani po tom asfaltu jsme nemuseli jet, kdyby termín v hospodě byl o hoďku později – mohli jsme dát ještě další trailíky .

                        0 0
                        • Polka  

                          Jo, dalsi skvele srnci trailiky…ja si o Pepkove pravde myslim svoje ;-)

                          0 0
                        • Excel  

                          je to šůs!

                          0 0
                  • obda  
                    • Mokrá Hora – Rakovec (hříště)
                    • značka podél silnice Útěchov – Vranov (hlavně taky šíleněrozdrbaný od lesáků)

                    Od nádrží Jednice k Mokré Hoře je to blátivý tak nějak furt stejně, to se dá přežít.

                    0 0
          • Karaya  

            Jsem si rikal, jestli sis uz treba neporidil, Vanoce se blizi.. .-) Chtelo by to trochu prituhnout, pak to do lesa pujde..

            0 0
            • Madrid  

              Zatim pořád vzdoruju…

              0 0
              • mastihuba  

                správně :)

                0 0
              • pepek  

                Richtig!

                0 0
              • RomanH  

                nakonec stejne podlehnes a zjistis, ze i ta silnicka ma sve kouzlo ;-)

                0 0
                • Karkulka  

                  tak tak..i já jsem se jí bránila zuby nehty,leč neubránila..:-D

                  0 0
                • JSt  

                  silnice je pro buzeranty.

                  0 0
                  • pepek  

                    Genau!…a dráha je pro masochisty.

                    0 0
                    • JSt  

                      nene. draha je to samy jako silnice, takze taky pro buzeranty.

                      0 0
                      • Karaya  

                        btw. nechystas se v utery na Velodrom?

                        0 0
                        • JSt  

                          jasne, ze jo :-P. proc?

                          0 0
                          • Karaya  

                            Rikal jsem si, ze bych se tam podival, ale vypada to, ze misto toho bude nakup :-(

                            0 0
                          • Jaroslávek  

                            Od kolika do kolika tam budou ti pjekní kluci kroužit ?

                            0 0
                            • JSt  

                              kazdy utery 18–20. obkrouzis si 70km a ve spirale pojedes dom :-P.

                              0 0
                            • Karaya  

                              Dobrý to bylo, prijed priste taky. Je tam teplo, neprsi, nelze tam zabloudit, na obcerstvovacce se podava svarak a medovina, proste same pozitiva.

                              Akorat pri zpatecni ceste jsem si smerem doprava moc jisty nebyl :-)

                              0 0
                              • Jaroslávek  

                                Kolik kusů tam kroužilo ?

                                0 0
                                • Karaya  

                                  cca 25ks, vetsina v baliku po asfaltu, par chrtu ve skupince po draze…

                                  0 0
    • Paja  

      Bude nejaka stredecka nebo ctvrtecek? Vzhledem k pocasi pripada v uvahu spis silnice, v terenu bude zamrzlo snad od vikendu.

      Streda by mela ohledne deste byt v pohode, ctvrtek bude mozna v noci prset.

      0 0
      • Madrid  

        Silnice, fuj… Copak se nenajde žádný soudruh, který by dokázal najít slušnou +/- neblátivou cestu i pro biky?

        0 0
        • pepek  

          To víš, že se najde. (btw: Byls už někdy na Holedné? :-)

          0 0
          • Paja  

            …ja to vedel;)…teren jsem si chtel setrit na vikend, kdy blato snad konecne zmrzne a pujde jezdit i jinde na na Sv. Holedne;D ale promezame klidne pojedu znovu na Holednou, me ten skauting docela bavil;)

            0 0
            • pepek  

              A žes to nenapsal – mě tady všichni jen nadávali. Teď mi úplně vhrkly slzy do očí…

              0 0
              • Paja  

                vsak jsem psal, ze to bylo dobry

                0 0
                • Jaroslávek  

                  Ve st u mě špatný, ve čt řikáte špatný počasí, o víkendu bych mohl v ne asi.

