• Meesha

    Nevite, kde by se dal sehnat nějakej plánek (rozměry, úhly atd.) na výrobu montážního stojanu stylu Parktool apod.? Dávat 5tis. za pár trubek se mi nechce a kámoš řek, a? mu dam nákres a neni problem, ale bohužel v technickym kreslení moc nevynikam. Dík

    0 0
    • enjoy  

      neco takovyho jsem na bikeforu videl,jestli to byl montazni stojan si uplne presne nepamatuju,kaz­dopadne to bylo v .dwg,coz je pro autocad,s tim bude vic nez spokojen. snad si nekdo vzpomene,co to bylo.

      0 0
    • TinkTink  

      Hledej na bajk.cz … :)

      0 0
      • jecnak  

        Jj sekce Download – jednak je tam *.dwg (pro CAD programy) a jednak *.jpg

        0 0
        • MARIN  

          Jo a az to budes vyrabet tak bacha na delku POS.1 (mozna lepsi udelat delsi s vice dirami na kolik kvuli ruznym peumerum ramu :). Ja to teda nakonec vyresil koupi zavitove tyce a kdyz potrebuju zmenit na jiny prumer ramu tak jen zasroubuju/vys­roubuju matici, ktera je v miste misto osazeni

          0 0
    • blue  

      podivej se na web progresscycle, nedavno zacali pod znackou Ravo prodavat montazni stojan za nec malo pres 2 tisice

      0 0
    • Paja  

      S takovym stojanem o kterym pises se to srovnavat neda, ale mne na domaci opravy staci stojan, ktery v kseftech pouzivaji na vystavovani kol, jsou dva druhy jeden stavi kolo za rychloupinak zadni naby a druhy za ram pod stredovym slozenim, ja mam ten prvni za necelou stovku.

      0 0
      • blue  

        taky mam neco podobnyho, konkretne tohle

        http://www.pedalsport.cz/…PDS-DK-V.gif

        nevyhoda tehletech stojanu je ale ta, ze bez asistence nekoho druhyho treba nemuzes tocit klikama a seridit razeni, pri rozebirani vidlice nebo hlavy to taky neni uplne idealni

        0 0
        • Paja  

          Jo tak tohle je dalsi varianta, ikdyz myslim, ze ta co mam ja je lepsi, drzi to trubkama, ktery se nasunou na upinak naboje, da se s tim pak slusne centrovat, ladit razeni i bez neci asistence, pravda na vidlici se uz nekdo hodi, ale to nedelam tak casto abys potreboval jinej stojan.

          0 0
          • MARIN  

            taky jsem driv mel jem stojan pod stredovy slozeni ale ten nepasoval na kazdy ram a navic porad muselo byt predni kolo nebo alespon vidlice jako druhy operny bod takze jsem nakonec udelal ten drzak co je na www.bajk.cz a kolo ted muzu chytit na nekolik zpusobu a jeste ho pritom ruzne natacet :)

            0 0
    • figur  

      Před pár měsíci jsem koupil stojan T 3000 holanské firmy Tacx (www.tacx.nl).Často ho používám i na čištění a je bezvadný.Sklad­ný,stabilní,na všechny kola,má dvě polohy.Kolo na něm je v příjemný výšce a na kole jsou všechny prvky dotupné.Cena něco přes 2 litry.Koupil jsem ho u Stratílka.Dis­tribuje Author (viděl jsem ho i v dílnách).Můžu jen doporučit.

      0 0
    •  

      Džez nade vše!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.