• kolombo

    K novým pedálům jsem dostal plechy pod kufry, tak jsem je tam namontoval. Ale každou chvilku se mi je podaří přihnout o pedál a pak brání v bezproblémovém zacvaknutí. Musím je narovnat, ale to se už nepovede dokonale. Jsou tam ty plechy na něco? Nejraději bych je vyndal :-(

    0 0
    • TinkTink  

      Nemyslis tendle plech? – http://www.bike-forum.cz/forum/foto.php?…

      Jestli ano, tak ten vne treter vubec byt nema…jestli ho tam mas, tak ho z tama vyhod. Pokud ho tam mas, tak Ti i ty kufry musi spatne drzet – nemuzou se dokonale zakousnout do tretry…

      Ten je urceny na to, aby kdyz se Ti poskodi ten puvodni zavit v tretre, jsi ho mohl vyhodit a pouzit tento…

      Pokud se pletu, tak sorry :)))

      0 0
    • JFB  

      no podle me se tink plete:-) ja si myslim, ze myslis:) ten svetlej plisek – ten tam mam a nijak se mi neohyba, ani by to nebylo mozny…takze tomu vlastne moc nerozumim:-) jinak na starych tretrach mi poslouzil jako distancni podlozka, bez ni byl kufr moc utopenej a nechtelo se mu zacvakavat…

      0 0
      • kolombo  

        Nenapadlo mě to vyfotit, je to přesně ten slabý leský plech s oválnými otvory. Kontaktem s pedálem se vždy trochu odehne a pak stačí v někde kopci zlehka špatně přiložit nohu do pedálu a přední část se odehne od podrážky a uzavře přístup ke kufru. Boty mám Lake MX165, pedály Author A-comp 03.

        0 0
        • BH  

          jo tak tenhle plisek! tak ten tam urcite nepatri, urcite se nedava pod kufry, kufry se musi zarvat do podrazky bez jakekoli podlozky. tento plisek se ma davat jako podlozka z druhes strany podrazky, pokud pouzijes jiz drive zminovane plotnicky (viz.tink na druhou),ale v pripade botu lake to nepotrebujes, toz to klidne vyhod.

          0 0
          • kolombo  

            Hm, tak to je zajímavé, protože poprvé to na tu botu montovali odborníci a Ti by měli vědět, co kam patří. A ten plech tedy patří kam? Zevnitř v botě mám ten menší protikus s jednou sadou závitů. Asi budu muset upravit názor na úrověň dalšího servisu :-)

            0 0
            • TinkTink  

              A kteryho prosimte? :)

              0 0
              • kolombo  

                To bych nerad šířil, jsem tam s většinou lidí celkem zadobře. A navíc, taky dělám do servisu a vím, že renonc může udělat každý …

                0 0
            • JFB  

              no ja tam ten plech mam zvenku, tak y mi poradili v prodejne;-) mozna chodime do stejny:-)) jinak jaxe Ti to odhyba – vzdyt ten plisek jde posouvat, tak ho muzes posunout tak, aby tolik nevycnival…

              0 0
              • kolombo  

                No, vyřešil jsem to dotazem v jiné prodejničce: takže ty plechy slouží na vložení dovnitř boty, pokud nemá zesílenou podrážku. Zvenku je to určitě nesmysl, tam to žádný význam nemá a tedy je zbytečné ho posouvat jakýmkoliv směrem. Takže vyndávám …

                0 0
    • jecnak  

      Ten plech rozhodne dolu na podrazku nepatri. Vsimni si, ze kufry maji na horni strane (na te co doleha k podrazce) takovy vystupky aby se lip zakously do plastu podrazky. Ten plisek je myslim nekam dovnitr, kdyz nemas tretry predpripravene na SPD, ale musis vytrhavat kus podrazky atd. Sam ho na zadnych tretrach nemam a funguje to v pohode.

      0 0
    • JIRA  

      A kde sehnat ten plech do kterýho se kufr šroubuje? Já jsem k NW měl jedny náhradní, ale kamarád teď na 6 let starých botách zničil jeden závit a já si nepamatuju, že bych to někde viděl samostatně prodávat. Ke kufrům se to nedává a kupovat si kvůli tomu nový boty je nesmysl.

      0 0
      • borda  

        to si myslim ze vydyndas v kazdym solidnim cyklosevise za symbolickou cenu

        0 0
        • JIRA  

          Oni to ale přece taky nikde nefasují, tak pochybuju, že to budou rozdávat. Radši bych měl jistotu, že se to dá za 20 korun někde koupit. :) Ani nevím jak se to správně jmenuje abych to mohl hledat na shopech.

          0 0
      • Smazaný účet  

        Já mam doma jeden pár plonkovej, ale ani nevim, odkud jsem ho vzal. Jsem jedny ty závitový želízka měl už v botě… a ty druhý byly asi k pedálum? Nebo kufrum? Náhradní k botám určitě nebyly… (To sem ti poradil, hehe.)

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.