                  0 0
          • Excel  

            Mámení pekelné…

            0 0
        • Polka  

          Ja mozu jen zitra, po zpevnenejch cestach na Buk imho no problem. Uz sem tam dlooho nebyl O:-)

          0 0
          • Madrid  

            Zítra bych taky jel, ve čt spíš ne. Navíc počasí mluví jednoznačně pro středu.

            0 0
      • Paja  

        tak jak Buk nebo Holedna a v kolik kde sraz?

        0 0
        • Polka  

          Ja su pro Buk…tedka musim pryc, ale do ctyr bych mel byt zpatky, toz tak nak by se aj hodil sraz v 16:30 treba :)

          0 0
        • Madrid  

          Už jsem tedy myslel, že se nikam nejede, když tu ve vlákně bylo tak mrtvo… Ale jestli se jede, přidám se. Jsem pro Buk. Sraz 16:30 je ok, asi Klajda?

          0 0
          • Paja  

            o.k. Buk, sraz Klajda, ale radeji v 17:00 at na me nemusite cekat;)

            0 0
            • Madrid  

              Tak jo.

              0 0
            • Jaroslávek  

              Stavte se v Blansku na Bowlingu na panáka.-) Já zkusím Ládíka navštívit zítra, tak ať ho něčím nerozčílíte.-)

              0 0
            • Polka  

              Budu tam.

              0 0
        • Polka  

          Toz fajne, priste za mokra po asfaltu uz jedine na zimakovi s blatasama O:-) Vod Klajdy po starou Lisen 5 x cajti…brutus…to sou ty prosincovy akce jak avizovali. Sem se za sebe porad ohlizel jak v horroru esi me nepronasledujou :D

          P.S.: Franto…2× dik ;-)

          0 0
          • Paja  

            sice jsme jeli vetsinu po asfaltu, ale i na nem bylo misty tolik blata, ze bike byl totalne zasranej, na Buku pohoda s prijemnym pozdravem od Franty, jeste jednou dik…priste ti ten „zelenej hnus“ voplatime;DDD

            0 0
          • mastihuba  

            2× dík? von vám to dal 2× nebo co? zas takovýho haura bych nedělal :)

            0 0
            • Paja  

              ;D

              0 0
            • Polka  

              No…staral se o nas dobre :D Sak mi se ti ravanzujem, neboj ;-)

              0 0
          • Paja  

            jak jsme se vcera bavili o prvnich b-f vyjizdkach, tak ja mam prvni zdokumentovanou z listopadu 2005, splinta jeste v dresu MMB;) druha fotka z te same na Machaci.

            Ta se „startovnima cislama“ s cilem na Podvrsi je z kvetna 2006.

            0 0
            • Jaroslávek  

              Hezký. Některý individuality nepoznávám :-)

              0 0
              • Excel  

                To je nějakej pravěk, bo já tam nejsu

                0 0
                • Paja  

                  jo, to je neco jak pred Kristem;D

                  0 0
                • mastihuba  

                  to nemože byt žádnej pravěk bo prvního z BF sem znal Romana H a ten tady nikde nefiguruje. Je to něco vopožděnýho :)

                  0 0
                  • Paja  

                    To ja taky, myslim, ze RomanaH a MartinaXC, jeste za staryho bf, ale my se bavili o prvnich vyjizdkach domluvenych pres bf, resp. Madrid se ptal odkdy takhle jezdime.

                    Nejsem si jistej, jestli se Roman tech vyjizdek zucastnoval hned od zacatku, z listopadu 2005 mam fotky celkem za 4 a na zadnejch neni.

                    0 0
              • Paja  

                ktery?

                0 0
                • Jaroslávek  

                  Ňapř.žlutý a červený dres.

                  0 0
                  • Paja  

                    To je ponekud nepresna identifikace, v zlutym jsou tam dva motylek v dresu once a tusim meedja(ten s nama mockrat nebyl), na druhe jsou v cervenym Lisak a Skokan, na posledni myslim sis (ten s nama byl nekde taky asi 2×).

