• Nicol

    Chtěla bych poradit, kde si mám koupit kolo. Chci aby mi v obchodě dobře poradili a vyšli vstříc (s přeměnou některých věcí, které mi nebudou vyhovovat, např sedlo). Dokoupila ke kolu komponenty (kvalitní). A později aby bylo o moje kolo dobře pečováno v servise(opravy, prohlídky, garančky). Děkuji.

    0 0
    • Lišák  

      Kamošovi tyto věci loni dělali u Hanáka (výměny komponentů za lepší). Byl tam spokojen. Letos mu prasknul rám, ale jak dopadla reklamačka ještě nevim, zatím sem s ním nemluvil.

      0 0
    • Uža  

      Moje zkusenosti pri vybiranim kola pro pritelkyni z lonskeho leta. Kolo se dobre vybira a zkousi u Sirera na Videnske. Siroky sortiment, ochota pri vyberu, moznost projet se na testovaci draze, trpeliva a privetiva obsluha (pan vedouci osobne). Nakonec jsme se rozhodli cekat na posezonni slevy a koupili neco jineho, nez jsme u Sirera vybrali, ale to uz je vec jina…:-)

      0 0
      • Roarke  

        To zni jako pohadka.. Ja na Sirera slysel jenom spatne veci.. A kdyz jsem tam byl schanet vidli nebo tretry, tak sem zjistil ze je to pravda.. Ale priznam se, tretry jsem u nich nakonec koupil, jelikoz je nikde jinde nemeli :/ Takze do Sirera chodim jen jako posledni moznost..

        Roarke

        0 0
        • Uža  

          Taky jsem si jako v pohadce pripadal.:-) Byla sobota pred polednem, v kramu skoro nikdo, tak jsme tam projizdeli po testovaci draze asi ctyri kola…

          0 0
    • Gudeloupe  

      Nejlepší je cyklosport Pavka!!

      0 0
      • wlk  

        Tak to si dovoluju odporovat, servis stojí za h…o,jako skoro všude a zrovna pan Pavka mě přesvědčil tím, jak kvalitně odvedli práci na mým bajku, že to, co si neuděláš sám,tak nemáš.

        0 0
        • Siddha  

          Pavkarna je Pavkarna! Kdo neslysel poseste historky odkudsi z triotlonu tak tomu nemuze rozumet! :o)

          0 0
          • wlk  

            proti Pavkovi osobne nic nemam,cyklista to je bezpochyby dobrej, ale jen rikam, ze servis tam maj rychlej, ale stoji za prd a rozhodne nedoporucuju, pokud mas rad svuj bajk, tot vse.

            0 0
            • Siddha  

              no jo, ono se staci na Misu podivat a zacnes se o svy kolo bat. no je pravda ze ten tamni servis je nic moc…

              0 0
    • pegas  

      Bikezone=ochota a fajn prostredi,dobry ceny…RK= dobrej servis,fcelku vyber…Sirer=velkej vyber,ostatni spatny…Na spici=dobrej servis,levne…Rocky Bikes, Hape = da se vybrat a poradi,trosku drazsi…

      0 0
    • giant  

      asi bych si nejdříve určil do jaké značku budu chtít jít a pak směřoval se na cyklo prodejnu.Co já mám celkem dobrý zkušenosti je Hobby na Veveří. Dále byl v placu kde se dá v Brně jezdit: Brno jako málo které město se může chlubit dokonalou sítí turist. značených tras , po kterých se dá dokonale jezdit na klech (tím myslím sever – směr Moravský Kras)

      0 0
      • admxx  

        Jo myslim ze v brne je kde jezdit…zaprve ten moravsky kras a pak okoli prehrady a bystrc nabizi taky pekne povyrazeni.

        0 0
      • Siddha  

        hobby je strasne drahej obsluha divna. nevim, tam bych to nedoporucoval, pokud nekdo nejde primo pro nejakej luxusni kousek… a brno sit znacenych stezek? spis OKOLI brna, samotny brno je teda malo „prostezkovany“…

        0 0
        • Geralt  

          Jjo, jediná slušná je od priglu do Modřic. To ostatní snad ani nejsou stezky…:(

          0 0
        • madcat  

          co se ti nelíbí na čáryfuckovi??? :-)))

          0 0
        • Uža  

          to mohu potrvrdit – obsluha divna. pripojil bych, ze neochotna…

          0 0
          • luke-s  

            zkus RKCyklos na Jiráskové , jsou tam šikovní týpci a chovají se k tobě slušně ,i když evidentně nic nekupuješ. jsem koupil kolo v hobby sportu a už se mnou vydrbali při prodeji …

            0 0
      • PT  

        No já nevím.Na klech jsem jeste nejel.Jak dlouho ti to trvá do toho Krasu?:)

        0 0
        • giant  

          V Brně už chvilku nebydlím, ale jezdím si sem zajezdit za bráchou.Takže třeba včera jsme dali celkem dobrej výlet.A ježdění (co to znají)můžou potvrdit, že je tu bezvadný.Ven kolo a zkus to.

          0 0
          • PT  

            Mam najezdeno kolem Brna za dva roky 20tis.Ja to opravdu znam.Mne se libil ten preklep na klech x na kolech:)

            0 0
    •  

      Džez nade vše!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.