• kralovek

    Tohle uz s bikama souvisi snad o neco vic, nez F1 … takze pokud se chcete podivat na par fotek, jsou tady:

    http://www.wistiti.fr/…-Galerie.asp?…

    Ti co probehli cilem … nebo i prosli … maj muj obdiv. Obecne info (mapa atd.) je tady http://www.ironmanfrance.com/

    Za nas tam startovali 2 cesi … Matula vylezl z vody jako jeden z prvnich, na zacatku behu byl 13 … jak dopad v cili nevim

    Je tady na bf naky Ironman?

    0 0
    • DT Czech  

      No s bajkama spíš víc souvisí Xterra viz. www.xterra.cz docela brutalita :)))

      0 0
      • kralovek  

        Pekny … ani jsem nevedel, ze neco takoveho existuje. Uz jsi to jel?

        0 0
        • DT Czech  

          Jo jezdím loni jsem odjel komplet čs pohár fakt super nejbližší závod se jede na Konopišti 2. července přijed se podívat a zkusit to doporučuji

          0 0
          • kralovek  

            kdepaaaak … ja nez bych vylez z vody (pokud) tak ostatni by uz dobihali … jsem hrozne mizernej plavec :o(

            0 0
            • goood  

              Myslim, ze se to kona i na Hostivarsky prehrade, nejaka kratsi verze…

              0 0
            • 2-czech  

              to kralovek: no tak to potom zkus Xterra duatlon:) ja jsem taky silenej plavec … tenhle rok uz Xterra DT pohar skoncil, ale jeste se jede par putaku, treba jeden moc hezkej v Kytlicich u Cesky Kamenice…

              0 0
              • kralovek  

                no bezec nejsem zas az tak spatnej, ale co jsem cetl o cem to je, tak se tam beha i zkopce. … bohuzel mam kycle v prdeli (no to mame vsichni, ale ja bohuzel stavem) … tak je pro me behani po rovine a zkopce naprosto zapovezeno.

                Kdyby byl najaky takovy duatlon s bezeckou casti pekne dokopce … to by byla jina ;o))

                Presto dik za info !!!

                0 0
        • Vrci  

          Fungujou i štafety. Sežeň někoho s funkčníma nohama a někoho, kdo plave líp než ty (nebo já) a přijeďte na Hlubokou.

          0 0
          • Vrci  

            Teda až za rok.

            0 0
            • DT Czech  

              Jo Hluboká byly lidi úžasná no taky neplavu zrovna nejlíp ale co na tom zase tak nezáleží hlavní je kolo a běh o tom to je 2 minuty na plavání fakt nic není! všechny vřele zvu je to opravdu zážitek na celý život a myslím že Konopiště s běžeckou tratí okolo zámku bude stát opravdu za to

              0 0
              • Vrci  

                Ono dvakrát na zámek od koupaliště na Hlubokej, to je taky docela výživný.

                PS byl jsem tam jen loni na čumendu.

                0 0
                • DT Czech  

                  No to mi povídej po druhý jsem myslel že ty nohy snad nejsou moje :) myslím že na koukání to muselo bejt dobrý, vidět nás tam šplhat :)))

                  0 0
                  • Vrci  

                    Loni, letos jsem byl ve Štítech a trénoval dojíždění skupin (2 x defekt, 2 x šroub sedlovky). Měl jsem jít na tu Hlubokou.

                    0 0
    •  

      Kočička! Haf!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.