                    0 0
                    • Jaroslávek  

                      No prostě poznávám jen šlapanický děcka, Sloua, zatnutýho Polku, Karoša …

                      0 0
            • Polka  

              Jakej byl ten typ mydla na ty skrvny, jak si o tom vcera mluvil? :)

              0 0
              • Paja  

                ;) zlucovy v DM za par korun, jinde koupis drahej Beckmann asi za pajcku.

                0 0
                • Polka  

                  Dikec, vyzkusame to.

                  0 0
                • Polka  

                  Jo a ten pomer soda:mejdlo je jakej?

                  0 0
                • Medunka  

                  Z DM to růžový?

                  0 0
                  • Paja  

                    nevim jakej to ma obal, mydlo samotny je zluty, napsany je na to Gallseife (zlucove mydlo)

                    0 0
                    • Medunka  

                      V DM v růžový krabičce mají mít něco úžasně fungujícího, asi to budou dvě různý věci, případně otestuji obojí.

                      Dík

                      0 0
                      • Paja  

                        nejaka ruzova na te krabicce je krom toho maji zlucovy mydlo i jako tekuty

                        0 0
                        • Medunka  

                          odkaz se mi nenačte a „hlavní stránka“ webu je v japonštině :-)

                          0 0
                          • Paja  

                            repete

                            0 0
                            • JSt  

                              driv se to jmenovalo mogul, jestli se nepletu ;-)

                              0 0
                              • Paja  

                                to nevim, ja znam mogul jenom olej;)

                                0 0
                            • Medunka  

                              vypadá to jako jelení sliz čili jádrové mýdlo

                              0 0
                              • Paja  

                                nene, jadrovy mydlo je neco jinyho – to je normalni mydlo na prani – jelen, palma, apod., tohle je zlucovy mydlo na skvrny – viz. ten cca 4× drazsi Beckmann

                                jeleni sliz je rozpusteny jadrovy mydlo s praci sodou, jak se me Polka vys ptal na ten pomer mydlo/soda, stoji to par korun, daji se v tom prat i veci pro mimina a pere to daleko lip nez ty ruzny spec. prasky jako Lovela apod.

                                0 0
                                • Medunka  

                                  Děkuji, je poznat, že nemám děti a peru v Persilu :-) „Sliz“ sme právě měli doma a mám to zafixované jako mýdlo s jelenem, jen rozpuštěné, ale že je to mix se sodou mi uniklo :-)

                                  0 0
                                  • Paja  

                                    on to taky neni zadnej oficialni nazev, soda je tam prakticky jen kvuli zmekceni vody, takze na horach kde je voda mekka by se tam nemusela davat vubec nebo min, ja na to narazil na internetu nahodou nez se nam narodila Emma, nejak me to zaujalo, tak jsem to vyzkousel a od te doby v nicem jinym neperu;)

                                    0 0
                                    • Medunka  

                                      Proč všichni máte Emu/Emmu? Já že budu s Emou originální a ono houbelec. Gr

                                      0 0
                                      • Paja  

                                        Takovou znam taky jednu, cau Karkulko;)…kdo driv prijde, driv si namele a ja mel vybrany tohle jmeno uz moc let…

                                        0 0
                                        • Medunka  

                                          I Hrdličkovi, no to už tady prskám :-)

                                          0 0
                                          • Paja  

                                            …muzete si zasoutezit…;D

                                            0 0
                                        • Karkulka  

                                          grrrrrrrrrrrrrr :-D ty vo.e, Pájo

                                          0 0
                                          • Paja  

                                            ;D to uz jsem dlouho neslysel, chtelo by to nejakej vecirek…co ty testy, uz na neco prisli?

                                            0 0
                                        • RomanH  

                                          :-D

                                          U Hrdlicku se uz trhaji noviny ?

                                          0 0
                                          • Paja  

                                            zatim asi jenom teoreticka priprava;)

                                            0 0
                                          • Splinter  

                                            ne ale tebe pretrhnu…

                                            0 0
                                            • RomanH  

                                              Zije, ON zije :-D

                                              0 0
                                              • Polka  

                                                :-D Otazka je jak dlouho :-D

                                                0 0
                                                • Splinter  

                                                  Nechces se stavit tak ve 4? Mam tady tu praseci chripku pro tebe..

