• kubajs mtb

    koukáte na live8

    0 0
    • gobike  

      Jistě, je to zajímaný, ale někdy jsem šokovanej, jak někteří zpěváci neuměj zpívat naživo.

      0 0
      • kubajs mtb  

        ale jinak je to bezva.

        0 0
      • cabbage  

        souhlas, nedalo se to poslouchat(ikdyz to „co“ tam bylo se neda poslouchat ani v oficialni verzi:) nevydrzel sem to ani 2 min. v kuse.......

        0 0
        • kubajs mtb  

          Jako proč? mně to nepřišlo až tak strašný. kdo ti přišel nejhorší?

          0 0
          • mike!1  

            tak včera s tím nějak bojovala dido. A co byla taky hrůza bylo Black eyes peace (nebo jak se to píše). Když překousnu ten styl hudby, který já vůbec nemusím, tak ta ženska měla strašně nepříjemný hlas a ještě k tomu falešně

            0 0
            • DT Czech  

              No Dido to moc nešlo to je fakt, ale já jsem vydržel až do jedný abych viděl a slyšel svojí srdeění kapelu v původním složení ( Pink Floyd ) a musím říct že čekání se vyplatilo!!!

              0 0
              • mike!1  

                taky jsem čekal. díval jsem až do půl druhé. a teda tolik hodin u telky a netu jsem asi ještě nebyl. jinač floydi byli dobří. a líbili se mi i REM

                0 0
          • cabbage  

            nejaky blondaty cernosky:) a pak will smith?(s nejakym DJ) to fakt neslo…

            0 0
    • grafik  

      Black eyes peace fakt des! jde videt jak jsou tyto nahravky ve studiu sperkovany. Libil se mi set Linkink Park ikdyz tuto kapelu moc nemusim, ale nazivo jsou fakt super! Jeste bych vyzvihl The Killers a Velvet Revolver, ale jedina ‚dama‘ co fakt bodovala byla Madonna, vetsina umelcu ji nesaha ani po kontniky…

      0 0
      • blue  

        akorat si madonna mohla odpustit ty reci

        0 0
        • DT Czech  

          A za sebe bych řekl že Madonna byla fakt super ale Annie Lennox taky nebyla zrovna nejhorší!

          0 0
      • davidak  

        To je pravda, teď jsem si pustil BEP z CDcka a normálně bych to ani nepoznal, vypadá to, že 3/4 jejich úspěchu je práce zvukařů.. Nerad bych křivdil, třeba byli blbě nazvučený, ale byla to fakt hrůza.

        0 0
        • mike!1  

          Věř mi, že za to, co předvedli na Live8 zvukaři nemohou:-))) Myslím teda…:-)

          0 0
    • davidak  

      Já bych řek, že naprosto profesionalni vykon odvedl Sting, Robbie to tam docela rozjel, to se lidem libilo. Ale BEP bylu naprosto strasny. Rogerovi z PF to uz tak ymoc nezpiva, ale tem jsem schopnej odpustit skoro vsechno..

      0 0
      • Lister  

        Sting odvede vždycky profesionální výkon :-)

        Jinak se přidávám k ostatním, že jsem byl taky celkem v šoku jak většina lidí neumí zpívat. Slyšel jsem kousek od Madony a i když ji jinak nemusím tak se musí nechat, že prostě umí :-)

        Linkin Park byly taky v pohodě, poslouchám je v autě – je to skvělá hudba, prtože člověk o tom nemusí přemýšlet. Stinga třeba u autě neposlouchám, protože se mi už párkrát stalo, že jsem se tak zaposlouchal, až jsem se úplně přestal věnovat řízení a jel jsem jak na autopilota.

        Mrzí mě, že jsem neviděl U2 – Bono se taky za ty roky vyšvihl a teď už zpívá naprosto přirozeně a to ještě tak před 15 lety nebyla pravda – tenkrát to ale zase doháněl mladistvým nadšením a třeba Sunday bloody sunday ne Rattle and Hum – to je naprosto strhující věc :-)

        No ale a? už byla uroveň jaká koliv tak důležité balo, že se podařilo ukázat na důležitý problém a třeba se to nakonec bode ui nějak řešit, i když to jsem asi moc velký romantik.

        0 0
    • mike!1  

      a kdopak jste se na netu napsali na live8 seznam???? Pochlubte se:-)))

      0 0
      • kubajs mtb  

        já :)

        0 0
        • gobike  

          Já taky:-))))

          0 0
          • merunka  

            ja taky,U2 byli fakt super, taky REM a robbie si to taky celkem daval,jen ta madonna me trochu mrzi,ze jsem nestihla, to je totiz nekdo.skoda ze jsem po robbiem usla a floydy jsem zaspala.jen ten preklad byl obcas desnej a to tu anglictinu zrovna neovladam.mela jsem pocit ze jednou ten chlapik snad i usnul.nekdo tam neco mlel a on porad nic.ale celkove myslim ze parada

            0 0
            • mike!1  

              teda:-)))) usnout před floydama. to si přišla o to nejlepší:-))))

              0 0
    • gadzo  

      3,14 ovina

      0 0
    • Turbo  

      good výkon odvedli taky Green Day a Placebo

      0 0
      • hydrant  

        Green day ? Sem netušil, že tam někdo takovej bude. Když jsem přepnul z vašínašítelevize a byl tam Will Smith a pak ještě další pro mě neposlouchatelný, tak jsem se vrátil na Novu mezi dinosaury. To taky nestálo za nic, ale o trochu míň :-)

        0 0
      • gobike  

        Jo, Green Day byli dobří:-)

        0 0
      • Želwmaister  

        jjo, ty ja rad obvzlast Placebo:) (Black market music je super)

        0 0
    • Haryk  

      Bylo to trapný.Z těch keců se mně kroutily uši do kornoutu.

