Přelet přez řidítka 2 piva, dopad

52 nepřečtených
  • RS

    Byl jsem sám na švihu a přijel za rodinou a známejma na pivo, všichni pěšky, jen já na kole. Jdeme domů tat 50m a mne najednou napadlo, že si skočím přez obrubník s šikmým dopadem, no poletěl jsem 2 metry a dopadl na rameno a přilbu. málem jsem byl v bezvědomí, doma jsem zjistil, že mi na spánku pukla přilba. Měl jsem 2 piva a já vůl chtěl zamachrovat, jak to zvládnu no nezvlád. Naštěstí jsem jenom dodřenej. A bez přilby už ani ránu, naštěstí jsem ji disciplinovaně nasadil.

    0 0
    • kusabi  

      ze nechces, abychom na tohle reagovali, ze ne…

      0 0
    • Raydowe  

      podobny zazitok mam aj ja zo vcera, sice bez piv, o to viac komicke.

      Som si nasiel taky prudsi zjazd, popadane konare, skaly, no proste mensi hardcore, vravim si, ze je cas vyskusan nieco drsnejsie, vytlacim bike nahoru, a este si vravim, ze na co to robim, zase sa rozsekam.:)))

      Skusam nan nasadnut ale je tak sikmo, ze to de stazka, uz pri nasadnuty ma skoro prevalilo cez riaditka, a tak namiesto zjazdu sa len tak suchotam dole, az sa mi to trosicku rozbehlo, uz som videl ze tu jamu neustojim, a uz som letel. Sranda bola, ze som sa postavil, znova pokusil nasadnut, ani som poriadne nenesadol a uz som bol zase dole.:))) dal som to radsej neskusal.:-)

      mam par skrbancu, inac pohoda, prilba bola.

      0 0
    • Smazaný účet  

      Problém nebyl v pivu, ale v jeho spotřebiteli.. :o)

      0 0
    • McBlacky  

      myslíš že ty dvě pivka na to měly vliv? těžko…

      0 0
      • cabbage  

        ty 2 pivka budou spis takovy strizlivy odhad:)

        0 0
      • Pá-dlista1  

        U me jo. A vlastne u kazdyho. Kdyz ne dve, zkus si ctyri. Jakto ze ctyri maji a dve by nemeli?

        0 0
      • Eila  

        heh bud rad ze nevis jak vypadam po jednom pivu, asle myslim ze to nejaka dobra duse popise:-)

        0 0
        • Pá-dlista1  

          Kdybych byl netaktni, tak bych napsal „a kolik si jich musim dat, abys vypadala dobre?“, ale to ja nikdy neudelam :)

          0 0
          • Eila  

            pulka kolikrat staci, vcera jsem mela dokonce jedno cele a pak uz ani nevim jak jsem se dostala sama do postele:-)

            0 0
          • black.horse  

            Jelikož sem netaktní, tak Ti řeknu, že Ti jich taky pár dám, ale to rozhodně dobře vypadat nebudeš, asi Tě ani Psiréna nepozná:-D

            0 0
        • black.horse  

          Jelikož sem dobrá duše, tak je ta povinnost na mě:-) Po jednom pivu je celkem vláčná, přátelská, milá, přítulná… Po druhým je ještě víc přítulná a po třetím sou buď orgie a nebo usne:-D

          0 0
      • CZiko  

        no třeba ja jsem po dvou pivech už docela hodně v náladě…

        0 0
    • Splinter  

      No tak to můžete začít polemizovat o tom kolik kdo snese škopků, aby ještě dojel domů bez rizika, že to pustí někde kde by to v životě nepustil a napere do stromu..... Každej má svou hladinku:)

      0 0
      • Pá-dlista1  

        Si teda myslim, ze jakakoliv hladina alkoholu, vyssi nez ta co si telo samo vytvorilo, uz predstavuje riziko vyssi nez za strizliva a tudiz alkohol za riditka nepatri. Chapu to treba v pripade, kdyz jede rodinka na kolech, po silnici, v nedeli na vecer (v tom nejvetsim provozu), po hlavnim tahu na pivko. To je pak takova tekuta odvaha. Ja bych na tu silnici taky strizlivej nevlez a jeste s vlastnima detma.

        0 0
    • Pida  

      eště že si měl aspoň ty dvě piva, jak známo alkohol uvolňuje svaly. moch si dopadnout daleko hůř :-)

      0 0
    • Smazaný účet  

      Včera jsem jel ze Sázavy do Prahy a asi 500 metrů od baráku na asfaltu jsem si řek, že se podívám, jak pracuje vidlice, když brzdim přední brzdou.. Inu předklonil jsem se jak mentál před řidítka a zmáčknul jsem přední… Jsem dodřenej jak debil a ještě jsem si ohnul patku přehazovačky… Naštěstí to nikdo neviděl… :o)

      0 0
      • Lance  

        a co vidlice?Zjistil si jak funguje?

        0 0
        • Raydowe  

          tento hlupy zvyk mam aj ja, kukat sa na vidlu ako pracuje, potom to beha do stromov, krikov, jam a neviem kde…

          0 0
        • Smazaný účet  

          No ono toho na mé rst moc vidět nejde :o) Ale jsem fakt dement… Jako test véček deorek to bylo dobrý no…

          0 0
      • fousek  

        To je jeste v poho, ja sem se rozsekal kdyz sem se rozjidel na rovnym asfaltu, preskocil reter a smotal sem se docela slusne a mel sem i 2 divaky a utrzenou zadni brzdu a to sem nebyl pod vlivem

        0 0
      • kurýr na bajku  

        Cidasi tak to je fakt luxus. To je možná eště lepší než dyš, se kámoš rozsekal na parukářce a jak vstal tak zjistil že má psí hovno v nose.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.