                                                  0 0
                                                  • Polka  

                                                    Mononukleosa, praseci chripka…a na baraku mate cedulu karantena ne? :)

                                                    0 0
                                                  • Paja  

                                                    to uz jste zas nemocni oba?

                                                    0 0
                                                  • Jaroslávek  

                                                    No a vo tom to je. Když už tady tak oba ležíme …

                                                    0 0
                                                  • RomanH  

                                                    To jses hodnej :-)

                                                    Covece, neco tu lita. Ja mel strevni problemy minulou noc, tak jsem dal hned preventivne nekolik kalisku a druhej den i po rybim salatu naprosto v pohode. Holt neni cas na hrdinstvi.

                                                    0 0
                                                  • Splinter  

                                                    Jo necim si ten chlast zduvodnit musis…

                                                    0 0
                                                  • RomanH  

                                                    Kdo mluvi o chlastu ? Dva tri kalisky je meducina :-)

                                                    A ted vazne, fakt jses nachcipanej ?

                                                    0 0
                                                  • Splinter  

                                                    Sice nemam praseci chripku (doufam), ale jak dojdu dom tak lehnu..

                                                    0 0
                                                  • RomanH  

                                                    Ales ted taky dela dva dny z domu, Jirka zustal doma celej tejden, mne prave v tu stredu taky nebylo nic moc (i kdyz tu sracku jsem daval za vinu spise tomu domacimu utopenci), jenze malej nam pak prozvracel celou dalsi noc, tak nevim…

                                                    Je to letos divnej podzim – kdyby mrzlo, tak to tak nelita…

                                                    0 0
                                                  • Polka  

                                                    Pravda pravda, prevence predevsim :)

                                                    0 0
                                                  • mastihuba  

                                                    tomudle řikám zanedbanej příjem vitamínů :)

                                                    0 0
                                                  • Polka  

                                                    Toz nemoze se to vsecko vypit hned a po litrech ;-)

                                                    0 0
                                    • JSt  

                                      ono je to prave naopak. na horach mas vodu tvrdou. mydlo z ruk tim nejde poradne smyt ;-).

                                      0 0
                                      • Paja  

                                        Mas pravdu az na to, ze to mas presne naopak;) pocti se treba tady

                                        0 0
                                        • JSt  

                                          tak to ti muzu rict, ze je hloupost. mekka voda je treba destovka, destilka, tou mydlo smyjes uplne vpohode. na horach mas vodu tvrdou plno vapna a nevim ceho jeste a mydlo tim jde umyt dost blbe.

                                          0 0
                                          • Paja  

                                            porad tomu neveris?

                                            0 0
                                            • JSt  

                                              kdyz vis, nepotrebujes verit ;-).

                                              0 0
                                              • Paja  

                                                se tady nekdy stav, seznamim te s nekterym z hydrogeologu a tem uz treba uveris, muzou ti na to dat i kulaty razitko…treba na celo;D

                                                jeste posledni pokus

                                                0 0
                                                • JSt  

                                                  s tim souhlas, ze mydlo v tvrde vode min peni. a prave proto rikam, ze na horach je tvrda voda.

                                                  0 0
                                                  • Paja  

                                                    precti si znovu ty 3 radky pod nadpisem

                                                    0 0
                                                  • JSt  

                                                    ok ok. jen jsem to prelitl a tohle jsem prehlidl O:-). kua, ale mi nerikej, ze voda, kera je bila (je v ni imho plno vapniku) je mekka, a proto musim utirat mydlo do rucniku. sve teda dela i teplota te vody…

                                                    0 0
                                                  • Polka  

                                                    No ze se vam do toho seru soudruzi, ale „bila“ voda je snad ta tvrda s tim vapnikem prece a to je ta mestska, kera nam zasira ty bubny od pracek :) Mekka voda je destovka a jde s tim blbe umyt to mydlo, to znam z chalupy. Takze vsechno je ok, akorat to jezedak trosku prohodil no.

