• LukasX

    Mam problem, pritelkyne chce abych ji sehnal plaste s modrym behounem, nebo alespon prouzkem. Rozumite .. aby se ji to hodilo k jejimu Authoru ASL ;o) Nasel jsem tu dve diskuse, ktere to resi .. padlo tam nekolik znacek, ale nikde na netu nemuzu najit zadny konkretni typ a obrazek, ktery bych mohl objednat. Pokud o nejakych vite, hodte prosim odkaz na i-shop, kde je prodavaj a maj popripade i fotky. Jsem od vsetina, takze prazsky kamenaky nebrat ;o) Diky Lukas

    0 0
    • pegas  

      http://www.velotrade.cz/index.php?… … hned na prvni ci na posledni strance..

      www.cyklosvec.cz/index.php?… ,mozna pro zenskou staci.. …nebo rubeny ci ritchey…

      0 0
    • Martyss  

      Možná by bylo lepší jí přesvědčit, že barva pláště nemá na jeho funkci vliv:-)

      0 0
    • filipes  

      vidis, ja jsem na tom obracene – modre rubeny jsou hnusne, ale na silikovych trilobitech se mi jezdi vyborne

      0 0
    • tomaasz  

      S modrým běhounem jsou například http://www.author.cz/…child_id=545 ale jsou to 1,95", taky krémovo – modré rubeny trilobit, acris, saurus.

      0 0
    • o.ndra3  

      K modrým šatům taky nezvolí modrou rtěnku a modrej přeliv, tak proč to s tou modrou přehánět na kole? Černý pláště jsou jediný vkusný.

      0 0
    • LukasX  

      Diky vsem ;o) Ukazal jsem je pritulkyni, ale jedno ma modry behoun, jedno je modre cele, jedno ma osklivy vzorek a ty jedine co se ji libi jsou mooooc drahe. Takze prd .. dam ji seznam bikeshopu, at si to pekne obehne ;o)

      0 0
    • sann  

      podivej se na strabky authora, maji tam primo plaste, ktere montuji na kola a jsou tam i modre

      0 0
      • LukasX  

        jo diky, to jsou ty vyrabene pod panarace, nebo jeste nejake jine? Ty bohuzel patri do kategorie „nechci jenom behoun, chci bocni pruh“ .. asi takovy jako jsou na FireXech ale v modrem ;o)

        0 0
        • sann  

          ted jsem byl jeste nakupovat a sehnal jsem starsi model levnych plastu od Authora s modrym behounem oznaceni Trail XC 26×1,95 za 260 za kus

          0 0
    • MattsSpeed  

      :-))) BIG PROBLEM!

      0 0
    • Lance  

      nechci malovat rozchod na zed,ale neni to uz na rozchod? takove ne,ty jsou takove,ty taky ne,ty nechci,ne ty sou moc cerne, ty malo modre,ty sou svetle cerne,ty zas tmave cerne .......

      0 0
      • LukasX  

        neni ;o) Moc dobre vi, kolik casi travim peci a starosti o kolo, abych sehnal presne to co chci. Tak toho vyuziva a doufa, ze sezenu to co by ji opravdu vyhovovalo ;o)) Kdyz to nepujde, tak proste bude mit cerne, svet se nezbori ;o)

        0 0
        • sann  

          Jeste me napadlo, ze Rubena vyrabi primo cele modre sliky cena neco kolem 500 za kus

          0 0
        • Pá-dlista1  

          No jestli plaste slouzi jenom k tomu, aby nebyl videt rafek z te „osklive“ strany…

          0 0
        • Volf  

          Jen tak mne napadlo, že Connex dělá i modrej řetěz.

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.