• vtt

    Cau, chci se zeptat jestli nekdo jedete? a take jestli nevite kolik je na dlouhe trase kumulativni prevyseni, treba z lonska, na webu organizatoru to nemaj. Dik

    0 0
    • Daf  

      Malevil letos pojedu po ctvrte a je to jeden z mych nejoblibenejsich zavodu a moc se tesim. Prevyseni je maratonska klasika cca. 2500m.

      0 0
      • vtt  

        dik za info, zatim jsem jeste zadnou dlouhou nejel vzdy jeno kratkou max 1900 hmm tak jsem mel trochu obavy. Tech 2500 to vypada dobre, dlouhej kral ma 3600 a to bych asi se soucasnou formou nedal.

        0 0
        • Daf  

          Me se moc nezda ze ma kral 3600 tusim ze driv tam uvadeli 2800m. Narocnosti mi prijde jen o malo tezsi nez malevil, ale na Sudety zdaleka nema.

          0 0
          • vtt  

            myslim ze jsem to videl na webu, jo letosni dlouha 3576m ted jsem tam mrknul

            0 0
        • Eda-Velo  

          Král je jezditelnější, je tam víc kratších kopců, na Malevilovi je jeden pořádnej- vloni jsem tam najížděl dost vzadu a takovej počet tlačících jsem ještě neviděl. Tak netrénuj ale nezapoměň pantofle :-)) Jinak už se taky těšim, vloni jsem ho jel poprvé a byla tam parádní atmosféra

          0 0
    • Twisp  

      Ja jedu taky dlouhou , previseni je jak uz tu bylo receno okolo 2500. Perfektni zavod uz se moc tesim. Akorat jeste musim neco nalitat.

      0 0
    • czertd  

      Taky jedu dlouhou. A pro informaci – kolik máte najeto letos, abych se zastyděl a něco ještě najel.

      0 0
    • MARIN  

      Sakra takovejch lidi tam jede a ja jsem zatim bez dopravy = neprihlaseny a kdyz uz ta doprava pak bude nebude moznost se prihlasit a taaak se mi tam loni libilo :(

      0 0
      • Twisp  

        Tak to vem vlakem, ne ? 20kc za kolo jako spoluzavazadlo. Sebou stan + spacak. A je to.

        0 0
    • PietroUL  

      Pojedu a svuj loňskej čas zlepšim o 20 minut!!! …takhle od stolu se dobře machruje :)

      0 0
      • vtt  

        kdyz uz jsi to takhle hodil do plena, co byl tvuj lonskej cas? Muzes pak od nas dostat pozitivni nebo negativni feedback :))

        0 0
        • PietroUL  

          To už je hrozně dávno. Kdo si to má pamatovat!? ;)

          0 0
          • M@rtin  

            Na www.paklisport.cz/ normálně výsledky k dispozici.

            0 0
            • PietroUL  

              Já vim, jen se bojim, abych pak nedostal negativní feedback :) … měl jsem to za 5:57

              0 0
              • M@rtin  

                Nemáš za co. Já jsem jel loni „krátkou“ za 4:50. Malou výmluvou je, že jsem byl čerstvě po operaci očí a že jsem tak trochu neviděl na cestu. Ale ujít jsem si to nenechal – Malevil je pro mne otázka prestiže a kdybych nejel žádný jiný tak tento si ujít nenechám.

                0 0
                • PietroUL  

                  Malevil taky beru trochu jinak. Na ranči je super atmosféra, už se těšim.

                  0 0
              • vtt  

                ja myslim ze je to supr cas, ja jako svoji premieru na dlouhe trase budu brat dobry cas pod 7h

                0 0
          • M@rtin  

            Myslím, že jsem to našel.

            Tvůj čas ba měl být: 05:57:31

            0 0
      • Vojtíšek  

        To já se chci zlepšit o 50 min. Jestli se mi to nepodaří (a pokud nebudou nějaký defekty), tak končím s cyklistikou :-)

        0 0
        • Vojtíšek  

          To jsem to napsal kravsky :-) Chtěl jsem říct, že jedinou omluvou by bylo zdržení vinou defektů…

          0 0
          • PietroUL  

            Jestli jsi jel loni dlouhou, tak jeď krátkou a máš 50 minut jak nic :)

            0 0
            • Vojtíšek  

              No, taky řešení. Chci se zlepšit o 50 minut na dlouhé. Mám najeto 2× tolik km, co loni, takže musím.

              0 0
              • vtt  

                hmmm najeto mas fakt hodne, to na tom kole i spis ne?:)) ja mam 5× mene, jsem frustrovan :))

                0 0
              • Vojtíšek  

                Super počasí, dobrá organizace, pivo v našich lednicích skvěle vychlazené, steaky na grilu dobře propečené, hajzlíky v kempu Koupaliště čisté.

                Závazek se mi podařilo splnit a ještě přidat 3 minuty k dobru, naprostá spokojenost !

                0 0
    • Lucka  

      Taky pojedu dlouhou:0), uz se tesim…

      0 0
      • Daf  

        Lucko mi se nezname, ale znas Buldu z Kralup? Ze pry jezdis dobre na bezkach a jses taky kocka :) Jo a ja jsem se chtel zeptat jestli taky pojedes Pres dva kopce pristi tyden v Jedomelicich?

        0 0
    • J.A.V.  

      Já nejedu a mrzí mě to. Jel jsem první tři ročníky a říkal jsem si že nesmím chybět na žádném… Jenže mi to poslední roky koliduje s MTBO. Člověk holt nemůže chtít všechno. Tak si aspoň projedu teď o prodlouženém víkendu trasu :)

      0 0
    • Beeda  

      Uz jsem prihlasenej na 100Km a za 14 dni si to jedu v projet.

      0 0
      • Eda-Velo  

        Když pojede dlouhou i Lucka tak se nesmím nechat zahanbit a jedu taky dlouhou---to bude výzva jestli dám lepší čas než holka(v záloze mám gumicuk)

        0 0
        • MARIN  

          no ona je holka a holka ja loni dojel jen asi 3min pred prvni (pravda sice s defektem a asi 3× serizovanym hlahovanym hl.slozenim ale zase nevim co potkalo ji :)

          0 0
          • jakub  

            4× pretrhla retez a 12 x pichla (((-:

            0 0
          • Eda-Velo  

            Tak mě napadá že jsme dojeli dost podobně, já měl pro změnu defekt nohou a tu první holku jsem převalil až v tom sjezdíku v německu, měla na zadku nápis „jde to skvěle“ nebo neco podobnýho. Naštěstí se bála dolů a nadělil jsem jí asi dvě minuty.To není ostuda, jela jak motorka :-))

            0 0
            • MARIN  

              Ja s ni jel pomerne dlouho cca 15km ale pak zastavila na obc(z)erstvovac­ce :)

              0 0
    • SELMIRA  

      No tak já teda taky pojedu. Dlouhou. :o)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.