                                                    0 0
                                                  • Excel  

                                                    Kdyby zasírala bubny, tak by to bylo v pohodě, ale měly jste soudruzi někdy rozdělaný ty hadice mezi vanou a čerpadlem třeba?

                                                    0 0
                                                  • Paja  

                                                    to se tady Jirkovi uz nejakou dobu snazim vysvetlit

                                                    Tvrda voda – velky obsah rozpustenejch mineralu – lip umyva mydlo z rukou – lepsi na prani, „horsi“ na piti – typicky tvrdsi brnenska voda z Brezove

                                                    Mekka voda – malo rozpustenejch mineralu – mydlo jde blbe smyt – prani/myti opacne – typicky horska voda, destovka, bez mineralu destilka.

                                                    Jenze on tvrdi, ze destovkou a destilkou mu jde mydlo smyt lehce.

                                                    0 0
                                                  • Medunka  

                                                    To chce vyzkoušet a uvidí :-)

                                                    0 0
                                                  • Polka  

                                                    Tak.

                                                    0 0
                                                  • Polka  

                                                    Tak.

                                                    0 0
                                                  • Polka  

                                                    Hmm, BF zacalo zajimave radit :)

                                                    0 0
                                                  • JSt  

                                                    postavim se k tomu celem. myslel jsem si to blbe :-)). protoze mi nesedi, ze by na horach mela byt mekka voda…

                                                    0 0
                                                  • Medunka  

                                                    Takže si zítra hezky vyjedete na Praděd, nahoře hezky operete kalhoty, otestujete vodu a mydlinky, domů to pak pojede samo :-)

                                                    0 0
                                                  • Splinter  

                                                    Joo tam je to samej led a snih, spis tvrda voda…

                                                    Akorat tech mineralu se tam nabali asi az cestou z hor:)

                                                    0 0
                                                  • Paja  

                                                    Ty Juro, nemyslis nahodou nejakou ledovcovou reku? Tam je podle me ta bila nebo mlecna barva vody zpusobena ledovcovym kalem – casteckama prachu a jinyho bordelu, kterej se usadi v ledu a jak se to rozpousti, tak ten bordel vodu tak mlecne zakali – nekdy je to vic bily nekdy do zelena.

                                                    Navic v nejakym horskym potoce nebo rece byva ta voda dost studena, v cemz se mydlo smyva obecne hur nez v teple.

                                                    0 0
                                                  • Excel  

                                                    Jiřík by mohl napsat práci na toto, v Plzni to projde aj jako disertačka a zabije dvě muchy jednou ranou

                                                    0 0
                                              • mastihuba  

                                                jirko na horách přece nemuže byt tvrdá voda, dyž je poní měkká stolice no ni? :D

                                                0 0
            • Jaroslávek  

              Moje první organizovaná vyjížďka s B-F proběhla 17.2.2oo7. Za týden nato jsem si „památně“ rozbil držku na babickým sjezdu smrti. Na tuto vyjížďku vzpomíná rád orlík Hrdlička, pokoušel se tehdy vytvořit světový rekord v jízdě na nejmenší převodník.-)

              0 0
              • Excel  

                copak asi dělá VA3-od tý doby jsem ho neviděl

                0 0
                • Jaroslávek  

                  Jj. vétřieska … Pamatuju, že pak někdy v létě psal, že mě potkal s Renčou v Jinačovicích.

                  0 0
              • Jaroslávek  

                P.S. Překvapilo mě že v tom množství příspěvků jsem nenašel Páju.

                0 0
              • pepek  

                No to poznávám, to jste mi tehdy taky nadávali, soudruzi.

                0 0
                • Excel  

                  ča, to mi ani nepřipomínej, nový návleky a na tom zasr. mysliveckým jsem je totálně rozdrbal, víš kolik mě stály soudruhu?

                  0 0
                  • pepek  

                    Tak nikdo neříkal, že máš chodit pěšky, dyž máš kolo, že? Vzít si návleky na můj myslivecký chodník – to je hrubé podcenění náročnosti trailu, soudruhu!

