• canonbabe

    Prosím než zadáte dotaz zkuste použít vyhledávání..­....hmmmmm...­..nix.....tak se ptám : Helejte děcka......jak to máte s hroty do treter.....máte je našroubované stále a? jezdíte do lesa či na nákup :-)). Vono se tak nějako blbě chodí když si člověk de koupit třebas pití, pivko a tak, ale zase kdyby tam nebyly tak budu mít za pár tejdenků vzorek na tretrách úplně na hadry......a teď se projevte vy :-))…ale fofrem nebo se mi splaší kladivo.....

    0 0
    • JMT  

      hroty nevozim a nedaval sem je ani segre…

      0 0
    • Koala MC  

      Já mám hroty na tretrách permanentně..nemám s tím problém.

      0 0
    • Daf  

      Nevozim. Prijde mi to zbytecny.

      0 0
    • kovar  

      hroty jsem nosil, ale hodně špatne se v tom chodilo (k výčepu pro brču a i v prudkých terénních výšlapech byly špunty na obtíž, místo toho, aby pomohly). TAkže už je nenosím. Vzorek na tretrách O.K.

      0 0
    • vlk  

      Jméno: Jarmila Tupá-to je fakt tvoje příjmení? Věk: 18-tak to bys nám teda nemusela říkat „děcka“ nemyslíš Město: Polypsi-Polib se píše s b

      Jinat k dotazu: mám specialized tretry bez hřebů-výstupky jsou z gumy a ochozené teda po roce používání nejsou vůbec-jako nové.V bahně jsem s ními ještě problém neměl.

      PS: toto „ale fofrem nebo se mi splaší kladivo.....;“ jsem nějak nepochopil

      0 0
      • kovar  

        a jejda, zase jsme naletěli nějakému jarinovi

        0 0
        • pegal  

          sutr??? malej pekelnej??? :)

          0 0
        • vlk  

          myslím, že to nebude tak vážné. Už se tu ptala na více věcí a dokonce i někomu odpovídala na dotaz.

          0 0
          • pegal  

            Ja vim. Parkrat uz jsem ji tu taky videl.. :) Aspon ze se nepta za ji tam nejdou nasroubovat hroty, co stim ma delat :)

            0 0
      • black.horse  

        Hele Vlku, je vidět, že seš houby znalej českých luhů a hájů:-) Polypsi je totiž malá vesnička ve středních Čechách;-) asi tam máj větší množstvý hafanů, proto Poly-psi ;-)

        0 0
        • vlk  

          Jenže ta se píše s měkým i.Pochybuji, že by udělal chybu v názvu své vesnice.Takže mě vlastně napadá, že by tam měla další chybu.Navíc když se podíváš co má za příjmení a za mail.Nevím tedy co si mám o ní myslet.

          0 0
          • Raydowe  

            NO prezvisko si nevyberes. :) mam koleg. s rovnakim priezviskom, a to pracujeme na technickej podpore IT sluzieb, tak si vies predstavit, ako reaguju zakaznici, ked sa hlasi do telefonu.

            0 0
      • Volf  

        To spíš vypadá na přepis z chorobopisu.

        Jinak jsem měl špunty jen chvíli a myslel si, že s nima se nebude tolik opptřebovávat špička podrážky. Protože se s niba blbě chodilo tak jsem je sundal a vůbec nic se neděje / Diadora Geko /.

        0 0
      • canonbabe  

        ty jo vlku, sem prostě nad věcí :-)))

        0 0
    • climber  

      permanentně bez problémů

      0 0
    • kolombo  

      Nahradil jsem ty zátky takovými mini špunty a s těmi jezdím stále a rozhodně tam nehodlám každou chvilku šroubovat něco jiného. A kromě jiného, ty menší špunty váží o 2 gramy méně a když si vemu slabší ponožky tak dost ušetřím na váze … :-)

      0 0
    • vlk  

      že ty jsi ta canonbabe z www.mtb-news.de z diskuzí

      0 0
      • canonbabe  

        ne nejsem, ááááále ten se mi děsně zalíbil, tak sem ho jako správná češka vočórovala aniž bych se zeptala zda se na to vztahují autorská práva…tsssss

        0 0
    • Meesha  

      Mam ty koliky Sidi a kdyz sou na tretrach, tak se v tom neda absolutne chodit, takze sroubuju jen do megasracek

      0 0
      • Lada1  

        no ja prave uvazji, ze si je koupim. V prudsim stoupani za mokra ty tretry desne klouzou.

        0 0
        • Daf  

          Ty hroty jsou dobry jen do blata. Kdyz s nema polezes pres nejaky sutraky, tak je to lepsi bez nich.

          0 0
          • Meesha  

            jj, pak je to proklate neprijemny a pres tu tvrdou podrazku to dost boli. Bahno only.

            0 0
            • Lada1  

              mam si je koupit ? celkem mne dost prekvapilo, ze ty Action oproti turistickym Shimano (s gumovou podrazkou) ve svahu dosti klouzou. Asi je to tim, ze u Action je ten vzorek dosti tvrdy a velkoplosny a neni schopny se tak dobre zaryt/prizpusobyt do podkladu jako ty turisticke tretry.

              BTW – ocekaval jsem lepsi pocity, ale zatim v tech Sidach dosti trpim.

              0 0
              • Meesha  

                Ja sem si je koupil (byly i docela drahy – asi 200 a este sem je nepouzil, tak nevim. Mozna do nejakejch extra sracek treba na XC s vybehama.

                0 0
    • mastihuba  

      božsky to v nich klape na dlaždičkách. :)))

      0 0
    • hydrant  

      jestli odpovídá tvý foto, tak jako Bárny nechodíš pro pivko, ty seš na něm furt. Našrouboval bych do treter teda všechno možný, abych měl u báru lepší stabilitu.

      0 0
    • jecnak  

      Mam je tam furt. Jedny uz jsem znicil, tak jsem si koupil sadu do kopacek (stejne zavity) a tam jsou ruzne barvy, delky atd. Asi za 150.

      0 0
    • abernas  

      Nemáte nápad jak povolit hrot, když se mi v botě protáčí matka?

      0 0
    • Smazaný účet  

      Nevíte někdo, zda LAKE hroty přikládá k (zimním) tretrám? Např. u Spešlů vždy s kličkou byly.

      0 0
      • mastihuba  

        me se jedny hroty válí doma, tak kdybys chtěl jsou tvoje.

        0 0
        • Smazaný účet  

          To stojí pár korun, já jen, jestli mě neodrbal e-shop. U tak drahých bagančat bych čekal náhradní vložky, 2 sady špuntů a pozlacený klíček :)

          0 0
          • matbiker  

            Mne dosly zimni 303 taky bez spuntu. A i Shimano a Fizik z Nemecka mi dosly bez. A vse to byly „skorotop“ modely za dost penez.

            0 0
            • Smazaný účet  

              Čím ošetřuješ ty 303? Membránu to asi nemá…

              0 0
              • matbiker  

                Mam je, nevim presne 3–4sezony a mastim je proiravkem Renapur na bazi vceliho vosku. Mydlim to v nich i nejvetsich srackach a jedine, kdy mi promokly bylo, ze mi do nich po capakach postupne stekla voda z vrchu.

                Ne, membranu opravdu nemaji. Ale lake ma tu kuzi nejak osetrenou.

                0 0
          • mastihuba  

            ty už máš ty lejky?

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.