      0 0
      • davidak  

        To myslíš vážně?

        0 0
        • Haryk  

          Naprosto.Možná pěkný happening,ale nějaký přínos hladovějícím Afros bude minimální.

          0 0
          • dalimil  

            a tvůj osobní přínos pro hladovějící ?

            0 0
            • enjoy  

              a z jakeho duvodu by pro ne mel neco delat?nereju,jenom me zajima co mi na to reknes.

              0 0
            • hydrant  

              profitovat budou zpěváci, budou zase chvíli populárnější, pak organizátoři a nakonec ti, co spravujou humanitární fondy pro pomoc Africe, ti to rozkradou a Afrika bude pořád chudá jako dřív. Je otázka, jak pomoct osobně. To bys tam musel jet osobně. Jinak se to rozkrade.

              0 0
              • enjoy  

                tak se aspon schodneme na tom,ze „nejaky“ prinos to jiste ma.kdyz uz nic tak aspon medialni.

                0 0
            • cabbage  

              nedavno(asi mesic) byl v ekonomovy zajimavej clanek na tema hladomor v konfrontaci se spalovanim obili v elektrarnach- nejzajimavejsi bylo ze

              1. hladomor neni vinou sucha/povodni atd..ale infrastruktury- proste nedostatek potravin neni v cele zemi, ale jen casti do ktere je problem potraviny dopravit a nevhodnym zpusobem obdelavani pudy v postizene oblasti.
              2. potraviny na humanitarni ucely se nedovazeji z organizatorske zeme, ale nakupuji se na miste?!
              3. pokud by se potraviny dovezli mohlo by to zpusobit krach mistnich zemedelcu a zvetsit kryzi.

              co z toho plyne? nedat jim ani halir, ale vzdelani! nesmej si zvyknout ze to za ne vypestujem.

              0 0
              • davidak  

                Ale to je snad jasny. Musime jim poskytnout vzelani a pomoct jim se zvednout na nohy, coz v pripade odpusteni dluhu pujde. Nejaky financni dotace, to je k nicemu. Lidi s OSN to rozkradou. Nejakej ten kamion s jidlem se strati, aniz by to nekomu vadilo..

                0 0
                • cabbage  

                  nejde o to ze se to rozkrade(az na miste, mistnima) ale o to ze by si na pomoc mohli zvyknout…pak by jedou neprisla a hned budem ti spatni- prisluhovaci dabla.

                  0 0
                • Haryk  

                  Také jsem kdysi míval ideály…a bylo to krásné.Přeju Ti hodně štěstí.

                  0 0
                  • davidak  

                    No, možná to vyznělo pateticky, ale ideály to nejsou, nejsem tak naivní:). Ale přesto si myslim, že je lepší věcem, jako je live8 fandit než jen skepticky koukat a vidět v tom jen propagaci hudebníků. Afrika mi není u p..ele(to ostatně vám taky ne) ale vim, že pro ní nemůžu skoro nic víc než tohle udělat. Nebo jo?

                    0 0
                • rejow  

                  ach jo, odpusteni dluhu nikam nevede, tim akorat uvolnis ruce tem vsem diktatorum aby nabrali dalsi uvery na zbrane. Kdyz uz odpostet dluhy tak pouze vazane na kokretntni kroky. Treba vnitropoliticke zmeny, svobody, ekonomickych zaruk splaceni budoucich uveru, uvolneni trhu atd. Jenze na to vetsina vlad nepristoupi protoze by tim ohrozila svoje zajmy. Je to zacarovany kruh, bojim se ze Afrika je straceny kontinent, kde bude vzdy vladnout chudoba bez ohledu na to, co provede zapadni svet.

                  0 0
              • enjoy  

                aby ale v prubehu toho vzdelavani neumreli hlady..

                0 0
              • Smazaný účet  

                Neviem odkial je ten citat: „Nedarovat rybu ale naucit rybu chytit.“ Obsahuje odpoved na ten problem.

                0 0
            • Haryk  

              Prostě mně to přijde zbytečný.A? pomůžu,nebo ne,stejně budou zdechat hladem.Odpustit dluhy?Budiž!Za 3 roky budou zase tam,kde jsou.Aidid krade humanitární pomoc pro svoje partyzány,Mugabe vyhání bilý farmáře a jejich prosperující farmy dává svým práce neschopným soukmenovcům,z če­hož neplyne nic jinýho,než hladomor.Proč Etiopie v době největšího hladomoru utratila půl miliardy dolarů za zbraně?A Ty se ptáš na můj osobní přínos?Nebuď směšný.

              0 0
              • cabbage  

                Aidid? ses taky koukal na „Černý jestřáb sestřelen“?:)

                0 0
                • Haryk  

                  Jo,odhalils mě.Bylo to dávno,ještě za Clintona a nemohl jsem si na toho arcizjeba vzpomenout.Tak jsem si takhle vypomohl.

                  0 0
    •  

      Jen počkej, Zající!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.