                    0 0
                    • Excel  

                      Kdybych to jel, už bych tu třeba nepsal a měl bych kříž nad Adamovem vedle toho železnýho.

                      0 0
                      • Jaroslávek  

                        Jo a teď si můžem ještě koledovat o kříž na Holedné.-)

                        0 0
                      • Paja  

                        vy dva jste nesmrtelni;D

                        0 0
              • Polka  

                O tehle vyjizdce sem vcera mluvil…tehdy se snad seslo nejvic lidi.

                0 0
              • RomanH  

                Aaaano, to byla taky jedna z mych prvnich vyjizdek pres B-F. Do te doby jen obcas s Pajou, MartinemXC, Splintou (poprve tenkrat v zime s nejakou tou silenou partou turistu do Skalniho mlyna – cekali jsme na ne v kazde hospode :-))

                Do te doby jsem jen zavidel prazske sekci, ze se dovedou takhle pekne slizt.

                0 0
                • Paja  

                  jojo 8.4.2006, uplne poprve jsem se s vama s Martinem a s holkama potkal na vasi vozickarske vyjizdce v Bilovicich…

                  0 0
              • Paja  

                nj, ses houby pametnik;D

                0 0
              • Paja  

                Na tehle jsem vyjimecne absentoval, ale ten drzkopad o tyden pozdeji jsem si ujit nenechat, bohuzel jsem to nestihl zdokumentovat;)

                0 0
    • Polka  

      Btw. soudruzi, nemel by jeste nekdo zajem o http://www.bike-forum.cz/…169113–1.jpg za cenu 100,–?

      0 0
      • Jaroslávek  

        Ty seš jako pražáků dýler ?-))

        0 0
      • mastihuba  

        teda znám sto lepších způsobů jak utratit kilo :)

        0 0
        • Polka  

          Ja taky, ale mazivo dochazi…

          0 0
      • Excel  

        fuj, podomní prodej, di s tím na bazar a nezasírej ;-)

        0 0
      • Paja  

        retezy cistim jenom hadrem a mazivo kupuju v trochu vetsim baleni, ale kdybys pak vyhazoval tu malou flasticku az bude prazdna, tak na me pamatuj;)

        0 0
    • Medunka  

      Tak mi dneska došlo, jak jsou rozděleny práce na lodi:

      Brno u Vesla

      Praha u Kormidla

      0 0
      • RomanH  

        Tak hlavne ze jsme na jedne lodi, ne ;-)

        Pristi rok se k vam chystame po rece (teda podel).

        0 0
        • Medunka  

          A co to Kersko? Je stále v plánu?

          0 0
          • RomanH  

            JJ, je.

            Kersko odhadem tak v kvetnu a Sazavu asi v druhe puli cervna, az bude delsi den.

            0 0
            • Paja  

              su nejakej pomalej…

              0 0
            • Jaroslávek  

              No jo můžem začít ladit termíny. 12 – 21.6. nemůžu.-))))

              0 0
              • RomanH  

                :-)

                A uz to zacina. Tentokrat to ale bude terminove jednodussi – nepojedeme zadnym Narodnim parkem.

                0 0
            • Paja  

              zato Kersko bude brnkacka na odpoledne…;D

              0 0
              • Jaroslávek  

                Chá chá chá …

                0 0
              • Splinter  

                ne voe ja nechcu jet na otocku, chcu se tam najist…

                0 0
                • Paja  

                  to ja taky, dam si se sipkovou, ale podle romanova prispevku to vypada, ze na sazavu pojedem az bude dlouhej den, zatimco kersko dame klidne uz v kvetnu;)

                  0 0
                  • RomanH  

                    :-)

                    Ale jo, to pojedem, ale ta vzdalenost je stejna jako Brno – Praded – Brno (teda alespon pro me z Ususi), ale misto bajku to bude na ziletce.

                    0 0
                    • Medunka  

                      a budete to dávat na otočku? (po obědě zpět) nebo přenocujete a druhý den zpět?

