• dakon

    Tak už mám konečně vybráno, ale stejně mi to nedá se optat na Vaše zkušenosti s touto přilbou ?? Díky.

    0 0
    • Honzas  

      ma ji pritelka. co mi na ni prijde docela nestastne je pridelani stitku. pokud ho budes chtit sundat, musis hodne opatrne, abys ho nesundal nadobro;-) a pritom je zapotrebi docela sila. nestastna to kombinace.

      0 0
    • Andrzej  

      mam ji asi dva mesice a zatim nic spatneho, predtim sem mel Mango Genius, a je to dost velky rozdil…

      0 0
      • Raydowe  

        Tiez jazdim Giro, ale model ti povedat neviem, vyberal som podla toho ako mi sadne, mam ju par tyzdnov. Skusenosti dobre, celkom slusne vetra, ani neviem ze ju mam, uz bol aj nejaky ten pad a pohoda.

        0 0
    • universal  

      taky mam na kebuli Giro (Skyline) , supr helma, jen mne vadi, ze nema sitku proti hmyzakum, obcas tam fakt neco vleti a pak ti bzuci pul hlavy 8-))), ted jsem se zhledl v UVEX, tak pak dam vedet, ktera byla lepsi…

      0 0
    • gumid  

      Mám 2 měsíce,dobře větrá, sí?ku proti hmyzu, už, bohužel také postrádám / včela na skoropleši-aúúúú /. Usazení je dobré, moc o ní nevím, jak sedí a to mám pěkně hrbatý květák.

      0 0
      • dakon  

        Nejprve jsem byl taky rozhodnutej, že si koupím přilbu se sí?kou, ale u této mi prodavač říkal, že má natolik dobře udělané odvětrávání, že se zde hmyz nezachytí!!! Ale je to jen prodavač, který chce prodat své zboží........, tak teda nevím.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.