                      0 0
                      • RomanH  

                        Kersko bychom radi na otocku, Sazavu chceme zkusit dat za jeden den s naslednym noclehem. Jen se porad jeste nemuzeme dohodnout, zda jet Zdar – Praha a u vas to zakoncit, nebo dojet vecer do Prahy a rano se vracet smer Zdar.

                        0 0
                        • Paja  

                          Ted jsem koukal na ty nocni vlaky, sice jeden jede, ale nema tam napsanou prepravu kol…

                          Stejne myslim, ze i kdyby jste to fakt chteli dat za jeden den, tak je lepsi v patek dojet do prahy, vyrazit v sobotu v oblibenych 3:00 (odolni prazaci muzou jet s nama) vecer ve zdaru zaparit (pokud se tem 2 pivum a zelenejm nez vytuhnem da tak rikat) a v nedeli to nejak dosmrdlat do brna…

                          Pokud by se k nam z prahy nekdo pripojil a jel zpatky po prespani v nedeli, tak by bylo lepsi to zapichnout nekde na puli cesty zhruba ve svetle nad sazavou…ale pokud je cil dat to za den, tak se neda (vlastne musi;) svitit…

                          0 0
                          • Medunka  

                            No jak pojedete Kersko, tak počítáme, že pojedem naproti až bude znám ITI.

                            „Sraz“ na Vysočině nezní špatně

                            0 0
                      • Paja  

                        s noclehem by to nebyla zadna vyzva, kdyz prenocovat, tak na Jested;)

                        0 0
                        • Medunka  

                          chrti

                          0 0
                          • Paja  

                            kdepak, my jsme takovi rychlejsi turisti (bohuzel ne rychli;)

                            0 0
                    • Paja  

                      no prave, z brna je to lehce pod 400.

                      0 0
            • Howgh  

              2. půlka června pasuje. LOUDÁNÍ se plánuje na 9–13.6. Před tím budu mít doma na hlídání dva čokle.

              0 0
              • Howgh  

                ps. konkurent Kopka plánuje Trans-Čech-Slovakia až na rok 11.

                0 0
          • Paja  

            jojo stale, silnicni Kersko a bikova Sazava.

            0 0
      • Paja  

        ;DDD jeste tady mame taky „U veslare“ a „Turbinu“, sama nadenicina…

        0 0
    • pepek  

      Jel by eventuelně zítra dopoledne některý soudruh na bika?

      Zn: Na pohodu!

      0 0
      • Karaya  

        Jedine ze by napadlo trochu snehu a primrzlo, jinak silnicka.. Pojed k Olympii, uz jsi tam dlouho nebyl .P

        0 0
    • Jaroslávek  

      Už to zamči a jdeme jinam. Todle je dlouhý jak Karoš, to se nedá, než se to načte …

      0 0
      • Polka  

        Nainstaluj si Firefox 3.5 a pojede ti to rychlejc ;-)

        0 0
        • Jaroslávek  

          Huš, experte.

          0 0
        • Jaroslávek  

          Ale jo, měl jsi pravdu.

          0 0
        • Paja  

          taky jsem zacal z tohoto duvodu bf provozovat na Chromu.

          0 0
          • Polka  

            To je druha varianta.

            0 0
          • jIrI___  

            Chrome bude po pár měsících pomalejší ne veškerá konkurence. Nevím čím to je, ale prostě je to tak :)

            0 0
            • Polka  

              Jasnovidec bez fakt? :-D

              0 0
              • jIrI___  

                Pár měsíců jsem ho používal a po zpomalení přešel na osvědčené Safari.

                0 0
                • Polka  

                  To se jako jen tak zpomalilo jo? :) Ja chrome nepouzivam takze nevim.

                  0 0
                  • jIrI___  

                    No fakt se Chrome po nějakém čase znatelně zpomalil. A nejsem sám, komu to udělalo. Třeba tady z B-F psal stejný postřeh tuším roud.

                    0 0
    • RomanH  

      Toz na prani Manaska zamykam…

      0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce